Projektis "Tere, Kevad! 2023" osaleb 5600 õpilast ja 338 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Kevadjoonistus:

"Pajuurvad"
Janno
Tartu Kroonuaia Kool
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Eerika lasteaed Laululind "Metsvindid" Maikelluke 30. aprill 2023 Tartu
Mäetaguse Põhikool 2 Maikelluke 30. aprill 2023 Ida-Viru
Tallinna Meelespea Lasteaed "Naksitrallid" Maikelluke 9. mai 2023 Harju
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Õnnelille" 2 Maikelluke 10. mai 2023 Tartu
Põlva Lasteaed Mesimumm "Sinilill" Maikelluke 10. mai 2023 Põlva
Tarvastu Gümnaasium 3 2 Maikelluke 11. mai 2023 Viljandi
Rakvere Eragümnaasium 5 Maikelluke 13. mai 2023 Lääne-Viru
Kirivere Kooli lasteaed Tähekild "Tähed" Maikelluke 13. mai 2023 Viljandi
Tartu Veeriku Kool 2a Maikelluke 14. mai 2023 Tartu
Hargla Kool 23 Maikelluke 14. mai 2023 Valga
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-3 Maikelluke 15. mai 2023 Pärnu
Kohila Gümnaasium 1 Maikelluke 15. mai 2023 Rapla
Tarvastu Gümnaasium 3 Maikelluke 16. mai 2023 Viljandi
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1b Maikelluke 16. mai 2023 Pärnu
Tallinna Päevalille Lasteaed Maikelluke 16. mai 2023 Harju
Kirivere Kooli LA Tähekild "Killud" Maikelluke 16. mai 2023 Viljandi
Krootuse Põhikool 3 Maikelluke 16. mai 2023 Põlva
Voore Põhikool (LA) "Siilike" Maikelluke 16. mai 2023 Jõgeva
Lümanda Põhikool 3 Maikelluke 17. mai 2023 Saare
Lüllemäe Põhikool 1 Maikelluke 17. mai 2023 Valga
Risti Põhikool 2 Maikelluke 17. mai 2023 Lääne
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikutsud" Maikelluke 18. mai 2023 Tartu
Sipa-Laukna Lasteaed "Sipa Kurepesa" Maikelluke 18. mai 2023 Rapla
Haanja Kool 12 Maikelluke 18. mai 2023 Võru
Are Kool Maikelluke 18. mai 2023 Pärnu
Põlva Kool 2a Maikelluke 18. mai 2023 Põlva
Loksa Gümnaasium 1 Maikelluke 19. mai 2023 Harju
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrilinnud" Maikelluke 19. mai 2023 Tartu
Tahkuranna Lasteaed-Algk "Rannakarbid" Maikelluke 19. mai 2023 Pärnu
Lümanda Põhikool 4 Maikelluke 19. mai 2023 Saare
Lindi Lasteaed-Algkool 13 Maikelluke 20. mai 2023 Pärnu
Kõrveküla Põhikool 3c Maikelluke 20. mai 2023 Tartu
Krootuse Põhikool Maikelluke 20. mai 2023 Põlva
Kose Gümnaasium 1a Maikelluke 20. mai 2023 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 3b Maikelluke 20. mai 2023 Harju
Värska Gümnaasium 2 Maikelluke 21. mai 2023 Võru
Lümanda Põhikool 1-2 Maikelluke 21. mai 2023 Saare
Kohila Mõisakool 4 Maikelluke 21. mai 2023 Rapla
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 1 Maikelluke 21. mai 2023 Jõgeva
Koigi Kool 2 Maikelluke 21. mai 2023 Järva
Värska Gümnaasium 1 Maikelluke 22. mai 2023 Võru
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Sinilill" Maikelluke 22. mai 2023 Harju
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 4-6 Maikelluke 22. mai 2023 Hiiu
Kose Gümnaasium 2b Maikelluke 22. mai 2023 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-K "Päikesejänku" Maikelluke 22. mai 2023 Harju
Pärnu Rääma Põhikool 4a Maikelluke 22. mai 2023 Pärnu
Tartu Loodusmaja 1 Maikelluke 23. mai 2023 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Maikelluke 23. mai 2023 Harju
Pihtla Lasteaed "Soobik" Maikelluke 23. mai 2023 Saare
Muhu Põhikool 5 Maikelluke 23. mai 2023 Saare
Rakvere Vabaduse Kool 4c Maikelluke 23. mai 2023 Lääne-Viru
Hummuli Põhikool 2 Maikelluke 23. mai 2023 Valga
Tõrva Gümnaasium 45 Maikelluke 23. mai 2023 Valga
Nõva Kool 1-6 Maikelluke 24. mai 2023 Lääne
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1 Maikelluke 24. mai 2023 Pärnu
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Ülane" Maikelluke 25. mai 2023 Harju
Valga Põhikool 1a Maikelluke 26. mai 2023 Valga
Tallinna Kullerkupu Lasteaed "Krõllid" Maikelluke 28. mai 2023 Harju
Peetri Kool 4b Maikelluke 28. mai 2023 Järva
Risti Kool 6-9 Maikelluke 29. mai 2023 Harju
Tabivere Põhikool 2 Maikelluke 30. mai 2023 Tartu

Tagasi tulemuste juurde