Kevadfoto:

"?"

Projektis "Tere, Kevad! 2021" osaleb 6270 õpilast ja 347 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Nädal 13: saabunud fotod

Fotode suuremalt vaatamiseks klõpsa pisipildil.

"Tere, kevad!"
Kertu Haak
Parksepa Keskkool 6
"Talve ja kevade piiril"
Liisa Parmask
Parksepa Keskkool 6
"Minu märtsikelluke"
Maria Rõõm
Tõrva Gümnaasium 5b
"Kevad minu kodus"
Kristelle Ivask
Saue Gümnaasium 3a
"Ei saa üle..."
Triinu
Mäetaguse Põhikool 1
"Juba vulisevad veed"
Karl-Kristofer
Mäetaguse Põhikool 1
"Ootusärev mänguväljak"
Elisabeth
Mäetaguse Põhikool 1
"Kevad on täies hoos"
Ken Marten Vahtra
Tõrva Gümnaasium 6
"Vastu vantsis triiton"
Ithaka Roostik
Ruhnu Põhikool 1-4
"Uus algus"
Rando Roos
Risti Kool 5-9
"Aga 2x2?"
Victoria Kohv
Risti Kool 5-9
"Kevadkaruslane"
ketlin Sobols
Risti Kool 5-9
"Kollased lilled"
Miia Frank
Siimusti Lasteaed-Algkool 1
"Jääpurikad sulavad"
Romina Rosin
Siimusti Lasteaed-Algkool 1
"Päke"
Trevon Saksniit
Siimusti Lasteaed-Algkool 1
"16.03.2021"
TL Südameke, Lõvikutsikad
Tallinna Lasteaed Südameke 2
"22.03.2021"
TL Südameke, Lõvikutsikad
Tallinna Lasteaed Südameke 2
"Linnakivide vahelt"
TL Südameke, Lõvikutsikad
Tallinna Lasteaed Südameke 2
"Tere, kevad!"
Andrei Zaitsev
Sillamäe Vanalinna Kool 4a
"Kevad"
Andrei Zaitsev
Sillamäe Vanalinna Kool 4a
"Ootan päikest"
Grethe Kaeramaa
Konguta Kool 4
"Lumikellukesed"
Albert Kovaljov
Konguta Kool 4
"Kevad lillepeenras"
Katrina Volkova
Valga Priimetsa Kool 5b
"Vahtramahla võtmas"
Sten Koppel
Kadrina Keskkool 3b
"Krookused koduaias"
Iida Hiir
Elva Gümnaasium 2c
"Pajutibu beebi"
Emili Mändma
Elva Gümnaasium 2c
"Lumikellukesed kodu juures"
Markus Parksepp
Elva Gümnaasium 2c
"Tere, libikas!"
Rasmus Belski
Nõo Põhikool 2c
"Tulbid"
Adelina Platonova
Narva Vanalinna Riigikool 1
"Leevike kevadises metsas"
Maksim Dylev
Narva Vanalinna Riigikool 1
"Märtsikellukesed tärkavad"
Adelina Platonova
Narva Vanalinna Riigikool 1
"Paiseleht"
Gretel Suits
Tallinna Kesklinna Põhikool 3e
"Ei tea, kuhu see lumi siis jäi?"
Margaret Tõruke, Nora Õunpuu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3
"Kevad jõudis lasteaeda"
Malle Trummar
Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju 2
"Metspardid koduõues kevadet ootamas"
Eliise Joonas
Püünsi Kool 3b
"Väike päike"
Mariana Verš
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill
"Lumiroos"
Helju Kuusk
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill
"Märtsikelluke"
Sandra Kuustik
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill
"Tulbid sirutavad end päikese käes. Minu lemmikud."
Liisa Marii Tagamets
Püünsi Kool 3b
"Meri saab jäävangist lahti"
Mairold Kask
Püünsi Kool 3b
"Päikese poole"
Kaisi Ly Loik
Kohila Gümnaasium 3
"Märtsikelluke"
Aruheina Lasteaed
Aruheina Lasteaed 2
"Keegi on siis olnud"
Aron Tiitus
Krootuse Põhikool 2
"Veed vulisevad Nõmme-Veskil"
Karl Kristjan Vahkal
Kadrina Keskkool 1a
"Sinilillebeebid"
Rando Berg-Jürgens
Metsküla Algkool 1-3
"Veed voolavad"
Helerin Renser
Metsküla Algkool 1-3
"Varakevad"
Sofija Ivanova.3d
Maardu Gümnaasium 3d
"Näe, kes piiluvad!"
Kristalla-Madleen Käige
Kadrina Keskkool 2a
"Kevad"
Aljona Kannel
Valga Priimetsa Kool 5b
"Sipelgad"
Vjatseslav Gerasimenko
Maardu Gümnaasium 3d
"Sulab"
Vanessa Litvin
Väike-Maarja Gümnaasium 2a
"Puhkevad..."
Kristo Nõmm
Kõrveküla Põhikool 1c
"Kuu"
David Anohhin
Lasteaed Tuhkatriinu 2
"Valaste juga"
Timur Timašov
Lasteaed Tuhkatriinu 2
"Haned"
David Anohhin
Lasteaed Tuhkatriinu 2
"Sinililled"
Rico Sannik
Kuressaare Gümnaasium 2b
"Üksildane rebane"
Merily Tiidussalu
Kuressaare Gümnaasium 2b
"PILDISTAN KEVADET "
Pilvetriinud
Tallinna Lepatriinu Lasteaed
"Sinilill"
Devon Kasak
Valga Põhikool 3d
"Päevapaabusilm"
Maribel Pruli
Valga Põhikool 3d
"Esimene iiris"
Mairo Lehtoja
Nõo Põhikool 2b
"Jalutuskäik"
Heleri Aavik
Nõo Põhikool 2b
"Lumeroos"
Lennart Klaus
Nõo Põhikool 2b
"Rähn"
Gertrud Vaher
Suure-Jaani Kool 1a
"Karikseen"
Olger Järvi
Kolga Kool 1
"Kevadine seenesaak"
Joonas Lebedev
Suure-Jaani Kool 1a
"Krookused"
Margus Hinrikus
Kolga Kool 1
"Kopra maiustamine"
Henrik Kübar
Kadrina Keskkool 2a
"Koprad hoos"
Mikk Saarela
Konguta Kool 5
"Päikeselaik"
Mikk Saarela
Konguta Kool 5
"Sipelgapesa"
Mikk Saarela
Konguta Kool 5
"Võistlus, kes ees see mees? "
Lisandra Ragun
Tõrva Gümnaasium 5b
"Lumikellukesed."
Manfred Mets
Ramsi Lasteaed
"Paiseleht"
Emma- Lisete Edovald, 2.klass
Padise Põhikool 2
"VALGE KROOKUS ÄRKAB"
BRENDON PERILLUS (6a)
Türi Kesklinna lasteaed
"selle kevade leid"
Nisredinova Faina lasteaed Karuke
Kohtla-Järve lasteaed Karuke
"TERE KEVAD!"
HENRY ORMUS (6a)
Türi Kesklinna lasteaed
"Laste vaatlused"
Rjäbkova Galina, Kohtla-Järve Lasteaed Karuke
Kohtla-Järve lasteaed Karuke
"Kevade rõõmud"
Julia Paulauskas, Kohtla-Järve Lasteaed Karuke 5.
Kohtla-Järve lasteaed Karuke
"Lumikellukesed"
Maria Sokolova
Narva Vanalinna Riigikool 2a
"Krookused"
Jekaterina Kozina
Narva Vanalinna Riigikool 2a
"rohukonn"
Lasnamäe Põhikool 1a
Lasnamäe Põhikool 1
""
Lasnamäe Põhikool 1a
Lasnamäe Põhikool 1
""
Lasnamäe Põhikool 1a
Lasnamäe Põhikool 1
"Paiseleht"
Päikesejänku
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool
"Tere tulemast, koerliblikas! (Päevapaabusilm)"
Keven Parts
Sindi Gümnaasium 2b
"Krookused"
ALONDRA-MIA ROHT
Tallinna Kesklinna Põhikool 3e
"Lumikellukesed"
Alondra-Mia Roht
Tallinna Kesklinna Põhikool 3e
"Juba sibavad..."
Hardo Tattar
Kõrveküla Põhikool 1c
"Lõpuks on märtsikelluke ka meie õuel!"
Lisete Talpas
Kadrina Keskkool 1a
"Teod juba tegutsevad"
Rasmus Pakki
Kadrina Keskkool 1a
"kevadine päikeseloojang"
Sofija Ivanova.3d
Maardu Gümnaasium 3d
""Sinilille pere""
Jasser Allvee
Risti Kool 3
""Kevad ärkab""
Maribel Nuut
Risti Kool 3
""Karikseen""
Juhan Heinleht
Risti Kool 3
"Mustriline puu"
Georgi Elsting
Elva Gümnaasium 1d
"Sarapuu urvad"
Georgi Elsting
Elva Gümnaasium 1d
"Puujuured käsikäes"
Georgi Elsting
Elva Gümnaasium 1d
"Esimene kevadpäikseke"
Riste Nellis
Mustjala Lasteaed-Põhikool 4-6
"Tere tulemast siia ilma!"
Sander Maripuu ja Patrick Pusse
Sindi Gümnaasium 2b
"Vulisev vesi"
Natali Kulaga
Parksepa Keskkool 4
"Mesilane krookusel"
Laura Potter
Parksepa Keskkool 4
"Päevapaabusilm"
Melissa Reinberg, Laura Potter
Parksepa Keskkool 4
"Pajutibud"
Alfred White
Metsküla Algkool 1-3
"Esimene liblikas"
Karola Koemets
Valga Põhikool 3d
"Siit me tuleme!"
Victoria-Elisabeth Tampel
Saue Gümnaasium 3a
"Saingi ta pildile - koerliblikas!"
Nita Tamm
Saue Gümnaasium 3a
"Linavästrik"
Kertu Saage
Tamsalu Gümnaasium 3a
"Lapsuliblikas"
Kertu Saage
Tamsalu Gümnaasium 3a
"vahtra mahla jooks"
Steven Hansschmidt
Pärnu Tammsaare Kool 2b
"märtsikellukesed"
Katariina Luks
Pärnu Tammsaare Kool 2b
"märtsikellukesed"
Johannes Kivi
Pärnu Tammsaare Kool 2b
"Sinililled"
Keete-Keteli Latik
Põlva Kool 4a
"Konn"
Rebecca Helbre
Põlva Kool 4a
"Karikseen"
Manivald Jakobson
Põlva Kool 4a
"Koertele meeldib ka sinilill"
Ken Marten Vahtra
Tõrva Gümnaasium 6
"Paiselehe sõbrad"
Ken Marten Vahtra
Tõrva Gümnaasium 6
"Näe, kes õitsevad!"
Saara Lisbeth Kaegas
Kadrina Keskkool 2a
"Mesilane tegutseb krookuse õies"
Georg Nozdrenko
Loksa Gümnaasium 4a
"Lumikelluke"
Terian Kask
Loksa Gümnaasium 4a
"Sinililled juba õitsevad"
Oskar Leok
Loksa Gümnaasium 4a
"Oi, kui magus!"
Dominic Vasli
Suure-Jaani Kool 1a
"Kuldnokk jõudis koju"
Liisa Uutmann
Krootuse Põhikool 2
"Sinilill"
MIDRIHOBUDE RÜHM
Luunja Lasteaed Midrimaa 3
"Liblikas"
MIDRIHOBUDE RÜHM
Luunja Lasteaed Midrimaa 3
"Toonekurg"
MIDRIHOBUDE RÜHM
Luunja Lasteaed Midrimaa 3
"Luiged"
Veronika
Lasteaed Tuhkatriinu
"Toonekurg"
Elena
Lasteaed Tuhkatriinu
"Mis on peidus kõrvitsas?"
Pai-Pai lasteaed
Pikavere Mõisakool
"Aed armastab meid"
Pai-Pai lasteaiarühm
Pikavere Mõisakool
"Teod koos talvitumas."
Pai-Pai lasteaiarühm
Pikavere Mõisakool
"Lendav kuldnokk"
Siv Olafsdottir
Audentese Erakool 3b
"Tigu tuli piiluma"
Omayah Oceana Geraldine Hamadeh
Audentese Erakool 3b
"Kasemahl teeb tuju heaks!"
Gloria Kalbus
Audentese Erakool 3b
""Paiseleht""
Erle Ehasalu
Kõrveküla Põhikool 2c
""Üksik varsakabi""
Oliver Kilk
Kõrveküla Põhikool 2c
""Märtsikellukesed""
Oliver Kilk
Kõrveküla Põhikool 2c
"Karikseen"
Piret Vares
Rakvere Põhikool 3a
"Kevad on käes"
Grettel Laur
Rakvere Põhikool 3a
"Kuhu tõttad, Ussike-Jussike?"
Sander Ilumäe
Sipa-Laukna Lasteaed
"kevad tuli tagasi"
MARTTI MARTILA (5a)
Türi Kesklinna lasteaed
"Kaunid luiged merevetes"
Lepatriinude rühm, Paldiski Lasteaed Naerulind
Paldiski Lasteaed Naerulind
"Päikeselaik teeveerel"
Lepatriinude rühm, Paldiski Lasteaed Naerulind
Paldiski Lasteaed Naerulind
"Sarapuu õiteilus"
Lepatriinude rühm, Paldiski Lasteaed Naerulind
Paldiski Lasteaed Naerulind
"Vana ja uus"
Susanna
Püha Johannese Kool 5-6
"Paju"
Ursula
Püha Johannese Kool 5-6
"Krookused"
Maria Brigitta
Püha Johannese Kool 5-6