"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2021" osaleb 6390 õpilast ja 348 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Muhu Põhikool 5 Näsiniin 22. märts 2021 Saare
Puhja Lasteaed, Õnnelill Näsiniin 23. märts 2021 Tartu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Näsiniin 23. märts 2021 Pärnu
Rakvere Gümnaasium 2c Näsiniin 26. märts 2021 Lääne-Viru
Konguta Kool 5 Näsiniin 27. märts 2021 Tartu
Tõrva Gümnaasium 2a Näsiniin 27. märts 2021 Valga
Väike-Maarja Gümnaasium 2a Näsiniin 27. märts 2021 Lääne-Viru
Krootuse Põhikool 1 Näsiniin 27. märts 2021 Põlva
Pihtla Lasteaed Näsiniin 28. märts 2021 Saare
Oru Põhikool 4 Näsiniin 30. märts 2021 Harju
Parksepa Keskkool 7.-9. Näsiniin 31. märts 2021 Võru
Elva Gümnaasium 1d Näsiniin 1. aprill 2021 Tartu
Tamsalu Gümnaasium 4a Näsiniin 1. aprill 2021 Lääne-Viru
Tarvastu Gümnaasium 1 2 Näsiniin 1. aprill 2021 Viljandi
Unipiha Algkool 1-4 Näsiniin 1. aprill 2021 Tartu
Krootuse Põhikool 2 Näsiniin 1. aprill 2021 Põlva
Tamsalu Gümnaasium 3a Näsiniin 1. aprill 2021 Lääne-Viru
Orissaare Gümnaasium 3 Näsiniin 2. aprill 2021 Saare
Väike-Maarja Gümnaasium 4a Näsiniin 2. aprill 2021 Lääne-Viru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2b Näsiniin 3. aprill 2021 Pärnu
Tamsalu Gümnaasium 3b Näsiniin 3. aprill 2021 Lääne-Viru
Varbola Lasteaed-Algkool 24 Näsiniin 4. aprill 2021 Rapla
Tõrva Gümnaasium 5b Näsiniin 4. aprill 2021 Valga
Kadrina Keskkool 1a Näsiniin 4. aprill 2021 Lääne-Viru
Tõrva Gümnaasium 6 Näsiniin 4. aprill 2021 Valga
Osula Põhikool 4 Näsiniin 5. aprill 2021 Võru
Harku Lasteaed Näsiniin 7. aprill 2021 Harju
Saverna Põhikool 2 Näsiniin 7. aprill 2021 Põlva
Kohila Mõisakool 2 Näsiniin 8. aprill 2021 Rapla
Kernu Põhikool, Männiriisikas Näsiniin 8. aprill 2021 Harju
Türi Põhikool 3a Näsiniin 8. aprill 2021 Järva
Kirivere Kooli lasteaed Tähekild Näsiniin 9. aprill 2021 Viljandi
Tarvastu Gümnaasium 1 Näsiniin 10. aprill 2021 Viljandi
Siimusti Lasteaed-Algkool 1 Näsiniin 10. aprill 2021 Jõgeva
Värska Gümnaasium 2 Näsiniin 10. aprill 2021 Võru
Suure-Jaani Kool 1b Näsiniin 10. aprill 2021 Viljandi
Kurtna Kool 4a Näsiniin 10. aprill 2021 Harju
Muraste Looduskool Näsiniin 10. aprill 2021 Harju
Sindi Gümnaasium 2b Näsiniin 11. aprill 2021 Pärnu
Varbla Kool 24 Näsiniin 11. aprill 2021 Pärnu
Kõo Lasteaed Näsiniin 12. aprill 2021 Viljandi
Virtsu Kool 15 Näsiniin 12. aprill 2021 Pärnu
Valga Põhikool 3d Näsiniin 12. aprill 2021 Valga
Kanepi Gümnaasium 1 Näsiniin 12. aprill 2021 Põlva
Sadala Põhikool 1-4 Näsiniin 12. aprill 2021 Jõgeva
Risti Kool 5-9 Näsiniin 12. aprill 2021 Harju
Kihlevere, Metsavahi Näsiniin 13. aprill 2021 Lääne-Viru
Kolga Kool 1 Näsiniin 13. aprill 2021 Harju
Konguta Kool 4 Näsiniin 13. aprill 2021 Tartu
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a Näsiniin 14. aprill 2021 Ida-Viru
Rakke Kool 5 Näsiniin 15. aprill 2021 Lääne-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Näsiniin 15. aprill 2021 Harju
Värska Gümnaasium 3 Näsiniin 15. aprill 2021 Võru
Mustjala Lasteaed-Põhikool 4-6 Näsiniin 15. aprill 2021 Saare
Elva Lasteaed Murumuna Näsiniin 15. aprill 2021 Tartu
Elva Gümnaasium 3b Näsiniin 15. aprill 2021 Tartu
Sipa-Laukna Lasteaed Näsiniin 16. aprill 2021 Rapla
Tallinna Kullerkupu Lasteaed Näsiniin 16. aprill 2021 Harju
Metsküla Algkool 1-3 Näsiniin 16. aprill 2021 Pärnu
Kehra Gümnaasium 6c Näsiniin 17. aprill 2021 Harju
Sonda Kool 1-3 Näsiniin 17. aprill 2021 Ida-Viru
Viiratsi Lasteaed Rüblik Näsiniin 17. aprill 2021 Viljandi
Albu Põhikool 1-2 Näsiniin 17. aprill 2021 Järva
Risti Põhikool 3 2 Näsiniin 17. aprill 2021 Lääne
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-3 Näsiniin 18. aprill 2021 Lääne-Viru
Gustav Adolfi Gümnaasium 7-9 Näsiniin 18. aprill 2021 Harju
Haanja Kool 2-3 Näsiniin 18. aprill 2021 Võru
Võru Kreutzwaldi Kool 3a Näsiniin 18. aprill 2021 Võru
Türi Põhikool 1c Näsiniin 18. aprill 2021 Järva
Rakvere Põhikool 3a Näsiniin 18. aprill 2021 Lääne-Viru
Nõo Põhikool 2b Näsiniin 19. aprill 2021 Tartu
Rapla Vesiroosi Kool 2a Näsiniin 20. aprill 2021 Rapla
Põlva Lasteaed Mesimumm Näsiniin 20. aprill 2021 Põlva
Pikavere Mõisakool Näsiniin 20. aprill 2021 Harju
Kadrina Keskkool 2c Näsiniin 20. aprill 2021 Lääne-Viru
Lümanda Põhikool 2 Näsiniin 24. aprill 2021 Saare
Tamsalu Gümnaasium 4b Näsiniin 25. aprill 2021 Lääne-Viru
Imavere Põhikool 2 Näsiniin 26. aprill 2021 Järva
Alavere Põhikool 2-3 Näsiniin 26. aprill 2021 Harju
Võru Lasteaed Sõleke Näsiniin 29. aprill 2021 Võru
Tartu Loodusmaja 2 Näsiniin 30. aprill 2021 Tartu
Alavere Põhikool 4 Näsiniin 2. mai 2021 Harju
Sillaotsa Kool Näsiniin 2. mai 2021 Tartu
Kuressaare Gümnaasium 2b Näsiniin 18. mai 2021 Saare

Tagasi tulemuste juurde