Projektis "Tere, Kevad! 2023" osaleb 5600 õpilast ja 338 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Kevadjoonistus:

"Tere kevad"
Rosanna Rammul
Tilsi Lasteaed Muumioru "Muumid"
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Suure-Jaani Kool 2b Pajud 19. märts 2023 Viljandi
Eerika lasteaed Laululind "Metsvindid" Pajud 26. märts 2023 Tartu
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 1 Pajud 27. märts 2023 Jõgeva
Lindi Lasteaed-Algkool 13 Pajud 1. aprill 2023 Pärnu
Tartu Loodusmaja 1 Pajud 1. aprill 2023 Tartu
Risti Põhikool 2 Pajud 1. aprill 2023 Lääne
Loksa Gümnaasium 2-3 Pajud 1. aprill 2023 Harju
Raasiku Põhikool 1 Pajud 4. aprill 2023 Harju
Oru Põhikool 2 Pajud 5. aprill 2023 Harju
Pihtla Lasteaed "Soobik" Pajud 5. aprill 2023 Saare
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrilinnud" Pajud 6. aprill 2023 Tartu
Võru Lasteaed Sõleke "Päikeselind" Pajud 6. aprill 2023 Võru
Loksa Gümnaasium 1 Pajud 7. aprill 2023 Harju
Lindi Lasteaed-Algkool 2 Pajud 7. aprill 2023 Pärnu
Friedebert Tuglase nim. Ahja Kool 2-3 Pajud 8. aprill 2023 Põlva
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke "Mesilased" Pajud 8. aprill 2023 Ida-Viru
Tartu Lasteaed Rõõmumaa "Lepatriinu" Pajud 8. aprill 2023 Tartu
Pirita Majandusgümnaasium 3b Pajud 8. aprill 2023 Harju
Krootuse Põhikool 3 Pajud 8. aprill 2023 Põlva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-3 Pajud 8. aprill 2023 Pärnu
Haanja Kool 12 Pajud 9. aprill 2023 Võru
Virtsu Kool 2-4 Pajud 9. aprill 2023 Pärnu
Sipa-Laukna Lasteaed "Sipa Kurepesa" Pajud 9. aprill 2023 Rapla
Kõmsi Lasteaed-Algkool 4-6 Pajud 9. aprill 2023 Pärnu
Haljala Kool 2 Pajud 9. aprill 2023 Lääne-Viru
Risti Kool 6-9 Pajud 9. aprill 2023 Harju
Tarvastu Gümnaasium 3 Pajud 10. aprill 2023 Viljandi
Saverna Põhikool 4 Pajud 10. aprill 2023 Põlva
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1 Pajud 10. aprill 2023 Pärnu
Tabivere Põhikool 2 Pajud 10. aprill 2023 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-K "Päikesejänku" Pajud 11. aprill 2023 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1b Pajud 11. aprill 2023 Pärnu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Pajud 11. aprill 2023 Harju
Risti Kool Pajud 11. aprill 2023 Harju
Pärnu Rääma Põhikool 4a Pajud 11. aprill 2023 Pärnu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Pajud 11. aprill 2023 Harju
Alavere Põhikool 2 Pajud 11. aprill 2023 Harju
Sõmeru Põhikool 1a Pajud 12. aprill 2023 Lääne-Viru
Värska Gümnaasium 2 Pajud 12. aprill 2023 Võru
Valga Priimetsa Kool 4-8 Pajud 12. aprill 2023 Valga
Tilsi Põhikool 2 Pajud 12. aprill 2023 Põlva
Lümanda Põhikool 4 Pajud 12. aprill 2023 Saare
Kose Gümnaasium 2b Pajud 12. aprill 2023 Harju
Sutlema Lasteaed Linnupesa "Jõhvikad" Pajud 12. aprill 2023 Rapla
Valgu Põhikool (LA) "Valgu lasteaed" Pajud 12. aprill 2023 Rapla
Põlva Kool 2a Pajud 12. aprill 2023 Põlva
Värska Gümnaasium 3 Pajud 12. aprill 2023 Võru
Kõrveküla Põhikool 3c Pajud 12. aprill 2023 Tartu
Alavere Põhikool 1 Pajud 12. aprill 2023 Harju
Tallinna Liivaku Lasteaed "Õnneseened" Pajud 12. aprill 2023 Harju
Are Kool Pajud 12. aprill 2023 Pärnu
Kernu Põhikool (LA) "Kuuseriisikas" Pajud 13. aprill 2023 Harju
Metsküla Algkool 1-2 Pajud 13. aprill 2023 Pärnu
Haanja Kool 3 Pajud 13. aprill 2023 Võru
Laitse lasteaed "Õiekesed" Pajud 13. aprill 2023 Harju
Kääpa Põhikool Pajud 13. aprill 2023 Võru
Kadrina Keskkool 1a Pajud 13. aprill 2023 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Pajud 13. aprill 2023 Lääne-Viru
Lümanda Põhikool 1-2 Pajud 13. aprill 2023 Saare
Lümanda Põhikool 3 Pajud 13. aprill 2023 Saare
Krootuse Põhikool Pajud 13. aprill 2023 Põlva
Tori Põhikool 3 Pajud 14. aprill 2023 Pärnu
Kadrina Keskkool 6abd Pajud 14. aprill 2023 Lääne-Viru
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 4-6 Pajud 14. aprill 2023 Hiiu
Riidaja Põhikool 6-9 Pajud 14. aprill 2023 Valga
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-3 Pajud 14. aprill 2023 Hiiu
Kose Gümnaasium 1c Pajud 14. aprill 2023 Harju
Kirivere Kooli lasteaed Tähekild "Tähed" Pajud 14. aprill 2023 Viljandi
Muraste Looduskool Pajud 14. aprill 2023 Harju
Tamsalu Gümnaasium 1 Pajud 14. aprill 2023 Lääne-Viru
Muhu Põhikool 5 Pajud 14. aprill 2023 Saare
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikutsud" Pajud 14. aprill 2023 Tartu
Rakvere Eragümnaasium 5 Pajud 14. aprill 2023 Lääne-Viru
Tallinna Päevalille Lasteaed Pajud 14. aprill 2023 Harju
Orissaare Lasteaed Päikesekiir "Jänesed" Pajud 14. aprill 2023 Saare
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Ülane" Pajud 15. aprill 2023 Harju
Voore Põhikool (LA) "Siilike" Pajud 15. aprill 2023 Jõgeva
Roosna-Alliku Põhikool 2 Pajud 15. aprill 2023 Järva
Unipiha Algkool 1-4 Pajud 15. aprill 2023 Tartu
Albu Põhikool 1-3 Pajud 15. aprill 2023 Järva
Osula Põhikool 2 Pajud 15. aprill 2023 Võru
Kadrina Keskkool 7b Pajud 15. aprill 2023 Lääne-Viru
Kuldre Kool 6 Pajud 15. aprill 2023 Võru
Valga Põhikool 1a Pajud 15. aprill 2023 Valga
Audru Kool 1b Pajud 16. aprill 2023 Pärnu
Põlva Kool 6d Pajud 16. aprill 2023 Põlva
Nõo Põhikool 1a Pajud 16. aprill 2023 Tartu
Are Kool 3 Pajud 16. aprill 2023 Pärnu
Tartu Tamme Kool 1c Pajud 16. aprill 2023 Tartu
Kadrina Keskkool 7a Pajud 16. aprill 2023 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Pajud 16. aprill 2023 Lääne-Viru
Lüllemäe Põhikool 1 Pajud 16. aprill 2023 Valga
Kirivere Kooli LA Tähekild "Killud" Pajud 16. aprill 2023 Viljandi
Audru Kool 1a Pajud 16. aprill 2023 Pärnu
Kohila Gümnaasium 3 Pajud 16. aprill 2023 Rapla
Rakke Kool 7 Pajud 17. aprill 2023 Lääne-Viru
Kohila Gümnaasium 7b Pajud 17. aprill 2023 Rapla
Tõrva Gümnaasium 1a Pajud 17. aprill 2023 Valga
Rakvere Põhikool 1a Pajud 17. aprill 2023 Lääne-Viru
Värska Gümnaasium 1 Pajud 17. aprill 2023 Võru
Kuressaare Nooruse Kool 1b Pajud 17. aprill 2023 Saare
Rakvere Vabaduse Kool 4c Pajud 17. aprill 2023 Lääne-Viru
Kohila Mõisakool 4 Pajud 17. aprill 2023 Rapla
Rakke Kool 1 Pajud 17. aprill 2023 Lääne-Viru
Türi Lokuta lasteaed "Põrnikad" Pajud 18. aprill 2023 Järva
Lagedi lasteaed "Mesimummud" Pajud 18. aprill 2023 Harju
Kohila Keskkonnahariduse Keskus Pajud 18. aprill 2023 Rapla
Vääna Mõisakool (LA) "Miisud ja Mõmmid" Pajud 18. aprill 2023 Harju
Peetri Kool 4b Pajud 18. aprill 2023 Järva
Kadrina Keskkool 6c Pajud 18. aprill 2023 Lääne-Viru
Nõo Põhikool 1b Pajud 18. aprill 2023 Tartu
Nõo Põhikool 1c Pajud 18. aprill 2023 Tartu
Alavere Põhikool 3 Pajud 19. aprill 2023 Harju
Põltsamaa Ühisgümnaasium 3c Pajud 19. aprill 2023 Jõgeva
Tahkuranna Lasteaed-Algk "Rannakarbid" Pajud 19. aprill 2023 Pärnu
Harku Lasteaed "Lepatriinu rühm" Pajud 19. aprill 2023 Harju
Kohtla-Järve LA Kakuke "Tilgakesed" Pajud 19. aprill 2023 Ida-Viru
Kõrveküla Põhikool 4c Pajud 20. aprill 2023 Tartu
Jüri Gümnaasium 4e Pajud 20. aprill 2023 Harju
Konguta Kool 6 Pajud 20. aprill 2023 Tartu
Konguta Kool 1 Pajud 20. aprill 2023 Tartu
Tõrva Gümnaasium 45 Pajud 20. aprill 2023 Valga
Pärnu Vanalinna Põhikool 34 Pajud 20. aprill 2023 Pärnu
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Sinilill" Pajud 21. aprill 2023 Harju
Valga Jaanikese Kool 1-4 Pajud 21. aprill 2023 Valga
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2a Pajud 22. aprill 2023 Pärnu
Tartu Maarjamõisa Lasteaed "Sinilinnu" Pajud 24. aprill 2023 Tartu
Nõva Kool 1-6 Pajud 1. mai 2023 Lääne
Sõmeru Lasteaed Pääsusilm "Sipsikud" Pajud 5. mai 2023 Lääne-Viru
Jõgeva Põhikool 3a Pajud 6. mai 2023 Jõgeva

Tagasi tulemuste juurde