Kevadfoto:

"Ohakalind"

Projektis "Tere, Kevad! 2021" osaleb 6270 õpilast ja 347 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Nädal 11: saabunud fotod

Fotode suuremalt vaatamiseks klõpsa pisipildil.

"Sinitihane"
Oskar Leok
Loksa Gümnaasium 4a
"Rohevint söögimajas"
Oskar Leok
Loksa Gümnaasium 4a
"Puukoristaja"
Oskar Leok
Loksa Gümnaasium 4a
"Taas piilub Kevad!"
Leiutajate rühm
Pelguranna Lasteaed
"Jälitasime aknast ja saimegi pildi!"
Pärbel Saaremägi
Saue Gümnaasium 3a
"Lumikelluke minu aias"
Eerik Laanmäe 5.b klass
Tõrva Gümnaasium 5b
"Kevadekuulutaja"
Kretteli Saavaste 4.b klass
Tõrva Gümnaasium 5b
"Langevoja juga"
Ljudmila Salmijanova
Sillamäe Vanalinna Kool 4a
"Langevoja "
Ljudmila Salmijanova
Sillamäe Vanalinna Kool 4a
"Varajased lumikellukesed"
Märten Jürgenson Tallinna Kesklinna PK 3.d
Tallinna Kesklinna Põhikool 3d
"Käbid"
Nora Randmäe
Risti Kool 5-9
"Hiireke"
Kätlin Raudla
Risti Kool 5-9
"Tärkav ristik"
Joel Indrek Paalits
Risti Kool 5-9
"Lumikellukesed"
Varvara Sljusartšuk
Valga Priimetsa Kool 5b
"Lumikellukesed"
Tallinna LA Pääsusilm, Poku
Tallinna Lasteaed Pääsusilm
"Karikseened"
Kevin Feldmann
Suure-Jaani Kool 1a
"Pajupõõsas"
Dominic Vasli
Suure-Jaani Kool 1a
"Kevad"
Martin Vaindlu
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill
"kevad"
Julia Paulauskas
Kohtla-Järve lasteaed Karuke
"Kevade rõõmud"
Räbkova Galina,
Kohtla-Järve lasteaed Karuke
"kevadekuulutajad"
Nisredinova Faina
Kohtla-Järve lasteaed Karuke
"Pirakad purikad!"
Rannar Tsepelin
Paldiski Ühisgümnaasium 2
"Kuldses päikeseloojangus"
Mirtei-Mia Kivirähk
Konguta Kool 5
"Sarapuu õis"
5.kl
Konguta Kool 5
"Märka meid!"
Liia Luik
Parksepa Keskkool 6
"Lindude ootel"
Patrik Mere
Roosna-Alliku Põhikool 2
"Kevade sünd"
Maribel Nuut
Risti Kool 3
"Kaunitar"
Martaliis Hermann
Konguta Kool 5
"Ärkamine "
Kätriin Sõber
Valga Põhikool 3d
"Pajutibud"
Sairos Aarike
Elva Gümnaasium 1d
"Külmal lumel"
Sairos Aarike
Elva Gümnaasium 1d
"Tere kevad!"
Krislin Lepik
Kadrina Keskkool 3b
"Meie ootame kevadet"
Lisandra Veidenber
Kadrina Keskkool 3b
"Oota, kevad, ma tulen!"
Marta Mitt
Kadrina Keskkool 3b
"Orav"
Marija Bondartšuk
Sillamäe Vanalinna Kool 4a
"Jäätrompetid"
Klaudia Schenk
Parksepa Keskkool 6
"Kopra pidulaud"
Joonas-Martin Saar
Parksepa Keskkool 6
"kevadine õhtu"
Sofija Ivanova.3d
Maardu Gümnaasium 3d
""
Morris
Kuressaare Gümnaasium 2b
""
Morris
Kuressaare Gümnaasium 2b
""
Morris
Kuressaare Gümnaasium 2b
"Koosolek"
Daniil Dashkevich
Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 3a
"Tihane"
Ilja Solovjov
Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 3a
"kevadine õhtu"
Rivo Riiner
Suure-Jaani Kool 1a
"Tere!"
Märt
Tõrva Gümnaasium 2b
"Kurb jäine nägu"
Liisa Kaljuvee
Põlva Kool 4a
"Lumikellukesed"
Rebecca Helbre
Põlva Kool 4a
"Pardid kevadeootuses"
Revo Paats
Elva Gümnaasium 2c
"Viimase lume lumemees"
Gregor Valtsov
Tõrva Gümnaasium 2b
"Lumikelluke"
Roger Salujärv (5a)
Tahkuranna Lasteaed-Algkool
"Vulisevad veed"
Grethe Lilleväli (5a)
Tahkuranna Lasteaed-Algkool
"Ootan päikest"
Grethe Kaeramaa
Konguta Kool 4
"Lumikellukesed"
Rasmus Solovjov
Kohila Gümnaasium 3
"Kevad saabus meie õuele."
Pohlamarjarühm
Põltsamaa Lasteaed “Mari”
""Lumikellukesed""
Iida Hiir
Elva Gümnaasium 2c
""Märtsikellukesed""
Iida Hiir
Elva Gümnaasium 2c
"Kellele kuulub?"
Kadri Saar
Torma Lasteaed ?Linnutaja?
"Putukate hotell"
Kadri Saar
Torma Lasteaed ?Linnutaja?
"Metsapeatus- väike puhkepaus ja porgandi söömine n"
Kadri Saar
Torma Lasteaed ?Linnutaja?
"Meie perel juba herned söödud!"
Evan Mihhailov
Saue Gümnaasium 3a
"Küüslauk teadis KELDRIS, et kevad!"
Evan Mihhailov
Saue Gümnaasium 3a
"märtsikellukesed"
Aron - Günther Langi
Pärnu Tammsaare Kool 2b
"lumeroos "
Raili Uint
Pärnu Tammsaare Kool 2b
"Keegi on siis käinud!"
Mia Maria Kateriine Laane
Pärnu Tammsaare Kool 2b
"Külmast päästetud esimene tulbike"
Omayah Oceana Geraldine Hamadeh
Audentese Erakool 3b
"Esimesed kevadlilled"
Gloria Kalbus
Audentese Erakool 3b
"Jõe ääres"
Helery Tikut
Suure-Jaani Kool 3b
"Puuseened"
Georg Jaakson
Valga Põhikool 3d
"Lumikelluke"
Deron Kütt
Valga Põhikool 3d
"Hallpearähn rasvapalli kallal"
Kristjan Oliver Perend
Haanja Kool 2-3
"Kevadekuulutaja"
Helery Tikut
Suure-Jaani Kool 3b
"Lumelehmad"
Romet Põldaru
Varbla Kool 24
"Härmas tibud"
Brigita Põldaru
Varbla Kool 24
"Kevad!"
Elis Greenfeldt
Varbla Kool 24
"Must ja valge"
Kai Kliiman Nurme Kool
Nurme Kool 5-8
"Elame koos"
Kai Kliiman Nurme Kool
Nurme Kool 5-8
"Kuuseoksad kevadehetes"
Kai Kliiman Nurme Kool
Nurme Kool 5-8
"---"
MIDRIHOBUDE RÜHM
Luunja Lasteaed Midrimaa 3
"VAHTRAMAHL"
MIDRIHOBUDE RÜHM
Luunja Lasteaed Midrimaa 3
"ÄRKASIN"
MIDRIHOBUDE RÜHM
Luunja Lasteaed Midrimaa 3