"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2021" osaleb 6390 õpilast ja 348 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Loksa Gümnaasium 4a

Meie õpime Loksa Gümnaasiumi 4a klassis. Meie klassis on 13 rõõmsameelset ja energilist õpilast.
Praegu oleme koduõppel ja seetõttu jälgime me loodust oma koduaias, metsas ja mere ääres.
Ootame väga tõelise kevade saabumist, et saaks sallid, mütsid ja joped kappi tagasi panna ja õues kevade soojusest rõõmu tunda.
Loksa linnas on ilus ja vaikne loodus, mida on alati mõnus nautida. Välisõhk on samuti puhas. Suvisel ajal on iga päev võimalik rannas käia, kuna rand on 15 minuti kaugusel linnast. Lisaks on suur hulk paiku sportimise võimalusega. Loksa linna piirkonnas on palju metsasid, kus saab nii kooliperega kui ka vabal ajal perega jalutamas või matkamas käia.
Kuna väljaspool kooli elab päris palju lapsi on ka nende kodukohtades ilus loodus nt Kasispeal. Kasispeal on väga suur kivi, Jaani-Tooma Suurkivi. Veel leidub Kasispeal palju metsi ja keset küla on külaplats, kus on tore teistega koos olla. Kasispea metsad võimaldavad perega jalutamas käimist ja paljude lindude ja loomade kohtamist. Veel on Kasispeal mõnus liivarand, kus on tore suvel ujumas ja päevitamas käia.
Loksa rannas on tore koht nimega Kuivoja, kus üks väike oja merre voolab. Seal on tore mängimas käia. Ranna metsas kasvavad ka mõnusad männid, mille otsas ronida. Loksal on kaks suurt rändrahnu suurema nimi on Mardimiku kivi.