"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2021" osaleb 6390 õpilast ja 348 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Lasteaed Tuhkatriinu 2

Oleme aktiivsed 5-6 aastased lapsed, kes käivad Kohtla-Järve lasteaiasTuhkatriinu Kellukese rühmas. Meie emakeeleks on vene keel, kuid meie rühmas on ka eestikeelne kolmas õpetaja, kes räägib meiega ainult eesti keeles ja seetõttu oskame üha enam suhelda ka meie riigikeeles.
Lasteaeda Tuhkatriinu on kuulus oma teatraalse tegevuse poolest. Igal aastal korraldame mitmeid lastelavastusi koos laste, õpetajate ja lastevanematega. Meie kodukohaks on Ida-Virumaa, kus on paksud metsad, kümned järved ja ainulaadne pankrannik, mis on inspireerinud meid loodust vaatlema. Samas teame ka seda, et loodust tuleb hoida, sest siin on palju tööstusreostust.
Projektist võtame osa seetõttu, et soovime vaadelda loodust ja jälgida, kuidas taimed ärkavad kevadel pikast unest.
Oleme uudishimulikud lapsed kellele meeldib aktiivselt õues aega veeta ja meie lemmik tunnid on alati õues, sest seal jälgida ja ka ise õppetegevuses kaasa lüüa. Projekt võimaldab meil tegutseda koos vanematega õues ja saada ka neilt teadmisi looduse kohta. Eestikeelne õpetaja räägib kevade märkidest ja loodusest meile eesti keeles ja meie saame rikastada oma eestikeelset sõnavara.