Projektis "Tere, Kevad! 2023" osaleb 5600 õpilast ja 338 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Kevadjoonistus:

"Sipelgad töös"
Lisell Rammul
Tilsi Lasteaed Muumioru "Muumid"
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Aakre Lasteaed-Algkool Sinilill 30. märts 2010 Valga
Ääsmäe Põhikool 3 Sinilill 11. aprill 2010 Harju
Ääsmäe Põhikool 5 Sinilill 14. aprill 2010 Harju
Ääsmäe Põhikool 6 Sinilill 11. aprill 2010 Harju
Aegviidu Põhikool Sinilill 10. aprill 2010 Harju
Ahula Lasteaed-Algkool Sinilill 12. aprill 2010 Järva
Alatskivi Keskkool Sinilill 1. aprill 2010 Tartu
Albu Põhikool Sinilill 12. aprill 2010 Järva
Anna Haava nim. Pala Kool Sinilill 2. aprill 2010 Jõgeva
Anna Haava nim. Pala Kool 2 Sinilill 10. aprill 2010 Jõgeva
Antsla Gümnaasium Sinilill 9. aprill 2010 Võru
Antsla Gümnaasium 1 Sinilill 9. aprill 2010 Võru
Are Põhikool Sinilill 10. aprill 2010 Pärnu
Aruküla lasteaed Rukkilill Sinilill 8. aprill 2010 Harju
Audru Keskkool Sinilill 14. aprill 2010 Pärnu
Audru Keskkool2 Sinilill 10. aprill 2010 Pärnu
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 1a Sinilill 18. aprill 2010 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 5B Sinilill 28. märts 2010 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6A Sinilill 11. aprill 2010 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6B Sinilill 1. aprill 2010 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6C Sinilill 5. aprill 2010 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 7b Sinilill 5. aprill 2010 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Torma Põhikool 1 Sinilill 20. aprill 2010 Jõgeva
C. R. Jakobsoni nim. Torma Põhikool 2 Sinilill 5. aprill 2010 Jõgeva
Eidapere Kool Sinilill 8. aprill 2010 Rapla
Elva Gümnaasium 1c Sinilill 9. aprill 2010 Tartu
Elva Gümnaasium 3a Sinilill 3. aprill 2010 Tartu
Elva Gümnaasium 5A Sinilill 19. aprill 2010 Tartu
Elva Gümnaasium 5C Sinilill 4. aprill 2010 Tartu
Elva Gümnaasium 6A Sinilill 11. aprill 2010 Tartu
Elva Gümnaasium 6C Sinilill 31. märts 2010 Tartu
Elva Gümnaasium loodussõprade ring Sinilill 4. aprill 2010 Tartu
Elva lasteaed Õnneseen Sinilill 12. aprill 2010 Tartu
Emmaste Põhikool Sinilill 2. aprill 2010 Hiiu
Ferdinand von Wrangelli nim. Roela Põhikool Sinilill 13. aprill 2010 Lääne-Viru
Fr Tuglase nim Ahja Keskkool Sinilill 3. aprill 2010 Põlva
Gustav Adolfi Gümnaasium 6b Sinilill 2. aprill 2010 Harju
Häädemeeste Keskkool Sinilill 7. aprill 2010 Pärnu
Haanja-Ruusmäe Põhikool Sinilill 6. aprill 2010 Võru
Haljala Gümnaasium Sinilill 12. aprill 2010 Lääne-Viru
Haljala Gümnaasium 2 Sinilill 11. aprill 2010 Lääne-Viru
Haljala Gümnaasium 3 Sinilill 18. aprill 2010 Lääne-Viru
Haljala Gümnaasium 4 Sinilill 18. aprill 2010 Lääne-Viru
Hargla Kool Sinilill 6. aprill 2010 Valga
Hargla Kool 1 Sinilill 8. aprill 2010 Valga
Hargla Kool 2 Sinilill 9. aprill 2010 Valga
Hargla Kool 4 Sinilill 27. märts 2010 Valga
Hargla Kool 5 Sinilill 5. aprill 2010 Valga
Helme Sanatoorne Internaatkool Sinilill 26. märts 2010 Valga
Illuka Põhikool Sinilill 11. aprill 2010 Ida-Viru
Illuka Põhikool 2 Sinilill 4. aprill 2010 Ida-Viru
Illuka Põhikool 5 Sinilill 11. aprill 2010 Ida-Viru
Imavere Põhikool Sinilill 9. aprill 2010 Järva
Jäneda Kool Sinilill 12. aprill 2010 Lääne-Viru
Jõhvi Gümnaasium Sinilill 25. aprill 2010 Ida-Viru
Juhan Liivi nim.Alatskivi Keskkool Sinilill 10. aprill 2010 Tartu
Kaagvere Erikool Sinilill 13. aprill 2010 Tartu
Kääpa Põhikool Sinilill 31. märts 2010 Võru
Kääpa Põhikool 2 Sinilill 5. aprill 2010 Võru
Kääpa Põhikool 3 Sinilill 1. aprill 2010 Võru
Kadrina Keskkool 2 Sinilill 5. aprill 2010 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 3 Sinilill 29. märts 2010 Lääne-Viru
Käina Gümnaasium Sinilill 10. aprill 2010 Hiiu
Käina Gümnaasium2 Sinilill 12. aprill 2010 Hiiu
Kanepi Gümnaasium Sinilill 2. aprill 2010 Põlva
Kanepi Gümnaasium 2 Sinilill 30. märts 2010 Põlva
Kanepi Gümnaasium 3 Sinilill 2. aprill 2010 Põlva
Kanepi Gümnaasium 6 Sinilill 3. aprill 2010 Põlva
Kärdla Ühisgümnaasium Sinilill 31. märts 2010 Hiiu
Karksi-Nuia Lasteaed Sinilill 1. aprill 2010 Viljandi
Kärla Põhikool Sinilill 12. aprill 2010 Saare
Kärstna Kool Sinilill 4. aprill 2010 Viljandi
Kehtna Põhikool Sinilill 14. aprill 2010 Rapla
Kernu Põhikool Sinilill 10. aprill 2010 Harju
Kernu Põhikool 2 Sinilill 12. aprill 2010 Harju
Kiili Gümnaasium Sinilill 10. aprill 2010 Harju
Kildu põhikool Sinilill 30. märts 2010 Viljandi
Kilingi-Nõmme Gümnaasium Sinilill 4. aprill 2010 Pärnu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5a Sinilill 3. aprill 2010 Pärnu
Kirivere Põhikool Sinilill 4. aprill 2010 Viljandi
Kiviõli 1.Keskkool 2 Sinilill 6. aprill 2010 Ida-Viru
Kodila Põhikool Sinilill 12. aprill 2010 Rapla
Kohila Gümnaasium Sinilill 11. aprill 2010 Rapla
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 3a Sinilill 28. aprill 2010 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4b Sinilill 28. aprill 2010 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5 Sinilill 10. aprill 2010 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 7b Sinilill 9. aprill 2010 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8b Sinilill 11. aprill 2010 Ida-Viru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Sinilill 9. aprill 2010 Ida-Viru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 8a Sinilill 13. aprill 2010 Ida-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool Sinilill 5. aprill 2010 Lääne
Kõmsi Lasteaed-Algkool 2 Sinilill 5. aprill 2010 Lääne
Konguta Kool Sinilill 8. aprill 2010 Tartu
Konguta Kool 2 Sinilill 6. aprill 2010 Tartu
Konguta Kool/lasteaed Sinilill 8. aprill 2010 Tartu
Koonga Põhikool 3 Sinilill 13. aprill 2010 Pärnu
Koonga Põhikool 8 Sinilill 14. aprill 2010 Pärnu
Kõpu Põhikool II Sinilill 9. aprill 2010 Viljandi
Kõpu Põhikool III Sinilill 12. aprill 2010 Viljandi
Krabi Põhikool Sinilill 29. märts 2010 Võru
Krootuse Põhikool Sinilill 6. aprill 2010 Põlva
Kuremaa Lasteaed- Algkool 1 Sinilill 4. aprill 2010 Jõgeva
Kuremaa Lasteaed-Algkool Sinilill 12. aprill 2010 Jõgeva
Kuressaare Gümnaasium 4b Sinilill 11. aprill 2010 Saare
Kuressaare Gümnaasium5b Sinilill 11. aprill 2010 Saare
Kurtna Kool Sinilill 1. aprill 2010 Harju
Kuusalu Keskkool Sinilill 11. aprill 2010 Harju
Kuusalu Keskkool 4kl Sinilill 9. aprill 2010 Harju
Kuuste kool Sinilill 14. aprill 2010 Tartu
Lauka Põhikool Sinilill 4. aprill 2010 Hiiu
Laulasmaa Kool 1 Sinilill 6. aprill 2010 Harju
Lihula Gümnaasium Sinilill 14. aprill 2010 Lääne
Lihula Lasteaed II Sinilill 5. aprill 2010 Lääne
Lokuta Lasteaed Sinilill 6. aprill 2010 Järva
Loo Keskkool Sinilill 12. aprill 2010 Harju
Lõpe Põhikool Sinilill 2. aprill 2010 Pärnu
Lõpe Põhikool 2 Sinilill 5. aprill 2010 Pärnu
Luunja Lasteaed Midrimaa Sinilill 29. märts 2010 Tartu
Maardu Gümnaasium Sinilill 8. aprill 2010 Harju
Melliste Algkool-Lasteaed Sinilill 6. aprill 2010 Tartu
Meremäe-Obinitsa Põhikool Sinilill 27. märts 2010 Võru
Metsapoole Põhikool Sinilill 4. aprill 2010 Pärnu
Metsküla Algkool Sinilill 7. aprill 2010 Lääne
Metsküla Algkool 2 Sinilill 7. aprill 2010 Lääne
Mikitamäe Kool Sinilill 29. aprill 2010 Põlva
Misso Keskkool Sinilill 13. aprill 2010 Võru
Muhu Põhikool Sinilill 30. märts 2010 Saare
Muraste Looduskool Sinilill 8. aprill 2010 Harju
Mustjala Lasteaed-Põhikool Sinilill 10. aprill 2010 Saare
Narva Eesti Gümnaasium Sinilill 11. aprill 2010 Ida-Viru
Nõo Põhikool Sinilill 6. aprill 2010 Tartu
Nõo Põhikool 2 Sinilill 6. aprill 2010 Tartu
Nõo Põhikool 2.b Sinilill 8. aprill 2010 Tartu
Õie Lasteaed Sinilill 13. aprill 2010 Harju
Orava Põhikool Sinilill 7. aprill 2010 Põlva
Orissaare Gümnaasium 2 Sinilill 5. aprill 2010 Saare
Orissaare Gümnaasium 4 Sinilill 5. aprill 2010 Saare
Orissaare Gümnaasium 5 Sinilill 13. aprill 2010 Saare
Oru Kool Sinilill 9. aprill 2010 Lääne
Oru lasteaed Mesimumm Sinilill 11. aprill 2010 Harju
Oru Põhikool Sinilill 7. aprill 2010 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium Sinilill 3. aprill 2010 Jõgeva
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium II Sinilill 10. aprill 2010 Jõgeva
Osula Põhikool Sinilill 12. aprill 2010 Võru
Otepää Gümnaasium Sinilill 3. aprill 2010 Valga
Paide Gümnaasium Sinilill 17. aprill 2010 Järva
Paikuse Lasteaed Mesimumm Sinilill 10. aprill 2010 Pärnu
Paikuse Põhikool 2 Sinilill 5. aprill 2010 Pärnu
Paistu Kool Sinilill 6. aprill 2010 Viljandi
Paistu Kool 2 Sinilill 6. aprill 2010 Viljandi
Paistu kool 3 Sinilill 4. aprill 2010 Viljandi
Palade Põhikool Sinilill 7. aprill 2010 Hiiu
Paldiski Gümnaasium Sinilill 4. aprill 2010 Harju
Palupera Põhikool Sinilill 2. aprill 2010 Valga
Palupera Põhikool 1 Sinilill 6. aprill 2010 Valga
Palupera Põhikool 6 Sinilill 4. aprill 2010 Valga
Pärnjõe Põhikool Sinilill 10. aprill 2010 Pärnu
Pärnu Koidula Gümnaasium1 Sinilill 17. aprill 2010 Pärnu
Pärnu loodusmaja Sinilill 10. aprill 2010 Pärnu
Pärnu Loodusmaja 2 Sinilill 12. aprill 2010 Pärnu
Pärnu Loodusmaja 3 Sinilill 10. aprill 2010 Pärnu
Pärnu Loodusmaja 4 Sinilill 15. aprill 2010 Pärnu
Pärnu Loodusmaja 5 Sinilill 15. aprill 2010 Pärnu
Pärnu Loodusmaja 6 Sinilill 21. aprill 2010 Pärnu
Pärnu Ühisgümnaasium Sinilill 29. aprill 2010 Pärnu
Pärnu Väike Vabakool 4 Sinilill 8. aprill 2010 Pärnu
Pärnu Väike Vabakool 6 Sinilill 10. aprill 2010 Pärnu
Pärnu Vanalinna Põhikool 4b Sinilill 1. aprill 2010 Pärnu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium Sinilill 9. aprill 2010 Pärnu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 2 Sinilill 10. aprill 2010 Pärnu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 3 Sinilill 10. aprill 2010 Pärnu
Peetri Põhikool Sinilill 14. aprill 2010 Järva
Põltsamaa Ühisgümnaasium Sinilill 29. märts 2010 Jõgeva
Põlva Keskkool 5b Sinilill 3. aprill 2010 Põlva
Põlva Ühisgümnaasium Sinilill 6. aprill 2010 Põlva
Puhja Gümnaasium 3kl Sinilill 3. aprill 2010 Tartu
Puiga Põhikool Sinilill 2. aprill 2010 Võru
Puka Keskkool Sinilill 5. aprill 2010 Valga
Puurmani Gümnaasium Sinilill 28. märts 2010 Jõgeva
Raasiku Põhikool Sinilill 15. aprill 2010 Harju
Raasiku Põhikool 5 Sinilill 13. aprill 2010 Harju
Rakke Gümnaasium Sinilill 13. aprill 2010 Lääne-Viru
Rakvere Eragümnaasium Sinilill 4. aprill 2010 Lääne-Viru
Rakvere Eragümnaasium 2 Sinilill 2. aprill 2010 Lääne-Viru
Rakvere Gümnaasium Sinilill 14. aprill 2010 Lääne-Viru
Rakvere Linna Algkool Sinilill 12. aprill 2010 Lääne-Viru
Rakvere Linna Algkool 1 Sinilill 13. aprill 2010 Lääne-Viru
Rakvere reaalgümnaasium 2 Sinilill 17. aprill 2010 Lääne-Viru
Rannamõisa Lasteaed Sinilill 15. aprill 2010 Harju
Rapla Ühisgümnaasium Sinilill 6. aprill 2010 Rapla
Riidaja Põhikool 5-9 Sinilill 7. aprill 2010 Valga
Risti Põhikool 1,3 Sinilill 2. aprill 2010 Lääne
Risti Põhikool 5-9 Sinilill 2. aprill 2010 Harju
Rocca al Mare Kool, Vodja 4 Sinilill 20. aprill 2010 Järva
Rocca al Mare Kool, Vodja 6-8 Sinilill 13. aprill 2010 Järva
Rõngu Keskkool Sinilill 3. aprill 2010 Tartu
Roosna-Alliku Põhikool 1 Sinilill 12. aprill 2010 Järva
Roosna-Alliku Põhikool 2 Sinilill 10. aprill 2010 Järva
Roosna-Alliku Põhikool 4 Sinilill 9. aprill 2010 Järva
Roosna-Alliku Põhikool 6 Sinilill 10. aprill 2010 Järva
Ruila Põhikool 3 Sinilill 7. aprill 2010 Harju
Ruusa Põhikool Sinilill 7. aprill 2010 Põlva
Saaremaa Ühisgümnaasium 2 Sinilill 4. aprill 2010 Saare
Sadala Põhikool Sinilill 12. aprill 2010 Jõgeva
Saduküla Põhikool Sinilill 8. aprill 2010 Jõgeva
Salme Põhikool Sinilill 8. aprill 2010 Saare
Salutaguse Sinilill 5. aprill 2010 Järva
Savikoja Sinilill 11. aprill 2010 Tartu
Sõmerpalu Põhikool Sinilill 9. aprill 2010 Võru
Sõmeru Põhikool Sinilill 15. aprill 2010 Lääne-Viru
Sonda Põhikool Sinilill 12. aprill 2010 Ida-Viru
Sonda Põhikool 2 Sinilill 9. aprill 2010 Ida-Viru
Sonda Põhikool 3 Sinilill 15. aprill 2010 Ida-Viru
Suislepa Lasteaed-Algkool Sinilill 11. aprill 2010 Viljandi
Sürgavare Põhikool 2 Sinilill 12. aprill 2010 Viljandi
Sürgavere põhikool Sinilill 11. aprill 2010 Viljandi
Sürgavere Põhikool 4 Sinilill 10. aprill 2010 Viljandi
Surju Põhikool Sinilill 9. aprill 2010 Pärnu
Suure-Jaani Gümnaasium Sinilill 11. aprill 2010 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 2.a Sinilill 4. aprill 2010 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 2.b Sinilill 4. aprill 2010 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 3.a Sinilill 2. aprill 2010 Viljandi
Suuremõisa Põhikool 1 Sinilill 6. aprill 2010 Hiiu
Suuremõisa Põhikool 2 Sinilill 6. aprill 2010 Hiiu
Tääksi Pk Sinilill 10. aprill 2010 Viljandi
Tabivere Gümnaasium Sinilill 1. aprill 2010 Jõgeva
Taebla Gümnaasium Sinilill 8. aprill 2010 Lääne
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Sinilill 3. aprill 2010 Pärnu
Tali Põhikool Sinilill 8. aprill 2010 Pärnu
Tallinna 21. Kool Sinilill 13. aprill 2010 Harju
Tallinna I Internaatkool 2A Sinilill 12. mai 2010 Harju
Tallinna Kristiine Gümnaasium Sinilill 11. aprill 2010 Harju
Tallinna Kristiine Gümnaasium 2 Sinilill 18. aprill 2010 Harju
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Sinilill 9. aprill 2010 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium Sinilill 10. aprill 2010 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 2 Sinilill 19. aprill 2010 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 2c Sinilill 27. aprill 2010 Harju
Tallinna Muusikakeskkool Sinilill 24. aprill 2010 Harju
Tallinna Reaalkool Sinilill 10. aprill 2010 Harju
Tallinna Reaalkool 2 Sinilill 9. aprill 2010 Harju
Tallinna Saksa Gümnaasium Sinilill 22. aprill 2010 Harju
Tartu Descartes'i Lütseum Sinilill 11. aprill 2010 Tartu
Tartu Descartes'i Lütseum 2 Sinilill 11. aprill 2010 Tartu
Tartu Erakool Sinilill 9. aprill 2010 Tartu
Tartu Hiie Kool Sinilill 11. aprill 2010 Tartu
Tartu Hiie Kool 2 Sinilill 7. aprill 2010 Tartu
Tartu Hiie Kool 3 Sinilill 23. aprill 2010 Tartu
Tartu Katoliku Kool Sinilill 3. aprill 2010 Tartu
Tartu Katoliku Kool 1 Sinilill 30. märts 2010 Tartu
Tartu Katoliku Kool 2.a Sinilill 2. aprill 2010 Tartu
Tartu Katoliku Kool 2.b Sinilill 2. aprill 2010 Tartu
Tartu Katoliku Kool 3.b Sinilill 20. aprill 2010 Tartu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 1.a Sinilill 8. aprill 2010 Tartu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 3.e Sinilill 5. aprill 2010 Tartu
Tartu Kroonuaia Kool Sinilill 30. märts 2010 Tartu
Tartu Kunstigümnaasium 1 Sinilill 1. aprill 2010 Tartu
Tartu Kunstigümnaasium 2 Sinilill 22. aprill 2010 Tartu
Tartu Loodusmaja Sinilill 8. aprill 2010 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 1a Sinilill 4. aprill 2010 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 5 Sinilill 3. aprill 2010 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 6a Sinilill 5. aprill 2010 Tartu
Tartu Raatuse gümnaasium 7 Sinilill 3. aprill 2010 Tartu
Tartu Veeriku Kool 2b Sinilill 1. aprill 2010 Tartu
Tartu Veeriku Kool 5b Sinilill 30. märts 2010 Tartu
Tartu Veeriku Kool 9 Sinilill 9. aprill 2010 Tartu
Tarvastu Gümnaasium Sinilill 5. aprill 2010 Viljandi
Tilsi Põhikool Sinilill 9. aprill 2010 Põlva
Tilsi Põhikool 7 Sinilill 29. märts 2010 Põlva
Tori Põhikool Sinilill 7. aprill 2010 Pärnu
Torma lasteaed Linnutaja Sinilill 2. aprill 2010 Jõgeva
Tornimäe Põhikool Sinilill 9. aprill 2010 Saare
Tõrva gümnaasium Sinilill 8. aprill 2010 Valga
Tsirguliina Keskkool Sinilill 11. aprill 2010 Valga
Tudu Põhikool Sinilill 14. aprill 2010 Lääne-Viru
Tudulinna põhikool Sinilill 13. aprill 2010 Ida-Viru
Türi Majandusgümnaasium 6.b Sinilill 11. aprill 2010 Järva
Unipiha Algkool Sinilill 4. aprill 2010 Tartu
Uuemõisa Algkool Sinilill 11. aprill 2010 Lääne
Uuemõisa Algkool3 Sinilill 4. aprill 2010 Lääne
Uuemõisa Algkool5 Sinilill 4. aprill 2010 Lääne
Uulu lasteaed Sinilill 16. aprill 2010 Pärnu
Vaida Põhikool Sinilill 4. aprill 2010 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium Sinilill 12. aprill 2010 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 2 Sinilill 5. aprill 2010 Lääne-Viru
Valga Gümnaasium Sinilill 5. aprill 2010 Valga
Valga Jaanikese Kool Sinilill 6. aprill 2010 Valga
Valga Põhikool Sinilill 8. aprill 2010 Valga
Valgjärve Põhikool Sinilill 1. aprill 2010 Põlva
Valgjärve Põhikool 2 Sinilill 1. aprill 2010 Põlva
Vambola Lasteaed Sinilill 5. aprill 2010 Viljandi
Vambola Lasteaed 1 Sinilill 7. aprill 2010 Viljandi
Vara Põhikool Sinilill 5. aprill 2010 Tartu
Vara Põhikool 5 Sinilill 13. aprill 2010 Tartu
Värska Gümnaasium 1 Sinilill 5. aprill 2010 Põlva
Värska Gümnaasium 3 Sinilill 10. aprill 2010 Põlva
Vasta Kool Sinilill 10. aprill 2010 Lääne-Viru
Vastse-Kuuste Kool 5 Sinilill 7. aprill 2010 Põlva
Vastseliina Gümnaasium Sinilill 13. aprill 2010 Võru
Vastseliina Gümnaasium 1 Sinilill 1. aprill 2010 Võru
Vastseliina Gümnaasium 3 Sinilill 12. aprill 2010 Võru
Vastseliina Internaatkool Sinilill 12. aprill 2010 Võru
Vatla Põhikool Sinilill 1. aprill 2010 Lääne
Viimsi Kool 4c Sinilill 30. aprill 2010 Harju
Viimsi Kool 6b Sinilill 12. aprill 2010 Harju
Viimsi Kool 6c Sinilill 13. aprill 2010 Harju
Viljandi maagümnaasium 3c Sinilill 9. aprill 2010 Viljandi
Viljandi Maagümnaasium 7b Sinilill 7. aprill 2010 Viljandi
Viljandi Maagümnaasium2.a Sinilill 12. aprill 2010 Viljandi
Viljandi Valuoja Põhikool Sinilill 3. aprill 2010 Viljandi
Virtsu Põhikool Sinilill 1. aprill 2010 Lääne
Vormsi Lasteaed-Põhikool Sinilill 10. aprill 2010 Lääne

Tagasi tulemuste juurde