Ülevaade | Osalejad | Vaatlused | Viktoriin | Pildid | Loomad | Abiks | Korraldajad |
Ajakava | Foorum | Tulemused | Haikud | Fotod | Taimed | Ajalugu | Toetajad |
Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates
Kool | Kevadekuulutaja | Kuupäev | Maakond |
---|---|---|---|
Alavere Põhikool 1 | Põldlõoke | 17. märts 2023 | Harju |
Alavere Põhikool 2 | Põldlõoke | 22. märts 2023 | Harju |
Albu Põhikool 1-3 | Põldlõoke | 20. märts 2023 | Järva |
Are Kool | Põldlõoke | 18. märts 2023 | Pärnu |
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Sinilill" | Põldlõoke | 24. märts 2023 | Harju |
Aruküla Lasteaed Rukkilill "Ülane" | Põldlõoke | 26. aprill 2023 | Harju |
Audru Kool 1a | Põldlõoke | 9. aprill 2023 | Pärnu |
Audru Kool 1b | Põldlõoke | 9. aprill 2023 | Pärnu |
Eerika lasteaed Laululind "Metsvindid" | Põldlõoke | 15. aprill 2023 | Tartu |
Friedebert Tuglase nim. Ahja Kool 2-3 | Põldlõoke | 18. märts 2023 | Põlva |
Haanja Kool 12 | Põldlõoke | 12. mai 2023 | Võru |
Haapsalu Linna Algkool 2b | Põldlõoke | 20. märts 2023 | Lääne |
Haljala Kool 2 | Põldlõoke | 2. aprill 2023 | Lääne-Viru |
Halliste Põhikool | Põldlõoke | 19. märts 2023 | Viljandi |
Harku Lasteaed "Lepatriinu rühm" | Põldlõoke | 4. aprill 2023 | Harju |
Hummuli Põhikool 2 | Põldlõoke | 21. märts 2023 | Valga |
Imavere Lasteaed Mõmmi "Müramõmm" | Põldlõoke | 20. märts 2023 | Järva |
Imavere Põhikool 1 | Põldlõoke | 15. märts 2023 | Järva |
Jüri Gümnaasium 4e | Põldlõoke | 28. märts 2023 | Harju |
Kääpa Põhikool | Põldlõoke | 20. märts 2023 | Võru |
Kadrina Keskkool 1a | Põldlõoke | 24. märts 2023 | Lääne-Viru |
Kadrina Keskkool 5-6 | Põldlõoke | 17. märts 2023 | Lääne-Viru |
Kadrina Keskkool 6abd | Põldlõoke | 15. aprill 2023 | Lääne-Viru |
Kadrina Keskkool 6c | Põldlõoke | 17. märts 2023 | Lääne-Viru |
Kadrina Keskkool 7a | Põldlõoke | 17. märts 2023 | Lääne-Viru |
Kadrina Keskkool 7b | Põldlõoke | 22. märts 2023 | Lääne-Viru |
Kadrina Keskkool 7c | Põldlõoke | 20. märts 2023 | Lääne-Viru |
Kernu Põhikool (LA) "Männiriisikas" | Põldlõoke | 28. märts 2023 | Harju |
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1b | Põldlõoke | 22. aprill 2023 | Pärnu |
Kirivere Kooli LA Tähekild "Killud" | Põldlõoke | 23. märts 2023 | Viljandi |
Kirivere Kooli lasteaed Tähekild "Tähed" | Põldlõoke | 18. märts 2023 | Viljandi |
Koeru Keskkool | Põldlõoke | 18. märts 2023 | Järva |
Kohila Gümnaasium 2 | Põldlõoke | 20. märts 2023 | Rapla |
Kohila Gümnaasium 3 | Põldlõoke | 26. märts 2023 | Rapla |
Kohila Gümnaasium 6b | Põldlõoke | 31. märts 2023 | Rapla |
Kohila Gümnaasium 7b | Põldlõoke | 26. märts 2023 | Rapla |
Kohila Mõisakool 4 | Põldlõoke | 6. aprill 2023 | Rapla |
Kohtla-Järve LA Kakuke "Tilgakesed" | Põldlõoke | 21. aprill 2023 | Ida-Viru |
Koigi Kool (LA) "Koolieelikud 4-7" | Põldlõoke | 22. märts 2023 | Järva |
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-3 | Põldlõoke | 16. märts 2023 | Pärnu |
Kõmsi Lasteaed-Algkool 4-6 | Põldlõoke | 17. märts 2023 | Pärnu |
Konguta Kool 1 | Põldlõoke | 9. aprill 2023 | Tartu |
Konguta Kool 6 | Põldlõoke | 10. aprill 2023 | Tartu |
Kõpu Põhikool (LA) "Mürakarud" | Põldlõoke | 20. märts 2023 | Viljandi |
Kose Gümnaasium 1a | Põldlõoke | 9. aprill 2023 | Harju |
Kose Gümnaasium 1c | Põldlõoke | 18. aprill 2023 | Harju |
Kose Gümnaasium 2b | Põldlõoke | 26. märts 2023 | Harju |
Kose-Uuemõisa Lasteaed-K "Päikesejänku" | Põldlõoke | 20. märts 2023 | Harju |
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 | Põldlõoke | 23. märts 2023 | Harju |
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 | Põldlõoke | 19. märts 2023 | Harju |
Krootuse Põhikool | Põldlõoke | 23. märts 2023 | Põlva |
Krootuse Põhikool 3 | Põldlõoke | 22. märts 2023 | Põlva |
Kuldre Kool 6 | Põldlõoke | 23. märts 2023 | Võru |
Lagedi lasteaed "Mesimummud" | Põldlõoke | 18. märts 2023 | Harju |
Lindi Lasteaed-Algkool 2 | Põldlõoke | 9. aprill 2023 | Pärnu |
Loksa Gümnaasium 1 | Põldlõoke | 8. aprill 2023 | Harju |
Loksa Gümnaasium 2-3 | Põldlõoke | 18. märts 2023 | Harju |
Lümanda Põhikool 1-2 | Põldlõoke | 24. märts 2023 | Saare |
Lümanda Põhikool 3 | Põldlõoke | 8. aprill 2023 | Saare |
Lümanda Põhikool 4 | Põldlõoke | 27. märts 2023 | Saare |
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrihiired" | Põldlõoke | 28. märts 2023 | Tartu |
Luunja Lasteaed Midrimaa "Midrikiisud" | Põldlõoke | 11. aprill 2023 | Tartu |
Metsküla Algkool 1-2 | Põldlõoke | 5. aprill 2023 | Pärnu |
Metsküla Algkool 3-5 | Põldlõoke | 24. märts 2023 | Pärnu |
Mooste Mõisakool | Põldlõoke | 19. märts 2023 | Põlva |
Muhu Põhikool 5 | Põldlõoke | 27. märts 2023 | Saare |
Muraste Looduskool | Põldlõoke | 31. märts 2023 | Harju |
Näpi Kool 5 | Põldlõoke | 20. märts 2023 | Lääne-Viru |
Nõo Põhikool 1a | Põldlõoke | 11. aprill 2023 | Tartu |
Nõo Põhikool 1b | Põldlõoke | 21. märts 2023 | Tartu |
Nõva Kool 1-6 | Põldlõoke | 17. märts 2023 | Lääne |
Oru lasteaed Mesimumm "Summid" | Põldlõoke | 17. märts 2023 | Harju |
Oru Põhikool 2 | Põldlõoke | 22. märts 2023 | Harju |
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 1 | Põldlõoke | 26. märts 2023 | Jõgeva |
Osula Põhikool 2 | Põldlõoke | 31. märts 2023 | Võru |
Osula Põhikool 3 | Põldlõoke | 25. märts 2023 | Võru |
Paide Hammerbecki Põhikool 6d | Põldlõoke | 27. märts 2023 | Järva |
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1 | Põldlõoke | 25. märts 2023 | Pärnu |
Pärnu Rääma Põhikool 4a | Põldlõoke | 27. märts 2023 | Pärnu |
Pärnu Vanalinna Põhikool 34 | Põldlõoke | 24. märts 2023 | Pärnu |
Peetri Kool 4b | Põldlõoke | 24. märts 2023 | Järva |
Pihtla Lasteaed "Soobik" | Põldlõoke | 23. märts 2023 | Saare |
Pirita Majandusgümnaasium 3b | Põldlõoke | 18. märts 2023 | Harju |
Põlva Kool 2a | Põldlõoke | 7. aprill 2023 | Põlva |
Põlva Kool 3b | Põldlõoke | 26. märts 2023 | Põlva |
Põlva Lasteaed Mesimumm "Sinilill" | Põldlõoke | 17. märts 2023 | Põlva |
Puhja Kool 2 | Põldlõoke | 25. märts 2023 | Tartu |
Puhja Lasteaed Pääsusilm "Rühm Kuldnupp" | Põldlõoke | 13. aprill 2023 | Tartu |
Raasiku Põhikool 1 | Põldlõoke | 10. aprill 2023 | Harju |
Rakke Kool 1 | Põldlõoke | 27. märts 2023 | Lääne-Viru |
Rakke Kool 7 | Põldlõoke | 26. märts 2023 | Lääne-Viru |
Rakvere Eragümnaasium 5 | Põldlõoke | 18. märts 2023 | Lääne-Viru |
Rakvere Põhikool 1a | Põldlõoke | 25. märts 2023 | Lääne-Viru |
Rakvere Vabaduse Kool 3d | Põldlõoke | 23. märts 2023 | Lääne-Viru |
Rakvere Vabaduse Kool 4c | Põldlõoke | 1. aprill 2023 | Lääne-Viru |
Rapla Vesiroosi Kool 3b | Põldlõoke | 16. märts 2023 | Rapla |
Riidaja Põhikool 6-9 | Põldlõoke | 20. märts 2023 | Valga |
Risti Kool 6-9 | Põldlõoke | 19. märts 2023 | Harju |
Risti Põhikool 2 | Põldlõoke | 18. märts 2023 | Lääne |
Roosna-Alliku Põhikool 1 | Põldlõoke | 26. märts 2023 | Järva |
Roosna-Alliku Põhikool 2 | Põldlõoke | 7. aprill 2023 | Järva |
Roosna-Alliku Põhikool 5-6 | Põldlõoke | 1. märts 2023 | Järva |
Saaremaa Toetava Hariduse Keskus 6-7 | Põldlõoke | 13. märts 2023 | Saare |
Sadala Põhikool 6 | Põldlõoke | 25. märts 2023 | Jõgeva |
Savikoja | Põldlõoke | 23. märts 2023 | Tartu |
Sipa-Laukna Lasteaed "Sipa Kurepesa" | Põldlõoke | 16. märts 2023 | Rapla |
Sõmeru Põhikool 1a | Põldlõoke | 21. märts 2023 | Lääne-Viru |
Suure-Jaani Kool 3b | Põldlõoke | 19. märts 2023 | Viljandi |
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-3 | Põldlõoke | 31. märts 2023 | Hiiu |
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 4-6 | Põldlõoke | 31. märts 2023 | Hiiu |
Tabivere Põhikool 2 | Põldlõoke | 11. aprill 2023 | Tartu |
Tallinna Kesklinna Põhikool | Põldlõoke | 13. mai 2023 | Harju |
Tallinna Kullerkupu Lasteaed "Krõllid" | Põldlõoke | 22. aprill 2023 | Harju |
Tallinna Päevalille Lasteaed | Põldlõoke | 10. aprill 2023 | Harju |
Tamsalu Gümnaasium 1 | Põldlõoke | 19. märts 2023 | Lääne-Viru |
Tartu Lasteaed Rõõmumaa "Lepatriinu" | Põldlõoke | 19. märts 2023 | Tartu |
Tartu Loodusmaja 1 | Põldlõoke | 19. märts 2023 | Tartu |
Tartu Maarjamõisa Lasteaed "Sinilinnu" | Põldlõoke | 21. märts 2023 | Tartu |
Tarvastu Gümnaasium 1b | Põldlõoke | 18. märts 2023 | Viljandi |
Tarvastu Gümnaasium 3 | Põldlõoke | 23. märts 2023 | Viljandi |
Tarvastu Gümnaasium 3 2 | Põldlõoke | 21. märts 2023 | Viljandi |
Tilsi Põhikool 2 | Põldlõoke | 19. märts 2023 | Põlva |
Tori Põhikool 3 | Põldlõoke | 13. märts 2023 | Pärnu |
Tõrva Gümnaasium 1a | Põldlõoke | 17. märts 2023 | Valga |
Tõrva Gümnaasium 45 | Põldlõoke | 20. märts 2023 | Valga |
Unipiha Algkool 1-4 | Põldlõoke | 16. märts 2023 | Tartu |
Vääna Mõisakool (LA) "Miisud ja Mõmmid" | Põldlõoke | 17. märts 2023 | Harju |
Väike-Maarja Gümnaasium 2a | Põldlõoke | 10. mai 2023 | Lääne-Viru |
Väike-Maarja Gümnaasium 2b | Põldlõoke | 19. märts 2023 | Lääne-Viru |
Väike-Maarja Gümnaasium 3b | Põldlõoke | 19. märts 2023 | Lääne-Viru |
Valga Jaanikese Kool 1-4 | Põldlõoke | 4. aprill 2023 | Valga |
Valga Põhikool 1a | Põldlõoke | 24. märts 2023 | Valga |
Vana-Vigala Põhikool 1 | Põldlõoke | 15. märts 2023 | Rapla |
Värska Gümnaasium 1 | Põldlõoke | 17. märts 2023 | Võru |
Värska Gümnaasium 2 | Põldlõoke | 22. märts 2023 | Võru |
Vasta Kool 2 | Põldlõoke | 19. märts 2023 | Lääne-Viru |
Viljandi Paalalinna Kool 3a | Põldlõoke | 19. märts 2023 | Viljandi |
Virtsu Kool 2-4 | Põldlõoke | 15. märts 2023 | Pärnu |
Võnnu Lasteaed Värvuke "Siilikesed" | Põldlõoke | 20. märts 2023 | Tartu |
Voore Põhikool (LA) "Siilike" | Põldlõoke | 25. märts 2023 | Jõgeva |