"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2021" osaleb 6390 õpilast ja 348 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Kõrveküla Põhikool 2c Pajud 1. aprill 2021 Tartu
Tartu Lasteaed Ristikhein 2 Pajud 1. aprill 2021 Tartu
Orissaare Gümnaasium 3 Pajud 1. aprill 2021 Saare
Põlva Kool 8b Pajud 2. aprill 2021 Põlva
Peetri Kool 1-3 Pajud 3. aprill 2021 Järva
Tamsalu Gümnaasium 4b Pajud 3. aprill 2021 Lääne-Viru
Kärdla Põhikooli Kõpu õppekoht Pajud 6. aprill 2021 Hiiu
Virtsu Kool 15 Pajud 7. aprill 2021 Pärnu
Türi Põhikool 3b Pajud 7. aprill 2021 Järva
Sadala Põhikool 1-4 Pajud 8. aprill 2021 Jõgeva
Pikavere Mõisakool Pajud 8. aprill 2021 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 1b Pajud 8. aprill 2021 Harju
Kohila Gümnaasium 6ab Pajud 9. aprill 2021 Rapla
Luunja Lasteaed Midrimaa 2 Pajud 12. aprill 2021 Tartu
Värska Gümnaasium 2 Pajud 13. aprill 2021 Võru
Sipa-Laukna Lasteaed Pajud 13. aprill 2021 Rapla
Audentese Erakool 2c Pajud 13. aprill 2021 Harju
Krootuse Põhikool 2 Pajud 13. aprill 2021 Põlva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Pajud 14. aprill 2021 Harju
Muhu Põhikool 5 Pajud 14. aprill 2021 Saare
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2b Pajud 14. aprill 2021 Pärnu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Pajud 14. aprill 2021 Pärnu
Võru Kreutzwaldi Kool 3a Pajud 14. aprill 2021 Võru
Pelguranna Lasteaed Pajud 14. aprill 2021 Harju
Värska Gümnaasium 3 Pajud 14. aprill 2021 Võru
Põlva Kool 4a Pajud 15. aprill 2021 Põlva
Kihlevere, Metsavahi Pajud 15. aprill 2021 Lääne-Viru
Osula Põhikool 4 Pajud 15. aprill 2021 Võru
Valga Põhikool 3d Pajud 15. aprill 2021 Valga
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Pajud 15. aprill 2021 Harju
Kadrina Keskkool 1a Pajud 16. aprill 2021 Lääne-Viru
Elva Gümnaasium 1d Pajud 16. aprill 2021 Tartu
Puhja Lasteaed, Kuldnupp Pajud 16. aprill 2021 Tartu
Aruküla Lasteaed Rukkilill Pajud 16. aprill 2021 Harju
Tartu Lasteaed Ristikhein Pajud 16. aprill 2021 Tartu
Kõrveküla Põhikool 1c Pajud 16. aprill 2021 Tartu
Metsküla Algkool 1-3 Pajud 16. aprill 2021 Pärnu
Haanja Kool 2-3 Pajud 16. aprill 2021 Võru
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke 2 Pajud 16. aprill 2021 Ida-Viru
Parksepa Keskkool 4 Pajud 16. aprill 2021 Võru
Kanepi Gümnaasium 1 Pajud 16. aprill 2021 Põlva
Krootuse Põhikool 1 Pajud 16. aprill 2021 Põlva
Tarvastu Gümnaasium 2 Pajud 16. aprill 2021 Viljandi
Tartu Loodusmaja 2 Pajud 17. aprill 2021 Tartu
Mäe Pajud 17. aprill 2021 Tartu
Tarvastu Gümnaasium 1 2 Pajud 17. aprill 2021 Viljandi
Kirivere Kooli lasteaed Tähekild Pajud 17. aprill 2021 Viljandi
Alavere Põhikool 2-3 Pajud 17. aprill 2021 Harju
Muraste Looduskool Pajud 17. aprill 2021 Harju
Kõo Lasteaed Pajud 17. aprill 2021 Viljandi
Haanja Kool 4 Pajud 18. aprill 2021 Võru
Kadrina Keskkool 2c Pajud 18. aprill 2021 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 4a Pajud 18. aprill 2021 Lääne-Viru
Risti Põhikool 3 2 Pajud 18. aprill 2021 Lääne
Türi Põhikool 1c Pajud 18. aprill 2021 Järva
Sindi Gümnaasium 2b Pajud 18. aprill 2021 Pärnu
Türi Põhikool 3a Pajud 18. aprill 2021 Järva
Osula Põhikool 3 Pajud 18. aprill 2021 Võru
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-3 Pajud 19. aprill 2021 Lääne-Viru
Tamsalu Gümnaasium 3a Pajud 19. aprill 2021 Lääne-Viru
Paide Hammerbecki Põhikool 2a Pajud 19. aprill 2021 Järva
Sillaotsa Kool Pajud 19. aprill 2021 Tartu
Nõo Põhikool 2b Pajud 19. aprill 2021 Tartu
Jõhvi Põhikool 6 Pajud 19. aprill 2021 Ida-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 1b Pajud 19. aprill 2021 Lääne-Viru
Rakke Kool 5 Pajud 19. aprill 2021 Lääne-Viru
Rapla Vesiroosi Kool 2a Pajud 19. aprill 2021 Rapla
Oru lasteaed Mesimumm Pajud 19. aprill 2021 Harju
Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju Pajud 20. aprill 2021 Ida-Viru
Saverna Põhikool 2 Pajud 20. aprill 2021 Põlva
Tartu Raatuse Kool 1a Pajud 20. aprill 2021 Tartu
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Pajud 20. aprill 2021 Pärnu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Pajud 20. aprill 2021 Harju
Kehra Gümnaasium 6c Pajud 20. aprill 2021 Harju
Tallinna Veerise Lasteaed Pajud 20. aprill 2021 Harju
Türi Lokuta lasteaed Pajud 20. aprill 2021 Järva
Väike-Maarja Gümnaasium 4b Pajud 20. aprill 2021 Lääne-Viru
Kernu Põhikool, Männiriisikas Pajud 20. aprill 2021 Harju
Uulu Lasteaed Pajud 21. aprill 2021 Pärnu
Jõgeva Lasteaed “Karikakar” Pajud 21. aprill 2021 Jõgeva
Tallinna Lasteaed Mooniõied Pajud 21. aprill 2021 Harju
Tamsalu Gümnaasium 4a Pajud 21. aprill 2021 Lääne-Viru
Harku Lasteaed Pajud 21. aprill 2021 Harju
Albu Põhikool 1-2 Pajud 21. aprill 2021 Järva
Tartu Maarjamõisa Lasteaed Pajud 21. aprill 2021 Tartu
Tallinna Kullerkupu Lasteaed Pajud 22. aprill 2021 Harju
Elva Lasteaed Murumuna Pajud 22. aprill 2021 Tartu
Konguta Kool 4 Pajud 22. aprill 2021 Tartu
Pärnu Rääma Põhikool 2a Pajud 22. aprill 2021 Pärnu
Rakvere Gümnaasium 2c Pajud 23. aprill 2021 Lääne-Viru
Kolga Kool 1 Pajud 23. aprill 2021 Harju
Elva Gümnaasium 3b Pajud 23. aprill 2021 Tartu
Lümanda Põhikool 2 Pajud 24. aprill 2021 Saare
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a Pajud 25. aprill 2021 Ida-Viru
Nurme Kool 5-8 Pajud 25. aprill 2021 Järva
Alavere Põhikool 4 Pajud 28. aprill 2021 Harju
Kohtla-Järve Ahtme Põhikool 6b Pajud 28. aprill 2021 Ida-Viru
Tallinna Inglise Kolledž 2-4 Pajud 1. mai 2021 Harju
Valga Jaanikese Kool 2b Pajud 3. mai 2021 Valga
Varbla Kool 24 Pajud 5. mai 2021 Pärnu

Tagasi tulemuste juurde