Ülevaade | Osalejad | Vaatlused | Viktoriin | Pildid | Loomad | Abiks | Korraldajad |
Ajakava | Foorum | Tulemused | Haikud | Fotod | Taimed | Ajalugu | Toetajad |
Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates
Kool | Kevadekuulutaja | Kuupäev | Maakond |
---|---|---|---|
Varbla Kool 24 | Lumikelluke | 5. jaanuar 2020 | Pärnu |
Voore Põhikool | Lumikelluke | 15. jaanuar 2020 | Jõgeva |
Tarvastu Gümnaasium 4 | Lumikelluke | 17. jaanuar 2020 | Viljandi |
Pihtla Lasteaed | Lumikelluke | 20. jaanuar 2020 | Saare |
Muhu Põhikool 5 | Lumikelluke | 20. jaanuar 2020 | Saare |
Tarvastu Lasteaed | Lumikelluke | 21. jaanuar 2020 | Viljandi |
Sipa-Laukna Lasteaed | Lumikelluke | 23. jaanuar 2020 | Rapla |
Tallinna Kullerkupu Lasteaed | Lumikelluke | 24. jaanuar 2020 | Harju |
Tartu Loodusmaja | Lumikelluke | 24. jaanuar 2020 | Tartu |
Tallinna Männikäbi Lasteaed | Lumikelluke | 25. jaanuar 2020 | Harju |
Lindi Lasteaed-Algkool 3 | Lumikelluke | 25. jaanuar 2020 | Pärnu |
Tallinna Meelespea Lasteaed | Lumikelluke | 27. jaanuar 2020 | Harju |
Türi Lokuta lasteaed | Lumikelluke | 27. jaanuar 2020 | Järva |
Audentese Erakool 1c | Lumikelluke | 28. jaanuar 2020 | Harju |
Emmaste Põhikool 1-4 | Lumikelluke | 29. jaanuar 2020 | Hiiu |
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 | Lumikelluke | 30. jaanuar 2020 | Hiiu |
Kõo Lasteaed | Lumikelluke | 30. jaanuar 2020 | Viljandi |
Nõva Kool | Lumikelluke | 30. jaanuar 2020 | Lääne |
Varbla Kool 13 | Lumikelluke | 30. jaanuar 2020 | Pärnu |
Lümanda Põhikool 2 | Lumikelluke | 31. jaanuar 2020 | Saare |
Tartu Raatuse Kool 4a | Lumikelluke | 31. jaanuar 2020 | Tartu |
Pirita Majandusgümnaasium 4a | Lumikelluke | 31. jaanuar 2020 | Harju |
Keeni Põhikool 1 | Lumikelluke | 1. veebruar 2020 | Valga |
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 | Lumikelluke | 1. veebruar 2020 | Pärnu |
Valga Priimetsa Kool | Lumikelluke | 1. veebruar 2020 | Valga |
Kõmsi, Keskuse | Lumikelluke | 2. veebruar 2020 | Pärnu |
Rakvere, Tikri Uustalu | Lumikelluke | 2. veebruar 2020 | Lääne-Viru |
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 | Lumikelluke | 2. veebruar 2020 | Lääne |
Valga Põhikool 2d | Lumikelluke | 2. veebruar 2020 | Valga |
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2c | Lumikelluke | 3. veebruar 2020 | Pärnu |
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool | Lumikelluke | 3. veebruar 2020 | Harju |
Vääna Mõisakool | Lumikelluke | 4. veebruar 2020 | Harju |
Pirita Majandusgümnaasium 4c | Lumikelluke | 5. veebruar 2020 | Harju |
Tamsalu Gümnaasium 2a6 | Lumikelluke | 7. veebruar 2020 | Lääne-Viru |
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1b | Lumikelluke | 7. veebruar 2020 | Pärnu |
Viiratsi Lasteaed Rüblik | Lumikelluke | 8. veebruar 2020 | Viljandi |
Riia Eesti Põhikool | Lumikelluke | 9. veebruar 2020 | Välismaa |
Parksepa Keskkool 5 | Lumikelluke | 10. veebruar 2020 | Võru |
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 | Lumikelluke | 10. veebruar 2020 | Harju |
Paldiski Lasteaed Naerulind | Lumikelluke | 10. veebruar 2020 | Harju |
Kohtla-Järve Ahtme Põhikool 5b | Lumikelluke | 11. veebruar 2020 | Ida-Viru |
Risti Kool 5-9 | Lumikelluke | 11. veebruar 2020 | Harju |
Laitse lasteaed | Lumikelluke | 11. veebruar 2020 | Harju |
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2a | Lumikelluke | 12. veebruar 2020 | Pärnu |
Rakke Kool 8 | Lumikelluke | 12. veebruar 2020 | Lääne-Viru |
Rapla Vesiroosi Kool 1a | Lumikelluke | 12. veebruar 2020 | Rapla |
Virtsu Kool 4-5 | Lumikelluke | 12. veebruar 2020 | Lääne |
Muraste Looduskool | Lumikelluke | 13. veebruar 2020 | Harju |
Tarvastu Gümnaasium 4 2 | Lumikelluke | 13. veebruar 2020 | Viljandi |
Võnnu Lasteaed Värvuke | Lumikelluke | 13. veebruar 2020 | Tartu |
Uulu Lasteaed | Lumikelluke | 13. veebruar 2020 | Pärnu |
Rakke Kool 4 | Lumikelluke | 13. veebruar 2020 | Lääne-Viru |
Aruküla Lasteaed Rukkilill | Lumikelluke | 14. veebruar 2020 | Harju |
Kadrina Keskkool 4-5 | Lumikelluke | 14. veebruar 2020 | Lääne-Viru |
Unipiha Algkool 1-4 | Lumikelluke | 14. veebruar 2020 | Tartu |
Osula Põhikool 3 | Lumikelluke | 14. veebruar 2020 | Võru |
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a | Lumikelluke | 14. veebruar 2020 | Ida-Viru |
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 | Lumikelluke | 14. veebruar 2020 | Pärnu |
Põlva Lasteaed Mesimumm | Lumikelluke | 14. veebruar 2020 | Põlva |
Kose Gümnaasium 4a | Lumikelluke | 14. veebruar 2020 | Harju |
Türi Kesklinna Lasteaed | Lumikelluke | 14. veebruar 2020 | Järva |
Pelguranna Lasteaed | Lumikelluke | 14. veebruar 2020 | Harju |
Tsergondõ, Kadri Haav | Lumikelluke | 15. veebruar 2020 | Võru |
Võsukese Lasteaed | Lumikelluke | 15. veebruar 2020 | Harju |
Elva Gümnaasium 3d | Lumikelluke | 15. veebruar 2020 | Tartu |
Värska Gümnaasium 3 | Lumikelluke | 15. veebruar 2020 | Võru |
Lagedi lasteaed | Lumikelluke | 15. veebruar 2020 | Harju |
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 | Lumikelluke | 16. veebruar 2020 | Harju |
Pirita Kose Lasteaed 2 | Lumikelluke | 17. veebruar 2020 | Harju |
Jõhvi Põhikool 8 | Lumikelluke | 17. veebruar 2020 | Ida-Viru |
Ääsmäe Põhikool 5, 6 | Lumikelluke | 17. veebruar 2020 | Harju |
Riisipere Lasteaed | Lumikelluke | 17. veebruar 2020 | Harju |
Kohila Gümnaasium 7c | Lumikelluke | 18. veebruar 2020 | Rapla |
Pikavere Lasteaed-Algkool | Lumikelluke | 18. veebruar 2020 | Harju |
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill 2 | Lumikelluke | 18. veebruar 2020 | Ida-Viru |
Konguta Kool | Lumikelluke | 19. veebruar 2020 | Tartu |
Konguta Kool 4 | Lumikelluke | 19. veebruar 2020 | Tartu |
Elva Lasteaed Murumuna | Lumikelluke | 19. veebruar 2020 | Tartu |
Metsküla Algkool 4-6 | Lumikelluke | 19. veebruar 2020 | Pärnu |
Võru, Sinilillekad | Lumikelluke | 19. veebruar 2020 | Võru |
Lasteaed Maasikas | Lumikelluke | 19. veebruar 2020 | Harju |
Krootuse Põhikool 1 | Lumikelluke | 19. veebruar 2020 | Põlva |
Paide Hammerbecki Põhikool 1a | Lumikelluke | 20. veebruar 2020 | Järva |
Nõva Kool 1-2 | Lumikelluke | 20. veebruar 2020 | Lääne |
Tahkuranna Lasteaed-Algkool 4-7a | Lumikelluke | 20. veebruar 2020 | Pärnu |
Oru lasteaed Mesimumm | Lumikelluke | 20. veebruar 2020 | Harju |
Kadrina Keskkool 1c | Lumikelluke | 20. veebruar 2020 | Lääne-Viru |
Lümanda Põhikool 3 | Lumikelluke | 20. veebruar 2020 | Saare |
Tallinna Liivaku Lasteaed 2 | Lumikelluke | 20. veebruar 2020 | Harju |
Erakool Garant 1-3 | Lumikelluke | 20. veebruar 2020 | Harju |
Jäneda Kool 57 | Lumikelluke | 20. veebruar 2020 | Lääne-Viru |
Mustjala Lasteaed-Põhikool 4-6 | Lumikelluke | 21. veebruar 2020 | Saare |
Kõrveküla Põhikool 4a | Lumikelluke | 21. veebruar 2020 | Tartu |
Kanepi Gümnaasium 3 | Lumikelluke | 21. veebruar 2020 | Põlva |
Savikoja | Lumikelluke | 22. veebruar 2020 | Tartu |
Hargla Kool 1-3 | Lumikelluke | 22. veebruar 2020 | Valga |
Kohtla-Järve Slaavi Põhikool 5 | Lumikelluke | 22. veebruar 2020 | Ida-Viru |
Kurtna Kool 3a | Lumikelluke | 22. veebruar 2020 | Harju |
Gustav Adolfi Gümnaasium 7-9 | Lumikelluke | 22. veebruar 2020 | Harju |
Võru, Päikeselind | Lumikelluke | 22. veebruar 2020 | Võru |
Kärdla Põhikooli Kõpu õppekoht 7-8-9 | Lumikelluke | 23. veebruar 2020 | Hiiu |
Luunja Lasteaed Midrimaa | Lumikelluke | 23. veebruar 2020 | Tartu |
Kadrina Keskkool 2b | Lumikelluke | 23. veebruar 2020 | Lääne-Viru |
Paide Hammerbecki Põhikool 1b | Lumikelluke | 24. veebruar 2020 | Järva |
Sillamäe Vanalinna Kool 4b | Lumikelluke | 24. veebruar 2020 | Ida-Viru |
Kihlevere, Metsavahi | Lumikelluke | 24. veebruar 2020 | Lääne-Viru |
Erala, Markus & co | Lumikelluke | 24. veebruar 2020 | Tartu |
Haanja Kool 1-3 | Lumikelluke | 24. veebruar 2020 | Võru |
Elva Gümnaasium 2b | Lumikelluke | 24. veebruar 2020 | Tartu |
Rakvere Gümnaasium 1c | Lumikelluke | 25. veebruar 2020 | Lääne-Viru |
Osula Põhikool 2 | Lumikelluke | 25. veebruar 2020 | Võru |
Lümanda Põhikool 1 | Lumikelluke | 26. veebruar 2020 | Saare |
Kadrina Keskkool 3e | Lumikelluke | 26. veebruar 2020 | Lääne-Viru |
Kasti-Orgita Lasteaed | Lumikelluke | 26. veebruar 2020 | Rapla |
Koigi Kool | Lumikelluke | 26. veebruar 2020 | Järva |
Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju 2 | Lumikelluke | 27. veebruar 2020 | Ida-Viru |
Paikuse Lasteaed Mesimumm | Lumikelluke | 27. veebruar 2020 | Pärnu |
Kose-Uuemõisa, Pae | Lumikelluke | 28. veebruar 2020 | Harju |
Kose Gümnaasium 3b3 | Lumikelluke | 29. veebruar 2020 | Harju |
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-5 | Lumikelluke | 29. veebruar 2020 | Hiiu |
Tartu Hansa Kool 1a | Lumikelluke | 1. märts 2020 | Tartu |
Rakvere Põhikool | Lumikelluke | 1. märts 2020 | Lääne-Viru |
Tallinna Inglise Kolledž 5-6 | Lumikelluke | 1. märts 2020 | Harju |
Tõrva Gümnaasium 1b | Lumikelluke | 2. märts 2020 | Valga |
Alasniidu Lasteaed | Lumikelluke | 3. märts 2020 | Harju |
Võru, Loodusega koos | Lumikelluke | 3. märts 2020 | Võru |
Maardu Gümnaasium 4c | Lumikelluke | 3. märts 2020 | Harju |
Väike-Maarja Gümnaasium 3a | Lumikelluke | 4. märts 2020 | Lääne-Viru |
Pirita Kose Lasteaed | Lumikelluke | 4. märts 2020 | Harju |
Tartu Maarjamõisa Lasteaed | Lumikelluke | 4. märts 2020 | Tartu |
Metsküla Algkool 1-2 | Lumikelluke | 5. märts 2020 | Pärnu |
Imavere Põhikool 4 | Lumikelluke | 5. märts 2020 | Järva |
Valga Priimetsa Kool 6b | Lumikelluke | 5. märts 2020 | Valga |
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill | Lumikelluke | 5. märts 2020 | Ida-Viru |
Harku Lasteaed | Lumikelluke | 6. märts 2020 | Harju |
Kadrina Keskkool 2a | Lumikelluke | 7. märts 2020 | Lääne-Viru |
Laeva Põhikool 13 | Lumikelluke | 7. märts 2020 | Tartu |
Väike-Maarja Gümnaasium 4b | Lumikelluke | 8. märts 2020 | Lääne-Viru |
Raadivere, OleMari | Lumikelluke | 8. märts 2020 | Jõgeva |
Saue, Kivipõllu | Lumikelluke | 9. märts 2020 | Harju |
Tirbiku, Stukertid | Lumikelluke | 10. märts 2020 | Lääne-Viru |
Kadrina Keskkool 5a | Lumikelluke | 10. märts 2020 | Lääne-Viru |
Tõrva Gümnaasium 4b | Lumikelluke | 10. märts 2020 | Valga |
Põlva Kool 7b | Lumikelluke | 10. märts 2020 | Põlva |
Tudu Lasteaed-Põhikool 4-6 | Lumikelluke | 12. märts 2020 | Lääne-Viru |
Harkujärve, Mariann | Lumikelluke | 12. märts 2020 | Harju |
Valga Priimetsa Kool 5b | Lumikelluke | 12. märts 2020 | Valga |
Maardu Gümnaasium 4b | Lumikelluke | 12. märts 2020 | Harju |
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke | Lumikelluke | 15. märts 2020 | Ida-Viru |
Elva Gümnaasium 3a | Lumikelluke | 16. märts 2020 | Tartu |
Tallinna Tehnikagümnaasium 4a | Lumikelluke | 16. märts 2020 | Harju |
Tallinna Liivaku Lasteaed | Lumikelluke | 16. märts 2020 | Harju |
Tallinna Tehnikagümnaasium 4d | Lumikelluke | 16. märts 2020 | Harju |
Tallinna Tehnikagümnaasium 4b | Lumikelluke | 17. märts 2020 | Harju |
Värska Gümnaasium 1 | Lumikelluke | 17. märts 2020 | Võru |
Kohila Gümnaasium 5ab | Lumikelluke | 17. märts 2020 | Rapla |
Kohila Gümnaasium 6ac | Lumikelluke | 17. märts 2020 | Rapla |
Tallinna Kesklinna Põhikool 2e | Lumikelluke | 18. märts 2020 | Harju |
Põlva Kool 1e | Lumikelluke | 18. märts 2020 | Põlva |
Loksa Gümnaasium 4a | Lumikelluke | 18. märts 2020 | Harju |
Kambja Põhikool 2 | Lumikelluke | 22. märts 2020 | Tartu |
Pärnu-Jaagupi Põhikool 5 | Lumikelluke | 23. märts 2020 | Pärnu |
Lumikelluke | 24. märts 2020 | ||
Tallinna Tehnikagümnaasium 4c | Lumikelluke | 25. märts 2020 | Harju |
Rakvere Põhikool 4-6 | Lumikelluke | 26. märts 2020 | Lääne-Viru |
Sonda Kool 1-4 | Lumikelluke | 26. märts 2020 | Ida-Viru |
Rõngu Keskkool 2 | Lumikelluke | 26. märts 2020 | Tartu |