Projektis "Tere, Kevad! 2023" osaleb 5600 õpilast ja 338 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Kevadfoto:

"Toonekurg"
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Risti Kool 6-9 Linavästrik 20. märts 2023 Harju
Lümanda Põhikool 4 Linavästrik 25. märts 2023 Saare
Tartu Loodusmaja 1 Linavästrik 25. märts 2023 Tartu
Valga Põhikool 5b Linavästrik 25. märts 2023 Valga
Osula Põhikool 3 Linavästrik 26. märts 2023 Võru
Unipiha Algkool 1-4 Linavästrik 27. märts 2023 Tartu
Peetri Kool 4b Linavästrik 28. märts 2023 Järva
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke "Mesilased" Linavästrik 30. märts 2023 Ida-Viru
Krootuse Põhikool Linavästrik 30. märts 2023 Põlva
Loksa Gümnaasium 1 Linavästrik 1. aprill 2023 Harju
Kohila Mõisakool 4 Linavästrik 1. aprill 2023 Rapla
Jõgeva Põhikool 3a Linavästrik 1. aprill 2023 Jõgeva
Suure-Jaani Lasteaed Sipsik Linavästrik 2. aprill 2023 Viljandi
Tarvastu Gümnaasium 3 Linavästrik 2. aprill 2023 Viljandi
Halliste Põhikool Linavästrik 2. aprill 2023 Viljandi
Suure-Jaani Kool 2b Linavästrik 2. aprill 2023 Viljandi
Albu Põhikool 1-3 Linavästrik 2. aprill 2023 Järva
Kernu Põhikool (LA) "Männiriisikas" Linavästrik 2. aprill 2023 Harju
Oru Põhikool 2 Linavästrik 3. aprill 2023 Harju
Kirivere Kooli lasteaed Tähekild "Tähed" Linavästrik 3. aprill 2023 Viljandi
Friedebert Tuglase nim. Ahja Kool 2-3 Linavästrik 4. aprill 2023 Põlva
Parksepa Keskkool 2 Linavästrik 6. aprill 2023 Võru
Värska Gümnaasium 3 Linavästrik 6. aprill 2023 Võru
Sipa-Laukna Lasteaed "Sipa Kurepesa" Linavästrik 6. aprill 2023 Rapla
Voore Põhikool (LA) "Siilike" Linavästrik 7. aprill 2023 Jõgeva
Are Kool Linavästrik 7. aprill 2023 Pärnu
Värska Gümnaasium 2 Linavästrik 7. aprill 2023 Võru
Kõpu Põhikool (LA) "Mürakarud" Linavästrik 7. aprill 2023 Viljandi
Kääpa Põhikool Linavästrik 7. aprill 2023 Võru
Haljala Kool 1b Linavästrik 7. aprill 2023 Lääne-Viru
Haljala Kool 2 Linavästrik 7. aprill 2023 Lääne-Viru
Haanja Kool 3 Linavästrik 7. aprill 2023 Võru
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikiisud" Linavästrik 7. aprill 2023 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Linavästrik 7. aprill 2023 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool 4-6 Linavästrik 7. aprill 2023 Pärnu
Väike-Maarja Gümnaasium 2a Linavästrik 7. aprill 2023 Lääne-Viru
Roosna-Alliku Põhikool 1 Linavästrik 7. aprill 2023 Järva
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Linavästrik 7. aprill 2023 Lääne-Viru
Lindi Lasteaed-Algkool 13 Linavästrik 8. aprill 2023 Pärnu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1b Linavästrik 8. aprill 2023 Pärnu
Lindi Lasteaed-Algkool 2 Linavästrik 8. aprill 2023 Pärnu
Pirita Majandusgümnaasium 3b Linavästrik 8. aprill 2023 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Linavästrik 8. aprill 2023 Lääne-Viru
Põlva Kool 3b Linavästrik 8. aprill 2023 Põlva
Riidaja Põhikool 6-9 Linavästrik 8. aprill 2023 Valga
Rakke Kool 7 Linavästrik 8. aprill 2023 Lääne-Viru
Audru Kool 1a Linavästrik 8. aprill 2023 Pärnu
Tamsalu Gümnaasium 1 Linavästrik 8. aprill 2023 Lääne-Viru
Kõrveküla Põhikool 3c Linavästrik 8. aprill 2023 Tartu
Oru lasteaed Mesimumm "Summid" Linavästrik 8. aprill 2023 Harju
Tori Põhikool 3 Linavästrik 8. aprill 2023 Pärnu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-3 Linavästrik 8. aprill 2023 Pärnu
Koigi Kool 2 Linavästrik 8. aprill 2023 Järva
Kirivere Kooli LA Tähekild "Killud" Linavästrik 8. aprill 2023 Viljandi
Saverna Põhikool 2 Linavästrik 8. aprill 2023 Põlva
Kadrina Keskkool 1a Linavästrik 8. aprill 2023 Lääne-Viru
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1 Linavästrik 8. aprill 2023 Pärnu
Lüllemäe Põhikool 1 Linavästrik 9. aprill 2023 Valga
Osula Põhikool 2 Linavästrik 9. aprill 2023 Võru
Põlva Kool 2a Linavästrik 9. aprill 2023 Põlva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Linavästrik 9. aprill 2023 Harju
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-3 Linavästrik 9. aprill 2023 Hiiu
Koigi Kool (LA) "Koolieelikud 4-7" Linavästrik 9. aprill 2023 Järva
Krootuse Põhikool 3 Linavästrik 9. aprill 2023 Põlva
Värska Gümnaasium 1 Linavästrik 9. aprill 2023 Võru
Rakke Kool 1 Linavästrik 9. aprill 2023 Lääne-Viru
Alavere Põhikool 2 Linavästrik 9. aprill 2023 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Sinilill" Linavästrik 9. aprill 2023 Harju
Pihtla Lasteaed "Soobik" Linavästrik 9. aprill 2023 Saare
Savikoja Linavästrik 9. aprill 2023 Tartu
Virtsu Kool 2-4 Linavästrik 9. aprill 2023 Pärnu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 4-6 Linavästrik 9. aprill 2023 Hiiu
Roosna-Alliku Põhikool 2 Linavästrik 9. aprill 2023 Järva
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikutsud" Linavästrik 9. aprill 2023 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-K "Päikesejänku" Linavästrik 10. aprill 2023 Harju
Lümanda Põhikool 1-2 Linavästrik 10. aprill 2023 Saare
Sadala Põhikool 6 Linavästrik 10. aprill 2023 Jõgeva
Kohtla-Järve LA Kakuke "Tilgakesed" Linavästrik 10. aprill 2023 Ida-Viru
Sutlema Lasteaed Linnupesa "Jõhvikad" Linavästrik 10. aprill 2023 Rapla
Sõmeru Põhikool 1a Linavästrik 10. aprill 2023 Lääne-Viru
Varbla Kool 13 Linavästrik 10. aprill 2023 Pärnu
Nõva Kool 1-6 Linavästrik 10. aprill 2023 Lääne
Muraste Looduskool Linavästrik 11. aprill 2023 Harju
Alavere Põhikool 1 Linavästrik 11. aprill 2023 Harju
Kadrina Keskkool 7a Linavästrik 11. aprill 2023 Lääne-Viru
Tahkuranna Lasteaed-Algk "Rannakarbid" Linavästrik 11. aprill 2023 Pärnu
Võnnu Lasteaed Värvuke "Siilikesed" Linavästrik 12. aprill 2023 Tartu
Risti Põhikool 2 Linavästrik 12. aprill 2023 Lääne
Rakvere Vabaduse Kool 4c Linavästrik 12. aprill 2023 Lääne-Viru
Hummuli Põhikool 2 Linavästrik 12. aprill 2023 Valga
Tallinna Päevalille Lasteaed Linavästrik 12. aprill 2023 Harju
Valga Jaanikese Kool 1-4 Linavästrik 12. aprill 2023 Valga
Lümanda Põhikool 3 Linavästrik 12. aprill 2023 Saare
Suure-Jaani Kool 1a Linavästrik 13. aprill 2023 Viljandi
Risti Kool Linavästrik 13. aprill 2023 Harju
Ääsmäe Põhikool 56 Linavästrik 13. aprill 2023 Harju
Tallinna Kullerkupu Lasteaed "Krõllid" Linavästrik 13. aprill 2023 Harju
Võru Lasteaed Sõleke "Päikeselind" Linavästrik 13. aprill 2023 Võru
Tallinna Meelespea Lasteaed "Naksitrallid" Linavästrik 13. aprill 2023 Harju
Nõo Põhikool 1b Linavästrik 14. aprill 2023 Tartu
Tarvastu Gümnaasium 3 2 Linavästrik 14. aprill 2023 Viljandi
Jüri Gümnaasium 4e Linavästrik 14. aprill 2023 Harju
Hargla Kool 23 Linavästrik 14. aprill 2023 Valga
Kose Gümnaasium 1a Linavästrik 14. aprill 2023 Harju
Audru Kool 1b Linavästrik 14. aprill 2023 Pärnu
Raasiku Põhikool 1 Linavästrik 14. aprill 2023 Harju
Rakvere Eragümnaasium 5 Linavästrik 14. aprill 2023 Lääne-Viru
Pärnu Vanalinna Põhikool 34 Linavästrik 14. aprill 2023 Pärnu
Haanja Kool 12 Linavästrik 14. aprill 2023 Võru
Rakvere Vabaduse Kool 3d Linavästrik 15. aprill 2023 Lääne-Viru
Sõmeru Lasteaed Pääsusilm "Sipsikud" Linavästrik 15. aprill 2023 Lääne-Viru
Riia Eesti Põhikool 3 Linavästrik 15. aprill 2023 Välismaa
Eerika lasteaed Laululind "Metsvindid" Linavästrik 15. aprill 2023 Tartu
Lagedi lasteaed "Mesimummud" Linavästrik 15. aprill 2023 Harju
Loksa Gümnaasium 2-3 Linavästrik 16. aprill 2023 Harju
Kadrina Keskkool 7b Linavästrik 16. aprill 2023 Lääne-Viru
Kose Gümnaasium 2b Linavästrik 16. aprill 2023 Harju
Kohtla-Järve LA Rukkilill "Sipelgad" Linavästrik 16. aprill 2023 Ida-Viru
Kose Gümnaasium 1c Linavästrik 17. aprill 2023 Harju
Valga Põhikool 1a Linavästrik 17. aprill 2023 Valga
Virtsu Kool 1 Linavästrik 18. aprill 2023 Pärnu
Merivälja Lasteaed "Korallid" Linavästrik 18. aprill 2023 Harju
Kõrveküla Põhikool 4c Linavästrik 18. aprill 2023 Tartu
Tilsi Põhikool 2 Linavästrik 18. aprill 2023 Põlva
Harku Lasteaed "Lepatriinu rühm" Linavästrik 19. aprill 2023 Harju
Türi Lokuta lasteaed "Põrnikad" Linavästrik 19. aprill 2023 Järva
Mäetaguse Põhikool 2 Linavästrik 20. aprill 2023 Ida-Viru
Metsküla Algkool 1-2 Linavästrik 20. aprill 2023 Pärnu
Konguta Kool 1 Linavästrik 21. aprill 2023 Tartu
Tallinna Kesklinna Põhikool Linavästrik 21. aprill 2023 Harju
Rakvere Põhikool 1a Linavästrik 21. aprill 2023 Lääne-Viru
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 1 Linavästrik 22. aprill 2023 Jõgeva
Muhu Põhikool 5 Linavästrik 22. aprill 2023 Saare
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2a Linavästrik 23. aprill 2023 Pärnu
Kuldre Kool 6 Linavästrik 23. aprill 2023 Võru
Tõrva Gümnaasium 45 Linavästrik 24. aprill 2023 Valga
Tartu Maarjamõisa Lasteaed "Sinilinnu" Linavästrik 24. aprill 2023 Tartu
Vääna Mõisakool (LA) "Miisud ja Mõmmid" Linavästrik 25. aprill 2023 Harju
Konguta Kool 6 Linavästrik 25. aprill 2023 Tartu
Nõo Põhikool 1a Linavästrik 26. aprill 2023 Tartu
Pelguranna Lasteaed "Leiutajad" Linavästrik 1. mai 2023 Harju
Põlva Kool 6d Linavästrik 1. mai 2023 Põlva
Tõrva Gümnaasium 1a Linavästrik 2. mai 2023 Valga
Pärnu Rääma Põhikool 4a Linavästrik 6. mai 2023 Pärnu
Tallinna Liivaku Lasteaed "Õnneseened" Linavästrik 7. mai 2023 Harju
Tabivere Põhikool 2 Linavästrik 8. mai 2023 Tartu
Metsküla Algkool 3-5 Linavästrik 10. mai 2023 Pärnu

Tagasi tulemuste juurde