Projektis "Tere, Kevad! 2023" osaleb 5600 õpilast ja 338 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Kevadfoto:

"Siniliiliad"
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Roosna-Alliku Põhikool 5-6 Põldlõoke 1. märts 2023 Järva
Tori Põhikool 3 Põldlõoke 13. märts 2023 Pärnu
Saaremaa Toetava Hariduse Keskus 6-7 Põldlõoke 13. märts 2023 Saare
Imavere Põhikool 1 Põldlõoke 15. märts 2023 Järva
Virtsu Kool 2-4 Põldlõoke 15. märts 2023 Pärnu
Vana-Vigala Põhikool 1 Põldlõoke 15. märts 2023 Rapla
Sipa-Laukna Lasteaed "Sipa Kurepesa" Põldlõoke 16. märts 2023 Rapla
Unipiha Algkool 1-4 Põldlõoke 16. märts 2023 Tartu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-3 Põldlõoke 16. märts 2023 Pärnu
Rapla Vesiroosi Kool 3b Põldlõoke 16. märts 2023 Rapla
Kadrina Keskkool 5-6 Põldlõoke 17. märts 2023 Lääne-Viru
Värska Gümnaasium 1 Põldlõoke 17. märts 2023 Võru
Kadrina Keskkool 6c Põldlõoke 17. märts 2023 Lääne-Viru
Tõrva Gümnaasium 1a Põldlõoke 17. märts 2023 Valga
Nõva Kool 1-6 Põldlõoke 17. märts 2023 Lääne
Kõmsi Lasteaed-Algkool 4-6 Põldlõoke 17. märts 2023 Pärnu
Põlva Lasteaed Mesimumm "Sinilill" Põldlõoke 17. märts 2023 Põlva
Alavere Põhikool 1 Põldlõoke 17. märts 2023 Harju
Vääna Mõisakool (LA) "Miisud ja Mõmmid" Põldlõoke 17. märts 2023 Harju
Oru lasteaed Mesimumm "Summid" Põldlõoke 17. märts 2023 Harju
Kadrina Keskkool 7a Põldlõoke 17. märts 2023 Lääne-Viru
Rakvere Eragümnaasium 5 Põldlõoke 18. märts 2023 Lääne-Viru
Risti Põhikool 2 Põldlõoke 18. märts 2023 Lääne
Kirivere Kooli lasteaed Tähekild "Tähed" Põldlõoke 18. märts 2023 Viljandi
Koeru Keskkool Põldlõoke 18. märts 2023 Järva
Are Kool Põldlõoke 18. märts 2023 Pärnu
Lagedi lasteaed "Mesimummud" Põldlõoke 18. märts 2023 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 3b Põldlõoke 18. märts 2023 Harju
Tarvastu Gümnaasium 1b Põldlõoke 18. märts 2023 Viljandi
Friedebert Tuglase nim. Ahja Kool 2-3 Põldlõoke 18. märts 2023 Põlva
Loksa Gümnaasium 2-3 Põldlõoke 18. märts 2023 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Põldlõoke 19. märts 2023 Lääne-Viru
Mooste Mõisakool Põldlõoke 19. märts 2023 Põlva
Suure-Jaani Kool 3b Põldlõoke 19. märts 2023 Viljandi
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Põldlõoke 19. märts 2023 Harju
Vasta Kool 2 Põldlõoke 19. märts 2023 Lääne-Viru
Risti Kool 6-9 Põldlõoke 19. märts 2023 Harju
Viljandi Paalalinna Kool 3a Põldlõoke 19. märts 2023 Viljandi
Tartu Lasteaed Rõõmumaa "Lepatriinu" Põldlõoke 19. märts 2023 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Põldlõoke 19. märts 2023 Lääne-Viru
Tartu Loodusmaja 1 Põldlõoke 19. märts 2023 Tartu
Tilsi Põhikool 2 Põldlõoke 19. märts 2023 Põlva
Tamsalu Gümnaasium 1 Põldlõoke 19. märts 2023 Lääne-Viru
Halliste Põhikool Põldlõoke 19. märts 2023 Viljandi
Kadrina Keskkool 7c Põldlõoke 20. märts 2023 Lääne-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-K "Päikesejänku" Põldlõoke 20. märts 2023 Harju
Imavere Lasteaed Mõmmi "Müramõmm" Põldlõoke 20. märts 2023 Järva
Kõpu Põhikool (LA) "Mürakarud" Põldlõoke 20. märts 2023 Viljandi
Näpi Kool 5 Põldlõoke 20. märts 2023 Lääne-Viru
Võnnu Lasteaed Värvuke "Siilikesed" Põldlõoke 20. märts 2023 Tartu
Kääpa Põhikool Põldlõoke 20. märts 2023 Võru
Albu Põhikool 1-3 Põldlõoke 20. märts 2023 Järva
Riidaja Põhikool 6-9 Põldlõoke 20. märts 2023 Valga
Haapsalu Linna Algkool 2b Põldlõoke 20. märts 2023 Lääne
Kohila Gümnaasium 2 Põldlõoke 20. märts 2023 Rapla
Tõrva Gümnaasium 45 Põldlõoke 20. märts 2023 Valga
Tarvastu Gümnaasium 3 2 Põldlõoke 21. märts 2023 Viljandi
Tartu Maarjamõisa Lasteaed "Sinilinnu" Põldlõoke 21. märts 2023 Tartu
Hummuli Põhikool 2 Põldlõoke 21. märts 2023 Valga
Nõo Põhikool 1b Põldlõoke 21. märts 2023 Tartu
Sõmeru Põhikool 1a Põldlõoke 21. märts 2023 Lääne-Viru
Värska Gümnaasium 2 Põldlõoke 22. märts 2023 Võru
Koigi Kool (LA) "Koolieelikud 4-7" Põldlõoke 22. märts 2023 Järva
Alavere Põhikool 2 Põldlõoke 22. märts 2023 Harju
Krootuse Põhikool 3 Põldlõoke 22. märts 2023 Põlva
Oru Põhikool 2 Põldlõoke 22. märts 2023 Harju
Kadrina Keskkool 7b Põldlõoke 22. märts 2023 Lääne-Viru
Pihtla Lasteaed "Soobik" Põldlõoke 23. märts 2023 Saare
Kuldre Kool 6 Põldlõoke 23. märts 2023 Võru
Savikoja Põldlõoke 23. märts 2023 Tartu
Rakvere Vabaduse Kool 3d Põldlõoke 23. märts 2023 Lääne-Viru
Krootuse Põhikool Põldlõoke 23. märts 2023 Põlva
Tarvastu Gümnaasium 3 Põldlõoke 23. märts 2023 Viljandi
Kirivere Kooli LA Tähekild "Killud" Põldlõoke 23. märts 2023 Viljandi
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Põldlõoke 23. märts 2023 Harju
Lümanda Põhikool 1-2 Põldlõoke 24. märts 2023 Saare
Kadrina Keskkool 1a Põldlõoke 24. märts 2023 Lääne-Viru
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Sinilill" Põldlõoke 24. märts 2023 Harju
Valga Põhikool 1a Põldlõoke 24. märts 2023 Valga
Pärnu Vanalinna Põhikool 34 Põldlõoke 24. märts 2023 Pärnu
Peetri Kool 4b Põldlõoke 24. märts 2023 Järva
Metsküla Algkool 3-5 Põldlõoke 24. märts 2023 Pärnu
Rakvere Põhikool 1a Põldlõoke 25. märts 2023 Lääne-Viru
Voore Põhikool (LA) "Siilike" Põldlõoke 25. märts 2023 Jõgeva
Puhja Kool 2 Põldlõoke 25. märts 2023 Tartu
Osula Põhikool 3 Põldlõoke 25. märts 2023 Võru
Sadala Põhikool 6 Põldlõoke 25. märts 2023 Jõgeva
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1 Põldlõoke 25. märts 2023 Pärnu
Põlva Kool 3b Põldlõoke 26. märts 2023 Põlva
Roosna-Alliku Põhikool 1 Põldlõoke 26. märts 2023 Järva
Kose Gümnaasium 2b Põldlõoke 26. märts 2023 Harju
Rakke Kool 7 Põldlõoke 26. märts 2023 Lääne-Viru
Kohila Gümnaasium 3 Põldlõoke 26. märts 2023 Rapla
Kohila Gümnaasium 7b Põldlõoke 26. märts 2023 Rapla
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 1 Põldlõoke 26. märts 2023 Jõgeva
Lümanda Põhikool 4 Põldlõoke 27. märts 2023 Saare
Muhu Põhikool 5 Põldlõoke 27. märts 2023 Saare
Rakke Kool 1 Põldlõoke 27. märts 2023 Lääne-Viru
Pärnu Rääma Põhikool 4a Põldlõoke 27. märts 2023 Pärnu
Paide Hammerbecki Põhikool 6d Põldlõoke 27. märts 2023 Järva
Kernu Põhikool (LA) "Männiriisikas" Põldlõoke 28. märts 2023 Harju
Jüri Gümnaasium 4e Põldlõoke 28. märts 2023 Harju
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrihiired" Põldlõoke 28. märts 2023 Tartu
Kohila Gümnaasium 6b Põldlõoke 31. märts 2023 Rapla
Muraste Looduskool Põldlõoke 31. märts 2023 Harju
Osula Põhikool 2 Põldlõoke 31. märts 2023 Võru
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 4-6 Põldlõoke 31. märts 2023 Hiiu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-3 Põldlõoke 31. märts 2023 Hiiu
Rakvere Vabaduse Kool 4c Põldlõoke 1. aprill 2023 Lääne-Viru
Haljala Kool 2 Põldlõoke 2. aprill 2023 Lääne-Viru
Valga Jaanikese Kool 1-4 Põldlõoke 4. aprill 2023 Valga
Harku Lasteaed "Lepatriinu rühm" Põldlõoke 4. aprill 2023 Harju
Metsküla Algkool 1-2 Põldlõoke 5. aprill 2023 Pärnu
Kohila Mõisakool 4 Põldlõoke 6. aprill 2023 Rapla
Põlva Kool 2a Põldlõoke 7. aprill 2023 Põlva
Roosna-Alliku Põhikool 2 Põldlõoke 7. aprill 2023 Järva
Loksa Gümnaasium 1 Põldlõoke 8. aprill 2023 Harju
Lümanda Põhikool 3 Põldlõoke 8. aprill 2023 Saare
Audru Kool 1b Põldlõoke 9. aprill 2023 Pärnu
Konguta Kool 1 Põldlõoke 9. aprill 2023 Tartu
Audru Kool 1a Põldlõoke 9. aprill 2023 Pärnu
Lindi Lasteaed-Algkool 2 Põldlõoke 9. aprill 2023 Pärnu
Kose Gümnaasium 1a Põldlõoke 9. aprill 2023 Harju
Konguta Kool 6 Põldlõoke 10. aprill 2023 Tartu
Tallinna Päevalille Lasteaed Põldlõoke 10. aprill 2023 Harju
Raasiku Põhikool 1 Põldlõoke 10. aprill 2023 Harju
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikiisud" Põldlõoke 11. aprill 2023 Tartu
Tabivere Põhikool 2 Põldlõoke 11. aprill 2023 Tartu
Nõo Põhikool 1a Põldlõoke 11. aprill 2023 Tartu
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Rühm Kuldnupp" Põldlõoke 13. aprill 2023 Tartu
Kadrina Keskkool 6abd Põldlõoke 15. aprill 2023 Lääne-Viru
Eerika lasteaed Laululind "Metsvindid" Põldlõoke 15. aprill 2023 Tartu
Kose Gümnaasium 1c Põldlõoke 18. aprill 2023 Harju
Kohtla-Järve LA Kakuke "Tilgakesed" Põldlõoke 21. aprill 2023 Ida-Viru
Tallinna Kullerkupu Lasteaed "Krõllid" Põldlõoke 22. aprill 2023 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1b Põldlõoke 22. aprill 2023 Pärnu
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Ülane" Põldlõoke 26. aprill 2023 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 2a Põldlõoke 10. mai 2023 Lääne-Viru
Haanja Kool 12 Põldlõoke 12. mai 2023 Võru
Tallinna Kesklinna Põhikool Põldlõoke 13. mai 2023 Harju

Tagasi tulemuste juurde