Projektis "Tere, Kevad! 2023" osaleb 5600 õpilast ja 338 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Kevadfoto:

"Kevadlilled"
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Lümanda Põhikool 1-2 Kullerkupp 16. aprill 2023 Saare
Eerika lasteaed Laululind "Metsvindid" Kullerkupp 16. aprill 2023 Tartu
Mäetaguse Põhikool 2 Kullerkupp 28. aprill 2023 Ida-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 4-6 Kullerkupp 1. mai 2023 Pärnu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-3 Kullerkupp 1. mai 2023 Pärnu
Lümanda Põhikool 4 Kullerkupp 2. mai 2023 Saare
Nõo Põhikool 1b Kullerkupp 3. mai 2023 Tartu
Põlva Lasteaed Mesimumm "Sinilill" Kullerkupp 6. mai 2023 Põlva
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 4-6 Kullerkupp 6. mai 2023 Hiiu
Pelguranna Lasteaed "Leiutajad" Kullerkupp 6. mai 2023 Harju
Tarvastu Gümnaasium 3 2 Kullerkupp 7. mai 2023 Viljandi
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Sinilill" Kullerkupp 7. mai 2023 Harju
Haanja Kool 3 Kullerkupp 7. mai 2023 Võru
Rakvere Põhikool 1a Kullerkupp 9. mai 2023 Lääne-Viru
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Õnnelille" 2 Kullerkupp 10. mai 2023 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-K "Päikesejänku" Kullerkupp 10. mai 2023 Harju
Tarvastu Gümnaasium 3 Kullerkupp 13. mai 2023 Viljandi
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Kullerkupp 13. mai 2023 Lääne-Viru
Paide Hammerbecki Põhikool 6d Kullerkupp 13. mai 2023 Järva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Kullerkupp 14. mai 2023 Harju
Lüllemäe Põhikool 1 Kullerkupp 15. mai 2023 Valga
Valga Põhikool 1a Kullerkupp 15. mai 2023 Valga
Tallinna Päevalille Lasteaed Kullerkupp 15. mai 2023 Harju
Muhu Põhikool 5 Kullerkupp 15. mai 2023 Saare
Kohila Gümnaasium 1 Kullerkupp 15. mai 2023 Rapla
Rakvere Vabaduse Kool 4c Kullerkupp 16. mai 2023 Lääne-Viru
Metsküla Algkool 1-2 Kullerkupp 18. mai 2023 Pärnu
Haanja Kool 12 Kullerkupp 18. mai 2023 Võru
Kääpa Põhikool Kullerkupp 18. mai 2023 Võru
Metsküla Algkool 3-5 Kullerkupp 19. mai 2023 Pärnu
Tõrva Gümnaasium 1a Kullerkupp 19. mai 2023 Valga
Pirita Majandusgümnaasium 3b Kullerkupp 19. mai 2023 Harju
Hummuli Põhikool 2 Kullerkupp 19. mai 2023 Valga
Värska Gümnaasium 1 Kullerkupp 19. mai 2023 Võru
Lindi Lasteaed-Algkool 13 Kullerkupp 20. mai 2023 Pärnu
Peetri Kool 4b Kullerkupp 20. mai 2023 Järva
Krootuse Põhikool 3 Kullerkupp 20. mai 2023 Põlva
Nõva Kool 1-6 Kullerkupp 20. mai 2023 Lääne
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Kullerkupp 20. mai 2023 Harju
Tartu Loodusmaja 1 Kullerkupp 20. mai 2023 Tartu
Risti Kool Kullerkupp 20. mai 2023 Harju
Kohila Mõisakool 4 Kullerkupp 20. mai 2023 Rapla
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1b Kullerkupp 21. mai 2023 Pärnu
Kirivere Kooli lasteaed Tähekild "Tähed" Kullerkupp 21. mai 2023 Viljandi
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 1 Kullerkupp 21. mai 2023 Jõgeva
Pihtla Lasteaed "Soobik" Kullerkupp 21. mai 2023 Saare
Kirivere Kooli LA Tähekild "Killud" Kullerkupp 22. mai 2023 Viljandi
Kose Gümnaasium 2b Kullerkupp 22. mai 2023 Harju
Koigi Kool 2 Kullerkupp 22. mai 2023 Järva
Rakke Kool 1 Kullerkupp 22. mai 2023 Lääne-Viru
Rakke Kool 7 Kullerkupp 23. mai 2023 Lääne-Viru
Tallinna Kullerkupu Lasteaed "Krõllid" Kullerkupp 28. mai 2023 Harju
Risti Kool 6-9 Kullerkupp 29. mai 2023 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Ülane" Kullerkupp 29. mai 2023 Harju
Muraste Looduskool Kullerkupp 31. mai 2023 Harju

Tagasi tulemuste juurde