"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2021" osaleb 6390 õpilast ja 348 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Tallinna Reaalkool Ülane 4. aprill 2005 Harju
Tallinna Reaalkool 2 Ülane 5. aprill 2005 Harju
Mustjala Põhikool Ülane 10. aprill 2005 Harju
Abja Gümnaasium Ülane 10. aprill 2005 Viljandi
Türi Gümnaasium Ülane 11. aprill 2005 Järva
Saduküla Põhikool Ülane 13. aprill 2005 Jõgeva
Luunja Keskkool 1 Ülane 13. aprill 2005 Tartu
Riidaja Põhikool Ülane 14. aprill 2005 Valga
Tornimäe Põhikool Ülane 14. aprill 2005 Saare
Konguta Kool Ülane 15. aprill 2005 Tartu
Kärdla Ühisgümnaasium Ülane 15. aprill 2005 Hiiu
Ruhnu Põhikool Ülane 15. aprill 2005 Saare
Pärnjõe Põhikool Ülane 15. aprill 2005 Pärnu
Kehtna Põhikool Ülane 15. aprill 2005 Rapla
Kaali Põhikool Ülane 15. aprill 2005 Saare
Põlva Ühisgümnaasium Ülane 16. aprill 2005 Põlva
Antsla Gümnaasium 2 Ülane 16. aprill 2005 Võru
Valgjärve Põhikool Ülane 16. aprill 2005 Põlva
Häädemeeste Keskkool 1 Ülane 16. aprill 2005 Pärnu
Tääksi Põhikool Ülane 16. aprill 2005 Viljandi
Tori Põhikool Ülane 16. aprill 2005 Pärnu
Saaremaa Ühisgümnaasium Ülane 16. aprill 2005 Saare
Unipiha Algkool Ülane 16. aprill 2005 Tartu
Leevi Algkool Ülane 16. aprill 2005 Põlva
Viljandi Maagümnaasium Ülane 16. aprill 2005 Viljandi
Savikoja Ülane 16. aprill 2005 Tartu
Tamsalu Gümnaasium Ülane 17. aprill 2005 Lääne-Viru
Hargla Põhikool Ülane 17. aprill 2005 Valga
Imavere Põhikool Ülane 17. aprill 2005 Järva
Tartu Ülikool Ülane 17. aprill 2005 Tartu
Lihula Gümnaasium Ülane 17. aprill 2005 Lääne
Jõhvi Gümnaasium Ülane 17. aprill 2005 Ida-Viru
Otepää Gümnaasium 1 Ülane 17. aprill 2005 Valga
Võru Kesklinna Gümnaasium 2 Ülane 17. aprill 2005 Võru
Luunja Keskkool Ülane 17. aprill 2005 Tartu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 2 Ülane 17. aprill 2005 Pärnu
Vana-Koiola Kool Ülane 17. aprill 2005 Põlva
Viluste Põhikool Ülane 17. aprill 2005 Põlva
Helme Sanatoorne Internaatkool Ülane 17. aprill 2005 Valga
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Ülane 17. aprill 2005 Ida-Viru
Metsküla Algkool Ülane 17. aprill 2005 Lääne
Järve Gümnaasium Ülane 17. aprill 2005 Ida-Viru
Antsla Gümnaasium Ülane 17. aprill 2005 Võru
Kääpa Põhikool Ülane 17. aprill 2005 Võru
Kolga Keskkool Ülane 17. aprill 2005 Harju
Mikitamäe Põhikool Ülane 18. aprill 2005 Põlva
Halliste Põhikool Ülane 18. aprill 2005 Viljandi
Koonga Põhikool Ülane 18. aprill 2005 Pärnu
Kuremaa Lasteaed-Algkool Ülane 18. aprill 2005 Jõgeva
Mikitamäe Põhikool 2 Ülane 18. aprill 2005 Põlva
Turba Gümnaasium Ülane 18. aprill 2005 Harju
Ruusa Põhikool Ülane 18. aprill 2005 Põlva
Otepää Gümnaasium Ülane 18. aprill 2005 Valga
Raudna Põhikool Ülane 18. aprill 2005 Viljandi
Kahtla Põhikool Ülane 19. aprill 2005 Saare
Vormsi Ülane 19. aprill 2005 Lääne
Koikküla Lasteaed-Algkool Ülane 19. aprill 2005 Valga
Turba Gümnaasium 1 Ülane 19. aprill 2005 Harju
Valguta Lasteaed-Algkool 2 Ülane 19. aprill 2005 Tartu
Kuusalu Keskkool Ülane 20. aprill 2005 Harju
Virtsu Põhikool Ülane 20. aprill 2005 Lääne
Vatla Põhikool Ülane 20. aprill 2005 Lääne
Kabala Põhikool 4 Ülane 21. aprill 2005 Rapla
Osula Põhikool Ülane 21. aprill 2005 Võru
Tapa Gümnaasium Ülane 21. aprill 2005 Lääne-Viru
Väätsa Põhikool Ülane 22. aprill 2005 Järva
Tartu Hiie Kool Ülane 23. aprill 2005 Tartu
Fr. Tuglase nim. Ahja Keskkool Ülane 23. aprill 2005 Põlva
Kohila Gümnaasium Ülane 24. aprill 2005 Rapla
Paikuse Põhikool 2 Ülane 24. aprill 2005 Pärnu
Aravete Keskkool Ülane 24. aprill 2005 Järva
C.R. Jakobsoni nimeline Gümnaasium Ülane 25. aprill 2005 Viljandi
Aruküla Lasteaed Rukkilill Ülane 25. aprill 2005 Harju
Võhma Gümnaasium Ülane 25. aprill 2005 Viljandi
Albu Põhikool Ülane 25. aprill 2005 Järva
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium Ülane 25. aprill 2005 Pärnu
Peetri Põhikool Ülane 25. aprill 2005 Järva
Roosna-Alliku Põhikool 2 Ülane 25. aprill 2005 Järva
Lüllemäe Põhikool Ülane 25. aprill 2005 Valga
Lihula Gümnaasium 2 Ülane 25. aprill 2005 Lääne
Aruküla Põhikool Ülane 25. aprill 2005 Harju
Valgu Põhikool Ülane 25. aprill 2005 Rapla
Suure-Jaani Gümnaasium Ülane 25. aprill 2005 Viljandi
Emmaste Põhikool Ülane 25. aprill 2005 Hiiu
Muraste Ülane 25. aprill 2005 Harju
C.R. Jakobsoni nimeline Torma Põhikool Ülane 25. aprill 2005 Jõgeva
Valga Põhikool Ülane 25. aprill 2005 Valga
Tõrva Gümnaasium Ülane 25. aprill 2005 Valga
Tallinna Ristiku Põhikool Ülane 25. aprill 2005 Harju
Järva-Jaani Gümnaasium Ülane 25. aprill 2005 Järva
Oru Põhikool 1 Ülane 25. aprill 2005 Harju
Sadala Põhikool Ülane 26. aprill 2005 Jõgeva
Rakke Gümnaasium Ülane 26. aprill 2005 Lääne-Viru
Saue Gümnaasium Ülane 26. aprill 2005 Harju
Koeru Keskkool Ülane 26. aprill 2005 Järva
Puka Keskkool 3 Ülane 27. aprill 2005 Valga
Tartu Emajõe Kool Ülane 27. aprill 2005 Tartu
Neeme Algkool Ülane 27. aprill 2005 Harju
Maarja Põhikool 1 Ülane 27. aprill 2005 Jõgeva
Kärstna Põhikool Ülane 27. aprill 2005 Viljandi
Sonda Põhikool Ülane 27. aprill 2005 Ida-Viru
Pärnu Noorte Loodusmaja Ülane 28. aprill 2005 Pärnu
Tallinna Lilleküla Gümnaasium Ülane 28. aprill 2005 Harju
Koigi Lasteaed Ülane 28. aprill 2005 Järva
Tartu Forseliuse Gümnaasium Ülane 28. aprill 2005 Tartu
Rõngu Keskkool Ülane 28. aprill 2005 Tartu
Kadrina Keskkool Ülane 28. aprill 2005 Lääne-Viru
Teenuse Ülane 28. aprill 2005 Rapla
Varstu Keskkool Ülane 28. aprill 2005 Võru
Jäneda Põhikool 2 Ülane 28. aprill 2005 Järva
Misso Keskkool Ülane 29. aprill 2005 Võru
Johannese Kool Rosmal Ülane 29. aprill 2005 Põlva
Muhu Põhikool Ülane 30. aprill 2005 Saare
Valgjärve Põhikool 2 Ülane 30. aprill 2005 Põlva
Taali Põhikool Ülane 30. aprill 2005 Pärnu
Pärnu Ühisgümnaasium Ülane 30. aprill 2005 Pärnu
Paide Ühisgümnaasium Ülane 1. mai 2005 Järva
Kunda Ühisgümnaasium Ülane 1. mai 2005 Lääne-Viru
Holstre Põhikool Ülane 1. mai 2005 Viljandi
Kunda Ühisgümnaasium 3 Ülane 1. mai 2005 Lääne-Viru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium Ülane 2. mai 2005 Pärnu
Meremäe-Obinitsa Põhikool Ülane 2. mai 2005 Võru
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 1 Ülane 2. mai 2005 Pärnu
Tartu Loodusmaja Ülane 3. mai 2005 Tartu
Vastseliina Gümnaasium Ülane 4. mai 2005 Võru
Kuldre Põhikool Ülane 5. mai 2005 Võru
Pärnu Rääma Põhikool Ülane 6. mai 2005 Pärnu
Võru Kesklinna Gümnaasium Ülane 7. mai 2005 Võru
Laguja loodusring (Nõo Põhikool) Ülane 7. mai 2005 Tartu
Kunda Ühisgümnaasium 2 Ülane 11. mai 2005 Lääne-Viru
Roosna-Alliku Põhikool 3 Ülane 22. mai 2005 Järva

Tagasi tulemuste juurde