Kevadfoto:

"Paiseleht"

Projektis "Tere, Kevad! 2021" osaleb 6390 õpilast ja 348 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Nädal 16: saabunud fotod

Fotode suuremalt vaatamiseks klõpsa pisipildil.

""Sarapuuisandad emandate ootel""
Jesper Kiisla, 6 a.
Tallinna Kullerkupu Lasteaed
""Näsiniin""
Jesper Kiisla, 6 a.
Tallinna Kullerkupu Lasteaed
" esimesed konnad"
Räbkova Galina, Kohtla-Järve Lasteaed Karuke 5.r
Kohtla-Järve lasteaed Karuke
"luiged"
Julia Paulauskas, lasteaed Karuke 5.r
Kohtla-Järve lasteaed Karuke
"leinaliblikas"
Lasnamäe Põhikool 1a
Lasnamäe Põhikool 1
"Kaaslase otsingul"
Pohlamarjarühm
Põltsamaa Lasteaed “Mari”
"Esimesed tulbid"
Pohlamarjarühm
Põltsamaa Lasteaed “Mari”
"Lepiklilled"
Silver Henno
Rakvere Põhikool 3a
"Nüüd on meie aeg!"
Rosanna Perlov
Rakvere Põhikool 3a
"Toonekured"
Ustin Poluektov
Narva Vanalinna Riigikool 1
"Kevadvärvid 1"
Oliver Olju
Rapla Vesiroosi Kool 2b
"Kevadvärvid 3"
Oliver Olju
Rapla Vesiroosi Kool 2b
"Kevadvärvid 4"
Oliver Olju
Rapla Vesiroosi Kool 2b
"Тетерев"
Марина Жогал
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke
"Украшение леса"
Марина Жогал
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke
""TUTTPÜTT""
LOVIISE PILL
Krootuse Põhikool 1
""NURMENUKUD""
LOVIISE PILL
Krootuse Põhikool 1
"Kuldnoka uus korter"
Aksel Gansen Türi Põhikool 1.c klass
Türi Põhikool 1c
""Sinililled""
Jesper Kiisla, 6 a.
Tallinna Kullerkupu Lasteaed
"Loojang"
Maik Herkel
Risti Kool 5-9
"Konnad hoos"
Nora Randmäe
Risti Kool 5-9
"Õis"
Lili Marleen Vader
Risti Kool 5-9
"Nurmenukk"
Henry Vahtras
Kolga Kool 1
"Lepatriinuke"
Elizaveta 6 c
Kehra Gümnaasium 6c
"Angela siniliiliate varjus. "
Angela Kehra 6C
Kehra Gümnaasium 6c
"Sinililled naeratamas"
Julia 6 c Kehra G
Kehra Gümnaasium 6c
"Esimene võilill"
Mariana Verš
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill
"Ülane"
Mariana Verš
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill
"Varsakabjad."
Keron Meister
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool
"Rohukonnad hoos."
Päikesejänku
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool
"Esimesed ülased."
Mia Marii Kivi
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool
"Lumikellukesed"
Aruheina LA - Kiired Kiilid
Aruheina Lasteaed
"Sinililled"
Aruheina LA - Kiired Kiilid
Aruheina Lasteaed
"Kevad on tulnud"
Jete- Liise Raig
Saverna Põhikool 2
"Lumikellukesed"
Jete- Liise Raig
Saverna Põhikool 2
"Sipelgas"
Sofia Borissova
Tallinna Allika Lasteaed
"Nartsissid"
Espen Ivanov
Tallinna Allika Lasteaed
""Kevadekuulutajad""
Eneken Märka
Pelguranna Lasteaed 2
""Minu sõber, sisalik""
Kevin Kotkas
Pelguranna Lasteaed 2
"Kevad"
Danil Korotkov
Maardu Gümnaasium 4d
"Kevad"
Danil Korotkov
Maardu Gümnaasium 4d
""Kevadine kurg""
Kertu Kärner
Pelguranna Lasteaed 2
"Kevad"
Eduard Mats
Maardu Gümnaasium 4d
"Kevad"
Keron Tiinast
Kadrina Keskkool 2a
"Tugev tuul murdis puuoksa "
Keron Tiinast
Kadrina Keskkool 2a
""Juba vulisevad veed""
Sten-Erik Iir
Otepää Gümnaasium 7ab
""Vee peegeldus""
Moonika Kull
Otepää Gümnaasium 7ab
""Sinised õitsejad""
Indra Värk
Otepää Gümnaasium 7ab
""Konnakudu saared""
Oliver Kilk
Kõrveküla Põhikool 2c
""Emaskäbi""
Oliver Kilk
Kõrveküla Põhikool 2c
""Head ööd!""
Gregor Sahk
Kõrveküla Põhikool 2c
"Oodates perelisa"
Samantha Rannaküla
Pirita Majandusgümnaasium 5c
"Ootel"
Karl Laos
Metsküla Algkool 1-3
"Õitseb?"
Ruud Laos
Metsküla Algkool 1-3
"Mardikas"
Karola Koemets
Valga Põhikool 3d
"Siniliiliad"
Jakob Jeets
Valga Põhikool 3d
"Ülane"
Laura Lisette Laur
Saverna Põhikool 2
"Sinililled"
V.R.
Tartu Maarjamõisa Lasteaed
"Hüatsindid"
V.R.
Tartu Maarjamõisa Lasteaed
"Naat, karikseen ja karulauk"
Grete Kröönkvist
Kolga Kool 1
"Leevike"
Eliise Vana
Põlva Kool 4a
"Esimesed võililled"
Karl-Markus Adusoo
Põlva Kool 4a
"Nurmenukk"
Karl-Markus Adusoo
Põlva Kool 4a
"Päevapaabusilm krookuse peal"
Lenel Kilk
Alavere Põhikool 4
"Meemesilane korjab mett"
Matten Kilk
Alavere Põhikool 4
"Teravalt kaunis"
Tartu Lasteaed Ristikhein2, Päikesejänkude rühma 5
Tartu Lasteaed Ristikhein 2
"roojasitikas"
Lasnamäe Põhikool 1a
Lasnamäe Põhikool 1
"Õitsev paju"
Marii
Kernu Põhikool, Männiriisikas
"siil"
Nisredinova Faina, Kohtla-Järve Lasteaed Karuke 5
Kohtla-Järve lasteaed Karuke
"Märtsikellukesed"
Mäe talu lapsed
Mäe
"Külaline"
Mariana Verš
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill
"Üheskoos"
Rebeka Laas
Paldiski Ühisgümnaasium 2
"kevadtööd"
Robin Hramov
Suure-Jaani Kool 1a
"Suur-kirjurähn"
Lagle Heinapuu
Tallinna Kesklinna Põhikool 3d
"Kuldsed tähed"
Mattias Valts
Nõo Põhikool 2b
"Taevatäpid"
Heleri Aavik
Nõo Põhikool 2b
"Roosalill"
Mairo Lehtoja
Nõo Põhikool 2b
"Punarind toimetab Viinistul mustsõstrapõõsas."
Oskar Leok
Loksa Gümnaasium 4a
"Võsaülased Viinistul"
Oskar Leok
Loksa Gümnaasium 4a
"Krookus"
Merlin Jõksi
Leisi Keskkool 1
"Märtsikelluke"
Merlin Jõksi
Leisi Keskkool 1
"Sinililled"
Merlin Jõksi
Leisi Keskkool 1
"Männipesa Hispaanias"
Omayah Oceana Geraldine Hamadeh
Audentese Erakool 3b
"Siniliilia"
Roland Käär
Parksepa Keskkool 4
"Nurmenukk"
Greteliis Piirisild
Parksepa Keskkool 4
"Kannike"
Roland Käär
Parksepa Keskkool 4
"Ülased"
Ustin Poluektov
Narva Vanalinna Riigikool 1
"Summ summ summ"
Evelina Grigaite
Narva Vanalinna Riigikool 1
"Lepiklillede meri"
Johanna Martinson
Gustav Adolfi Gümnaasium 7-9
"Konnade paradiis"
Simona Brauer
Suure-Jaani Kool 3a
"Sisalik"
Karl Sander Simson
Tallinna Liivaku Lasteaed
"Kallistus"
Kai Kliiman Nurme Kool
Nurme Kool 5-8
"Meid on siin palju"
Kai Kliiman Nurme Kool
Nurme Kool 5-8
"Pardid"
Kai Kliiman Nurme Kool
Nurme Kool 5-8