Ülevaade | Osalejad | Vaatlused | Viktoriin | Pildid | Loomad | Abiks | Korraldajad |
Ajakava | Foorum | Tulemused | Haikud | Fotod | Taimed | Ajalugu | Toetajad |
Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates
Kool | Kevadekuulutaja | Kuupäev | Maakond |
---|---|---|---|
Eerika lasteaed Laululind | Rohukonn | 10. aprill 2020 | Tartu |
Elva Gümnaasium 2b | Rohukonn | 18. aprill 2020 | Tartu |
Elva Gümnaasium 3d | Rohukonn | 7. aprill 2020 | Tartu |
Haanja Kool 1-3 | Rohukonn | 27. aprill 2020 | Võru |
Jäneda Kool 57 | Rohukonn | 18. aprill 2020 | Lääne-Viru |
Kadrina Keskkool 1c | Rohukonn | 18. aprill 2020 | Lääne-Viru |
Kohila Gümnaasium 7c | Rohukonn | 9. aprill 2020 | Rapla |
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill 2 | Rohukonn | 26. aprill 2020 | Ida-Viru |
Kõo Lasteaed | Rohukonn | 17. mai 2020 | Viljandi |
Kõrveküla Põhikool 4a | Rohukonn | 10. aprill 2020 | Tartu |
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool | Rohukonn | 6. aprill 2020 | Harju |
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 | Rohukonn | 4. aprill 2020 | Harju |
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 | Rohukonn | 6. aprill 2020 | Harju |
Kose-Uuemõisa, Pae | Rohukonn | 1. aprill 2020 | Harju |
Krootuse Põhikool 1 | Rohukonn | 10. mai 2020 | Põlva |
Kurtna Kool 3a | Rohukonn | 8. aprill 2020 | Harju |
Laeva Põhikool 13 | Rohukonn | 9. aprill 2020 | Tartu |
Metsküla Algkool 1-2 | Rohukonn | 7. aprill 2020 | Pärnu |
Metsküla Algkool 4-6 | Rohukonn | 7. aprill 2020 | Pärnu |
Muraste Looduskool | Rohukonn | 21. aprill 2020 | Harju |
Nõva Kool 1-2 | Rohukonn | 29. aprill 2020 | Lääne |
Osula Põhikool 3 | Rohukonn | 23. aprill 2020 | Võru |
Paide Hammerbecki Põhikool 1a | Rohukonn | 8. aprill 2020 | Järva |
Paide Hammerbecki Põhikool 1b | Rohukonn | 7. aprill 2020 | Järva |
Parksepa Keskkool 5 | Rohukonn | 12. mai 2020 | Võru |
Pärnu-Jaagupi Põhikool 5 | Rohukonn | 8. aprill 2020 | Pärnu |
Põlva Kool 7b | Rohukonn | 25. aprill 2020 | Põlva |
Põlva Lasteaed Mesimumm | Rohukonn | 27. aprill 2020 | Põlva |
Rakke Kool 4 | Rohukonn | 10. aprill 2020 | Lääne-Viru |
Rakke Kool 8 | Rohukonn | 10. aprill 2020 | Lääne-Viru |
Rakvere Gümnaasium 1c | Rohukonn | 4. aprill 2020 | Lääne-Viru |
Riidaja Põhikool 6-9 | Rohukonn | 6. aprill 2020 | Valga |
Sadala Põhikool 3 | Rohukonn | 22. aprill 2020 | Jõgeva |
Savikoja | Rohukonn | 26. aprill 2020 | Tartu |
Sipa-Laukna Lasteaed | Rohukonn | 8. aprill 2020 | Rapla |
Tahkuranna Lasteaed-Algkool 4-7a | Rohukonn | 7. mai 2020 | Pärnu |
Tartu Loodusmaja | Rohukonn | 28. märts 2020 | Tartu |
Tartu, Kornel | Rohukonn | 8. aprill 2020 | Tartu |
Tarvastu Gümnaasium 4 2 | Rohukonn | 6. aprill 2020 | Viljandi |
Tõrva Gümnaasium 1a | Rohukonn | 8. aprill 2020 | Valga |
Tõrva Gümnaasium 1b | Rohukonn | 22. aprill 2020 | Valga |
Türi Kesklinna Lasteaed | Rohukonn | 4. aprill 2020 | Järva |
Unipiha Algkool 1-4 | Rohukonn | 9. aprill 2020 | Tartu |
Uulu Lasteaed | Rohukonn | 23. aprill 2020 | Pärnu |
Valga Põhikool 2d | Rohukonn | 22. aprill 2020 | Valga |
Värska Gümnaasium 1 | Rohukonn | 8. aprill 2020 | Võru |
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 | Rohukonn | 6. aprill 2020 | Lääne |