Projektis "Tere, Kevad! 2023" osaleb 5600 õpilast ja 338 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Kevadjoonistus:

""Sinilill""
Gea Johanna Soe
Pelguranna Lasteaed "Mõmmikud"
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Alavere Põhikool 1 Sookurg 20. märts 2023 Harju
Alavere Põhikool 2 Sookurg 18. märts 2023 Harju
Alavere Põhikool 3 Sookurg 22. märts 2023 Harju
Albu Põhikool 1-3 Sookurg 24. märts 2023 Järva
Aravete Keskkool 3 Sookurg 29. märts 2023 Järva
Are Kool Sookurg 18. märts 2023 Pärnu
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Sinilill" Sookurg 25. märts 2023 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Ülane" Sookurg 3. aprill 2023 Harju
Audru Kool 1a Sookurg 29. märts 2023 Pärnu
Audru Kool 1b Sookurg 26. märts 2023 Pärnu
Eerika lasteaed Laululind "Metsvindid" Sookurg 14. aprill 2023 Tartu
Friedebert Tuglase nim. Ahja Kool 2-3 Sookurg 18. märts 2023 Põlva
Haanja Kool 12 Sookurg 19. märts 2023 Võru
Haanja Kool 3 Sookurg 22. märts 2023 Võru
Haapsalu Linna Algkool 2b Sookurg 21. märts 2023 Lääne
Haljala Kool 1b Sookurg 11. aprill 2023 Lääne-Viru
Haljala Kool 2 Sookurg 6. aprill 2023 Lääne-Viru
Halliste Põhikool Sookurg 19. märts 2023 Viljandi
Hargla Kool 23 Sookurg 16. märts 2023 Valga
Harku Lasteaed "Lepatriinu rühm" Sookurg 11. aprill 2023 Harju
Hummuli Põhikool 2 Sookurg 20. märts 2023 Valga
Imavere Põhikool 1 Sookurg 16. märts 2023 Järva
Imavere Põhikool 3 Sookurg 23. märts 2023 Järva
Jakob Westholmi Gümnaasium 2a Sookurg 8. aprill 2023 Harju
Jõgeva Põhikool 3a Sookurg 1. aprill 2023 Jõgeva
Jüri Gümnaasium 4e Sookurg 15. aprill 2023 Harju
Kääpa Põhikool Sookurg 26. märts 2023 Võru
Kadrina Keskkool 1a Sookurg 25. märts 2023 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 1b Sookurg 26. märts 2023 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 6abd Sookurg 27. märts 2023 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 6c Sookurg 18. aprill 2023 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 7a Sookurg 24. märts 2023 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 7b Sookurg 28. märts 2023 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 7c Sookurg 21. aprill 2023 Lääne-Viru
Keeni Põhikool 2 Sookurg 23. märts 2023 Valga
Kernu Põhikool (LA) "Männiriisikas" Sookurg 20. märts 2023 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1b Sookurg 27. märts 2023 Pärnu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2a Sookurg 22. märts 2023 Pärnu
Kirivere Kooli LA Tähekild "Killud" Sookurg 19. märts 2023 Viljandi
Kirivere Kooli lasteaed Tähekild "Tähed" Sookurg 17. märts 2023 Viljandi
Kohila Gümnaasium 1 Sookurg 29. märts 2023 Rapla
Kohila Gümnaasium 2 Sookurg 29. märts 2023 Rapla
Kohila Gümnaasium 3 Sookurg 3. aprill 2023 Rapla
Kohila Gümnaasium 6b Sookurg 29. märts 2023 Rapla
Kohila Gümnaasium 7b Sookurg 4. aprill 2023 Rapla
Kohila Mõisakool 4 Sookurg 1. aprill 2023 Rapla
Kohtla-Järve LA Kakuke "Tilgakesed" Sookurg 12. aprill 2023 Ida-Viru
Kohtla-Järve LA Rukkilill "Sipelgad" Sookurg 2. aprill 2023 Ida-Viru
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke "Mesilased" Sookurg 2. aprill 2023 Ida-Viru
Koigi Kool (LA) "Koolieelikud 4-7" Sookurg 17. märts 2023 Järva
Koigi Kool 2 Sookurg 17. märts 2023 Järva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-3 Sookurg 19. märts 2023 Pärnu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 4-6 Sookurg 15. märts 2023 Pärnu
Konguta Kool 1 Sookurg 27. märts 2023 Tartu
Konguta Kool 6 Sookurg 5. aprill 2023 Tartu
Kõpu Põhikool (LA) "Mürakarud" Sookurg 19. märts 2023 Viljandi
Kõrveküla Põhikool 3c Sookurg 18. märts 2023 Tartu
Kõrveküla Põhikool 4c Sookurg 3. aprill 2023 Tartu
Kose Gümnaasium 1a Sookurg 30. märts 2023 Harju
Kose Gümnaasium 1c Sookurg 25. märts 2023 Harju
Kose Gümnaasium 2b Sookurg 26. märts 2023 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-K "Päikesejänku" Sookurg 24. märts 2023 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Sookurg 24. märts 2023 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Sookurg 26. märts 2023 Harju
Krootuse Põhikool Sookurg 25. märts 2023 Põlva
Krootuse Põhikool 3 Sookurg 19. märts 2023 Põlva
Kuldre Kool 6 Sookurg 1. aprill 2023 Võru
Kuressaare Nooruse Kool 1b Sookurg 2. aprill 2023 Saare
Lagedi lasteaed "Mesimummud" Sookurg 25. märts 2023 Harju
Laitse lasteaed "Õiekesed" Sookurg 30. märts 2023 Harju
Lindi Lasteaed-Algkool 13 Sookurg 23. märts 2023 Pärnu
Lindi Lasteaed-Algkool 2 Sookurg 15. märts 2023 Pärnu
Loksa Gümnaasium 1 Sookurg 31. märts 2023 Harju
Loksa Gümnaasium 2-3 Sookurg 21. märts 2023 Harju
Lüllemäe Põhikool 1 Sookurg 22. märts 2023 Valga
Lümanda Põhikool 1-2 Sookurg 18. märts 2023 Saare
Lümanda Põhikool 3 Sookurg 19. märts 2023 Saare
Lümanda Põhikool 4 Sookurg 23. märts 2023 Saare
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrihiired" Sookurg 24. aprill 2023 Tartu
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikiisud" Sookurg 6. aprill 2023 Tartu
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikutsud" Sookurg 19. märts 2023 Tartu
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrilinnud" Sookurg 3. aprill 2023 Tartu
Mäetaguse Põhikool 3 Sookurg 21. märts 2023 Ida-Viru
Metsküla Algkool 3-5 Sookurg 24. märts 2023 Pärnu
Mooste Mõisakool Sookurg 20. märts 2023 Põlva
Muhu Põhikool 5 Sookurg 26. märts 2023 Saare
Muraste Looduskool Sookurg 23. märts 2023 Harju
Näpi Kool 5 Sookurg 23. märts 2023 Lääne-Viru
Nõo Põhikool 1a Sookurg 22. märts 2023 Tartu
Nõo Põhikool 1b Sookurg 24. märts 2023 Tartu
Nõo Põhikool 1c Sookurg 31. märts 2023 Tartu
Nõva Kool 1-6 Sookurg 24. märts 2023 Lääne
Nurme Kool 6 Sookurg 1. aprill 2023 Järva
Orissaare Gümnaasium 3 Sookurg 20. märts 2023 Saare
Orissaare Lasteaed Päikesekiir "Jänesed" Sookurg 19. aprill 2023 Saare
Oru lasteaed Mesimumm "Summid" Sookurg 25. märts 2023 Harju
Oru Põhikool 2 Sookurg 26. märts 2023 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 1 Sookurg 26. märts 2023 Jõgeva
Osula Põhikool Sookurg 27. märts 2023 Võru
Osula Põhikool 2 Sookurg 25. märts 2023 Võru
Osula Põhikool 3 Sookurg 25. märts 2023 Võru
Paide Hammerbecki Põhikool 4a Sookurg 19. märts 2023 Järva
Parksepa Keskkool 2 Sookurg 24. märts 2023 Võru
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1 Sookurg 8. aprill 2023 Pärnu
Pärnu Vanalinna Põhikool 34 Sookurg 24. märts 2023 Pärnu
Peetri Kool 4b Sookurg 24. märts 2023 Järva
Pelguranna Lasteaed "Leiutajad" Sookurg 19. märts 2023 Harju
Pihtla Lasteaed "Soobik" Sookurg 15. märts 2023 Saare
Pirita Majandusgümnaasium 3b Sookurg 23. märts 2023 Harju
Põlva Kool 2a Sookurg 9. aprill 2023 Põlva
Põlva Kool 3b Sookurg 25. märts 2023 Põlva
Põlva Kool 6d Sookurg 25. märts 2023 Põlva
Põlva Lasteaed Mesimumm "Sinilill" Sookurg 20. aprill 2023 Põlva
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Õnnelille" 2 Sookurg 21. märts 2023 Tartu
Raasiku Põhikool 1 Sookurg 11. aprill 2023 Harju
Rakke Kool 1 Sookurg 24. märts 2023 Lääne-Viru
Rakke Kool 7 Sookurg 25. märts 2023 Lääne-Viru
Rakvere Eragümnaasium 5 Sookurg 13. aprill 2023 Lääne-Viru
Rakvere Põhikool 1a Sookurg 28. märts 2023 Lääne-Viru
Rakvere Vabaduse Kool 3d Sookurg 9. aprill 2023 Lääne-Viru
Rakvere Vabaduse Kool 4c Sookurg 10. aprill 2023 Lääne-Viru
Rapla Vesiroosi Kool 3b Sookurg 18. märts 2023 Rapla
Riia Eesti Põhikool 3 Sookurg 8. aprill 2023 Välismaa
Riidaja Põhikool 6-9 Sookurg 18. märts 2023 Valga
Risti Kool Sookurg 29. märts 2023 Harju
Risti Kool 6-9 Sookurg 16. märts 2023 Harju
Risti Põhikool 2 Sookurg 20. märts 2023 Lääne
Roosna-Alliku Põhikool 1 Sookurg 2. aprill 2023 Järva
Roosna-Alliku Põhikool 2 Sookurg 1. aprill 2023 Järva
Roosna-Alliku Põhikool 5-6 Sookurg 19. märts 2023 Järva
Ruhnu Põhikool 14 Sookurg 20. märts 2023 Saare
Saaremaa Toetava Hariduse Keskus 6-7 Sookurg 16. märts 2023 Saare
Sadala Põhikool 3-4 Sookurg 27. märts 2023 Jõgeva
Sadala Põhikool 6 Sookurg 13. märts 2023 Jõgeva
Saverna Põhikool 2 Sookurg 28. märts 2023 Põlva
Saverna Põhikool 4 Sookurg 30. märts 2023 Põlva
Savikoja Sookurg 26. märts 2023 Tartu
Sipa-Laukna Lasteaed "Sipa Kurepesa" Sookurg 19. märts 2023 Rapla
Sõmeru Põhikool 1a Sookurg 10. aprill 2023 Lääne-Viru
Sutlema Lasteaed Linnupesa "Jõhvikad" Sookurg 20. märts 2023 Rapla
Suure-Jaani Kool 2b Sookurg 27. märts 2023 Viljandi
Suure-Jaani Kool 3b Sookurg 21. märts 2023 Viljandi
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-3 Sookurg 28. märts 2023 Hiiu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 4-6 Sookurg 28. märts 2023 Hiiu
Tabivere Põhikool 2 Sookurg 11. aprill 2023 Tartu
Tahkuranna Lasteaed-Algk "Rannakarbid" Sookurg 31. märts 2023 Pärnu
Tallinna Kullerkupu Lasteaed "Krõllid" Sookurg 1. aprill 2023 Harju
Tallinna Liikuri Lasteaed "6. Rühm" Sookurg 17. aprill 2023 Harju
Tallinna Päevalille Lasteaed Sookurg 16. aprill 2023 Harju
Tamsalu Gümnaasium 1 Sookurg 22. märts 2023 Lääne-Viru
Tartu Hiie Kool 1b Sookurg 18. märts 2023 Tartu
Tartu Lasteaed Rõõmumaa "Lepatriinu" Sookurg 21. märts 2023 Tartu
Tartu Loodusmaja 1 Sookurg 19. märts 2023 Tartu
Tartu Maarjamõisa Lasteaed "Sinilinnu" Sookurg 26. aprill 2023 Tartu
Tartu Veeriku Kool 2a Sookurg 21. märts 2023 Tartu
Tarvastu Gümnaasium 1b Sookurg 29. märts 2023 Viljandi
Tarvastu Gümnaasium 3 Sookurg 15. märts 2023 Viljandi
Tarvastu Gümnaasium 3 2 Sookurg 18. märts 2023 Viljandi
Tilsi Põhikool 2 Sookurg 26. märts 2023 Põlva
Tori Põhikool 3 Sookurg 18. märts 2023 Pärnu
Tõrva Gümnaasium 1a Sookurg 20. märts 2023 Valga
Tõrva Gümnaasium 45 Sookurg 27. märts 2023 Valga
Türi Lokuta lasteaed "Põrnikad" Sookurg 14. aprill 2023 Järva
Unipiha Algkool 1-4 Sookurg 27. märts 2023 Tartu
Vääna Mõisakool (LA) "Miisud ja Mõmmid" Sookurg 21. märts 2023 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 2a Sookurg 29. märts 2023 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Sookurg 8. aprill 2023 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Sookurg 25. märts 2023 Lääne-Viru
Valga Jaanikese Kool 1-4 Sookurg 23. märts 2023 Valga
Valga Põhikool 1a Sookurg 19. märts 2023 Valga
Valga Priimetsa Kool 4-8 Sookurg 12. aprill 2023 Valga
Valga Priimetsa Kool 5b Sookurg 23. märts 2023 Valga
Varbla Kool 13 Sookurg 23. märts 2023 Pärnu
Värska Gümnaasium 1 Sookurg 26. märts 2023 Võru
Värska Gümnaasium 2 Sookurg 20. märts 2023 Võru
Värska Gümnaasium 3 Sookurg 30. märts 2023 Võru
Vasta Kool 2 Sookurg 20. märts 2023 Lääne-Viru
Viljandi Paalalinna Kool 3a Sookurg 19. märts 2023 Viljandi
Viluste Põhikool 4 Sookurg 21. märts 2023 Põlva
Virtsu Kool 1 Sookurg 25. märts 2023 Pärnu
Virtsu Kool 2-4 Sookurg 21. märts 2023 Pärnu
Voore Põhikool (LA) "Siilike" Sookurg 19. märts 2023 Jõgeva

Tagasi tulemuste juurde