Projektis "Tere, Kevad! 2023" osaleb 5600 õpilast ja 338 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Kevadfoto:

"Luik"
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Alavere Põhikool 1 Rohukonn 11. aprill 2023 Harju
Albu Põhikool 1-3 Rohukonn 12. aprill 2023 Järva
Are Kool Rohukonn 14. mai 2023 Pärnu
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Sinilill" Rohukonn 23. aprill 2023 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Ülane" Rohukonn 24. aprill 2023 Harju
Audru Kool 1a Rohukonn 7. aprill 2023 Pärnu
Eerika lasteaed Laululind "Metsvindid" Rohukonn 2. aprill 2023 Tartu
Friedebert Tuglase nim. Ahja Kool 2-3 Rohukonn 9. aprill 2023 Põlva
Haanja Kool 12 Rohukonn 9. aprill 2023 Võru
Jakob Westholmi Gümnaasium 2a Rohukonn 14. aprill 2023 Harju
Kadrina Keskkool 1a Rohukonn 16. aprill 2023 Lääne-Viru
Kernu Põhikool (LA) "Männiriisikas" Rohukonn 25. aprill 2023 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2a Rohukonn 26. aprill 2023 Pärnu
Kirivere Kooli LA Tähekild "Killud" Rohukonn 16. aprill 2023 Viljandi
Kirivere Kooli lasteaed Tähekild "Tähed" Rohukonn 12. aprill 2023 Viljandi
Kohila Gümnaasium 6b Rohukonn 9. aprill 2023 Rapla
Kohila Mõisakool 4 Rohukonn 9. aprill 2023 Rapla
Konguta Kool 1 Rohukonn 10. mai 2023 Tartu
Kõrveküla Põhikool 4c Rohukonn 14. mai 2023 Tartu
Kose Gümnaasium 1c Rohukonn 9. aprill 2023 Harju
Kose Gümnaasium 2b Rohukonn 26. aprill 2023 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-K "Päikesejänku" Rohukonn 9. aprill 2023 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Rohukonn 9. aprill 2023 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Rohukonn 8. aprill 2023 Harju
Krootuse Põhikool Rohukonn 12. aprill 2023 Põlva
Krootuse Põhikool 3 Rohukonn 11. aprill 2023 Põlva
Kuldre Kool 6 Rohukonn 8. aprill 2023 Võru
Lindi Lasteaed-Algkool 2 Rohukonn 10. aprill 2023 Pärnu
Loksa Gümnaasium 1 Rohukonn 20. aprill 2023 Harju
Loksa Gümnaasium 2-3 Rohukonn 17. aprill 2023 Harju
Lüllemäe Põhikool 1 Rohukonn 11. aprill 2023 Valga
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikiisud" Rohukonn 9. aprill 2023 Tartu
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikutsud" Rohukonn 9. aprill 2023 Tartu
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrilinnud" Rohukonn 20. aprill 2023 Tartu
Mäetaguse Põhikool 2 Rohukonn 28. aprill 2023 Ida-Viru
Muraste Looduskool Rohukonn 23. aprill 2023 Harju
Nõo Põhikool 1b Rohukonn 13. aprill 2023 Tartu
Nõva Kool 1-6 Rohukonn 9. mai 2023 Lääne
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 1 Rohukonn 22. aprill 2023 Jõgeva
Osula Põhikool 2 Rohukonn 19. aprill 2023 Võru
Osula Põhikool 3 Rohukonn 20. aprill 2023 Võru
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1 Rohukonn 4. mai 2023 Pärnu
Pärnu Lasteaed Trall "Männioravad" Rohukonn 8. aprill 2023 Pärnu
Pärnu Vanalinna Põhikool 34 Rohukonn 18. aprill 2023 Pärnu
Pihtla Lasteaed "Soobik" Rohukonn 8. aprill 2023 Saare
Põlva Kool 2a Rohukonn 20. aprill 2023 Põlva
Põlva Kool 6d Rohukonn 8. aprill 2023 Põlva
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Õnnelille" 2 Rohukonn 11. aprill 2023 Tartu
Raasiku Põhikool 1 Rohukonn 13. aprill 2023 Harju
Rakke Kool 1 Rohukonn 28. aprill 2023 Lääne-Viru
Rakke Kool 7 Rohukonn 25. aprill 2023 Lääne-Viru
Rakvere Eragümnaasium 5 Rohukonn 21. mai 2023 Lääne-Viru
Rakvere Põhikool 1a Rohukonn 26. aprill 2023 Lääne-Viru
Riidaja Põhikool 6-9 Rohukonn 12. aprill 2023 Valga
Roosna-Alliku Põhikool 2 Rohukonn 20. aprill 2023 Järva
Sadala Põhikool 6 Rohukonn 20. aprill 2023 Jõgeva
Saverna Põhikool 4 Rohukonn 10. aprill 2023 Põlva
Sipa-Laukna Lasteaed "Sipa Kurepesa" Rohukonn 6. aprill 2023 Rapla
Sutlema Lasteaed Linnupesa "Jõhvikad" Rohukonn 11. aprill 2023 Rapla
Suure-Jaani Kool 2b Rohukonn 2. aprill 2023 Viljandi
Suure-Jaani Kool 3b Rohukonn 12. mai 2023 Viljandi
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 4-6 Rohukonn 22. mai 2023 Hiiu
Tabivere Põhikool 2 Rohukonn 15. aprill 2023 Tartu
Tallinna Kesklinna Põhikool Rohukonn 16. aprill 2023 Harju
Tallinna Kullerkupu Lasteaed "Krõllid" Rohukonn 24. aprill 2023 Harju
Tallinna Päevalille Lasteaed Rohukonn 21. mai 2023 Harju
Tartu Kroonuaia Kool 35 Rohukonn 9. aprill 2023 Tartu
Tartu Maarjamõisa Lasteaed "Sinilinnu" Rohukonn 24. aprill 2023 Tartu
Tarvastu Gümnaasium 3 2 Rohukonn 25. aprill 2023 Viljandi
Tori Põhikool 3 Rohukonn 27. märts 2023 Pärnu
Tõrva Gümnaasium 1a Rohukonn 17. aprill 2023 Valga
Väike-Maarja Gümnaasium 2a Rohukonn 11. aprill 2023 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Rohukonn 17. aprill 2023 Lääne-Viru
Valga Põhikool 1a Rohukonn 22. aprill 2023 Valga
Värska Gümnaasium 1 Rohukonn 15. aprill 2023 Võru
Värska Gümnaasium 2 Rohukonn 12. mai 2023 Võru
Voore Põhikool (LA) "Siilike" Rohukonn 25. aprill 2023 Jõgeva

Tagasi tulemuste juurde