"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2021" osaleb 6270 õpilast ja 347 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Kernu Põhikool 1-3 Lumikelluke 23. veebruar 2021 Harju
Värska Gümnaasium 3 Lumikelluke 24. veebruar 2021 Võru
Tallinna Lasteaed Pääsusilm Lumikelluke 25. veebruar 2021 Harju
Emmaste Põhikool 1-4 Lumikelluke 25. veebruar 2021 Hiiu
Halliste Põhikool 1-3 Lumikelluke 26. veebruar 2021 Viljandi
Muhu Põhikool 5 Lumikelluke 26. veebruar 2021 Saare
Tallinna Lasteaed Pääsusilm 2 Lumikelluke 26. veebruar 2021 Harju
Soinaste lasteaed Laululind Lumikelluke 26. veebruar 2021 Tartumaa
Riia Eesti Põhikool Lumikelluke 26. veebruar 2021 Välismaa
Pirita Majandusgümnaasium 1b Lumikelluke 26. veebruar 2021 Harju
Tamsalu Gümnaasium 4b Lumikelluke 27. veebruar 2021 Lääne-Viru
Paide Hammerbecki Põhikool 2a Lumikelluke 27. veebruar 2021 Järva
Pirita Majandusgümnaasium 5c Lumikelluke 27. veebruar 2021 Harju
Jõgeva Põhikool 1a Lumikelluke 27. veebruar 2021 Jõgeva
Aruküla Lasteaed Rukkilill Lumikelluke 27. veebruar 2021 Harju
Valga Põhikool 3d Lumikelluke 28. veebruar 2021 Valga
Ruhnu Põhikool 1-4 Lumikelluke 28. veebruar 2021 Saare
Krootuse Põhikool 2 Lumikelluke 28. veebruar 2021 Põlva
Luunja Lasteaed Midrimaa 2 Lumikelluke 28. veebruar 2021 Tartu
Kõo Lasteaed Lumikelluke 28. veebruar 2021 Viljandi
Põlva Kool 4a Lumikelluke 28. veebruar 2021 Põlva
Viiratsi Lasteaed Rüblik Lumikelluke 28. veebruar 2021 Viljandi
Vääna Mõisakool Lumikelluke 28. veebruar 2021 Harju
Suure-Jaani Kool 1a Lumikelluke 1. märts 2021 Viljandi
Türi Põhikool 1c Lumikelluke 1. märts 2021 Järva
Sipa-Laukna Lasteaed Lumikelluke 1. märts 2021 Rapla
Mustjala Lasteaed-Põhikool 4-6 Lumikelluke 1. märts 2021 Saare
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Lumikelluke 1. märts 2021 Pärnu
Türi Põhikool 3a Lumikelluke 1. märts 2021 Järva
Türi Põhikool 1a Lumikelluke 1. märts 2021 Järva
Tallinna Kullerkupu Lasteaed Lumikelluke 1. märts 2021 Harju
Uulu Lasteaed Lumikelluke 1. märts 2021 Pärnu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Lumikelluke 1. märts 2021 Pärnu
Põlva Lasteaed Mesimumm Lumikelluke 1. märts 2021 Põlva
Räpina Ühisgümnaasium 1a Lumikelluke 1. märts 2021 Põlva
Tartu Lasteaed Ristikhein 2 Lumikelluke 1. märts 2021 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Lumikelluke 1. märts 2021 Harju
Tõrva Gümnaasium 6 Lumikelluke 1. märts 2021 Valga
Puhja Lasteaed, Õnnelill Lumikelluke 1. märts 2021 Tartu
Tõrva Gümnaasium 5b Lumikelluke 1. märts 2021 Valga
Risti Kool 5-9 Lumikelluke 1. märts 2021 Harju
Aruheina Lasteaed Lumikelluke 2. märts 2021 Harju
Tallinna Lasteaed Pääsusilm 5 Lumikelluke 2. märts 2021 Harju
Pikavere Mõisakool Lumikelluke 2. märts 2021 Harju
Lümanda Põhikool 2 Lumikelluke 2. märts 2021 Saare
Väike-Maarja Gümnaasium 1b Lumikelluke 2. märts 2021 Lääne-Viru
Parksepa Keskkool 7.-9. Lumikelluke 2. märts 2021 Võru
Kuressaare Gümnaasium 2b Lumikelluke 2. märts 2021 Saare
Ramsi Lasteaed Lumikelluke 2. märts 2021 Viljandi
Rapla Vesiroosi Kool 2c Lumikelluke 2. märts 2021 Rapla
Keila Lasteaed Vikerkaar Lumikelluke 2. märts 2021 Harju
Sillaotsa Kool Lumikelluke 2. märts 2021 Tartu
Varbla Kool 13 Lumikelluke 2. märts 2021 Pärnu
Tallinna Lasteaed Mooniõied Lumikelluke 2. märts 2021 Harju
Nõo Põhikool 2c Lumikelluke 2. märts 2021 Tartu
Sindi Gümnaasium 2b Lumikelluke 2. märts 2021 Pärnu
Kanepi Gümnaasium 1 Lumikelluke 2. märts 2021 Põlva
Saverna Põhikool 2 Lumikelluke 2. märts 2021 Põlva
Nurme Kool 5-8 Lumikelluke 2. märts 2021 Järva
Võru Lasteaed Sõleke Lumikelluke 2. märts 2021 Võru
Pihtla Lasteaed Lumikelluke 2. märts 2021 Saare
Varbla Kool 24 Lumikelluke 2. märts 2021 Pärnu
Tartu Raatuse Kool 1a Lumikelluke 2. märts 2021 Tartu
Sõmeru Põhikool 3 Lumikelluke 2. märts 2021 Lääne-Viru
Albu Põhikool 1-2 Lumikelluke 2. märts 2021 Järva
Türi Põhikool 2b Lumikelluke 3. märts 2021 Järva
Pelguranna Lasteaed Lumikelluke 3. märts 2021 Harju
Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju Lumikelluke 3. märts 2021 Ida-Viru
Kadrina Keskkool 1a Lumikelluke 3. märts 2021 Lääne-Viru
Peetri Kool 1-3 Lumikelluke 3. märts 2021 Järva
Rakvere Lasteaed Kungla Lumikelluke 3. märts 2021 Lääne-Viru
Võru Kreutzwaldi Kool 3a Lumikelluke 3. märts 2021 Võru
Põlva Kool 8b Lumikelluke 3. märts 2021 Põlva
Tallinna Liivaku Lasteaed Lumikelluke 3. märts 2021 Harju
Kehra Gümnaasium 6c Lumikelluke 3. märts 2021 Harju
Harku Lasteaed Lumikelluke 3. märts 2021 Harju
Kirivere Kooli lasteaed Tähekild Lumikelluke 3. märts 2021 Viljandi
Tartu Loodusmaja Lumikelluke 3. märts 2021 Tartu
Kose Gümnaasium 4b4 Lumikelluke 3. märts 2021 Harju
Türi Kesklinna lasteaed Lumikelluke 3. märts 2021 Järva
Paide Hammerbecki Põhikool 2b Lumikelluke 3. märts 2021 Järva
Püha Miikaeli Kool 2 Lumikelluke 3. märts 2021 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Lumikelluke 3. märts 2021 Harju
Valga Priimetsa Kool 5b Lumikelluke 4. märts 2021 Valga
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3a Lumikelluke 4. märts 2021 Pärnu
Tamsalu Gümnaasium 4a Lumikelluke 4. märts 2021 Lääne-Viru
Mäe Lumikelluke 4. märts 2021 Tartu
Hargla Kool 13 Lumikelluke 4. märts 2021 Valga
Tallinna Inglise Kolledž 2-4 Lumikelluke 4. märts 2021 Harju
Suure-Jaani Kool 3b Lumikelluke 4. märts 2021 Viljandi
Väike-Maarja Gümnaasium 4a Lumikelluke 4. märts 2021 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 2a Lumikelluke 4. märts 2021 Lääne-Viru
Suure-Jaani Kool 3a Lumikelluke 4. märts 2021 Viljandi
Tamsalu Gümnaasium 3a Lumikelluke 4. märts 2021 Lääne-Viru
Tartu Lasteaed Ristikhein Lumikelluke 4. märts 2021 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 4b Lumikelluke 4. märts 2021 Lääne-Viru
Tallinna Lepatriinu Lasteaed Lumikelluke 4. märts 2021 Harju
Tallinna Lasteaed Pääsusilm 3 Lumikelluke 4. märts 2021 Harju
Riidaja Põhikool 5-7 Lumikelluke 5. märts 2021 Valga
Osula Põhikool 1 Lumikelluke 5. märts 2021 Võru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Lumikelluke 5. märts 2021 Harju
Krootuse Põhikool 1 Lumikelluke 5. märts 2021 Põlva
Tallinna Meelespea Lasteaed Lumikelluke 5. märts 2021 Harju
Haanja Kool 2-3 Lumikelluke 5. märts 2021 Võru
Pärnu Rääma Põhikool 2a Lumikelluke 5. märts 2021 Pärnu
Torma Lasteaed ?Linnutaja? Lumikelluke 5. märts 2021 Jõgeva
Rakke Kool 5 Lumikelluke 6. märts 2021 Lääne-Viru
Värska Gümnaasium 2 Lumikelluke 6. märts 2021 Võru
Osula Põhikool 4 Lumikelluke 7. märts 2021 Võru
Kõrveküla Põhikool 1c Lumikelluke 7. märts 2021 Tartu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2b Lumikelluke 8. märts 2021 Pärnu
Sadala Põhikool 1-4 Lumikelluke 8. märts 2021 Jõgeva
Orissaare Gümnaasium 1 Lumikelluke 8. märts 2021 Saare
Virtsu Kool 15 Lumikelluke 10. märts 2021 Pärnu
Türi Põhikool 3b Lumikelluke 10. märts 2021 Järva
Osula Põhikool 3 Lumikelluke 10. märts 2021 Võru
Sindi Gümnaasium 6b Lumikelluke 11. märts 2021 Pärnu
Oru lasteaed Mesimumm Lumikelluke 11. märts 2021 Harju
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Lumikelluke 11. märts 2021 Pärnu
Kohila Gümnaasium 6ab Lumikelluke 12. märts 2021 Rapla
Kasti-Orgita Lasteaed Lumikelluke 12. märts 2021 Rapla
Tõrva Gümnaasium 2a Lumikelluke 12. märts 2021 Valga
Elva Gümnaasium 2c Lumikelluke 12. märts 2021 Tartu
Audentese Erakool 2c Lumikelluke 13. märts 2021 Harju
Kärdla Põhikool Lumikelluke 14. märts 2021 Hiiu
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Lumikelluke 15. märts 2021 Ida-Viru
Varbola Lasteaed-Algkool 24 Lumikelluke 15. märts 2021 Rapla
Kadrina Keskkool 2c Lumikelluke 15. märts 2021 Lääne-Viru
Konguta Kool 5 Lumikelluke 15. märts 2021 Tartu
Haanja Kool 4 Lumikelluke 15. märts 2021 Võru
Nõo Põhikool 3a Lumikelluke 15. märts 2021 Tartu
Räpina Ühisgümnaasium 5a Lumikelluke 15. märts 2021 Põlva
Kohila Mõisakool 2 Lumikelluke 15. märts 2021 Rapla
Merivälja Lasteaed Lumikelluke 15. märts 2021 Harju
Sõmerpalu Lasteaed Lepatriinu Lumikelluke 15. märts 2021 Võru
Luunja Lasteaed Midrimaa 3 Lumikelluke 15. märts 2021 Tartu
Jõhvi Põhikool 6 Lumikelluke 15. märts 2021 Ida-Viru
Unipiha Algkool 1-4 Lumikelluke 16. märts 2021 Tartu
Elva Gümnaasium 1d Lumikelluke 16. märts 2021 Tartu
Rapla Vesiroosi Kool 2a Lumikelluke 16. märts 2021 Rapla
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill Lumikelluke 16. märts 2021 Ida-Viru
Võnnu Lasteaed Värvuke Lumikelluke 16. märts 2021 Tartu
Parksepa Keskkool 6 Lumikelluke 16. märts 2021 Võru
Metsküla Algkool 1-3 Lumikelluke 17. märts 2021 Pärnu
Valga Jaanikese Kool 2b Lumikelluke 17. märts 2021 Valga
Tallinna 21. Kool 9a9b Lumikelluke 17. märts 2021 Harju
Otepää Gümnaasium 7ab Lumikelluke 18. märts 2021 Valga
Jõgeva Lasteaed “Karikakar” Lumikelluke 18. märts 2021 Jõgeva
Kohtla-Järve Ahtme Põhikool 6b Lumikelluke 18. märts 2021 Ida-Viru
Sonda Kool 1-3 Lumikelluke 18. märts 2021 Ida-Viru
Risti Põhikool 3 2 Lumikelluke 18. märts 2021 Lääne
Saue Gümnaasium 3a Lumikelluke 18. märts 2021 Harju
Konguta Kool 4 Lumikelluke 19. märts 2021 Tartu
Türi Põhikool 1b Lumikelluke 19. märts 2021 Järva
Riisipere Lasteaed Lumikelluke 19. märts 2021 Harju
Otepää Gümnaasium 3b Lumikelluke 20. märts 2021 Valga
Metsküla Algkool 5 Lumikelluke 20. märts 2021 Pärnu
Pelguranna Lasteaed 2 Lumikelluke 20. märts 2021 Harju
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a Lumikelluke 21. märts 2021 Ida-Viru
Alavere Põhikool 2-3 Lumikelluke 21. märts 2021 Harju
Orissaare Gümnaasium 3 Lumikelluke 22. märts 2021 Saare
Elva Lasteaed Murumuna Lumikelluke 22. märts 2021 Tartu
Siimusti Lasteaed-Algkool 1 Lumikelluke 22. märts 2021 Jõgeva
Holstre Kool 6 Lumikelluke 22. märts 2021 Viljandi
Narva Vanalinna Riigikool 2a Lumikelluke 22. märts 2021 Ida-Viru
Laupa Põhikool 1 Lumikelluke 22. märts 2021 Järva
Türi Lokuta lasteaed Lumikelluke 23. märts 2021 Järva
Lagedi lasteaed Lumikelluke 23. märts 2021 Harju
Puhja Lasteaed, Kuldnupp Lumikelluke 23. märts 2021 Tartu
Nõo Põhikool 2b Lumikelluke 24. märts 2021 Tartu
Kohila Gümnaasium 3 Lumikelluke 24. märts 2021 Rapla
Narva Vanalinna Riigikool 1 Lumikelluke 24. märts 2021 Ida-Viru
Lasteaed Tuhkatriinu 2 Lumikelluke 24. märts 2021 Ida-Viru
Muraste Looduskool Lumikelluke 24. märts 2021 Harju
Kolga Kool 1 Lumikelluke 25. märts 2021 Harju
Paide Hammerbecki Põhikool 4d Lumikelluke 26. märts 2021 Järva
Gustav Adolfi Gümnaasium 7-9 Lumikelluke 26. märts 2021 Harju
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-3 Lumikelluke 26. märts 2021 Lääne-Viru
Kõrveküla Põhikool 2c Lumikelluke 27. märts 2021 Tartu
Imavere Põhikool 2 Lumikelluke 28. märts 2021 Järva
Kohtla-Järve Järve Kool 3a Lumikelluke 28. märts 2021 Ida-Viru
Kohtla-Järve Lasteaed Tuvike Lumikelluke 29. märts 2021 Ida-Viru
Tartu Maarjamõisa Lasteaed Lumikelluke 30. märts 2021 Tartu
Rakvere Põhikool 3a Lumikelluke 1. aprill 2021 Lääne-Viru
Valga Jaanikese Kool 6b Lumikelluke 5. aprill 2021 Valga
Kärdla Põhikooli Kõpu õppekoht Lumikelluke 5. aprill 2021 Hiiu
Püünsi Kool 3b Lumikelluke 8. aprill 2021 Harju
Kohtla-Järve Järve Kool 4a Lumikelluke 10. aprill 2021 Ida-Viru
Tallinna Kesklinna Põhikool 3d Lumikelluke 11. aprill 2021 Harju

Tagasi tulemuste juurde