"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2021" osaleb 6390 õpilast ja 348 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Elva Gümnaasium 1d Ülane 30. märts 2021 Tartu
Tarvastu Gümnaasium 1 Ülane 31. märts 2021 Viljandi
Krootuse Põhikool 2 Ülane 1. aprill 2021 Põlva
Hargla Kool 13 Ülane 3. aprill 2021 Valga
Kõrveküla Põhikool 2c Ülane 3. aprill 2021 Tartu
Mäetaguse Põhikool 5-6 Ülane 5. aprill 2021 Ida-Viru
Luunja Lasteaed Midrimaa Ülane 7. aprill 2021 Tartu
Kolga Kool 1 Ülane 8. aprill 2021 Harju
Pihtla Lasteaed Ülane 8. aprill 2021 Saare
Kose Gümnaasium 1b Ülane 10. aprill 2021 Harju
Suure-Jaani Kool 3a Ülane 11. aprill 2021 Viljandi
Orissaare Gümnaasium 1 Ülane 11. aprill 2021 Saare
Imavere Põhikool 2 Ülane 12. aprill 2021 Järva
Loksa Gümnaasium 4a Ülane 12. aprill 2021 Harju
Muhu Põhikool 5 Ülane 12. aprill 2021 Saare
Kärdla Põhikooli Kõpu õppekoht Ülane 12. aprill 2021 Hiiu
Valga Põhikool 3d Ülane 12. aprill 2021 Valga
Virtsu Kool 15 Ülane 12. aprill 2021 Pärnu
Türi Põhikool 3b Ülane 13. aprill 2021 Järva
Osula Põhikool 4 Ülane 14. aprill 2021 Võru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2b Ülane 14. aprill 2021 Pärnu
Parksepa Keskkool 4 Ülane 14. aprill 2021 Võru
Türi Põhikool 3a Ülane 14. aprill 2021 Järva
Ramsi Lasteaed Ülane 15. aprill 2021 Viljandi
Sipa-Laukna Lasteaed Ülane 15. aprill 2021 Rapla
Elva Gümnaasium 3b Ülane 15. aprill 2021 Tartu
Orissaare Gümnaasium 3 Ülane 15. aprill 2021 Saare
Osula Põhikool 1 Ülane 15. aprill 2021 Võru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Ülane 15. aprill 2021 Harju
Tarvastu Gümnaasium 1 2 Ülane 15. aprill 2021 Viljandi
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Ülane 15. aprill 2021 Pärnu
Oru Põhikool 4 Ülane 15. aprill 2021 Harju
Krootuse Põhikool 1 Ülane 15. aprill 2021 Põlva
Aruküla Lasteaed Rukkilill Ülane 16. aprill 2021 Harju
Viiratsi Lasteaed Rüblik Ülane 16. aprill 2021 Viljandi
Koigi Kool Ülane 16. aprill 2021 Järva
Tarvastu Gümnaasium 2 Ülane 16. aprill 2021 Viljandi
Põlva Kool 4a Ülane 17. aprill 2021 Põlva
Luunja Lasteaed Midrimaa 2 Ülane 17. aprill 2021 Tartu
Tartu Loodusmaja 2 Ülane 17. aprill 2021 Tartu
Kõrveküla Põhikool 1c Ülane 17. aprill 2021 Tartu
Tamsalu Gümnaasium 4b Ülane 17. aprill 2021 Lääne-Viru
Kirivere Kooli lasteaed Tähekild Ülane 17. aprill 2021 Viljandi
Kõo Lasteaed Ülane 17. aprill 2021 Viljandi
Rakvere Põhikool 3a Ülane 17. aprill 2021 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 1a Ülane 17. aprill 2021 Lääne-Viru
Tartu Lasteaed Ristikhein Ülane 18. aprill 2021 Tartu
Võru Kreutzwaldi Kool 3a Ülane 18. aprill 2021 Võru
Kohtla-Järve Lasteaed Tuvike Ülane 18. aprill 2021 Ida-Viru
Osula Põhikool 3 Ülane 18. aprill 2021 Võru
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-3 Ülane 18. aprill 2021 Lääne-Viru
Tallinna Kullerkupu Lasteaed Ülane 18. aprill 2021 Harju
Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju Ülane 18. aprill 2021 Ida-Viru
Paide Hammerbecki Põhikool 2a Ülane 18. aprill 2021 Järva
Narva Vanalinna Riigikool 1 Ülane 18. aprill 2021 Ida-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 1b Ülane 18. aprill 2021 Lääne-Viru
Gustav Adolfi Gümnaasium 7-9 Ülane 19. aprill 2021 Harju
Kihlevere, Metsavahi Ülane 19. aprill 2021 Lääne-Viru
Albu Põhikool 1-2 Ülane 19. aprill 2021 Järva
Saverna Põhikool 2 Ülane 19. aprill 2021 Põlva
Haanja Kool 1 Ülane 19. aprill 2021 Võru
Kanepi Gümnaasium 1 Ülane 19. aprill 2021 Põlva
Sadala Põhikool 1-4 Ülane 19. aprill 2021 Jõgeva
Kernu Põhikool, Männiriisikas Ülane 19. aprill 2021 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 Ülane 19. aprill 2021 Harju
Risti Kool 5-9 Ülane 19. aprill 2021 Harju
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Ülane 19. aprill 2021 Ida-Viru
Risti Põhikool 3 2 Ülane 19. aprill 2021 Lääne
Haanja Kool 2-3 Ülane 19. aprill 2021 Võru
Pirita Majandusgümnaasium 1b Ülane 19. aprill 2021 Harju
Parksepa Keskkool 6 Ülane 19. aprill 2021 Võru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Ülane 19. aprill 2021 Harju
Jõhvi Põhikool 6 Ülane 20. aprill 2021 Ida-Viru
Tilsi Põhikool 4 Ülane 20. aprill 2021 Põlva
Lümanda Põhikool 2 Ülane 20. aprill 2021 Saare
Värska Gümnaasium 3 Ülane 20. aprill 2021 Võru
Muraste Looduskool Ülane 20. aprill 2021 Harju
Elva Lasteaed Murumuna Ülane 20. aprill 2021 Tartu
Rakke Kool 5 Ülane 20. aprill 2021 Lääne-Viru
Tamsalu Gümnaasium 3a Ülane 20. aprill 2021 Lääne-Viru
Tallinna Liivaku Lasteaed Ülane 20. aprill 2021 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 4b Ülane 20. aprill 2021 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 4a Ülane 20. aprill 2021 Lääne-Viru
Haanja Kool 4 Ülane 20. aprill 2021 Võru
Sindi Gümnaasium 6b Ülane 21. aprill 2021 Pärnu
Puhja Lasteaed, Õnnelill Ülane 21. aprill 2021 Tartu
Harku Lasteaed Ülane 21. aprill 2021 Harju
Uulu Lasteaed Ülane 21. aprill 2021 Pärnu
Mäe Ülane 21. aprill 2021 Tartu
Türi Lokuta lasteaed Ülane 21. aprill 2021 Järva
Kose Gümnaasium 4b4 Ülane 21. aprill 2021 Harju
Tallinna Lasteaed Mooniõied Ülane 21. aprill 2021 Harju
Kadrina Keskkool 2c Ülane 21. aprill 2021 Lääne-Viru
Nõo Põhikool 2b Ülane 22. aprill 2021 Tartu
Sonda Kool 1-3 Ülane 22. aprill 2021 Ida-Viru
Alavere Põhikool 2-3 Ülane 22. aprill 2021 Harju
Otepää Gümnaasium 7ab Ülane 23. aprill 2021 Valga
Tallinna Veerise Lasteaed Ülane 23. aprill 2021 Harju
Põlva Lasteaed Mesimumm Ülane 23. aprill 2021 Põlva
Võru Lasteaed Sõleke Ülane 25. aprill 2021 Võru
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a Ülane 25. aprill 2021 Ida-Viru
Nurme Kool 5-8 Ülane 25. aprill 2021 Järva
Rapla Vesiroosi Kool 2a Ülane 25. aprill 2021 Rapla
Tamsalu Gümnaasium 3b Ülane 25. aprill 2021 Lääne-Viru
Rakvere Gümnaasium 2c Ülane 26. aprill 2021 Lääne-Viru
Sillaotsa Kool Ülane 26. aprill 2021 Tartu
Parksepa Keskkool 7.-9. Ülane 26. aprill 2021 Võru
Tamsalu Gümnaasium 4a Ülane 26. aprill 2021 Lääne-Viru
Kuressaare Gümnaasium 2b Ülane 27. aprill 2021 Saare
Kohtla-Järve Järve Kool 3a Ülane 30. aprill 2021 Ida-Viru
Konguta Kool 4 Ülane 30. aprill 2021 Tartu
Kohtla-Järve Ahtme Põhikool 6b Ülane 30. aprill 2021 Ida-Viru
Varbla Kool 24 Ülane 1. mai 2021 Pärnu
Unipiha Algkool 1-4 Ülane 1. mai 2021 Tartu
Suure-Jaani Kool 1a Ülane 1. mai 2021 Viljandi
Paide Hammerbecki Põhikool 4d Ülane 1. mai 2021 Järva
Metsküla Algkool 1-3 Ülane 3. mai 2021 Pärnu
Valga Jaanikese Kool 2b Ülane 3. mai 2021 Valga
Tartu Maarjamõisa Lasteaed Ülane 3. mai 2021 Tartu
Konguta Kool 5 Ülane 5. mai 2021 Tartu

Tagasi tulemuste juurde