Kevadfoto:

"Mesilane"

Projektis "Tere, Kevad! 2021" osaleb 6290 õpilast ja 348 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Nädal 15: saabunud fotod

Fotode suuremalt vaatamiseks klõpsa pisipildil.

"Sisalik"
Margus Hinrikus
Kolga Kool 1
"Konn"
Olger Järvi
Kolga Kool 1
"Uni"
Rando Roos
Risti Kool 5-9
"Karikas"
Nora Randmäe
Risti Kool 5-9
"Kevadine liblikas"
Vanessa Raag
Tartu Raatuse Kool
"Kasemahl"
Romina Rosin
Siimusti Lasteaed-Algkool 1
"Lendav elu"
Jakob Lillemaa
Saue Gümnaasium 3a
"Kevad ja lapsulibilikas"
Kenneth Lemnits
Saue Gümnaasium 3a
"Tundsin NÄSINIINE ära. M Ü R G I N E ! ja i l u s "
Jan Kennet Lepp
Saue Gümnaasium 3a
""Kasvas üks, pildile sai kaks""
Emily Karja
Sõmeru Põhikool 3
""Siilipoiss""
Mariette Rumm
Sõmeru Põhikool 3
"Peitepilt "Leia rästik!""
Deivid Leander Smirnov
Sõmeru Põhikool 3
"Sõber karu leidis kevade"
Melissa Tenosaar
Pelguranna Lasteaed 2
"Mesimumm"
Nora Randmäe
Risti Kool 5-9
"Siniliiliad"
Egor 6 c Kehra G
Kehra Gümnaasium 6c
"Kuldtäht"
Julia 6 c Kehra G
Kehra Gümnaasium 6c
"Salapärane kevad"
Emily Nicole Starikova
Kõrveküla Põhikool 2c
"Oravad mänguhoos"
Robert Rumjantsev
Kõrveküla Põhikool 2c
"Kevadine lilleaed"
Kevin Feldmann
Suure-Jaani Kool 1a
"Lumeroos"
Enari Allik
Valga Põhikool 3d
"Kevade rõõmud"
Nisredinova Faina, lasteaed Karuke 5.r
Kohtla-Järve lasteaed Karuke
"kevad"
Julia paulauskas, lasteaed Karuke 5.r
Kohtla-Järve lasteaed Karuke
"kevadekuulutajad"
Räbkova Galina, Kohtla-Järve Lasteaed Karuke 5.r
Kohtla-Järve lasteaed Karuke
"Õhtuvalgus"
Kelis Randver
Konguta Kool 4
"Esimene koerliblikas"
David Anohhin emaga
Lasteaed Tuhkatriinu 2
"Õhtul"
David Anohhin emaga
Lasteaed Tuhkatriinu 2
"Metsas"
David Anohhin emaga
Lasteaed Tuhkatriinu 2
"Kevadised kausikesed"
Carolyn Janee
Tallinna Veerise Lasteaed
"Peotäis kevadet"
Ian Kevin Widacki
Elva Gümnaasium 2c
"Nurmenukk"
Mairold Pallo
Pirita Majandusgümnaasium 5c
""Lumikellukesed""
Jesper Kiisla
Tallinna Kullerkupu Lasteaed
""Kullakera""
Jesper Kiisla
Tallinna Kullerkupu Lasteaed
""Ühtehoidev sinilille pere""
Kersti Saks
Tallinna Kullerkupu Lasteaed
"Tassike"
Glen Lucas
Tallinna Veerise Lasteaed
"Lepatriinu"
Õnneseened
Tallinna Liivaku Lasteaed
"Peitusemäng"
Saskia ja Lucia
Tallinna Veerise Lasteaed
"Puu nagu Buratino."
Raimond Valdi
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool
"Kes siin elab?"
Leila Pihu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool
"Pilv nagu lendav draakon."
Päikesejänku
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool
"Märtsi kellukesed"
Märten Jürgenson Tallinna Kesklinna PK 3.d
Tallinna Kesklinna Põhikool 3d
"Head isu!"
Reta Reinberk
Nõo Põhikool 2b
"Meie kaks"
Mirte Marii Taimur
Nõo Põhikool 2b
"Harilik lumekupp"
Trino Kotke 3.D TKP
Tallinna Kesklinna Põhikool 3d
"Ikka veel õitsevad!"
Greete Liis Uibo
Nõo Põhikool 2b
"Kevad hiilib vargsi"
Julia Antipenko
Sillamäe Vanalinna Kool 2a
"Kevad metsas"
Daria Chistyakova
Sillamäe Vanalinna Kool 2a
""Toonekurg pesas""
Meslissa Laureen Veide
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-3
""Esimene""
Sten-Erik Iir
Otepää Gümnaasium 7ab
""Kaunis, kuid mürgine""
Sten-Erik Iir
Otepää Gümnaasium 7ab
""Väike päike""
Sten-Erik Iir
Otepää Gümnaasium 7ab
"Jääkunst"
Mikk Saarela
Konguta Kool 5
"Sume õhtu"
Mikk Saarela
Konguta Kool 5
"Maamesilase lõuna"
Anna Āmare
Riia Eesti Põhikool
""Kodu""
Erle Ehasalu
Kõrveküla Põhikool 2c
"Kevadine vihmauss"
Mariana Verš
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill
"Siniliilia"
Mariana Verš
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill
""Kevadine kurg""
Kertu Kärner
Pelguranna Lasteaed 2
"rohukonn"
Lasnamäe Põhikool 1a
Lasnamäe Põhikool 1
""
Rühmatöö
Narva Vanalinna Riigikool 2a
""
Rühmatöö
Narva Vanalinna Riigikool 2a
""
Anna Berestova
Narva Vanalinna Riigikool 2a
""Lumikelluke koduaias""
Markus Mai
Lagedi lasteaed
"Valge-toonekurg "
Devon Kasak
Valga Põhikool 3d
"Võsaülane"
Elis Roosik
Valga Põhikool 3d
"Konnad"
Hõbeli Seegel
Kohila Gümnaasium 3
"Tasa sõuad, kaugele jõuad!"
Hõbeli Seegel
Kohila Gümnaasium 3
"Lepatriinu niisutab sinilille"
Pai-Pai lasteaed
Pikavere Mõisakool
"Õrnuse hetked"
Pai- Pai lasteaed
Pikavere Mõisakool
"Musträsta pesa"
Gretel Suits
Tallinna Kesklinna Põhikool 3e
""Karikseened""
Loviise Pill
Krootuse Põhikool 1
""Lilleke rohus""
REIMO PIHELGAS
Krootuse Põhikool 1
""Ülased""
SVEN UFFERT
Krootuse Põhikool 1
"Priimulad "
Carolyn Maya Kesamaa
Sonda Kool 1-3
"Krookused kooliaias"
Carolyn Maya Kesamaa
Sonda Kool 1-3
"Haned"
Trevon Saksniit
Siimusti Lasteaed-Algkool 1
"Kevad"
Kaur Oja
Siimusti Lasteaed-Algkool 1
"Otsi üles herilane!"
Laura Rooden
Kohila Gümnaasium 3
"Valge toonekurg"
Keete-Keteli Latik
Põlva Kool 4a
"Mumm"
Sandra Soo
Põlva Kool 4a
"Sinine õieke"
Rebecca Helbre
Põlva Kool 4a
"Ärkamine"
Oliver Mägi
Leisi Keskkool 1
"Urvad"
Karl Laos
Metsküla Algkool 1-3
"Lillekesed"
Helerin Renser
Metsküla Algkool 1-3
"Suur mesilane"
Omayah Oceana Geraldine Hamadeh
Audentese Erakool 3b
"Päike soojendab taimi"
Marta Mälberg
Audentese Erakool 3b
"Kodutänava lilled"
Isabella Eigo
Audentese Erakool 3b
"Merel"
Raini Kadak
Lauka Põhikool 3
"Põld"
Roland Käär
Parksepa Keskkool 4
"Valge iludus"
Roland Käär
Parksepa Keskkool 4
"Linavästrik"
Aksel Gansen Türi Põhikool 1.c klass
Türi Põhikool 1c
"Sinikaelpardid"
Aksel Gansen Türi Põhikool 1.c klass
Türi Põhikool 1c
"Valge toonekurg"
Aksel Gansen Türi Põhikool 1.c klass
Türi Põhikool 1c
"Krookused"
Rarnadrdhi Asha Prawirasasra
Tallinna Allika Lasteaed
"Kevadlilled"
Sofia Borissova
Tallinna Allika Lasteaed
"Must seatigu süüa otsimas"
Lepatriinude rühm, Paldiski Lasteaed Naerulind
Paldiski Lasteaed Naerulind
"Karulaugu väljad"
Lepatriinude rühm, Paldiski Lasteaed Naerulind
Paldiski Lasteaed Naerulind
"Rohukonn"
Märten Jürgenson Tallinna Kesklinna PK 3.d
Tallinna Kesklinna Põhikool 3d
""
Grigori Zhilin
Sillamäe Vanalinna Kool 4a
"Rändaja"
Taavi Tuula Nurme Kool
Nurme Kool 5-8
"Loojang"
Kai Kliiman
Nurme Kool 5-8
"Kevade valge laiguke"
Devin Poolakese
Tartu Raatuse Kool 1a
"Metsaalune sinetab"
Devin Poolakese
Tartu Raatuse Kool 1a
"Kimalane õiel"
Devin Poolakese
Tartu Raatuse Kool 1a
"Lapsuliblikas"
Lasnamäe Põhikool 1a
Lasnamäe Põhikool 1
"kannike"
MIDRIHOBUDE RÜHM
Luunja Lasteaed Midrimaa 3
"nurmenukk"
MIDRIHOBUDE RÜHM
Luunja Lasteaed Midrimaa 3
"Ülane"
MIDRIHOBUDE RÜHM
Luunja Lasteaed Midrimaa 3
"Sisalik"
Jelena
Lasteaed Tuhkatriinu
"Kollane liblikas"
Uljana
Lasteaed Tuhkatriinu
"Ratva kahe nõia kaev"
Uljana
Lasteaed Tuhkatriinu
"Kevadlilled"
Ksenia Klimakina
Narva Vanalinna Riigikool 1
"Kevadlilled"
Tatjana Artemjeva
Narva Vanalinna Riigikool 1
"Sisalik"
Daniil Koljuhhin
Narva Vanalinna Riigikool 1
"Kevadist merehõngu nuusutamas!"
Rannar Tsepelin
Paldiski Ühisgümnaasium 2
"Valge väli"
Marharyta Bohush
Paldiski Ühisgümnaasium 2
"TALV LENDAS ÜLE MAAILMA, KOGU LINNA"
MARTTI MARTILA (5a)
Türi Kesklinna lasteaed
"KÕIK HAKKAB KASVAMA"
MARTTI MARTILA (5a)
Türi Kesklinna lasteaed
"ISE PILDISTASIN"
HENRY ORMUS
Türi Kesklinna lasteaed
""Kevad!""
Kristen Soosalu
Rapla Vesiroosi Kool 2a
"Mis see on?"
Geiti Ostra
Suure-Jaani Kool 3a
"Mis siin toimub?"
Rode Kester
Suure-Jaani Kool 3a
"Inimene, märka mind!"
Kai Kliiman Nurme Kool
Nurme Kool 5-8