Ülevaade | Osalejad | Vaatlused | Viktoriin | Pildid | Loomad | Abiks | Korraldajad |
Ajakava | Foorum | Tulemused | Haikud | Fotod | Taimed | Ajalugu | Toetajad |
Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates
Kool | Kevadekuulutaja | Kuupäev | Maakond |
---|---|---|---|
Pihtla Lasteaed | Pajud | 27. märts 2019 | Saare |
Tartu Lasteaed Kelluke | Pajud | 27. märts 2019 | Tartu |
Tarvastu Gümnaasium 3 2 | Pajud | 29. märts 2019 | Viljandi |
Kõrveküla Põhikool 3a | Pajud | 30. märts 2019 | Tartu |
Tartu Hansa Kool 3a | Pajud | 1. aprill 2019 | Tartu |
Audentese Erakool 2c | Pajud | 3. aprill 2019 | Harju |
Elva Gümnaasium 2d | Pajud | 3. aprill 2019 | Tartu |
Värska Gümnaasium 2 | Pajud | 3. aprill 2019 | Võru |
Tallinna Inglise Kolledž 5-8 | Pajud | 3. aprill 2019 | Harju |
Eerika lasteaed Laululind 2 | Pajud | 3. aprill 2019 | Tartu |
Põlva Lasteaed Mesimumm | Pajud | 3. aprill 2019 | Põlva |
Emmaste Põhikool 1-4 | Pajud | 3. aprill 2019 | Hiiu |
Jõgeva Põhikool 3c | Pajud | 4. aprill 2019 | Jõgeva |
Kõmsi Lasteaed-Algkool 3-6 | Pajud | 4. aprill 2019 | Lääne |
Lümanda Põhikool 3 | Pajud | 4. aprill 2019 | Saare |
Värska Gümnaasium 1 | Pajud | 4. aprill 2019 | Võru |
Valga Jaanikese Kool 3-5 | Pajud | 4. aprill 2019 | Valga |
Harkujärve Põhikool 2b | Pajud | 4. aprill 2019 | Harju |
Lehtse Kool 1-4 | Pajud | 5. aprill 2019 | Lääne-Viru |
Kõo Lasteaed | Pajud | 5. aprill 2019 | Viljandi |
Kääpa Põhikool 1 | Pajud | 5. aprill 2019 | Võru |
Riia Eesti Põhikool 2 | Pajud | 5. aprill 2019 | Välismaa |
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-4 | Pajud | 5. aprill 2019 | Hiiu |
Hummuli Põhikool 1-2 | Pajud | 5. aprill 2019 | Valga |
Puhja Lasteaed Pääsusilm 2 | Pajud | 5. aprill 2019 | Tartu |
Sipa-Laukna Lasteaed | Pajud | 5. aprill 2019 | Rapla |
Virtsu Kool 3-4 | Pajud | 5. aprill 2019 | Lääne |
Osula Põhikool 2 | Pajud | 5. aprill 2019 | Võru |
Lümanda Põhikool 1 | Pajud | 5. aprill 2019 | Saare |
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6ad | Pajud | 6. aprill 2019 | Ida-Viru |
Väike-Maarja Gümnaasium 2b | Pajud | 6. aprill 2019 | Lääne-Viru |
Põlva Kool 2a | Pajud | 6. aprill 2019 | Põlva |
Sonda Kool 5-6 | Pajud | 6. aprill 2019 | Ida-Viru |
Tartu Raatuse Kool 3a | Pajud | 6. aprill 2019 | Tartu |
Valguta Lasteaed-Algkool 23 | Pajud | 6. aprill 2019 | Tartu |
Jakob Westholmi Gümnaasium 3d | Pajud | 6. aprill 2019 | Harju |
Tartu Hiie Kool 4b 2 | Pajud | 6. aprill 2019 | Tartu |
Jakob Westholmi Gümnaasium 4a | Pajud | 6. aprill 2019 | Harju |
Paikuse Lasteaed, Seljametsa maja | Pajud | 6. aprill 2019 | Pärnu |
Muraste Looduskool | Pajud | 6. aprill 2019 | Harju |
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-2 | Pajud | 6. aprill 2019 | Lääne |
Kanepi Gümnaasium 2 | Pajud | 6. aprill 2019 | Põlva |
Tilsi Põhikool 2 | Pajud | 7. aprill 2019 | Põlva |
Varbla Kool 24 | Pajud | 7. aprill 2019 | Pärnu |
Pelguranna Lasteaed 2 | Pajud | 7. aprill 2019 | Harju |
Rapla Vesiroosi Kool 3a | Pajud | 7. aprill 2019 | Rapla |
Antsla Gümnaasium 4b | Pajud | 7. aprill 2019 | Võru |
Rakvere Põhikool | Pajud | 7. aprill 2019 | Lääne-Viru |
Tarvastu Lasteaed | Pajud | 7. aprill 2019 | Viljandi |
Kohila Gümnaasium 5c5d | Pajud | 7. aprill 2019 | Rapla |
Värska Gümnaasium 3-4 | Pajud | 7. aprill 2019 | Võru |
Laitse lasteaed 2 | Pajud | 7. aprill 2019 | Harju |
Tudulinna Põhikool 34 | Pajud | 7. aprill 2019 | Ida-Viru |
Mõisaküla Kool 5 | Pajud | 7. aprill 2019 | Viljandi |
Konguta Kool 3 | Pajud | 7. aprill 2019 | Tartu |
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3b | Pajud | 7. aprill 2019 | Pärnu |
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1a | Pajud | 7. aprill 2019 | Pärnu |
Halliste Põhikool 1-4 | Pajud | 7. aprill 2019 | Viljandi |
Türi Põhikool 2c | Pajud | 7. aprill 2019 | Järva |
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 | Pajud | 7. aprill 2019 | Harju |
Jüri Gümnaasium 2e | Pajud | 7. aprill 2019 | Harju |
Kohila Gümnaasium 7b | Pajud | 7. aprill 2019 | Rapla |
Valga Põhikool 1d | Pajud | 7. aprill 2019 | Valga |
Alavere Põhikool 1 | Pajud | 7. aprill 2019 | Harju |
Lümanda Põhikool 4 | Pajud | 7. aprill 2019 | Saare |
Suure-Jaani Kool 3a | Pajud | 7. aprill 2019 | Viljandi |
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke | Pajud | 8. aprill 2019 | Ida-Viru |
Unipiha Algkool 1-4 | Pajud | 8. aprill 2019 | Tartu |
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 | Pajud | 8. aprill 2019 | Harju |
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill 2 | Pajud | 8. aprill 2019 | Ida-Viru |
Tallinna Jaan Poska Lasteaed | Pajud | 8. aprill 2019 | Harju |
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 | Pajud | 8. aprill 2019 | Hiiu |
Võru Lasteaed Sõleke | Pajud | 8. aprill 2019 | Võru |
Lümanda Põhikool 2 | Pajud | 8. aprill 2019 | Saare |
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool | Pajud | 8. aprill 2019 | Harju |
Kohila Gümnaasium 2 | Pajud | 8. aprill 2019 | Rapla |
Tamsalu Gümnaasium 1a6a | Pajud | 8. aprill 2019 | Lääne-Viru |
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas | Pajud | 8. aprill 2019 | Harju |
Krootuse Põhikool 3 | Pajud | 8. aprill 2019 | Põlva |
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 4 | Pajud | 8. aprill 2019 | Jõgeva |
Lagedi lasteaed | Pajud | 8. aprill 2019 | Harju |
Loksa Gümnaasium 4a | Pajud | 9. aprill 2019 | Harju |
Pelguranna Lasteaed | Pajud | 9. aprill 2019 | Harju |
Haapsalu Linna Algkool 2b | Pajud | 9. aprill 2019 | Lääne |
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 | Pajud | 9. aprill 2019 | Harju |
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1 | Pajud | 9. aprill 2019 | Pärnu |
Riidaja Põhikool 5-8 | Pajud | 9. aprill 2019 | Valga |
Tartu Lasteaed Annike 2 | Pajud | 9. aprill 2019 | Tartu |
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1c | Pajud | 9. aprill 2019 | Pärnu |
Haapsalu Linna Algkool 2a | Pajud | 10. aprill 2019 | Lääne |
Tõrva Gümnaasium 4 | Pajud | 10. aprill 2019 | Valga |
Kohila Gümnaasium 1 | Pajud | 10. aprill 2019 | Rapla |
Tallinna Kesklinna Põhikool 1 5 | Pajud | 10. aprill 2019 | Harju |
Puhja Lasteaed Pääsusilm | Pajud | 10. aprill 2019 | Tartu |
Orissaare Gümnaasium 3 | Pajud | 10. aprill 2019 | Saare |
Türi Lokuta lasteaed | Pajud | 10. aprill 2019 | Järva |
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5a | Pajud | 10. aprill 2019 | Ida-Viru |
Voore Põhikool | Pajud | 10. aprill 2019 | Jõgeva |
Aste Põhikool 1 | Pajud | 10. aprill 2019 | Saare |
Laiuse Jaan Poska Põhikool 3-6 | Pajud | 10. aprill 2019 | Jõgeva |
Tartu Raatuse Kool 1a | Pajud | 10. aprill 2019 | Tartu |
Peetri Kool 4-5 | Pajud | 11. aprill 2019 | Järva |
Ääsmäe Põhikool 5-6 | Pajud | 11. aprill 2019 | Harju |
Muhu Põhikool 5 | Pajud | 11. aprill 2019 | Saare |
Sonda Kool 1-4 | Pajud | 11. aprill 2019 | Ida-Viru |
Nõva Kool lasteaed | Pajud | 11. aprill 2019 | Lääne |
Võsukese Lasteaed | Pajud | 11. aprill 2019 | Harju |
Elva Gümnaasium 1b | Pajud | 11. aprill 2019 | Tartu |
Nurme Kool 8-9a | Pajud | 11. aprill 2019 | Järva |
Kadrina Keskkool 6a | Pajud | 12. aprill 2019 | Lääne-Viru |
Tahkuranna Lasteaed-Algkool 4-7a | Pajud | 12. aprill 2019 | Pärnu |
Vääna Mõisakool | Pajud | 12. aprill 2019 | Harju |
Pirita Majandusgümnaasium 3a | Pajud | 12. aprill 2019 | Harju |
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 3 | Pajud | 12. aprill 2019 | Harju |
Väike-Maarja Gümnaasium 3b | Pajud | 13. aprill 2019 | Lääne-Viru |
Rakke Kool 8 | Pajud | 13. aprill 2019 | Lääne-Viru |
Aruküla Lasteaed Rukkilill | Pajud | 13. aprill 2019 | Harju |
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-4 | Pajud | 14. aprill 2019 | Lääne-Viru |
Türi Põhikool 1a | Pajud | 14. aprill 2019 | Järva |
Rakke Kool 7 | Pajud | 14. aprill 2019 | Lääne-Viru |
Valga Põhikool 2c | Pajud | 15. aprill 2019 | Valga |
Tartu Lasteaed Annike 3 | Pajud | 15. aprill 2019 | Tartu |
Jakob Westholmi Gümnaasium 2a | Pajud | 15. aprill 2019 | Harju |
Kadrina Keskkool 34 | Pajud | 15. aprill 2019 | Lääne-Viru |
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1a | Pajud | 16. aprill 2019 | Ida-Viru |
Harku Lasteaed | Pajud | 16. aprill 2019 | Harju |
Koigi Kool | Pajud | 16. aprill 2019 | Järva |
Elva Lasteaed Murumuna | Pajud | 16. aprill 2019 | Tartu |
Loo Lasteaed Pääsupesa | Pajud | 17. aprill 2019 | Harju |
Rakvere Gümnaasium 5c | Pajud | 17. aprill 2019 | Lääne-Viru |
Risti Põhikool 1 | Pajud | 17. aprill 2019 | Lääne |
Kuremaa Lasteaed-Algkool | Pajud | 18. aprill 2019 | Jõgeva |
Pirita Majandusgümnaasium 3c | Pajud | 18. aprill 2019 | Harju |
Veskitammi Lasteaed | Pajud | 19. aprill 2019 | Harju |
Alavere Põhikool 2 | Pajud | 19. aprill 2019 | Harju |
Nõva Kool 1-2 | Pajud | 21. aprill 2019 | Lääne |
Kohila Gümnaasium 1c | Pajud | 21. aprill 2019 | Rapla |
Tartu Maarjamõisa Lasteaed 2 | Pajud | 22. aprill 2019 | Tartu |
Tartu Lasteaed Sass | Pajud | 24. aprill 2019 | Tartu |
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2a | Pajud | 25. aprill 2019 | Ida-Viru |
Võsukese Lasteaed 2 | Pajud | 25. aprill 2019 | Harju |
Kõrveküla Põhikool 4c | Pajud | 26. aprill 2019 | Tartu |
Lasila Põhikool 5 | Pajud | 26. aprill 2019 | Lääne-Viru |
Torma Lasteaed "Linnutaja" | Pajud | 30. aprill 2019 | Jõgeva |
Esku-Kamari Kool 3-4 | Pajud | 13. mai 2019 | Jõgeva |