"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2021" osaleb 6390 õpilast ja 348 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Püünsi Kool 3b

Minu kool asub Püünsis, Viimsi poolsaare tipus. See on väike ja armas koolimaja, mida ümbritseb palju rohelust. Õpetajad on selles koolis väga toredad ja õpilased sõbralikud.
Mina käin 3.B klassis ja meid on kokku 20 last. Me kõik saame omavahel hästi läbi ja tihti jääme peale tunde koolimajja mängima.
Kuna kooli taga on mets, siis vahepeal käime vahetundide ajal metsas loodust uurimas. Kevadel on metsaalune täis lilli ja linnulaulu.
Minu kool asub mere lähedal ja metsade vahel. Meie kooli hüüdlause on „Mere-poole-kaldu”.
Meie koolis toimub palju toredaid üritusi näiteks stiilinädalad, sõbrapäeva tähistamine, õpetajate päeva tähistamine ja palju muud. Kevadel me käime kooliga koristamas mereranda, et see oleks ilus ja puhas.
Ma armastan oma kodukohta. Siin on palju loodust, mets ja meri. Vahel hommikul kooli minnes näen mõnda metslooma. Vahel põtra ja metskitsi. Rebane jalutab hommikul vara akna alt mööda. Viisime talle ükskord talvel ka süüa , sest lumi oli paks ja rebasel ei olnud metsast midagi võtta ja ta oli täiesti nälginud.
Minu kodu lähedal on 2 muuseumi: Rannarahva ja Viimsi Vabaõhumuuseum. Ma olen nendes palju kordi käinud. Eriti tore on Viimsi Vabaõhumuuseumis, sest seal on ilus kivine rand ja mõned loomad. Igal laupäeval peetakse muuseumis taluturgu ja sealt saab osta tervislikku toitu.
Ma olen kevadet otsinud koos klassiga. Mulle meeldis kõige rohkem
salapaiku otsida. Me suhtleme tavaliselt distantsõppe ajal Zoomis. Head kevadet!