Projektis "Tere, Kevad! 2023" osaleb 5600 õpilast ja 338 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Kevadjoonistus:

"Kevad käes!"
3. klass
Kõrveküla Põhikool 3c
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Alavere Põhikool 1 Varsakabi 25. aprill 2023 Harju
Alavere Põhikool 2 Varsakabi 25. aprill 2023 Harju
Albu Põhikool 1-3 Varsakabi 23. aprill 2023 Järva
Are Kool Varsakabi 21. aprill 2023 Pärnu
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Sinilill" Varsakabi 19. aprill 2023 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Ülane" Varsakabi 26. aprill 2023 Harju
Eerika lasteaed Laululind "Metsvindid" Varsakabi 1. mai 2023 Tartu
Friedebert Tuglase nim. Ahja Kool 2-3 Varsakabi 26. aprill 2023 Põlva
Haanja Kool 12 Varsakabi 29. aprill 2023 Võru
Haanja Kool 3 Varsakabi 30. aprill 2023 Võru
Jakob Westholmi Gümnaasium 2a Varsakabi 24. aprill 2023 Harju
Jõgeva Põhikool 3a Varsakabi 9. aprill 2023 Jõgeva
Kääpa Põhikool Varsakabi 19. mai 2023 Võru
Kadrina Keskkool 1a Varsakabi 22. aprill 2023 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 6abd Varsakabi 15. aprill 2023 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 7a Varsakabi 22. aprill 2023 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 7b Varsakabi 23. aprill 2023 Lääne-Viru
Kernu Põhikool (LA) "Kuuseriisikas" Varsakabi 20. aprill 2023 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1b Varsakabi 6. aprill 2023 Pärnu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2a Varsakabi 29. aprill 2023 Pärnu
Kirivere Kooli LA Tähekild "Killud" Varsakabi 12. aprill 2023 Viljandi
Kirivere Kooli lasteaed Tähekild "Tähed" Varsakabi 13. aprill 2023 Viljandi
Kohila Gümnaasium 2 Varsakabi 9. aprill 2023 Rapla
Kohila Gümnaasium 3 Varsakabi 5. mai 2023 Rapla
Kohila Gümnaasium 7b Varsakabi 3. mai 2023 Rapla
Kohila Keskkonnahariduse Keskus Varsakabi 26. aprill 2023 Rapla
Kohila Mõisakool 4 Varsakabi 19. aprill 2023 Rapla
Koigi Kool (LA) "Koolieelikud 4-7" Varsakabi 29. aprill 2023 Järva
Koigi Kool 2 Varsakabi 24. aprill 2023 Järva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-3 Varsakabi 3. aprill 2023 Pärnu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 4-6 Varsakabi 9. aprill 2023 Pärnu
Konguta Kool 1 Varsakabi 6. mai 2023 Tartu
Konguta Kool 6 Varsakabi 6. mai 2023 Tartu
Kõpu Põhikool (LA) "Mürakarud" Varsakabi 19. aprill 2023 Viljandi
Kose Gümnaasium 1a Varsakabi 1. mai 2023 Harju
Kose Gümnaasium 1c Varsakabi 19. aprill 2023 Harju
Kose Gümnaasium 2b Varsakabi 26. aprill 2023 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-K "Päikesejänku" Varsakabi 7. aprill 2023 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Varsakabi 17. aprill 2023 Harju
Krootuse Põhikool Varsakabi 7. mai 2023 Põlva
Krootuse Põhikool 3 Varsakabi 28. aprill 2023 Põlva
Lagedi lasteaed "Mesimummud" Varsakabi 29. aprill 2023 Harju
Laupa Põhikool 3 Varsakabi 19. aprill 2023 Järva
Lindi Lasteaed-Algkool 13 Varsakabi 19. aprill 2023 Pärnu
Lindi Lasteaed-Algkool 2 Varsakabi 19. aprill 2023 Pärnu
Loksa Gümnaasium 1 Varsakabi 16. aprill 2023 Harju
Lüllemäe Põhikool 1 Varsakabi 23. aprill 2023 Valga
Lümanda Põhikool 3 Varsakabi 15. aprill 2023 Saare
Lümanda Põhikool 4 Varsakabi 19. aprill 2023 Saare
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikiisud" Varsakabi 4. mai 2023 Tartu
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikutsud" Varsakabi 27. aprill 2023 Tartu
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrilinnud" Varsakabi 3. mai 2023 Tartu
Metsküla Algkool 1-2 Varsakabi 4. mai 2023 Pärnu
Metsküla Algkool 3-5 Varsakabi 2. mai 2023 Pärnu
Muhu Põhikool 5 Varsakabi 26. aprill 2023 Saare
Muraste Looduskool Varsakabi 1. mai 2023 Harju
Nõo Põhikool 1b Varsakabi 10. mai 2023 Tartu
Nõva Kool 1-6 Varsakabi 22. aprill 2023 Lääne
Nurme Kool 6 Varsakabi 21. aprill 2023 Järva
Orissaare Gümnaasium 3 Varsakabi 6. aprill 2023 Saare
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 1 Varsakabi 22. aprill 2023 Jõgeva
Osula Põhikool 2 Varsakabi 27. aprill 2023 Võru
Paide Hammerbecki Põhikool 6d Varsakabi 28. aprill 2023 Järva
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1 Varsakabi 23. aprill 2023 Pärnu
Pärnu Lasteaed Trall "Männioravad" Varsakabi 9. aprill 2023 Pärnu
Pärnu Rääma Põhikool 4a Varsakabi 27. aprill 2023 Pärnu
Peetri Kool 4b Varsakabi 23. aprill 2023 Järva
Pelguranna Lasteaed "Leiutajad" Varsakabi 30. aprill 2023 Harju
Pelguranna Lasteaed "Mõmmikud" Varsakabi 1. mai 2023 Harju
Pihtla Lasteaed "Soobik" Varsakabi 16. aprill 2023 Saare
Pirita Majandusgümnaasium 3b Varsakabi 25. aprill 2023 Harju
Põlva Kool 2a Varsakabi 25. aprill 2023 Põlva
Põlva Kool 6d Varsakabi 1. mai 2023 Põlva
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Õnnelille" 2 Varsakabi 28. aprill 2023 Tartu
Raasiku Põhikool 1 Varsakabi 11. mai 2023 Harju
Rakke Kool 1 Varsakabi 28. aprill 2023 Lääne-Viru
Rakke Kool 7 Varsakabi 27. aprill 2023 Lääne-Viru
Rakvere Eragümnaasium 5 Varsakabi 20. aprill 2023 Lääne-Viru
Rakvere Põhikool 1a Varsakabi 20. aprill 2023 Lääne-Viru
Rakvere Vabaduse Kool 4c Varsakabi 23. aprill 2023 Lääne-Viru
Rapla Vesiroosi Kool 3a Varsakabi 30. märts 2023 Rapla
Riidaja Põhikool 6-9 Varsakabi 1. mai 2023 Valga
Risti Kool Varsakabi 16. aprill 2023 Harju
Risti Kool 6-9 Varsakabi 1. mai 2023 Harju
Risti Põhikool 2 Varsakabi 20. aprill 2023 Lääne
Roosna-Alliku Põhikool 1 Varsakabi 4. mai 2023 Järva
Roosna-Alliku Põhikool 2 Varsakabi 24. aprill 2023 Järva
Sadala Põhikool 6 Varsakabi 22. aprill 2023 Jõgeva
Savikoja Varsakabi 25. aprill 2023 Tartu
Sipa-Laukna Lasteaed "Sipa Kurepesa" Varsakabi 19. aprill 2023 Rapla
Sõmeru Lasteaed Pääsusilm "Sipsikud" Varsakabi 25. aprill 2023 Lääne-Viru
Sõmeru Põhikool 1a Varsakabi 24. aprill 2023 Lääne-Viru
Sutlema Lasteaed Linnupesa "Jõhvikad" Varsakabi 21. aprill 2023 Rapla
Suure-Jaani Kool 2b Varsakabi 23. aprill 2023 Viljandi
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-3 Varsakabi 20. aprill 2023 Hiiu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 4-6 Varsakabi 18. aprill 2023 Hiiu
Tahkuranna Lasteaed-Algk "Rannakarbid" Varsakabi 23. aprill 2023 Pärnu
Tallinna Kesklinna Põhikool Varsakabi 7. mai 2023 Harju
Tallinna Liikuri Lasteaed "6. Rühm" Varsakabi 10. mai 2023 Harju
Tallinna Päevalille Lasteaed Varsakabi 12. aprill 2023 Harju
Tamsalu Gümnaasium 1 Varsakabi 17. aprill 2023 Lääne-Viru
Tartu Loodusmaja 1 Varsakabi 18. aprill 2023 Tartu
Tartu Maarjamõisa Lasteaed "Sinilinnu" Varsakabi 16. mai 2023 Tartu
Tartu Veeriku Kool 2a Varsakabi 26. aprill 2023 Tartu
Tarvastu Gümnaasium 3 Varsakabi 16. aprill 2023 Viljandi
Tarvastu Gümnaasium 3 2 Varsakabi 6. aprill 2023 Viljandi
Tori Põhikool 3 Varsakabi 17. aprill 2023 Pärnu
Tõrva Gümnaasium 1a Varsakabi 26. aprill 2023 Valga
Tõrva Gümnaasium 45 Varsakabi 8. mai 2023 Valga
Väike-Maarja Gümnaasium 2a Varsakabi 26. aprill 2023 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Varsakabi 20. aprill 2023 Lääne-Viru
Valga Põhikool 1a Varsakabi 1. mai 2023 Valga
Värska Gümnaasium 1 Varsakabi 25. aprill 2023 Võru
Värska Gümnaasium 2 Varsakabi 26. aprill 2023 Võru
Voore Põhikool (LA) "Siilike" Varsakabi 20. aprill 2023 Jõgeva

Tagasi tulemuste juurde