Ülevaade | Osalejad | Vaatlused | Viktoriin | Pildid | Loomad | Abiks | Korraldajad |
Ajakava | Foorum | Tulemused | Haikud | Fotod | Taimed | Ajalugu | Toetajad |
Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates
Kool | Kevadekuulutaja | Kuupäev | Maakond |
---|---|---|---|
Eerika lasteaed Laululind 2 | Ülane | 5. aprill 2019 | Tartu |
Pihtla Lasteaed | Ülane | 6. aprill 2019 | Saare |
Kohtla-Järve Lasteaed Tareke | Ülane | 6. aprill 2019 | Ida-Viru |
Riia Eesti Põhikool 2 | Ülane | 7. aprill 2019 | Välismaa |
Valga Põhikool 1d | Ülane | 8. aprill 2019 | Valga |
Mõisaküla Kool 5 | Ülane | 8. aprill 2019 | Viljandi |
Kääpa Põhikool 1 | Ülane | 8. aprill 2019 | Võru |
Aste Põhikool 1 | Ülane | 12. aprill 2019 | Saare |
Lehtse Kool 1-4 | Ülane | 12. aprill 2019 | Lääne-Viru |
Paikuse Lasteaed, Seljametsa maja | Ülane | 12. aprill 2019 | Pärnu |
Sonda Kool 5-6 | Ülane | 13. aprill 2019 | Ida-Viru |
Luunja Lasteaed Midrimaa | Ülane | 13. aprill 2019 | Tartu |
Muraste Looduskool | Ülane | 13. aprill 2019 | Harju |
Valtu Põhikool 1 | Ülane | 14. aprill 2019 | Rapla |
Muhu Põhikool 5 | Ülane | 14. aprill 2019 | Saare |
Antsla Gümnaasium 4b | Ülane | 14. aprill 2019 | Võru |
Tallinna Inglise Kolledž 5-8 | Ülane | 14. aprill 2019 | Harju |
Unipiha Algkool 1-4 | Ülane | 14. aprill 2019 | Tartu |
Hummuli Põhikool 1-2 | Ülane | 14. aprill 2019 | Valga |
Keeni Põhikool 4 | Ülane | 14. aprill 2019 | Valga |
Loksa Gümnaasium 4a | Ülane | 14. aprill 2019 | Harju |
Kõmsi Lasteaed-Algkool 3-6 | Ülane | 14. aprill 2019 | Lääne |
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-2 | Ülane | 15. aprill 2019 | Lääne |
Alavere Põhikool 2 | Ülane | 15. aprill 2019 | Harju |
Osula Põhikool 2 | Ülane | 15. aprill 2019 | Võru |
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 | Ülane | 15. aprill 2019 | Hiiu |
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-4 | Ülane | 15. aprill 2019 | Hiiu |
Lümanda Põhikool 4 | Ülane | 15. aprill 2019 | Saare |
Emmaste Põhikool 1-4 | Ülane | 15. aprill 2019 | Hiiu |
Jõgeva Põhikool 3c | Ülane | 15. aprill 2019 | Jõgeva |
Kohila Gümnaasium 1 | Ülane | 15. aprill 2019 | Rapla |
Gustav Adolfi Gümnaasium 2 | Ülane | 16. aprill 2019 | Harju |
Põlva Kool 2a | Ülane | 16. aprill 2019 | Põlva |
Viluste Põhikool 4 | Ülane | 16. aprill 2019 | Põlva |
Riia Eesti Põhikool | Ülane | 16. aprill 2019 | Välismaa |
Väike-Maarja Gümnaasium 3b | Ülane | 16. aprill 2019 | Lääne-Viru |
Risti Põhikool 1 | Ülane | 16. aprill 2019 | Lääne |
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill 2 | Ülane | 16. aprill 2019 | Ida-Viru |
Haapsalu Linna Algkool 3b | Ülane | 16. aprill 2019 | Lääne |
Tarvastu Gümnaasium 3 | Ülane | 16. aprill 2019 | Viljandi |
Orissaare Gümnaasium 3 | Ülane | 16. aprill 2019 | Saare |
Lümanda Põhikool 1 | Ülane | 16. aprill 2019 | Saare |
Kuuste Kool 1 | Ülane | 17. aprill 2019 | Tartu |
Türi Põhikool 3b | Ülane | 17. aprill 2019 | Järva |
Tarvastu Gümnaasium 3 2 | Ülane | 17. aprill 2019 | Viljandi |
Kõrveküla Põhikool 3a | Ülane | 17. aprill 2019 | Tartu |
Virtsu Kool 3-4 | Ülane | 17. aprill 2019 | Lääne |
Jakob Westholmi Gümnaasium 2a | Ülane | 17. aprill 2019 | Harju |
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6ad | Ülane | 17. aprill 2019 | Ida-Viru |
Halliste Põhikool 1-4 | Ülane | 17. aprill 2019 | Viljandi |
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1a | Ülane | 17. aprill 2019 | Pärnu |
Kõo Lasteaed | Ülane | 17. aprill 2019 | Viljandi |
Haapsalu Linna Algkool 2b | Ülane | 17. aprill 2019 | Lääne |
Tarvastu Lasteaed | Ülane | 17. aprill 2019 | Viljandi |
Põlva Lasteaed Mesimumm | Ülane | 17. aprill 2019 | Põlva |
Tallinna Liivaku Lasteaed | Ülane | 17. aprill 2019 | Harju |
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool | Ülane | 17. aprill 2019 | Harju |
Lagedi lasteaed | Ülane | 18. aprill 2019 | Harju |
Lümanda Põhikool 3 | Ülane | 18. aprill 2019 | Saare |
Jakob Westholmi Gümnaasium 3d | Ülane | 18. aprill 2019 | Harju |
Paikuse Lasteaed Mesimumm | Ülane | 18. aprill 2019 | Pärnu |
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3b | Ülane | 18. aprill 2019 | Pärnu |
Tartu Hiie Kool 4b 2 | Ülane | 18. aprill 2019 | Tartu |
Valga Priimetsa Kool | Ülane | 18. aprill 2019 | Valga |
Oru Põhikool 4 | Ülane | 18. aprill 2019 | Harju |
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 | Ülane | 18. aprill 2019 | Harju |
Krootuse Põhikool 3 | Ülane | 18. aprill 2019 | Põlva |
Värska Gümnaasium 1 | Ülane | 19. aprill 2019 | Võru |
Oru lasteaed Mesimumm | Ülane | 19. aprill 2019 | Harju |
Värska Gümnaasium 3-4 | Ülane | 19. aprill 2019 | Võru |
Elva Gümnaasium 2d | Ülane | 19. aprill 2019 | Tartu |
Laitse lasteaed | Ülane | 19. aprill 2019 | Harju |
Kadrina Keskkool 6a | Ülane | 19. aprill 2019 | Lääne-Viru |
Viiratsi Lasteaed Rüblik | Ülane | 19. aprill 2019 | Viljandi |
Haapsalu Põhikool 2b | Ülane | 19. aprill 2019 | Lääne |
Riisipere Lasteaed | Ülane | 20. aprill 2019 | Harju |
Lindi Lasteaed-Algkool 2 | Ülane | 20. aprill 2019 | Pärnu |
Nõva Kool lasteaed | Ülane | 20. aprill 2019 | Lääne |
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1 | Ülane | 20. aprill 2019 | Pärnu |
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill | Ülane | 20. aprill 2019 | Ida-Viru |
Risti Kool 5-9 | Ülane | 20. aprill 2019 | Harju |
Väike-Maarja Gümnaasium 2a | Ülane | 20. aprill 2019 | Lääne-Viru |
Varbla Kool 24 | Ülane | 20. aprill 2019 | Pärnu |
Veskitammi Lasteaed | Ülane | 20. aprill 2019 | Harju |
Tilsi Põhikool 2 | Ülane | 21. aprill 2019 | Põlva |
Voore Põhikool | Ülane | 21. aprill 2019 | Jõgeva |
Tamsalu Gümnaasium 1a6a | Ülane | 21. aprill 2019 | Lääne-Viru |
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas | Ülane | 21. aprill 2019 | Harju |
Võsukese Lasteaed | Ülane | 21. aprill 2019 | Harju |
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2a | Ülane | 22. aprill 2019 | Ida-Viru |
Pirita Majandusgümnaasium 3a | Ülane | 22. aprill 2019 | Harju |
Tartu Maarjamõisa Lasteaed 2 | Ülane | 22. aprill 2019 | Tartu |
Puhja Lasteaed Pääsusilm | Ülane | 22. aprill 2019 | Tartu |
Rakke Kool 8 | Ülane | 22. aprill 2019 | Lääne-Viru |
Rakke Kool 7 | Ülane | 22. aprill 2019 | Lääne-Viru |
Lümanda Põhikool 2 | Ülane | 22. aprill 2019 | Saare |
Jõhvi Põhikool 6 | Ülane | 22. aprill 2019 | Ida-Viru |
Palupera Põhikool | Ülane | 22. aprill 2019 | Valga |
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-4 | Ülane | 22. aprill 2019 | Lääne-Viru |
Tartu Raatuse Kool 1a | Ülane | 22. aprill 2019 | Tartu |
Harku Lasteaed | Ülane | 22. aprill 2019 | Harju |
Tudulinna Põhikool 34 | Ülane | 22. aprill 2019 | Ida-Viru |
Kuremaa Lasteaed-Algkool | Ülane | 22. aprill 2019 | Jõgeva |
Türi Põhikool 2c | Ülane | 22. aprill 2019 | Järva |
Uulu Lasteaed | Ülane | 23. aprill 2019 | Pärnu |
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke | Ülane | 23. aprill 2019 | Ida-Viru |
Kadrina Keskkool 3b | Ülane | 23. aprill 2019 | Lääne-Viru |
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1a | Ülane | 23. aprill 2019 | Ida-Viru |
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 3 | Ülane | 23. aprill 2019 | Harju |
Kanepi Gümnaasium 2 | Ülane | 23. aprill 2019 | Põlva |
Rakvere Gümnaasium 4b | Ülane | 23. aprill 2019 | Lääne-Viru |
Kohila Gümnaasium 7b | Ülane | 23. aprill 2019 | Rapla |
Sadala Põhikool 2-3 | Ülane | 23. aprill 2019 | Jõgeva |
Kõrveküla lasteaed Päikeseratas | Ülane | 23. aprill 2019 | Tartu |
Suure-Jaani Kool 3a | Ülane | 23. aprill 2019 | Viljandi |
Tartu Raatuse Kool 3a | Ülane | 24. aprill 2019 | Tartu |
Nõva Kool 1-2 | Ülane | 24. aprill 2019 | Lääne |
Tartu Lasteaed Sass | Ülane | 24. aprill 2019 | Tartu |
Peetri Kool 4-5 | Ülane | 24. aprill 2019 | Järva |
Vääna Mõisakool | Ülane | 24. aprill 2019 | Harju |
Puhja Lasteaed Pääsusilm 2 | Ülane | 25. aprill 2019 | Tartu |
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 | Ülane | 25. aprill 2019 | Harju |
Rakvere Gümnaasium 5c | Ülane | 25. aprill 2019 | Lääne-Viru |
Võsukese Lasteaed 2 | Ülane | 25. aprill 2019 | Harju |
Värska Gümnaasium 2 | Ülane | 25. aprill 2019 | Võru |
Jüri Gümnaasium 2e | Ülane | 25. aprill 2019 | Harju |
Laiuse Jaan Poska Põhikool 3-6 | Ülane | 26. aprill 2019 | Jõgeva |
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 | Ülane | 26. aprill 2019 | Harju |
Tartu Hansa Kool 3a | Ülane | 27. aprill 2019 | Tartu |
Kohila Gümnaasium 2 | Ülane | 27. aprill 2019 | Rapla |
Türi Põhikool 1a | Ülane | 27. aprill 2019 | Järva |
Tartu Lasteaed Annike 2 | Ülane | 28. aprill 2019 | Tartu |
Kadrina Keskkool 34 | Ülane | 28. aprill 2019 | Lääne-Viru |
Ääsmäe Põhikool 5-6 | Ülane | 29. aprill 2019 | Harju |
Harkujärve Põhikool 2b | Ülane | 29. aprill 2019 | Harju |
Nurme Kool 8-9a | Ülane | 30. aprill 2019 | Järva |
Rakvere Põhikool | Ülane | 30. aprill 2019 | Lääne-Viru |
Aravete Keskkool 1 | Ülane | 30. aprill 2019 | Järva |
Tahkuranna Lasteaed-Algkool 4-7a | Ülane | 30. aprill 2019 | Pärnu |
Tallinna Kesklinna Põhikool 1 5 | Ülane | 1. mai 2019 | Harju |
Audentese Erakool 2c | Ülane | 1. mai 2019 | Harju |
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5a | Ülane | 5. mai 2019 | Ida-Viru |
Saue Gümnaasium 4e | Ülane | 10. mai 2019 | Harju |
Lasila Põhikool 5 | Ülane | 12. mai 2019 | Lääne-Viru |
Esku-Kamari Kool 3-4 | Ülane | 13. mai 2019 | Jõgeva |
Aruküla Lasteaed Rukkilill | Ülane | 15. mai 2019 | Harju |
Põlva Kool 6c | Ülane | 17. mai 2019 | Põlva |
Hargla Kool 1-3 | Ülane | 18. mai 2019 | Valga |