Projektis "Tere, Kevad! 2021" osaleb 6390 õpilast ja 348 rühma.


"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Kevadfoto:

""Tõstan käed ... ja naudin päikest!" "
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Suure-Jaani Gümnaasium 4 Kägu 23. aprill 2013 Viljandi
Vastseliina Gümnaasium 2 Kägu 24. aprill 2013 Võru
Kõpu Põhikool 2 Kägu 24. aprill 2013 Viljandi
Haanja Kool 2b3b Kägu 24. aprill 2013 Võru
Tarvastu Gümnaasium Kägu 25. aprill 2013 Viljandi
Rapla Ühisgümnaasium 2a Kägu 25. aprill 2013 Rapla
Tudulinna Põhikool 3 Kägu 26. aprill 2013 Ida-Viru
Hargla Kool 8 Kägu 26. aprill 2013 Valga
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 4 Kägu 27. aprill 2013 Jõgeva
Viluste Põhikool 2 Kägu 27. aprill 2013 Põlva
Parksepa Keskkool 7 Kägu 28. aprill 2013 Võru
Kääpa Põhikool 4 Kägu 28. aprill 2013 Võru
Heimtali Põhikool 5a6 Kägu 28. aprill 2013 Viljandi
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6 Kägu 28. aprill 2013 Jõgeva
Tapa Gümnaasium 6-8 Kägu 28. aprill 2013 Lääne-Viru
Luua Algkool 1-4 Kägu 28. aprill 2013 Jõgeva
Orava Põhikool 35 Kägu 28. aprill 2013 Põlva
Krootuse Põhikool 3 Kägu 28. aprill 2013 Põlva
Tsirguliina Keskkool 1 Kägu 28. aprill 2013 Valga
Kääpa Põhikool 3 Kägu 28. aprill 2013 Võru
Sonda Põhikool 1-4 Kägu 28. aprill 2013 Ida-Viru
Tartu Loodusmaja Kägu 28. aprill 2013 Tartu
Rõngu Keskkool 1-3 Kägu 29. aprill 2013 Tartu
Osula Põhikool 1 Kägu 29. aprill 2013 Võru
Lihula Lasteaed Kägu 29. aprill 2013 Lääne
Kildu Põhikool 4 Kägu 29. aprill 2013 Viljandi
Värska Lasteaed Kägu 29. aprill 2013 Põlva
Konguta Kool 1-4 Kägu 29. aprill 2013 Tartu
Tääksi Põhikool 5-7 Kägu 29. aprill 2013 Viljandi
Tartu Hiie Kool 2b Kägu 29. aprill 2013 Tartu
Kuldre Kool 6 Kägu 30. aprill 2013 Võru
Unipiha Algkool 1-4 Kägu 30. aprill 2013 Tartu
Viljandi Jakobsoni Kool 8b Kägu 30. aprill 2013 Viljandi
Kõpu Põhikool Kägu 1. mai 2013 Viljandi
Tartu Forseliuse Gümnaasium 1a Kägu 1. mai 2013 Tartu
Konguta Kool 5-6 Kägu 1. mai 2013 Tartu
Haanja Kool 1a2a Kägu 1. mai 2013 Võru
Saare valla lasteaed Siilike Kägu 1. mai 2013 Jõgeva
Seljametsa Lasteaed-Algkool Kägu 1. mai 2013 Pärnu
Tali Põhikool 2-3 Kägu 1. mai 2013 Pärnu
Tudu Lasteaed-Põhikool 5-6 Kägu 1. mai 2013 Lääne-Viru
Sillaotsa Kool 2 Kägu 1. mai 2013 Tartu
Vara Põhikool 1-4 Kägu 1. mai 2013 Tartu
Orissaare Gümnaasium 4 Kägu 1. mai 2013 Saare
Vastseliina Gümnaasium 1a Kägu 1. mai 2013 Võru
Suislepa Lasteaed-Algkool 5-6 Kägu 1. mai 2013 Viljandi
Savikoja Kägu 1. mai 2013 Tartu
Värska Gümnaasium 1 Kägu 1. mai 2013 Põlva
Vara Põhikool 6 Kägu 1. mai 2013 Tartu
Kirivere Põhikool 5 Kägu 2. mai 2013 Viljandi
Osula Põhikool 4 Kägu 2. mai 2013 Võru
Puiga Põhikool 2 Kägu 2. mai 2013 Võru
Laiuse Põhikool 3-4 Kägu 2. mai 2013 Jõgeva
Kuuste Kool 4 Kägu 2. mai 2013 Tartu
Võru Kesklinna Gümnaasium 5b Kägu 2. mai 2013 Võru
Järva-Jaani Gümnaasium 3 Kägu 2. mai 2013 Järva
Peetri Lasteaed Kägu 2. mai 2013 Järva
Võnnu Lasteaed Värvuke Kägu 2. mai 2013 Tartu
Hummuli Põhikool 4 Kägu 2. mai 2013 Valga
Valguta Algkool-Lasteaed 1-4 Kägu 2. mai 2013 Tartu
Hummuli Põhikool 1 Kägu 2. mai 2013 Valga
Sõmerpalu Põhikool 4 Kägu 2. mai 2013 Võru
Mooste Põhikool 1 Kägu 2. mai 2013 Põlva
Kiviõli 1. Keskkool 9b Kägu 2. mai 2013 Ida-Viru
Värska Gümnaasium 3 Kägu 2. mai 2013 Põlva
Esku-Kamari Kool 2-3 Kägu 2. mai 2013 Jõgeva
Kanepi Gümnaasium 6 Kägu 3. mai 2013 Põlva
Konguta Kool Kägu 3. mai 2013 Tartu
Kõo Lasteaed Kägu 3. mai 2013 Viljandi
Are Põhikool Kägu 3. mai 2013 Pärnu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5a Kägu 3. mai 2013 Pärnu
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 3 Kägu 3. mai 2013 Jõgeva
Tudulinna Põhikool 4 Kägu 3. mai 2013 Ida-Viru
Kanepi Gümnaasium 2 Kägu 3. mai 2013 Põlva
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 7ab Kägu 3. mai 2013 Ida-Viru
Uulu Lasteaed Kägu 3. mai 2013 Pärnu
F.von Wrangelli nim Roela Põhikool 5 Kägu 3. mai 2013 Lääne-Viru
Nõva Kool 2 Kägu 3. mai 2013 Lääne
Risti Põhikool (Harju) 2-3 Kägu 3. mai 2013 Harju
Konguta Kool 3 Kägu 3. mai 2013 Tartu
Pärnu Vanalinna Põhikool 3b Kägu 3. mai 2013 Pärnu
Emmaste Põhikool Kägu 3. mai 2013 Hiiu
Haljala Gümnaasium 4b Kägu 3. mai 2013 Lääne-Viru
Hargla Kool 3 Kägu 3. mai 2013 Valga
Valga Lasteaed Walko 2 Kägu 3. mai 2013 Valga
Kääpa Põhikool 2 Kägu 3. mai 2013 Võru
Kose Gümnaasium 4b Kägu 4. mai 2013 Harju
Andu-Papi Seltsi loodusring Kägu 4. mai 2013 Pärnu
Paide Gümnaasium 1c Kägu 4. mai 2013 Järva
Võru I Põhikool 2 Kägu 4. mai 2013 Võru
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 3s Kägu 4. mai 2013 Pärnu
Narva lasteaed Punamütsike Kägu 4. mai 2013 Ida-Viru
Kehtna Põhikool 1-9 Kägu 4. mai 2013 Rapla
Elva Gümnaasium 1d Kägu 4. mai 2013 Tartu
Tori Põhikool 5 Kägu 4. mai 2013 Pärnu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 4d Kägu 4. mai 2013 Tartu
Himmaste Algkool 12 Kägu 4. mai 2013 Põlva
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 4a Kägu 4. mai 2013 Harju
Suure-Jaani Gümnaasium 6b Kägu 4. mai 2013 Viljandi
Põltsamaa Ühisgümnaasium 4c Kägu 4. mai 2013 Jõgeva
Sürgavere Lasteaed-Põhikool 3 Kägu 4. mai 2013 Viljandi
Oru Põhikool 7 Kägu 4. mai 2013 Harju
Nõva Kool 1-3 Kägu 4. mai 2013 Lääne
Kadrina Keskkool 5a Kägu 5. mai 2013 Lääne-Viru
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 5 Kägu 5. mai 2013 Jõgeva
Tartu Raatuse Gümnaasium 1c Kägu 5. mai 2013 Tartu
Tallinna Muusikakeskkool 5 Kägu 5. mai 2013 Harju
Kadrina Keskkool 6a Kägu 5. mai 2013 Lääne-Viru
Jõhvi Gümnaasium 7 Kägu 5. mai 2013 Ida-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Kägu 5. mai 2013 Lääne
Türi Põhikool 1a Kägu 5. mai 2013 Järva
Kaelase Kool 4-9 Kägu 5. mai 2013 Pärnu
Kohila Gümnaasium Kägu 5. mai 2013 Rapla
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool 2 Kägu 6. mai 2013 Harju
Hagudi Põhikool 5 Kägu 6. mai 2013 Rapla
Rakvere Linna Algkool 3 Kägu 6. mai 2013 Lääne-Viru
Narva Lasteaed Muinasjutt Kägu 6. mai 2013 Ida-Viru
Antsla Gümnaasium 4a Kägu 6. mai 2013 Võru
Kolde Lasteaed Kägu 6. mai 2013 Harju
Kuremaa Lasteaed-Algkool Kägu 6. mai 2013 Jõgeva
Peetri Kool 1 Kägu 6. mai 2013 Järva
Kuressaare Gümnaasium 4c Kägu 6. mai 2013 Saare
Võru I Põhikool 1 Kägu 6. mai 2013 Võru
Peetri Kool 6-7 Kägu 6. mai 2013 Järva
Suure-Jaani Gümnaasium 1 Kägu 6. mai 2013 Viljandi
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Kägu 6. mai 2013 Hiiu
Raasiku Põhikool 1 Kägu 6. mai 2013 Harju
Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 3c Kägu 7. mai 2013 Ida-Viru
Kuusalu Keskkool Kägu 7. mai 2013 Harju
Metsapoole Põhikool 7-8 Kägu 7. mai 2013 Pärnu
Puhja Lasteaed Pääsusilm Kägu 7. mai 2013 Tartu
Tilsi Põhikool 7-8 Kägu 7. mai 2013 Põlva
Taebla Gümnaasium 1-3 Kägu 7. mai 2013 Lääne
Kuuste Kool 5 Kägu 7. mai 2013 Tartu
Leppneeme Lasteaed Kägu 7. mai 2013 Harju
Valga Põhikool 4a Kägu 7. mai 2013 Valga
Väike-Maarja Gümnaasium 6b Kägu 7. mai 2013 Lääne-Viru
Jõõpre Põhikool 2 Kägu 7. mai 2013 Pärnu
Kadrina Keskkool 4b Kägu 7. mai 2013 Lääne-Viru
Tartu Mart Reiniku Gümnaasium 1c Kägu 7. mai 2013 Tartu
Liivalaia Gümnaasium 1b Kägu 7. mai 2013 Harju
Jäneda Kool 4 Kägu 7. mai 2013 Lääne-Viru
Kolga Keskkool 2 Kägu 7. mai 2013 Harju
Põltsamaa Ühisgümnaasium 6a Kägu 8. mai 2013 Jõgeva
Orissaare Gümnaasium 3 Kägu 8. mai 2013 Saare
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5b Kägu 8. mai 2013 Pärnu
Ruhnu Põhikool 1-9 Kägu 8. mai 2013 Saare
Tartu Lasteaed Annike Kägu 8. mai 2013 Tartu
Lümanda Põhikool 1-5 Kägu 8. mai 2013 Saare
Lüganuse Keskkool 2 Kägu 8. mai 2013 Ida-Viru
Uulu Lasteaed 2 Kägu 8. mai 2013 Pärnu
Muraste Looduskool Kägu 8. mai 2013 Harju
Valga Vene Gümnaasium 7a Kägu 8. mai 2013 Valga
Valga Jaanikese Kool 3-4 Kägu 9. mai 2013 Valga
Paldiski Gümnaasium 5 Kägu 9. mai 2013 Harju
Koigi Lasteaed Kalevipoeg Kägu 9. mai 2013 Järva
Kadrina Keskkool 3b Kägu 9. mai 2013 Lääne-Viru
Osula Põhikool 2 Kägu 9. mai 2013 Võru
Vääna Mõisakool Kägu 9. mai 2013 Harju
Sindi Gümnaasium 5b Kägu 9. mai 2013 Pärnu
Saue Gümnaasium Kägu 9. mai 2013 Harju
Muhu Põhikool 5 Kägu 9. mai 2013 Saare
Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 7a Kägu 10. mai 2013 Ida-Viru
Kirivere Põhikool 6 Kägu 10. mai 2013 Viljandi
Paikuse Põhikool 2b Kägu 10. mai 2013 Pärnu
Tartu Veeriku Kool 5b Kägu 10. mai 2013 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Algkool Kägu 10. mai 2013 Harju
Uuemõisa Lasteaed-Algkool 4 Kägu 10. mai 2013 Lääne
Harku Lasteaed 3 Kägu 10. mai 2013 Harju
Lustivere Põhikool 8 Kägu 10. mai 2013 Jõgeva
Ristiku Põhikool 1 Kägu 10. mai 2013 Harju
Tartu Veeriku Kool 4b Kägu 10. mai 2013 Tartu
Kuusalu Keskkool 2b Kägu 10. mai 2013 Harju
Risti Põhikool 2a4 Kägu 10. mai 2013 Lääne
Tartu Maarjamõisa Lasteaed Kägu 10. mai 2013 Tartu
Paide Gümnaasium 1b Kägu 10. mai 2013 Järva
Rakvere Linna Algkool 5 Kägu 11. mai 2013 Lääne-Viru
Tartu Raatuse Gümnaasium 1b Kägu 11. mai 2013 Tartu
Imavere Põhikool 3-4 Kägu 11. mai 2013 Järva
Salme Põhikool 6-9 Kägu 11. mai 2013 Saare
Miina Härma Gümnaasium 6 Kägu 12. mai 2013 Tartu
Lehtse Kool 1-2 Kägu 12. mai 2013 Lääne-Viru
Virtsu Kool 5-9 Kägu 12. mai 2013 Lääne
Kiili Gümnaasium 3c Kägu 12. mai 2013 Harju
Pärnu Ühisgümnaasium 5a Kägu 12. mai 2013 Pärnu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 3a Kägu 12. mai 2013 Tartu
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Kägu 12. mai 2013 Pärnu
Tornimäe Põhikool 1-3 Kägu 13. mai 2013 Saare
Orissaare Gümnaasium 2 Kägu 13. mai 2013 Saare
Ruusa Põhikool 1-2 Kägu 13. mai 2013 Põlva
Tartu Katoliku Kool 1a Kägu 13. mai 2013 Tartu
Lüganuse Keskkool 6 Kägu 14. mai 2013 Ida-Viru
Kuressaare Gümnaasium 5b Kägu 15. mai 2013 Saare
Tornimäe Põhikool 4-6 Kägu 15. mai 2013 Saare
Sõmeru Põhikool 3 Kägu 16. mai 2013 Lääne-Viru
Kesklinna Lasteaed Türil Kägu 17. mai 2013 Järva
Kuressaare Gümnaasium 5c Kägu 19. mai 2013 Saare
Narva Lasteaed Kuldkalake Kägu 19. mai 2013 Ida-Viru
Audru Keskkool 3 Kägu 19. mai 2013 Pärnu
Tallinna 21. Kool 6c Kägu 24. mai 2013 Harju

Tagasi tulemuste juurde