Projektis "Tere, Kevad! 2023" osaleb 5600 õpilast ja 338 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Kevadjoonistus:

"Lumikellukesed"
Simona 6a
Tartu Lasteaed Rõõmumaa "Lepatriinu"
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Kohila Mõisakool 4 Lapsuliblikas 15. märts 2023 Rapla
Valga Priimetsa Kool Lapsuliblikas 18. märts 2023 Valga
Pihtla Lasteaed "Soobik" Lapsuliblikas 19. märts 2023 Saare
Saaremaa Toetava Hariduse Keskus 6-7 Lapsuliblikas 19. märts 2023 Saare
Albu Põhikool 1-3 Lapsuliblikas 20. märts 2023 Järva
Orissaare Gümnaasium 3 Lapsuliblikas 20. märts 2023 Saare
Loksa Gümnaasium 1 Lapsuliblikas 20. märts 2023 Harju
Sipa-Laukna Lasteaed "Sipa Kurepesa" Lapsuliblikas 20. märts 2023 Rapla
Laitse lasteaed "Õiekesed" Lapsuliblikas 20. märts 2023 Harju
Kohila Gümnaasium 3 Lapsuliblikas 20. märts 2023 Rapla
Osula Põhikool 2 Lapsuliblikas 20. märts 2023 Võru
Viluste Põhikool 4 Lapsuliblikas 21. märts 2023 Põlva
Kirivere Kooli lasteaed Tähekild "Tähed" Lapsuliblikas 23. märts 2023 Viljandi
Tarvastu Gümnaasium 1b Lapsuliblikas 24. märts 2023 Viljandi
Värska Gümnaasium 2 Lapsuliblikas 24. märts 2023 Võru
Põlva Kool 2a Lapsuliblikas 24. märts 2023 Põlva
Konguta Kool 1 Lapsuliblikas 24. märts 2023 Tartu
Orissaare Lasteaed Päikesekiir "Jänesed" Lapsuliblikas 24. märts 2023 Saare
Osula Põhikool 3 Lapsuliblikas 24. märts 2023 Võru
Tõrva Gümnaasium 1a Lapsuliblikas 24. märts 2023 Valga
Viljandi Paalalinna Kool 3a Lapsuliblikas 25. märts 2023 Viljandi
Nõo Põhikool 1b Lapsuliblikas 25. märts 2023 Tartu
Tarvastu Gümnaasium 3 2 Lapsuliblikas 26. märts 2023 Viljandi
Valga Põhikool 5b Lapsuliblikas 26. märts 2023 Valga
Haanja Kool 3 Lapsuliblikas 26. märts 2023 Võru
Värska Gümnaasium 3 Lapsuliblikas 28. märts 2023 Võru
Halliste Põhikool Lapsuliblikas 28. märts 2023 Viljandi
Alavere Põhikool 2 Lapsuliblikas 30. märts 2023 Harju
Krootuse Põhikool 3 Lapsuliblikas 30. märts 2023 Põlva
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikiisud" Lapsuliblikas 31. märts 2023 Tartu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 4-6 Lapsuliblikas 1. aprill 2023 Pärnu
Muraste Looduskool Lapsuliblikas 1. aprill 2023 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Lapsuliblikas 2. aprill 2023 Harju
Lümanda Põhikool 3 Lapsuliblikas 2. aprill 2023 Saare
Kose-Uuemõisa Lasteaed-K "Päikesejänku" Lapsuliblikas 2. aprill 2023 Harju
Kohila Gümnaasium 2 Lapsuliblikas 2. aprill 2023 Rapla
Audru Kool 1a Lapsuliblikas 2. aprill 2023 Pärnu
Virtsu Kool 2-4 Lapsuliblikas 2. aprill 2023 Pärnu
Kernu Põhikool (LA) "Männiriisikas" Lapsuliblikas 2. aprill 2023 Harju
Tartu Lasteaed Rõõmumaa "Lepatriinu" Lapsuliblikas 3. aprill 2023 Tartu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1 Lapsuliblikas 4. aprill 2023 Pärnu
Jõgeva Põhikool 3a Lapsuliblikas 4. aprill 2023 Jõgeva
Võru Lasteaed Sõleke "Päikeselind" Lapsuliblikas 4. aprill 2023 Võru
Harku Lasteaed "Lepatriinu rühm" Lapsuliblikas 4. aprill 2023 Harju
Kadrina Keskkool 7a Lapsuliblikas 5. aprill 2023 Lääne-Viru
Puhja Kool 2 Lapsuliblikas 5. aprill 2023 Tartu
Koigi Kool 2 Lapsuliblikas 5. aprill 2023 Järva
Lümanda Põhikool 4 Lapsuliblikas 5. aprill 2023 Saare
Kuressaare Nooruse Kool 1a Lapsuliblikas 5. aprill 2023 Saare
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Õnnelille" 2 Lapsuliblikas 6. aprill 2023 Tartu
Tartu Loodusmaja 1 Lapsuliblikas 6. aprill 2023 Tartu
Lindi Lasteaed-Algkool 2 Lapsuliblikas 6. aprill 2023 Pärnu
Võnnu Lasteaed Värvuke "Siilikesed" Lapsuliblikas 6. aprill 2023 Tartu
Värska Gümnaasium 1 Lapsuliblikas 6. aprill 2023 Võru
Eerika lasteaed Laululind "Metsvindid" Lapsuliblikas 7. aprill 2023 Tartu
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrilinnud" Lapsuliblikas 7. aprill 2023 Tartu
Pärnu Vanalinna Põhikool 34 Lapsuliblikas 7. aprill 2023 Pärnu
Raasiku Põhikool 1 Lapsuliblikas 7. aprill 2023 Harju
Tallinna Kullerkupu Lasteaed "Krõllid" Lapsuliblikas 7. aprill 2023 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Lapsuliblikas 7. aprill 2023 Harju
Haljala Kool 2 Lapsuliblikas 7. aprill 2023 Lääne-Viru
Lindi Lasteaed-Algkool 13 Lapsuliblikas 7. aprill 2023 Pärnu
Audru Kool 1b Lapsuliblikas 7. aprill 2023 Pärnu
Põlva Kool 3b Lapsuliblikas 7. aprill 2023 Põlva
Riidaja Põhikool 6-9 Lapsuliblikas 7. aprill 2023 Valga
Kohila Gümnaasium 7b Lapsuliblikas 7. aprill 2023 Rapla
Jüri Gümnaasium 4e Lapsuliblikas 7. aprill 2023 Harju
Sutlema Lasteaed Linnupesa "Jõhvikad" Lapsuliblikas 7. aprill 2023 Rapla
Loksa Gümnaasium 2-3 Lapsuliblikas 7. aprill 2023 Harju
Kose Gümnaasium 1c Lapsuliblikas 7. aprill 2023 Harju
Muhu Põhikool 5 Lapsuliblikas 7. aprill 2023 Saare
Suure-Jaani Kool 2b Lapsuliblikas 7. aprill 2023 Viljandi
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Lapsuliblikas 7. aprill 2023 Lääne-Viru
Lagedi lasteaed "Mesimummud" Lapsuliblikas 7. aprill 2023 Harju
Lüllemäe Põhikool 1 Lapsuliblikas 7. aprill 2023 Valga
Nõva Kool 1-6 Lapsuliblikas 7. aprill 2023 Lääne
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 4-6 Lapsuliblikas 7. aprill 2023 Hiiu
Risti Kool Lapsuliblikas 7. aprill 2023 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 2a Lapsuliblikas 7. aprill 2023 Lääne-Viru
Pärnu Lasteaed Trall "Männioravad" Lapsuliblikas 7. aprill 2023 Pärnu
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Sinilill" Lapsuliblikas 7. aprill 2023 Harju
Rapla Vesiroosi Kool 3b Lapsuliblikas 7. aprill 2023 Rapla
Peetri Kool 4b Lapsuliblikas 7. aprill 2023 Järva
Suure-Jaani Kool 1a Lapsuliblikas 7. aprill 2023 Viljandi
Krootuse Põhikool Lapsuliblikas 7. aprill 2023 Põlva
Saverna Põhikool 2 Lapsuliblikas 7. aprill 2023 Põlva
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-3 Lapsuliblikas 7. aprill 2023 Hiiu
Vasta Kool 2 Lapsuliblikas 7. aprill 2023 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Lapsuliblikas 7. aprill 2023 Lääne-Viru
Kirivere Kooli LA Tähekild "Killud" Lapsuliblikas 7. aprill 2023 Viljandi
Tilsi Põhikool 2 Lapsuliblikas 7. aprill 2023 Põlva
Merivälja Lasteaed "Korallid" Lapsuliblikas 7. aprill 2023 Harju
Voore Põhikool (LA) "Siilike" Lapsuliblikas 7. aprill 2023 Jõgeva
Saverna Põhikool 4 Lapsuliblikas 7. aprill 2023 Põlva
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Ülane" Lapsuliblikas 7. aprill 2023 Harju
Kose Gümnaasium 1a Lapsuliblikas 7. aprill 2023 Harju
Risti Põhikool 2 Lapsuliblikas 7. aprill 2023 Lääne
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1b Lapsuliblikas 7. aprill 2023 Pärnu
Tamsalu Gümnaasium 1 Lapsuliblikas 7. aprill 2023 Lääne-Viru
Unipiha Algkool 1-4 Lapsuliblikas 7. aprill 2023 Tartu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-3 Lapsuliblikas 7. aprill 2023 Pärnu
Haanja Kool 12 Lapsuliblikas 7. aprill 2023 Võru
Oru lasteaed Mesimumm "Summid" Lapsuliblikas 7. aprill 2023 Harju
Mooste Mõisakool Lapsuliblikas 7. aprill 2023 Põlva
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikutsud" Lapsuliblikas 7. aprill 2023 Tartu
Alavere Põhikool 1 Lapsuliblikas 7. aprill 2023 Harju
Sõmeru Lasteaed Pääsusilm "Sipsikud" Lapsuliblikas 8. aprill 2023 Lääne-Viru
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 1 Lapsuliblikas 8. aprill 2023 Jõgeva
Kohtla-Järve LA Rukkilill "Sipelgad" Lapsuliblikas 8. aprill 2023 Ida-Viru
Hummuli Põhikool 2 Lapsuliblikas 8. aprill 2023 Valga
Friedebert Tuglase nim. Ahja Kool 2-3 Lapsuliblikas 8. aprill 2023 Põlva
Rakvere Põhikool 1a Lapsuliblikas 8. aprill 2023 Lääne-Viru
Jakob Westholmi Gümnaasium 2a Lapsuliblikas 8. aprill 2023 Harju
Näpi Kool 5 Lapsuliblikas 8. aprill 2023 Lääne-Viru
Rakke Kool 7 Lapsuliblikas 8. aprill 2023 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke "Mesilased" Lapsuliblikas 8. aprill 2023 Ida-Viru
Roosna-Alliku Põhikool 1 Lapsuliblikas 8. aprill 2023 Järva
Kõrveküla Põhikool 3c Lapsuliblikas 8. aprill 2023 Tartu
Sadala Põhikool 6 Lapsuliblikas 8. aprill 2023 Jõgeva
Haljala Kool 1b Lapsuliblikas 8. aprill 2023 Lääne-Viru
Roosna-Alliku Põhikool 5-6 Lapsuliblikas 8. aprill 2023 Järva
Are Kool Lapsuliblikas 8. aprill 2023 Pärnu
Pärnu Rääma Põhikool 4a Lapsuliblikas 8. aprill 2023 Pärnu
Oru Põhikool 2 Lapsuliblikas 8. aprill 2023 Harju
Rakvere Vabaduse Kool 3d Lapsuliblikas 8. aprill 2023 Lääne-Viru
Tartu Hiie Kool 1b Lapsuliblikas 8. aprill 2023 Tartu
Paide Hammerbecki Põhikool 4a Lapsuliblikas 8. aprill 2023 Järva
Tori Põhikool 3 Lapsuliblikas 8. aprill 2023 Pärnu
Tabivere Põhikool 2 Lapsuliblikas 8. aprill 2023 Tartu
Are Kool 3 Lapsuliblikas 9. aprill 2023 Pärnu
Kohila Gümnaasium 1 Lapsuliblikas 9. aprill 2023 Rapla
Rakke Kool 1 Lapsuliblikas 9. aprill 2023 Lääne-Viru
Risti Kool 6-9 Lapsuliblikas 9. aprill 2023 Harju
Kadrina Keskkool 1a Lapsuliblikas 9. aprill 2023 Lääne-Viru
Tartu Tamme Kool 1c Lapsuliblikas 9. aprill 2023 Tartu
Nõo Põhikool 1a Lapsuliblikas 9. aprill 2023 Tartu
Rakvere Vabaduse Kool 4c Lapsuliblikas 9. aprill 2023 Lääne-Viru
Roosna-Alliku Põhikool 2 Lapsuliblikas 9. aprill 2023 Järva
Lümanda Põhikool 1-2 Lapsuliblikas 10. aprill 2023 Saare
Põlva Kool 6d Lapsuliblikas 10. aprill 2023 Põlva
Kohtla-Järve LA Kakuke "Tilgakesed" Lapsuliblikas 10. aprill 2023 Ida-Viru
Kõpu Põhikool (LA) "Mürakarud" Lapsuliblikas 10. aprill 2023 Viljandi
Tallinna Päevalille Lasteaed Lapsuliblikas 10. aprill 2023 Harju
Sõmeru Põhikool 1a Lapsuliblikas 10. aprill 2023 Lääne-Viru
Põlva Lasteaed Mesimumm "Sinilill" Lapsuliblikas 11. aprill 2023 Põlva
Kõrveküla Põhikool 4c Lapsuliblikas 11. aprill 2023 Tartu
Kuressaare Nooruse Kool 1b Lapsuliblikas 11. aprill 2023 Saare
Kose Gümnaasium 2b Lapsuliblikas 11. aprill 2023 Harju
Mäetaguse Põhikool 2 Lapsuliblikas 11. aprill 2023 Ida-Viru
Türi Lokuta lasteaed "Põrnikad" Lapsuliblikas 11. aprill 2023 Järva
Tõrva Gümnaasium 45 Lapsuliblikas 11. aprill 2023 Valga
Varbla Kool 13 Lapsuliblikas 11. aprill 2023 Pärnu
Vääna Mõisakool (LA) "Miisud ja Mõmmid" Lapsuliblikas 11. aprill 2023 Harju
Nurme Kool 6 Lapsuliblikas 12. aprill 2023 Järva
Põltsamaa Ühisgümnaasium 3c Lapsuliblikas 12. aprill 2023 Jõgeva
Nõo Põhikool 1c Lapsuliblikas 12. aprill 2023 Tartu
Koigi Kool (LA) "Koolieelikud 4-7" Lapsuliblikas 12. aprill 2023 Järva
Metsküla Algkool 1-2 Lapsuliblikas 12. aprill 2023 Pärnu
Rakvere Eragümnaasium 5 Lapsuliblikas 12. aprill 2023 Lääne-Viru
Tallinna Mürakaru Lasteaed "Õnnekarud" Lapsuliblikas 14. aprill 2023 Harju
Kadrina Keskkool 5-6 Lapsuliblikas 15. aprill 2023 Lääne-Viru
Tallinna Kesklinna Põhikool Lapsuliblikas 16. aprill 2023 Harju
Tarvastu Gümnaasium 3 Lapsuliblikas 16. aprill 2023 Viljandi
Kohila Keskkonnahariduse Keskus Lapsuliblikas 18. aprill 2023 Rapla
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2a Lapsuliblikas 18. aprill 2023 Pärnu
Pelguranna Lasteaed "Leiutajad" Lapsuliblikas 19. aprill 2023 Harju
Kadrina Keskkool 7b Lapsuliblikas 22. aprill 2023 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 6abd Lapsuliblikas 23. aprill 2023 Lääne-Viru
Tartu Maarjamõisa Lasteaed "Sinilinnu" Lapsuliblikas 24. aprill 2023 Tartu
Kääpa Põhikool Lapsuliblikas 24. aprill 2023 Võru
Tahkuranna Lasteaed-Algk "Rannakarbid" Lapsuliblikas 25. aprill 2023 Pärnu
Kadrina Keskkool 7c Lapsuliblikas 30. aprill 2023 Lääne-Viru
Tallinna Liivaku Lasteaed "Õnneseened" Lapsuliblikas 3. mai 2023 Harju
Tallinna Meelespea Lasteaed "Naksitrallid" Lapsuliblikas 9. mai 2023 Harju

Tagasi tulemuste juurde