Kevadfoto:

"Kevad"

Projektis "Tere, Kevad! 2021" osaleb 6390 õpilast ja 348 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Nädal 12: saabunud fotod

Fotode suuremalt vaatamiseks klõpsa pisipildil.

"Paju pungad"
Märten Jürgenson Tallinna Kesklinna PK 3.d
Tallinna Kesklinna Põhikool 3d
"Mkina siin!"
Vanessa Litvin
Väike-Maarja Gümnaasium 2a
""Millega sina saabusid?""
Emma Leemets
Väike-Maarja Gümnaasium 2a
""Kari peab nõu""
Vanessa Litvin
Väike-Maarja Gümnaasium 2a
"Talvine lumekupp"
Karel Poola
Valga Põhikool 3d
"Kevad tärkab"
Merili Latt
Rakvere Reaalgümnaasium 2b
"Lumikellukese õitsemine"
Mia-Lee
Alavere Põhikool 4
"Kuidas küll keegi pole toidulauda märganud?"
Kristjan Oliver Perend
Haanja Kool 2-3
"Pisarais tibud"
Mari-Liis Roos
Risti Kool 5-9
"Sabatihane"
Joel Indrek Paalits
Risti Kool 5-9
"Linnukesed põõsal"
Laura-Liisa Neuhaus
Risti Kool 5-9
""Talv ei taha lahkuda, kuid kevad tuleb siiski""
Alfred Meinart Kaasiku
Türi Põhikool 2b
""Selle kevade leid""
Liisa-Lota Kasemägi
Türi Põhikool 2b
""Isegi kuldne pallike koos meiega ootab lume sulam"
Markus Piirits
Türi Põhikool 2b
"Õhus on kevadet!"
Chris Erik Hepner
Paldiski Ühisgümnaasium 2
"kevad"
Julia Paulauskas, lasteaed Karuke 5.r
Kohtla-Järve lasteaed Karuke
"Mesikäpp ärkas talveuinakust"
Lisandra Veidenberg
Kadrina Keskkool 3b
"Pajutudu"
Forlanden Tunder
Kadrina Keskkool 3b
"Hüatsindi-poisid"
Rando Berg-Jürgens
Metsküla Algkool 1-3
"Lumikellukesed"
Kertu Saage
Tamsalu Gümnaasium 3a
"Pardid"
Põlva Lasteaed Mesimumm Norman
Põlva Lasteaed Mesimumm
"Meie oleme juba siin"
Põlva Lasteaed Mesimumm Norman
Põlva Lasteaed Mesimumm
""Õitsevad lumikellukesed""
Kaspar Punder
Otepää Gümnaasium 7ab
""Kevadet otsimas""
Indra Värk
Otepää Gümnaasium 7ab
""Päikeseloojang""
Moonika Kull
Otepää Gümnaasium 7ab
"kevadine õhtu"
Rjäbkova Galina, lasteaed Karuke 5.r
Kohtla-Järve lasteaed Karuke
"kevadekuulutajad"
Julia Paulauskas, lasteaed Karuke 5.r
Kohtla-Järve lasteaed Karuke
"Ilus ka kevadel"
Gertrud vaher
Suure-Jaani Kool 1a
""Tõstan käed ... ja naudin päikest!" "
Rannakarbid
Tahkuranna Lasteaed-Algkool
"Kalade kevad"
Karl-Peeter Tabun
Kadrina Keskkool 3b
""Jänesekapsas naudib kevadet""
Hanna Liseth Jõgi
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6
"Kevad on kunstnik."
Pohlamarjarühm
Põltsamaa Lasteaed “Mari”
"Kärbes"
Eliza Netšeporenko
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill
"Lumikelluke"
Grigori Pivovarov
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill
""Tulbid""
Helena Caroly Kukispuu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6
"Lumikellukesed"
Carmen Voivod
Puhja Lasteaed, Õnnelill
"Lumikellukesed"
Henry-Marti Heinsoo
Puhja Lasteaed, Õnnelill
"Kevad Kehras"
Kehra G 6 c
Kehra Gümnaasium 6c
"Kevad Kehras"
Kehra G 6 c
Kehra Gümnaasium 6c
"Kevad Kehras"
Kehra G 6 c
Kehra Gümnaasium 6c
"Kevadekuulutajad"
Remo Sild
Püünsi Kool 3b
"Nagu kuld!"
Markus Järvsalu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool
"Karu lööb kännul tantsu."
Eliise Kurg
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool
"Põnev kännumehike"
Lisandra Mitt
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool
"Juba piilub- sinilill väike"
Susanna Sükijainen 2.kl.
Padise Põhikool 2
"Sõtke"
Grigori Zhilin
Sillamäe Vanalinna Kool 4a
"Paju"
Grigori Zhilin
Sillamäe Vanalinna Kool 4a
"Kuldne seen"
5.b klass
Tõrva Gümnaasium 5b
"Kooreürask teeb pahandusi "
6.kl matkal
Tõrva Gümnaasium 6
"Lumikellukesed"
Maksim Kopachev
Lasteaed Tuhkatriinu 2
"Võilill"
Viktoria Kireytseva
Lasteaed Tuhkatriinu 2
"Kevad on käes"
David Anohhin
Lasteaed Tuhkatriinu 2
"Julge paiselehe õis"
Ken-Marten Vahtra
Tõrva Gümnaasium 6
"Sarapuu Hiiumaal"
Hõbeli Seegel
Kohila Gümnaasium 3
"Tuulevarjus"
Aron Tiitus
Krootuse Põhikool 2
"Tere, kevad!"
Devon Kasak
Valga Põhikool 3d
"Lumikellukesed"
Karola Koemets
Valga Põhikool 3d
"Pajuurvad"
Carolina Emilia Sade
Tallinna 21. Kool 9a9b
"Nahkhiirte talvitumise lõpp"
Emma-Liis Türk
Tallinna 21. Kool 9a9b
"LUMIKELLUKE MÄRTSIS"
Brendon Perillus (6A)
Türi Kesklinna lasteaed
"Peegeldus"
Kirke Randala
Nõo Põhikool 2b
"Õied ongi lahti!"
Kirke Randala
Nõo Põhikool 2b
"Päike ja urvad"
Kirke Randala
Nõo Põhikool 2b
"Lendame põhja"
Sofia Sizova
Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 3a
"Valaste juga habe"
Ilja Solovjov
Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 3a
"Karikseen"
Hõbeli Seegel
Kohila Gümnaasium 3
"Kollane kui päike"
Hõbeli Seegel
Kohila Gümnaasium 3
"Kevade tulemine"
Alari- Andro
Mäetaguse Põhikool 1
"Pungad pakatamas"
Mattias
Mäetaguse Põhikool 1
"Kevadvete mäng"
Merili Tamm
Parksepa Keskkool 6
"Kelluke"
Liselle Korela
Nõo Põhikool 2c
"Punnitavad Sinililled"
Mia-Ann
Metsküla Algkool 5
"Varakevad kodumetsas"
Kertu Haak
Parksepa Keskkool 6
"Tulevad!"
Lisete Suurväli
Metsküla Algkool 1-3
"Ootuses sinililled"
Lisete Talpas
Kadrina Keskkool 1a
"Lumised lumikellukesed"
Rasmus Pakki
Kadrina Keskkool 1a
"Kevad märgid"
Kaspar Tallerman
Sonda Kool 1-3
"Ojakene"
Sebastian Näkk
Elva Gümnaasium 1d
"Loomad kevadet nautimas"
Sairos Aarike
Elva Gümnaasium 1d
"Paju pungad"
Josephine 3d Tallinna Kesklinna Põhikool
Tallinna Kesklinna Põhikool 3d
"Männi tüvi"
Greteliis Piirisild
Parksepa Keskkool 4
"Kevadlilled"
Ott Keerutaja
Parksepa Keskkool 4
"Rahu ja vaikuse hetk"
Laura Potter
Parksepa Keskkool 4
"märtsikelluke"
iris lee mills
Elva Gümnaasium 2c
""Talv ei taha kevadel tulla lasta!""
Marek Viidemann
Sõmeru Põhikool 3
"Kristallil ärkamine"
Deivid Leander Smirnov
Sõmeru Põhikool 3
""Sinililled pesas""
Marisel Meidla
Sõmeru Põhikool 3
"Tere, lilleke!"
Keana Uussaar 2.klass, Padise Põhikool
Padise Põhikool 2
"Esimesel kevadõhtul"
Gerda Asumets
Vana-Vigala Põhikool 5-6
"Mutid hoos"
Robert
Mäetaguse Põhikool 1
""Lumikellukesed maja taga""
Janette Udeküll
Väike-Maarja Gümnaasium 4a
"Kevad näppude vahel"
Grete Aljas
Vana-Vigala Põhikool 5-6
"Lumikellukesed"
Evelina Grigaite
Narva Vanalinna Riigikool 1
"Kevadlilled"
Arnika Amanov
Sonda Kool 1-3
"Mesilane mesilas"
Raini Kadak
Lauka Põhikool 3
"Paabusilm võtab päikest"
Kaidi ja Kaarel Järveveer
Värska Gümnaasium 3
"Lumikellukesed lumes"
Helerin Kesküll
Tamsalu Gümnaasium 3a
"Pajud"
Sten - Rome Sillaots
Pärnu Tammsaare Kool 2b
"Lumikellukesed"
Kristofer Koor
Pärnu Tammsaare Kool 2b
"Jäämäed"
Cassandra Päkk
Pärnu Tammsaare Kool 2b
"Peidus!"
Helerin Renser
Metsküla Algkool 1-3
"Sookurg"
Carola Kelk
Suure-Jaani Kool 1a
"Karikseened"
Joosep Liblik
Sonda Kool 1-3
"Lumikellukesed"
Ustin Poluektov
Narva Vanalinna Riigikool 1
"Pajuurvad"
Evelina Grigaite
Narva Vanalinna Riigikool 1
"Haned"
Irina
Lasteaed Tuhkatriinu
"Toila rand"
Anastassia
Lasteaed Tuhkatriinu
"Märtsikellukesed"
Olger Järvi
Kolga Kool 1
"Märtsikellukene mõnuleb mullas"
Mia-Lee
Alavere Põhikool 4
"?"
Mariana Verš
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill
"Tärkavad lumikellukesed"
Ketrin Ivask
Püha Johannese Kool 5-6
"Taimed juba õitsevad."
Marta Mälberg
Audentese Erakool 3b
"Karikseened"
Maiu Talja
Tamsalu Gümnaasium 3a
"Kevadine kunst mügridelt"
Gloria Kalbus
Audentese Erakool 3b
"Ilus taevas"
Siv Olafsdottir
Audentese Erakool 3b
"Kuldnokk"
Kretta-Marie Part
Loksa Gümnaasium 4a
"Kevadlilled"
Aleks Stepanov
Loksa Gümnaasium 4a
"Kevad"
Georg Nozdrenko
Loksa Gümnaasium 4a
"Kevad rabas"
Liselle Korela
Nõo Põhikool 2c
"lumekosk"
Uljana Jefremova
Sillamäe Vanalinna Kool 2a
"Nagu seened peale vihma"
Uljana Maiste
Sillamäe Vanalinna Kool 2a
"Tärkavad maikellukesed"
Nomi Forslund
Püha Johannese Kool 5-6
"Kolm musketäri"
Serena Türk
Püha Johannese Kool 5-6
"Märtsikelluke meie aias."
Sander Maripuu
Sindi Gümnaasium 2b
"Vari ja roheline"
Kai Kliiman Nurme Kool
Nurme Kool 5-8
"kevadine taevas"
Kai Kliiman Nurme Kool
Nurme Kool 5-8
"Ootus"
Kai Kliiman Nurme Kool
Nurme Kool 5-8
"Lepatriinu"
Ruuben Reinkubjas
Suure-Jaani Kool 3a
"Viimane lumi"
MIDRIHOBUDE RÜHM
Luunja Lasteaed Midrimaa 3
"MustSõstar"
MIDRIHOBUDE RÜHM
Luunja Lasteaed Midrimaa 3
"KesSiinKäis?"
MIDRIHOBUDE RÜHM
Luunja Lasteaed Midrimaa 3
"Juba piiluvad"
Allar Arula
Suure-Jaani Kool 3a
"Nööp rohelisel kampsunil"
Keira Kraner
Suure-Jaani Kool 3a