Projektis "Tere, Kevad! 2021" osaleb 6390 õpilast ja 348 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Kevadjoonistus:

"Leek Linnupõld"
Rästikud
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Varsakabi 27. aprill 2013 Lääne
Elva Gümnaasium 1d Varsakabi 28. aprill 2013 Tartu
Emmaste Põhikool Varsakabi 29. aprill 2013 Hiiu
Osula Põhikool 1 Varsakabi 29. aprill 2013 Võru
Salme Põhikool 6-9 Varsakabi 29. aprill 2013 Saare
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 3 Varsakabi 30. aprill 2013 Viljandi
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 4 Varsakabi 1. mai 2013 Lääne
Orissaare Gümnaasium 3 Varsakabi 1. mai 2013 Saare
Muhu Põhikool 5 Varsakabi 1. mai 2013 Saare
Võru I Põhikool 2 Varsakabi 1. mai 2013 Võru
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6 Varsakabi 1. mai 2013 Jõgeva
Risti Põhikool (Harju) 2-3 Varsakabi 1. mai 2013 Harju
Imavere Põhikool 3-4 Varsakabi 2. mai 2013 Järva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Varsakabi 2. mai 2013 Lääne
Kose Gümnaasium 4b Varsakabi 2. mai 2013 Harju
Liivalaia Gümnaasium 1b Varsakabi 2. mai 2013 Harju
Jõõpre Põhikool 2 Varsakabi 2. mai 2013 Pärnu
Jäneda Kool 4 Varsakabi 3. mai 2013 Lääne-Viru
Konguta Kool 5-6 Varsakabi 3. mai 2013 Tartu
Audru Keskkool 3 Varsakabi 3. mai 2013 Pärnu
Paldiski Gümnaasium 5 Varsakabi 3. mai 2013 Harju
Pärnu Vanalinna Põhikool 3b Varsakabi 3. mai 2013 Pärnu
Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 7a Varsakabi 3. mai 2013 Ida-Viru
Kuusalu Keskkool 2b Varsakabi 3. mai 2013 Harju
Sonda Põhikool 1-4 Varsakabi 3. mai 2013 Ida-Viru
Metsapoole Põhikool 7-8 Varsakabi 4. mai 2013 Pärnu
Taebla Gümnaasium 1-3 Varsakabi 4. mai 2013 Lääne
Kanepi Gümnaasium 2 Varsakabi 4. mai 2013 Põlva
Osula Põhikool 2 Varsakabi 4. mai 2013 Võru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2a Varsakabi 4. mai 2013 Ida-Viru
Rõngu Keskkool 1-3 Varsakabi 4. mai 2013 Tartu
Rapla Ühisgümnaasium 2a Varsakabi 4. mai 2013 Rapla
Tallinna Muusikakeskkool 5 Varsakabi 4. mai 2013 Harju
Vara Põhikool 1-4 Varsakabi 5. mai 2013 Tartu
Paikuse Põhikool 2b Varsakabi 5. mai 2013 Pärnu
Risti Põhikool 2a4 Varsakabi 5. mai 2013 Lääne
Tudulinna Põhikool 4 Varsakabi 5. mai 2013 Ida-Viru
Tapa Gümnaasium 6-8 Varsakabi 5. mai 2013 Lääne-Viru
F.von Wrangelli nim Roela Põhikool 2-3 Varsakabi 5. mai 2013 Lääne-Viru
Nõva Kool 1-3 Varsakabi 5. mai 2013 Lääne
Kadrina Keskkool 6a Varsakabi 5. mai 2013 Lääne-Viru
Himmaste Algkool 12 Varsakabi 5. mai 2013 Põlva
Tudulinna Põhikool 3 Varsakabi 5. mai 2013 Ida-Viru
Põltsamaa Ühisgümnaasium 4c Varsakabi 6. mai 2013 Jõgeva
Peetri Kool 1 Varsakabi 6. mai 2013 Järva
Heimtali Põhikool 5a6 Varsakabi 6. mai 2013 Viljandi
Türi Põhikool 1a Varsakabi 6. mai 2013 Järva
Tali Põhikool 2-3 Varsakabi 6. mai 2013 Pärnu
Sillamäe Vanalinna Kool 2c Varsakabi 6. mai 2013 Ida-Viru
Mooste Põhikool 1 Varsakabi 6. mai 2013 Põlva
Sõmeru Põhikool 3 Varsakabi 6. mai 2013 Lääne-Viru
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3s Varsakabi 6. mai 2013 Pärnu
Võru I Põhikool 1 Varsakabi 6. mai 2013 Võru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2 Varsakabi 6. mai 2013 Harju
Virtsu Kool 3a Varsakabi 7. mai 2013 Lääne
Gustav Adolfi Gümnaasium Varsakabi 7. mai 2013 Harju
Leppneeme Lasteaed Varsakabi 7. mai 2013 Harju
Adavere Põhikool 1-2 Varsakabi 7. mai 2013 Jõgeva
Pärnu Ühisgümnaasium 5a Varsakabi 7. mai 2013 Pärnu
Tääksi Põhikool 2-4 Varsakabi 7. mai 2013 Viljandi
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Varsakabi 7. mai 2013 Harju
Suure-Jaani Gümnaasium 1 Varsakabi 7. mai 2013 Viljandi
Viljandi Jakobsoni Kool 8b Varsakabi 7. mai 2013 Viljandi
Esku-Kamari Kool 2-3 Varsakabi 7. mai 2013 Jõgeva
Seljametsa Lasteaed-Algkool Varsakabi 7. mai 2013 Pärnu
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 7ab Varsakabi 7. mai 2013 Ida-Viru
Kuldre Kool 6 Varsakabi 7. mai 2013 Võru
Ääsmäe Põhikool 1 Varsakabi 7. mai 2013 Harju
Jõhvi Gümnaasium 7 Varsakabi 7. mai 2013 Ida-Viru
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 3 Varsakabi 8. mai 2013 Jõgeva
Jakob Westholmi Gümnaasium 2a Varsakabi 8. mai 2013 Harju
Kadrina Keskkool 4b Varsakabi 8. mai 2013 Lääne-Viru
Rakvere Linna Algkool 5 Varsakabi 8. mai 2013 Lääne-Viru
Tartu Raatuse Gümnaasium 1b Varsakabi 8. mai 2013 Tartu
Are Põhikool Varsakabi 8. mai 2013 Pärnu
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Varsakabi 8. mai 2013 Pärnu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2c Varsakabi 8. mai 2013 Pärnu
Unipiha Algkool 1-4 Varsakabi 8. mai 2013 Tartu
Haanja Kool 1a2a Varsakabi 8. mai 2013 Võru
Saare valla lasteaed Siilike Varsakabi 8. mai 2013 Jõgeva
Tartu Maarjamõisa Lasteaed Varsakabi 8. mai 2013 Tartu
Nõva Kool 2 Varsakabi 8. mai 2013 Lääne
Pihtla Lasteaed-Algkool 1-4 Varsakabi 8. mai 2013 Saare
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool Varsakabi 8. mai 2013 Harju
Lüganuse Keskkool 2 Varsakabi 9. mai 2013 Ida-Viru
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 4 Varsakabi 9. mai 2013 Jõgeva
Vaida Põhikool 5 kl LR Varsakabi 9. mai 2013 Harju
Tori Põhikool 5 Varsakabi 9. mai 2013 Pärnu
Kuressaare Gümnaasium 5c Varsakabi 9. mai 2013 Saare
Märjamaa Gümnaasium 6b Varsakabi 9. mai 2013 Rapla
Kõo Lasteaed Varsakabi 9. mai 2013 Viljandi
Ristiku Põhikool 6a Varsakabi 9. mai 2013 Harju
Kaelase Kool 4-9 Varsakabi 9. mai 2013 Pärnu
Luua Algkool 1-4 Varsakabi 9. mai 2013 Jõgeva
Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 3c Varsakabi 9. mai 2013 Ida-Viru
Põltsamaa Ühisgümnaasium 6a Varsakabi 9. mai 2013 Jõgeva
Tudu Lasteaed-Põhikool 1a Varsakabi 9. mai 2013 Lääne-Viru
Andu-Papi Seltsi loodusring Varsakabi 9. mai 2013 Pärnu
Suure-Jaani Gümnaasium 6b Varsakabi 9. mai 2013 Viljandi
Ruhnu Põhikool 1-9 Varsakabi 10. mai 2013 Saare
Kohila Gümnaasium Varsakabi 10. mai 2013 Rapla
Tartu Lasteaed Poku Varsakabi 10. mai 2013 Tartu
Sõmerpalu Põhikool 4 Varsakabi 10. mai 2013 Võru
Kääpa Põhikool 2 Varsakabi 10. mai 2013 Võru
Lümanda Põhikool 1-5 Varsakabi 10. mai 2013 Saare
Sillamäe Vanalinna Kool 1b Varsakabi 10. mai 2013 Ida-Viru
Miina Härma Gümnaasium 6 Varsakabi 10. mai 2013 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 6b Varsakabi 10. mai 2013 Lääne-Viru
Värska Lasteaed Varsakabi 10. mai 2013 Põlva
Järva-Jaani Gümnaasium 3 Varsakabi 10. mai 2013 Järva
F.von Wrangelli nim Roela Põhikool 5 Varsakabi 10. mai 2013 Lääne-Viru
Viluste Põhikool 2 Varsakabi 10. mai 2013 Põlva
Haanja Kool 2b3b Varsakabi 10. mai 2013 Võru
Kehtna Põhikool 1-9 Varsakabi 10. mai 2013 Rapla
Pirita Majandusgümnaasium 5b Varsakabi 10. mai 2013 Harju
Lehtse Kool 1-2 Varsakabi 10. mai 2013 Lääne-Viru
Lüganuse Keskkool 6 Varsakabi 11. mai 2013 Ida-Viru
Valga Vene Gümnaasium 7a Varsakabi 11. mai 2013 Valga
Haljala Gümnaasium 4b Varsakabi 11. mai 2013 Lääne-Viru
Kirivere Põhikool 5 Varsakabi 11. mai 2013 Viljandi
Kolde Lasteaed Varsakabi 11. mai 2013 Harju
Kuressaare Gümnaasium 4b Varsakabi 12. mai 2013 Saare
Hummuli Põhikool 4 Varsakabi 12. mai 2013 Valga
Tarvastu Gümnaasium Varsakabi 12. mai 2013 Viljandi
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5b Varsakabi 12. mai 2013 Pärnu
Tallinna Kristiine Gümnaasium 2c Varsakabi 12. mai 2013 Harju
Hummuli Põhikool 1 Varsakabi 12. mai 2013 Valga
Parksepa Keskkool 7 Varsakabi 12. mai 2013 Võru
Kirivere Põhikool 6 Varsakabi 12. mai 2013 Viljandi
Tääksi Põhikool 5-7 Varsakabi 12. mai 2013 Viljandi
Sõmerpalu Põhikool 1 Varsakabi 12. mai 2013 Võru
Rakvere Gümnaasium 5a Varsakabi 12. mai 2013 Lääne-Viru
Kolga Keskkool 2 Varsakabi 12. mai 2013 Harju
Krootuse Põhikool 3 Varsakabi 12. mai 2013 Põlva
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 1b Varsakabi 12. mai 2013 Harju
Kadrina Keskkool 3b Varsakabi 12. mai 2013 Lääne-Viru
Metsküla Algkool 1-3 Varsakabi 13. mai 2013 Lääne
Tornimäe Põhikool 1-3 Varsakabi 13. mai 2013 Saare
Narva Lasteaed Kuldkalake Varsakabi 13. mai 2013 Ida-Viru
Harku Lasteaed Varsakabi 13. mai 2013 Harju
Tallinna Tondi Põhikool Varsakabi 13. mai 2013 Harju
Värska Gümnaasium 1 Varsakabi 13. mai 2013 Põlva
Risti Põhikool (Harju) 6-9 Varsakabi 13. mai 2013 Harju
Saue Gümnaasium Varsakabi 13. mai 2013 Harju
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Varsakabi 13. mai 2013 Hiiu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5a Varsakabi 13. mai 2013 Pärnu
Osula Põhikool 4 Varsakabi 13. mai 2013 Võru
Osula Põhikool 3 Varsakabi 14. mai 2013 Võru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 3b Varsakabi 14. mai 2013 Ida-Viru
Antsla Gümnaasium 4a Varsakabi 14. mai 2013 Võru
Tudu Lasteaed-Põhikool 5-6 Varsakabi 14. mai 2013 Lääne-Viru
Uulu Lasteaed Varsakabi 14. mai 2013 Pärnu
Viimsi Keskkool 7b Varsakabi 14. mai 2013 Harju
Uulu Lasteaed 2 Varsakabi 14. mai 2013 Pärnu
Kõpu Põhikool Varsakabi 15. mai 2013 Viljandi
Lustivere Põhikool 8 Varsakabi 15. mai 2013 Jõgeva
Kuremaa Lasteaed-Algkool Varsakabi 15. mai 2013 Jõgeva
Peetri Lasteaed Varsakabi 15. mai 2013 Järva
Muraste Looduskool Varsakabi 15. mai 2013 Harju
Tartu Raatuse Gümnaasium 1c Varsakabi 16. mai 2013 Tartu
Puhja Lasteaed Pääsusilm Varsakabi 16. mai 2013 Tartu
Vääna Mõisakool Varsakabi 17. mai 2013 Harju
Raasiku Põhikool 1 Varsakabi 20. mai 2013 Harju
Elva Lasteaed Murumuna Varsakabi 20. mai 2013 Tartu
Ruusa Põhikool 1-2 Varsakabi 20. mai 2013 Põlva
Orissaare Gümnaasium 2 Varsakabi 21. mai 2013 Saare
Harku Lasteaed 3 Varsakabi 21. mai 2013 Harju
Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 1c Varsakabi 23. mai 2013 Tartu

Tagasi tulemuste juurde