Kevadfoto:

"Maamesilane"

Projektis "Tere, Kevad! 2021" osaleb 6390 õpilast ja 348 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Nädal 17: saabunud fotod

Fotode suuremalt vaatamiseks klõpsa pisipildil.

"Pajuõied"
Olger Järvi
Kolga Kool 1
"Läbi pardi silmade"
Kertu Haak
Parksepa Keskkool 6
"Tuttpütt omal pesal"
Kertu Haak
Parksepa Keskkool 6
"Karukellad"
Maik Herkel
Risti Kool 5-9
"Sisalik"
Daniel Herkel
Risti Kool 5-9
"Sisalik"
Rando Roos
Risti Kool 5-9
"Paju õitseb"
Elin Pääbo
Tartu Raatuse Kool 1a
"Paju õites"
Jesper Kiisla, 6 a.
Tallinna Kullerkupu Lasteaed
"Ülased"
Jesper Kiisla, 6 a.
Tallinna Kullerkupu Lasteaed
"Ujuv päike?"
Ruud Laos
Metsküla Algkool 1-3
"Näsiniin"
Rasmus Solovjov
Kohila Gümnaasium 3
"Kevadine silmailu"
Karolina Lukk
Tartu Raatuse Kool 1a
"Vilgas elu looduses"
Karolina Lukk
Tartu Raatuse Kool 1a
"Koerliblikad"
Gretel Suits
Tallinna Kesklinna Põhikool 3e
"nartsiss"
Julia Paulauskas, lasteaed Karuke 5.r
Kohtla-Järve lasteaed Karuke
"Näsiniin"
Laura Lisette Laur
Saverna Põhikool 2
"linnupesa"
Nisredinova Faina, lasteaed Karuke
Kohtla-Järve lasteaed Karuke
"Värvide pillerkaar"
Laura Lisette Laur
Saverna Põhikool 2
"Kohtumine"
Laura Lisette Laur
Saverna Põhikool 2
"Kevad"
Räbkova Galina, Kohtla-Järve Lasteaed Karuke 5.r
Kohtla-Järve lasteaed Karuke
"Areng"
Oliver Kilk
Kõrveküla Põhikool 2c
"Maamesilane "
Oliver Kilk
Kõrveküla Põhikool 2c
"Suurnokk-vint koduaias"
Iida Hiir
Elva Gümnaasium 2c
"Tere!"
Rasmus Solovjov
Kohila Gümnaasium 3
"Lilleväli"
Greete Liis Uibo
Nõo Põhikool 2b
"Kukepüksid"
Reta Reinberk
Nõo Põhikool 2b
"Kirgaslill"
Mairo Lehtoja
Nõo Põhikool 2b
"Esimene, keda nägin"
Christel-Liina Konks
Kadrina Keskkool 2a
"Luiged kohal"
Christel-Liina Konks
Kadrina Keskkool 2a
"Minu esimene kohtumine rästikuga"
Christel-Liina Konks
Kadrina Keskkool 2a
""Krookus-pookus""
Liana Sild
Lagedi lasteaed
""Väike mina""
Tairon Muttik
Lagedi lasteaed
"Sinililled"
Elmar Ahtama
Pirita Majandusgümnaasium 1b
"Sinililled"
Emily Põder
Pirita Majandusgümnaasium 1b
"Lumikellukesed"
Riko Kimber
Pirita Majandusgümnaasium 1b
""Varsakabi""
SVEN UFFERT
Krootuse Põhikool 1
"Pungad puhkevad"
Saskia Erin-Uussaar
Leisi Keskkool 1
"Lumikellukesed"
Saskia Erin-Uussaar
Leisi Keskkool 1
"Õitsev vaip"
Helju Kuusk
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill
"Priimula"
Sandra Kuustik
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill
"Tähekesed"
Mariana Verš
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill
"Kühmnokk-luik"
Birgit Alliksaar
Valga Põhikool 3d
"Lilled"
Kätriin Sõber
Valga Põhikool 3d
"Ülane"
Simona
Rakvere Gümnaasium 2c
"Kaunis õis"
Kelis Randver
Konguta Kool 4
"esimesed mammud"
Õnneseened
Tallinna Liivaku Lasteaed
"ülased"
Ellinor
Pärnu Tammsaare Kool 2b
"konnakullesed"
Steven
Pärnu Tammsaare Kool 2b
"toonekured"
Raili
Pärnu Tammsaare Kool 2b
"ÜLLATUNUD TUVI "
JARKO ARTEL
Kasti-Orgita Lasteaed
"Kortslehed"
Mattias Tamekant
Rakvere Põhikool 3a
"Võsu rand"
Kaspar Puumeister
Rakvere Põhikool 3a
"Nartsissimeri"
Victoria Sula
Rakvere Põhikool 3a
"Võilill"
MIDRIHOBUDE RÜHM
Luunja Lasteaed Midrimaa 3
"Forsüütia"
MIDRIHOBUDE RÜHM
Luunja Lasteaed Midrimaa 3
"Koos on soojem"
Kertu Saage
Tamsalu Gümnaasium 3a
"kimalane"
Lasnamäe Põhikool 1a
Lasnamäe Põhikool 1
"Männijuured käsikäes"
Georgi Elsting
Elva Gümnaasium 1d
"Nartsiss"
Gretel Suits
Tallinna Kesklinna Põhikool 3e
"Varsakabjad"
Selene Sooäär Türi põhikool 1.c klass
Türi Põhikool 1c
"Näsiniin"
Selene Sooäär Türi põhikool 1.c klass
Türi Põhikool 1c
"Minu lemmik"
Ruud Laos
Metsküla Algkool 1-3
""Elu peopesal""
Lukas Põldsam
Lagedi lasteaed
"Lillevaip"
Henri Luha
Alavere Põhikool 4
"Lepiklilled"
Henri Luha
Alavere Põhikool 4
"Taevakillud"
Ernst Jaak Liivat Uba
Haanja Kool 4
"Krookused"
Lisanna Ümarik
Gustav Adolfi Gümnaasium 7-9
"Kirgaslilled"
Lisanna Ümarik
Gustav Adolfi Gümnaasium 7-9
"Koerliblikas"
Lisanna Ümarik
Gustav Adolfi Gümnaasium 7-9
"Varsakabjad"
Kretta-Marie Part
Loksa Gümnaasium 4a
""Inetu pardipoeg""
Maribel Pruli
Valga Põhikool 3d
"Katkujuur"
Joosep Liblik
Sonda Kool 1-3
"Tibud on puu otsas."
Laara Lokotar
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool
""Hunt" on metsas!"
Päikesejänku
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool
"Varjude mäng"
Eliise Einulo
Suure-Jaani Kool 3a
"Ronimissein"
Eliise Einulo
Suure-Jaani Kool 3a
"Nartsissid"
Natalja
Lasteaed Tuhkatriinu
"Luiged"
Irina
Lasteaed Tuhkatriinu
"Eesti lipp"
Anastassia
Lasteaed Tuhkatriinu
"KEVAD SÜDAMES"
Angela Kehra 6C
Kehra Gümnaasium 6c
"Me kolmekesi tuleme..."
Stella 6c
Kehra Gümnaasium 6c
"Konnake lõunasöögil"
Stella 6 c
Kehra Gümnaasium 6c
"Herilased Hispaanias roosiaias pesa tegemas"
Omayah Oceana Geraldine Hamadeh
Audentese Erakool 3b
"Luiged Saaremaa rannas"
Isabella Eigo
Audentese Erakool 3b
"Kelle muna?"
Villu Maldre Nurme Kool
Nurme Kool 5-8