Ülevaade | Osalejad | Vaatlused | Viktoriin | Pildid | Loomad | Abiks | Korraldajad |
Ajakava | Foorum | Tulemused | Haikud | Fotod | Taimed | Ajalugu | Toetajad |
Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates
Kool | Kevadekuulutaja | Kuupäev | Maakond |
---|---|---|---|
Audentese Erakool 1c | Ülane | 11. aprill 2020 | Harju |
Elva Gümnaasium 2b | Ülane | 14. aprill 2020 | Tartu |
Elva Gümnaasium 3d | Ülane | 8. aprill 2020 | Tartu |
Emmaste Põhikool 1-4 | Ülane | 7. aprill 2020 | Hiiu |
Emmaste Põhikool 2a | Ülane | 5. aprill 2020 | Hiiu |
Erala, Markus & co | Ülane | 18. aprill 2020 | Tartu |
Gustav Adolfi Gümnaasium 7-9 | Ülane | 17. aprill 2020 | Harju |
Haanja Kool 1-3 | Ülane | 16. aprill 2020 | Võru |
Harku Lasteaed | Ülane | 8. mai 2020 | Harju |
Jäneda Kool 57 | Ülane | 19. aprill 2020 | Lääne-Viru |
Jõhvi Põhikool 8 | Ülane | 7. aprill 2020 | Ida-Viru |
Kadrina Keskkool 1a | Ülane | 6. märts 2020 | Lääne-Viru |
Kadrina Keskkool 1c | Ülane | 22. aprill 2020 | Lääne-Viru |
Kadrina Keskkool 5a | Ülane | 17. märts 2020 | Lääne-Viru |
Kanepi Gümnaasium 3 | Ülane | 7. aprill 2020 | Põlva |
Kärdla Põhikooli Kõpu õppekoht 7-8-9 | Ülane | 18. aprill 2020 | Hiiu |
Kasti-Orgita Lasteaed | Ülane | 13. aprill 2020 | Rapla |
Keeni Põhikool 1 | Ülane | 1. aprill 2020 | Valga |
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas | Ülane | 18. aprill 2020 | Harju |
Kihlevere, Metsavahi | Ülane | 8. aprill 2020 | Lääne-Viru |
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1b | Ülane | 5. aprill 2020 | Pärnu |
Kohila Gümnaasium 7c | Ülane | 12. aprill 2020 | Rapla |
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke | Ülane | 7. aprill 2020 | Ida-Viru |
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill 2 | Ülane | 24. aprill 2020 | Ida-Viru |
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a | Ülane | 8. aprill 2020 | Ida-Viru |
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 | Ülane | 22. märts 2020 | Pärnu |
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 | Ülane | 25. märts 2020 | Pärnu |
Kõmsi, Keskuse | Ülane | 25. märts 2020 | Pärnu |
Konguta Kool | Ülane | 5. aprill 2020 | Tartu |
Konguta Kool 4 | Ülane | 11. aprill 2020 | Tartu |
Kõo Lasteaed | Ülane | 28. märts 2020 | Viljandi |
Kõrveküla Põhikool 4a | Ülane | 2. aprill 2020 | Tartu |
Kose Gümnaasium 3b3 | Ülane | 20. aprill 2020 | Harju |
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool | Ülane | 24. märts 2020 | Harju |
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 | Ülane | 11. aprill 2020 | Harju |
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 | Ülane | 30. märts 2020 | Harju |
Kose-Uuemõisa, Pae | Ülane | 24. märts 2020 | Harju |
Krootuse Põhikool 1 | Ülane | 30. märts 2020 | Põlva |
Kurtna Kool 3a | Ülane | 6. aprill 2020 | Harju |
Laeva Põhikool 13 | Ülane | 8. aprill 2020 | Tartu |
Laitse lasteaed | Ülane | 15. aprill 2020 | Harju |
Laiuse Jaan Poska Põhikool 4 | Ülane | 23. aprill 2020 | Jõgeva |
Lindi Lasteaed-Algkool 3 | Ülane | 29. märts 2020 | Pärnu |
Lõpemetsa, Arro | Ülane | 7. aprill 2020 | Rapla |
Lümanda Põhikool 3 | Ülane | 28. märts 2020 | Saare |
Luunja Lasteaed Midrimaa | Ülane | 11. aprill 2020 | Tartu |
Maardu Gümnaasium 4c | Ülane | 20. mai 2020 | Harju |
Metsküla Algkool 1-2 | Ülane | 27. märts 2020 | Pärnu |
Metsküla Algkool 4-6 | Ülane | 13. aprill 2020 | Pärnu |
Mooste Mõisakool 5 | Ülane | 10. aprill 2020 | Põlva |
Muhu Põhikool 5 | Ülane | 28. märts 2020 | Saare |
Muhu, Vanamõisa | Ülane | 2. aprill 2020 | Saare |
Muraste Looduskool | Ülane | 28. märts 2020 | Harju |
Mustjala Lasteaed-Põhikool 4-6 | Ülane | 27. märts 2020 | Saare |
Nõva Kool | Ülane | 13. aprill 2020 | Lääne |
Nõva Kool 1-2 | Ülane | 12. aprill 2020 | Lääne |
Nurme Kool 8-9a | Ülane | 27. aprill 2020 | Järva |
Oru lasteaed Mesimumm | Ülane | 27. märts 2020 | Harju |
Oru Põhikool 4 | Ülane | 14. aprill 2020 | Harju |
Osula Põhikool 3 | Ülane | 7. aprill 2020 | Võru |
Paide Hammerbecki Põhikool 1a | Ülane | 8. aprill 2020 | Järva |
Paide Hammerbecki Põhikool 1b | Ülane | 5. aprill 2020 | Järva |
Paide Hammerbecki Põhikool 3d | Ülane | 10. aprill 2020 | Järva |
Parksepa Keskkool 5 | Ülane | 7. aprill 2020 | Võru |
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2c | Ülane | 10. aprill 2020 | Pärnu |
Pärnu-Jaagupi Põhikool 5 | Ülane | 16. märts 2020 | Pärnu |
Pelguranna Lasteaed 2 | Ülane | 27. märts 2020 | Harju |
Pihtla Lasteaed | Ülane | 26. märts 2020 | Saare |
Pirita Kose Lasteaed | Ülane | 28. märts 2020 | Harju |
Pirita Kose Lasteaed 2 | Ülane | 7. aprill 2020 | Harju |
Pirita Majandusgümnaasium 4a | Ülane | 6. aprill 2020 | Harju |
Põlva Kool 3a | Ülane | 11. aprill 2020 | Põlva |
Põlva Kool 7b | Ülane | 17. aprill 2020 | Põlva |
Põlva Lasteaed Mesimumm | Ülane | 23. märts 2020 | Põlva |
Rakke Kool 4 | Ülane | 13. aprill 2020 | Lääne-Viru |
Rakke Kool 8 | Ülane | 15. aprill 2020 | Lääne-Viru |
Rakvere Gümnaasium 1c | Ülane | 7. aprill 2020 | Lääne-Viru |
Rakvere Põhikool | Ülane | 16. aprill 2020 | Lääne-Viru |
Rakvere, Tikri Uustalu | Ülane | 9. aprill 2020 | Lääne-Viru |
Riidaja Põhikool 6-9 | Ülane | 22. märts 2020 | Valga |
Risti Kool 5-9 | Ülane | 10. aprill 2020 | Harju |
Rõngu Keskkool 2 | Ülane | 5. aprill 2020 | Tartu |
Sadala Põhikool 3 | Ülane | 6. aprill 2020 | Jõgeva |
Savikoja | Ülane | 6. aprill 2020 | Tartu |
Sipa-Laukna Lasteaed | Ülane | 10. aprill 2020 | Rapla |
Sonda Kool 1-4 | Ülane | 21. aprill 2020 | Ida-Viru |
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 | Ülane | 7. aprill 2020 | Hiiu |
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-5 | Ülane | 10. aprill 2020 | Hiiu |
Tahkuranna Lasteaed-Algkool 4-7a | Ülane | 20. aprill 2020 | Pärnu |
Tallinna Kesklinna Põhikool 2d | Ülane | 18. aprill 2020 | Harju |
Tallinna Kesklinna Põhikool 2e | Ülane | 8. aprill 2020 | Harju |
Tallinna Kullerkupu Lasteaed | Ülane | 6. aprill 2020 | Harju |
Tallinna Liivaku Lasteaed | Ülane | 25. aprill 2020 | Harju |
Tallinna Liivaku Lasteaed 2 | Ülane | 20. aprill 2020 | Harju |
Tallinna Meelespea Lasteaed | Ülane | 23. aprill 2020 | Harju |
Tamsalu Gümnaasium 2a6 | Ülane | 5. aprill 2020 | Lääne-Viru |
Tartu Loodusmaja | Ülane | 10. aprill 2020 | Tartu |
Tartu Raatuse Kool 1b | Ülane | 11. aprill 2020 | Tartu |
Tarvastu Gümnaasium 1 | Ülane | 29. märts 2020 | Viljandi |
Tarvastu Gümnaasium 4 | Ülane | 9. aprill 2020 | Viljandi |
Tarvastu Gümnaasium 4 2 | Ülane | 29. aprill 2020 | Viljandi |
Tilsi Põhikool 3 | Ülane | 11. aprill 2020 | Põlva |
Tirbiku, Stukertid | Ülane | 17. aprill 2020 | Lääne-Viru |
Tõrva Gümnaasium 1a | Ülane | 8. aprill 2020 | Valga |
Tõrva Gümnaasium 1b | Ülane | 7. aprill 2020 | Valga |
Tõrva Gümnaasium 5a | Ülane | 2. aprill 2020 | Valga |
Tsergondõ, Kadri Haav | Ülane | 7. aprill 2020 | Võru |
Tudu Lasteaed-Põhikool 4-6 | Ülane | 6. aprill 2020 | Lääne-Viru |
Türi Kesklinna Lasteaed | Ülane | 29. märts 2020 | Järva |
Türi Lokuta lasteaed | Ülane | 19. mai 2020 | Järva |
Unipiha Algkool 1-4 | Ülane | 7. aprill 2020 | Tartu |
Uulu Lasteaed | Ülane | 29. aprill 2020 | Pärnu |
Väike-Maarja Gümnaasium 3a | Ülane | 10. aprill 2020 | Lääne-Viru |
Väike-Maarja Gümnaasium 3b | Ülane | 13. aprill 2020 | Lääne-Viru |
Väike-Maarja Gümnaasium 4b | Ülane | 12. aprill 2020 | Lääne-Viru |
Valga Põhikool 2d | Ülane | 6. aprill 2020 | Valga |
Valga Priimetsa Kool | Ülane | 7. aprill 2020 | Valga |
Varbla Kool 13 | Ülane | 7. aprill 2020 | Pärnu |
Värska Gümnaasium 1 | Ülane | 31. märts 2020 | Võru |
Virtsu Kool 4-5 | Ülane | 20. märts 2020 | Lääne |
Voore Põhikool | Ülane | 22. aprill 2020 | Jõgeva |
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 | Ülane | 30. märts 2020 | Lääne |
Võru, Päikeselind | Ülane | 25. aprill 2020 | Võru |