Projektis "Tere, Kevad! 2023" osaleb 5600 õpilast ja 338 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Kevadjoonistus:

"Lill"
Artjom Zizov Rühm "Pilveke"
Tallinna Arbu Lasteaed "3 rühma"
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Sadala Põhikool 6 Sookurg 13. märts 2023 Jõgeva
Pihtla Lasteaed "Soobik" Sookurg 15. märts 2023 Saare
Kõmsi Lasteaed-Algkool 4-6 Sookurg 15. märts 2023 Pärnu
Tarvastu Gümnaasium 3 Sookurg 15. märts 2023 Viljandi
Lindi Lasteaed-Algkool 2 Sookurg 15. märts 2023 Pärnu
Imavere Põhikool 1 Sookurg 16. märts 2023 Järva
Saaremaa Toetava Hariduse Keskus 6-7 Sookurg 16. märts 2023 Saare
Hargla Kool 23 Sookurg 16. märts 2023 Valga
Risti Kool 6-9 Sookurg 16. märts 2023 Harju
Koigi Kool (LA) "Koolieelikud 4-7" Sookurg 17. märts 2023 Järva
Kirivere Kooli lasteaed Tähekild "Tähed" Sookurg 17. märts 2023 Viljandi
Koigi Kool 2 Sookurg 17. märts 2023 Järva
Kõrveküla Põhikool 3c Sookurg 18. märts 2023 Tartu
Alavere Põhikool 2 Sookurg 18. märts 2023 Harju
Friedebert Tuglase nim. Ahja Kool 2-3 Sookurg 18. märts 2023 Põlva
Tartu Hiie Kool 1b Sookurg 18. märts 2023 Tartu
Lümanda Põhikool 1-2 Sookurg 18. märts 2023 Saare
Riidaja Põhikool 6-9 Sookurg 18. märts 2023 Valga
Tarvastu Gümnaasium 3 2 Sookurg 18. märts 2023 Viljandi
Rapla Vesiroosi Kool 3b Sookurg 18. märts 2023 Rapla
Tori Põhikool 3 Sookurg 18. märts 2023 Pärnu
Are Kool Sookurg 18. märts 2023 Pärnu
Kirivere Kooli LA Tähekild "Killud" Sookurg 19. märts 2023 Viljandi
Halliste Põhikool Sookurg 19. märts 2023 Viljandi
Pelguranna Lasteaed "Leiutajad" Sookurg 19. märts 2023 Harju
Haanja Kool 12 Sookurg 19. märts 2023 Võru
Valga Põhikool 1a Sookurg 19. märts 2023 Valga
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikutsud" Sookurg 19. märts 2023 Tartu
Lümanda Põhikool 3 Sookurg 19. märts 2023 Saare
Sipa-Laukna Lasteaed "Sipa Kurepesa" Sookurg 19. märts 2023 Rapla
Paide Hammerbecki Põhikool 4a Sookurg 19. märts 2023 Järva
Roosna-Alliku Põhikool 5-6 Sookurg 19. märts 2023 Järva
Krootuse Põhikool 3 Sookurg 19. märts 2023 Põlva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-3 Sookurg 19. märts 2023 Pärnu
Viljandi Paalalinna Kool 3a Sookurg 19. märts 2023 Viljandi
Voore Põhikool (LA) "Siilike" Sookurg 19. märts 2023 Jõgeva
Tartu Loodusmaja 1 Sookurg 19. märts 2023 Tartu
Kõpu Põhikool (LA) "Mürakarud" Sookurg 19. märts 2023 Viljandi
Kernu Põhikool (LA) "Männiriisikas" Sookurg 20. märts 2023 Harju
Orissaare Gümnaasium 3 Sookurg 20. märts 2023 Saare
Värska Gümnaasium 2 Sookurg 20. märts 2023 Võru
Sutlema Lasteaed Linnupesa "Jõhvikad" Sookurg 20. märts 2023 Rapla
Tõrva Gümnaasium 1a Sookurg 20. märts 2023 Valga
Alavere Põhikool 1 Sookurg 20. märts 2023 Harju
Vasta Kool 2 Sookurg 20. märts 2023 Lääne-Viru
Hummuli Põhikool 2 Sookurg 20. märts 2023 Valga
Risti Põhikool 2 Sookurg 20. märts 2023 Lääne
Mooste Mõisakool Sookurg 20. märts 2023 Põlva
Ruhnu Põhikool 14 Sookurg 20. märts 2023 Saare
Suure-Jaani Kool 3b Sookurg 21. märts 2023 Viljandi
Haapsalu Linna Algkool 2b Sookurg 21. märts 2023 Lääne
Tartu Veeriku Kool 2a Sookurg 21. märts 2023 Tartu
Vääna Mõisakool (LA) "Miisud ja Mõmmid" Sookurg 21. märts 2023 Harju
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Õnnelille" 2 Sookurg 21. märts 2023 Tartu
Virtsu Kool 2-4 Sookurg 21. märts 2023 Pärnu
Loksa Gümnaasium 2-3 Sookurg 21. märts 2023 Harju
Viluste Põhikool 4 Sookurg 21. märts 2023 Põlva
Mäetaguse Põhikool 3 Sookurg 21. märts 2023 Ida-Viru
Tartu Lasteaed Rõõmumaa "Lepatriinu" Sookurg 21. märts 2023 Tartu
Alavere Põhikool 3 Sookurg 22. märts 2023 Harju
Nõo Põhikool 1a Sookurg 22. märts 2023 Tartu
Haanja Kool 3 Sookurg 22. märts 2023 Võru
Tamsalu Gümnaasium 1 Sookurg 22. märts 2023 Lääne-Viru
Lüllemäe Põhikool 1 Sookurg 22. märts 2023 Valga
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2a Sookurg 22. märts 2023 Pärnu
Valga Priimetsa Kool 5b Sookurg 23. märts 2023 Valga
Pirita Majandusgümnaasium 3b Sookurg 23. märts 2023 Harju
Lindi Lasteaed-Algkool 13 Sookurg 23. märts 2023 Pärnu
Näpi Kool 5 Sookurg 23. märts 2023 Lääne-Viru
Imavere Põhikool 3 Sookurg 23. märts 2023 Järva
Varbla Kool 13 Sookurg 23. märts 2023 Pärnu
Muraste Looduskool Sookurg 23. märts 2023 Harju
Lümanda Põhikool 4 Sookurg 23. märts 2023 Saare
Valga Jaanikese Kool 1-4 Sookurg 23. märts 2023 Valga
Keeni Põhikool 2 Sookurg 23. märts 2023 Valga
Parksepa Keskkool 2 Sookurg 24. märts 2023 Võru
Albu Põhikool 1-3 Sookurg 24. märts 2023 Järva
Kadrina Keskkool 7a Sookurg 24. märts 2023 Lääne-Viru
Pärnu Vanalinna Põhikool 34 Sookurg 24. märts 2023 Pärnu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-K "Päikesejänku" Sookurg 24. märts 2023 Harju
Nõva Kool 1-6 Sookurg 24. märts 2023 Lääne
Peetri Kool 4b Sookurg 24. märts 2023 Järva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Sookurg 24. märts 2023 Harju
Rakke Kool 1 Sookurg 24. märts 2023 Lääne-Viru
Nõo Põhikool 1b Sookurg 24. märts 2023 Tartu
Metsküla Algkool 3-5 Sookurg 24. märts 2023 Pärnu
Lagedi lasteaed "Mesimummud" Sookurg 25. märts 2023 Harju
Kadrina Keskkool 1a Sookurg 25. märts 2023 Lääne-Viru
Põlva Kool 3b Sookurg 25. märts 2023 Põlva
Virtsu Kool 1 Sookurg 25. märts 2023 Pärnu
Oru lasteaed Mesimumm "Summid" Sookurg 25. märts 2023 Harju
Põlva Kool 6d Sookurg 25. märts 2023 Põlva
Osula Põhikool 2 Sookurg 25. märts 2023 Võru
Rakke Kool 7 Sookurg 25. märts 2023 Lääne-Viru
Osula Põhikool 3 Sookurg 25. märts 2023 Võru
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Sinilill" Sookurg 25. märts 2023 Harju
Krootuse Põhikool Sookurg 25. märts 2023 Põlva
Kose Gümnaasium 1c Sookurg 25. märts 2023 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Sookurg 25. märts 2023 Lääne-Viru
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 1 Sookurg 26. märts 2023 Jõgeva
Kose Gümnaasium 2b Sookurg 26. märts 2023 Harju
Kadrina Keskkool 1b Sookurg 26. märts 2023 Lääne-Viru
Tilsi Põhikool 2 Sookurg 26. märts 2023 Põlva
Oru Põhikool 2 Sookurg 26. märts 2023 Harju
Muhu Põhikool 5 Sookurg 26. märts 2023 Saare
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Sookurg 26. märts 2023 Harju
Kääpa Põhikool Sookurg 26. märts 2023 Võru
Savikoja Sookurg 26. märts 2023 Tartu
Värska Gümnaasium 1 Sookurg 26. märts 2023 Võru
Audru Kool 1b Sookurg 26. märts 2023 Pärnu
Tõrva Gümnaasium 45 Sookurg 27. märts 2023 Valga
Konguta Kool 1 Sookurg 27. märts 2023 Tartu
Suure-Jaani Kool 2b Sookurg 27. märts 2023 Viljandi
Unipiha Algkool 1-4 Sookurg 27. märts 2023 Tartu
Kadrina Keskkool 6abd Sookurg 27. märts 2023 Lääne-Viru
Sadala Põhikool 3-4 Sookurg 27. märts 2023 Jõgeva
Osula Põhikool Sookurg 27. märts 2023 Võru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1b Sookurg 27. märts 2023 Pärnu
Saverna Põhikool 2 Sookurg 28. märts 2023 Põlva
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 4-6 Sookurg 28. märts 2023 Hiiu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-3 Sookurg 28. märts 2023 Hiiu
Kadrina Keskkool 7b Sookurg 28. märts 2023 Lääne-Viru
Rakvere Põhikool 1a Sookurg 28. märts 2023 Lääne-Viru
Audru Kool 1a Sookurg 29. märts 2023 Pärnu
Kohila Gümnaasium 6b Sookurg 29. märts 2023 Rapla
Väike-Maarja Gümnaasium 2a Sookurg 29. märts 2023 Lääne-Viru
Tarvastu Gümnaasium 1b Sookurg 29. märts 2023 Viljandi
Kohila Gümnaasium 1 Sookurg 29. märts 2023 Rapla
Kohila Gümnaasium 2 Sookurg 29. märts 2023 Rapla
Aravete Keskkool 3 Sookurg 29. märts 2023 Järva
Risti Kool Sookurg 29. märts 2023 Harju
Värska Gümnaasium 3 Sookurg 30. märts 2023 Võru
Saverna Põhikool 4 Sookurg 30. märts 2023 Põlva
Laitse lasteaed "Õiekesed" Sookurg 30. märts 2023 Harju
Kose Gümnaasium 1a Sookurg 30. märts 2023 Harju
Tahkuranna Lasteaed-Algk "Rannakarbid" Sookurg 31. märts 2023 Pärnu
Nõo Põhikool 1c Sookurg 31. märts 2023 Tartu
Loksa Gümnaasium 1 Sookurg 31. märts 2023 Harju
Kuldre Kool 6 Sookurg 1. aprill 2023 Võru
Kohila Mõisakool 4 Sookurg 1. aprill 2023 Rapla
Roosna-Alliku Põhikool 2 Sookurg 1. aprill 2023 Järva
Nurme Kool 6 Sookurg 1. aprill 2023 Järva
Tallinna Kullerkupu Lasteaed "Krõllid" Sookurg 1. aprill 2023 Harju
Jõgeva Põhikool 3a Sookurg 1. aprill 2023 Jõgeva
Kohtla-Järve LA Rukkilill "Sipelgad" Sookurg 2. aprill 2023 Ida-Viru
Roosna-Alliku Põhikool 1 Sookurg 2. aprill 2023 Järva
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke "Mesilased" Sookurg 2. aprill 2023 Ida-Viru
Kuressaare Nooruse Kool 1b Sookurg 2. aprill 2023 Saare
Kõrveküla Põhikool 4c Sookurg 3. aprill 2023 Tartu
Kohila Gümnaasium 3 Sookurg 3. aprill 2023 Rapla
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Ülane" Sookurg 3. aprill 2023 Harju
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrilinnud" Sookurg 3. aprill 2023 Tartu
Kohila Gümnaasium 7b Sookurg 4. aprill 2023 Rapla
Konguta Kool 6 Sookurg 5. aprill 2023 Tartu
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikiisud" Sookurg 6. aprill 2023 Tartu
Haljala Kool 2 Sookurg 6. aprill 2023 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Sookurg 8. aprill 2023 Lääne-Viru
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1 Sookurg 8. aprill 2023 Pärnu
Riia Eesti Põhikool 3 Sookurg 8. aprill 2023 Välismaa
Jakob Westholmi Gümnaasium 2a Sookurg 8. aprill 2023 Harju
Rakvere Vabaduse Kool 3d Sookurg 9. aprill 2023 Lääne-Viru
Põlva Kool 2a Sookurg 9. aprill 2023 Põlva
Sõmeru Põhikool 1a Sookurg 10. aprill 2023 Lääne-Viru
Rakvere Vabaduse Kool 4c Sookurg 10. aprill 2023 Lääne-Viru
Haljala Kool 1b Sookurg 11. aprill 2023 Lääne-Viru
Tabivere Põhikool 2 Sookurg 11. aprill 2023 Tartu
Harku Lasteaed "Lepatriinu rühm" Sookurg 11. aprill 2023 Harju
Raasiku Põhikool 1 Sookurg 11. aprill 2023 Harju
Kohtla-Järve LA Kakuke "Tilgakesed" Sookurg 12. aprill 2023 Ida-Viru
Valga Priimetsa Kool 4-8 Sookurg 12. aprill 2023 Valga
Rakvere Eragümnaasium 5 Sookurg 13. aprill 2023 Lääne-Viru
Eerika lasteaed Laululind "Metsvindid" Sookurg 14. aprill 2023 Tartu
Türi Lokuta lasteaed "Põrnikad" Sookurg 14. aprill 2023 Järva
Jüri Gümnaasium 4e Sookurg 15. aprill 2023 Harju
Tallinna Päevalille Lasteaed Sookurg 16. aprill 2023 Harju
Tallinna Liikuri Lasteaed "6. Rühm" Sookurg 17. aprill 2023 Harju
Kadrina Keskkool 6c Sookurg 18. aprill 2023 Lääne-Viru
Orissaare Lasteaed Päikesekiir "Jänesed" Sookurg 19. aprill 2023 Saare
Põlva Lasteaed Mesimumm "Sinilill" Sookurg 20. aprill 2023 Põlva
Kadrina Keskkool 7c Sookurg 21. aprill 2023 Lääne-Viru
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrihiired" Sookurg 24. aprill 2023 Tartu
Tartu Maarjamõisa Lasteaed "Sinilinnu" Sookurg 26. aprill 2023 Tartu

Tagasi tulemuste juurde