"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2021" osaleb 6390 õpilast ja 348 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Kadrina Keskkool 1a Rohukonn 11. aprill 2021 Lääne-Viru
Lasteaed Tuhkatriinu 2 Rohukonn 11. aprill 2021 Ida-Viru
Loksa Gümnaasium 4a Rohukonn 12. aprill 2021 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Rohukonn 12. aprill 2021 Harju
Tamsalu Gümnaasium 4a Rohukonn 12. aprill 2021 Lääne-Viru
Viiratsi Lasteaed Rüblik Rohukonn 12. aprill 2021 Viljandi
Risti Kool 5-9 Rohukonn 12. aprill 2021 Harju
Türi Põhikool 3a Rohukonn 12. aprill 2021 Järva
Suure-Jaani Kool 1a Rohukonn 12. aprill 2021 Viljandi
Albu Põhikool 1-2 Rohukonn 12. aprill 2021 Järva
Türi Põhikool 3b Rohukonn 13. aprill 2021 Järva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Rohukonn 14. aprill 2021 Harju
Põlva Lasteaed Mesimumm Rohukonn 14. aprill 2021 Põlva
Kõo Lasteaed Rohukonn 14. aprill 2021 Viljandi
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Rohukonn 14. aprill 2021 Pärnu
Elva Gümnaasium 1d Rohukonn 15. aprill 2021 Tartu
Oru Põhikool 4 Rohukonn 15. aprill 2021 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Rohukonn 15. aprill 2021 Pärnu
Oru lasteaed Mesimumm Rohukonn 15. aprill 2021 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Rohukonn 15. aprill 2021 Harju
Kadrina Keskkool 2c Rohukonn 16. aprill 2021 Lääne-Viru
Metsküla Algkool 1-3 Rohukonn 16. aprill 2021 Pärnu
Alavere Põhikool 2-3 Rohukonn 17. aprill 2021 Harju
Krootuse Põhikool 1 Rohukonn 17. aprill 2021 Põlva
Tarvastu Gümnaasium 1 2 Rohukonn 17. aprill 2021 Viljandi
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-3 Rohukonn 17. aprill 2021 Lääne-Viru
Risti Põhikool 3 2 Rohukonn 17. aprill 2021 Lääne
Alavere Põhikool 4 Rohukonn 17. aprill 2021 Harju
Narva Vanalinna Riigikool 1 Rohukonn 18. aprill 2021 Ida-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 1b Rohukonn 18. aprill 2021 Lääne-Viru
Elva Gümnaasium 3b Rohukonn 18. aprill 2021 Tartu
Tamsalu Gümnaasium 3a Rohukonn 18. aprill 2021 Lääne-Viru
Kernu Põhikool, Männiriisikas Rohukonn 18. aprill 2021 Harju
Parksepa Keskkool 6 Rohukonn 19. aprill 2021 Võru
Sillaotsa Kool Rohukonn 19. aprill 2021 Tartu
Kõrveküla Põhikool 2c Rohukonn 20. aprill 2021 Tartu
Puhja Lasteaed, Õnnelill Rohukonn 21. aprill 2021 Tartu
Mäe Rohukonn 21. aprill 2021 Tartu
Põlva Kool 4a Rohukonn 22. aprill 2021 Põlva
Aruküla Lasteaed Rukkilill Rohukonn 22. aprill 2021 Harju
Kanepi Gümnaasium 1 Rohukonn 22. aprill 2021 Põlva
Sindi Gümnaasium 6b Rohukonn 23. aprill 2021 Pärnu
Tartu Loodusmaja 2 Rohukonn 24. aprill 2021 Tartu
Kolga Kool 1 Rohukonn 25. aprill 2021 Harju
Sadala Põhikool 1-4 Rohukonn 25. aprill 2021 Jõgeva
Valga Põhikool 3d Rohukonn 27. aprill 2021 Valga
Rakvere Gümnaasium 2c Rohukonn 29. aprill 2021 Lääne-Viru
Värska Gümnaasium 2 Rohukonn 2. mai 2021 Võru
Saverna Põhikool 2 Rohukonn 2. mai 2021 Põlva
Luunja Lasteaed Midrimaa 2 Rohukonn 7. mai 2021 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 2a Rohukonn 9. mai 2021 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Ahtme Põhikool 6b Rohukonn 12. mai 2021 Ida-Viru
Põlva Kool 8b Rohukonn 16. mai 2021 Põlva
Osula Põhikool 4 Rohukonn 16. mai 2021 Võru
Võru Lasteaed Sõleke Rohukonn 17. mai 2021 Võru

Tagasi tulemuste juurde