Ülevaade | Osalejad | Vaatlused | Viktoriin | Pildid | Loomad | Abiks | Korraldajad |
Ajakava | Foorum | Tulemused | Haikud | Fotod | Taimed | Ajalugu | Toetajad |
Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates
Kool | Kevadekuulutaja | Kuupäev | Maakond |
---|---|---|---|
Riia Eesti Põhikool 2 | Kuldnokk | 2. märts 2019 | Välismaa |
Pihtla Lasteaed | Kuldnokk | 4. märts 2019 | Saare |
Viluste Põhikool 4 | Kuldnokk | 5. märts 2019 | Põlva |
Mooste Mõisakool 4 | Kuldnokk | 7. märts 2019 | Põlva |
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3b | Kuldnokk | 8. märts 2019 | Pärnu |
Krootuse Põhikool 3 | Kuldnokk | 8. märts 2019 | Põlva |
Risti Kool 5-9 | Kuldnokk | 8. märts 2019 | Harju |
Lindi Lasteaed-Algkool 2 | Kuldnokk | 9. märts 2019 | Pärnu |
Osula Põhikool 3 | Kuldnokk | 10. märts 2019 | Võru |
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 | Kuldnokk | 10. märts 2019 | Lääne |
Kõrveküla Põhikool 3a | Kuldnokk | 11. märts 2019 | Tartu |
Tartu Raatuse Kool 1a | Kuldnokk | 11. märts 2019 | Tartu |
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 | Kuldnokk | 11. märts 2019 | Harju |
Hummuli Põhikool 1-2 | Kuldnokk | 12. märts 2019 | Valga |
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill | Kuldnokk | 12. märts 2019 | Ida-Viru |
Kõmsi Lasteaed-Algkool 3-6 | Kuldnokk | 12. märts 2019 | Lääne |
Emmaste Põhikool 1-4 | Kuldnokk | 13. märts 2019 | Hiiu |
Uulu Lasteaed | Kuldnokk | 13. märts 2019 | Pärnu |
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1a | Kuldnokk | 13. märts 2019 | Pärnu |
Riidaja Põhikool 5-8 | Kuldnokk | 14. märts 2019 | Valga |
Tarvastu Gümnaasium 3 | Kuldnokk | 14. märts 2019 | Viljandi |
Türi Põhikool 3b | Kuldnokk | 14. märts 2019 | Järva |
Koigi Kool | Kuldnokk | 15. märts 2019 | Järva |
Värska Gümnaasium 1 | Kuldnokk | 15. märts 2019 | Võru |
Puhja Kool 6 | Kuldnokk | 15. märts 2019 | Tartu |
Viiratsi Lasteaed Rüblik | Kuldnokk | 15. märts 2019 | Viljandi |
Tartu Lasteaed Kelluke | Kuldnokk | 15. märts 2019 | Tartu |
Valga Priimetsa Kool | Kuldnokk | 15. märts 2019 | Valga |
Tarvastu Lasteaed | Kuldnokk | 15. märts 2019 | Viljandi |
Halliste Põhikool 1-4 | Kuldnokk | 15. märts 2019 | Viljandi |
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-2 | Kuldnokk | 15. märts 2019 | Lääne |
Räpina Ühisgümnaasium 2a | Kuldnokk | 15. märts 2019 | Põlva |
Luunja Lasteaed Midrimaa | Kuldnokk | 15. märts 2019 | Tartu |
Jüri Gümnaasium 2e | Kuldnokk | 16. märts 2019 | Harju |
Tamsalu Gümnaasium 1a6a | Kuldnokk | 16. märts 2019 | Lääne-Viru |
Valga Põhikool 2c | Kuldnokk | 16. märts 2019 | Valga |
Valguta Lasteaed-Algkool 23 | Kuldnokk | 16. märts 2019 | Tartu |
Vana-Vigala Põhikool 2-3 | Kuldnokk | 16. märts 2019 | Rapla |
Värska Gümnaasium 3-4 | Kuldnokk | 16. märts 2019 | Võru |
Antsla Gümnaasium 6b | Kuldnokk | 17. märts 2019 | Võru |
Aste Põhikool 1 | Kuldnokk | 17. märts 2019 | Saare |
Jakob Westholmi Gümnaasium 3d | Kuldnokk | 17. märts 2019 | Harju |
Toila Gümnaasium 1-4 | Kuldnokk | 17. märts 2019 | Ida-Viru |
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke | Kuldnokk | 18. märts 2019 | Ida-Viru |
Türi Põhikool 2c | Kuldnokk | 18. märts 2019 | Järva |
Põlva Kool 3d | Kuldnokk | 18. märts 2019 | Põlva |
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas | Kuldnokk | 18. märts 2019 | Harju |
Tallinna Kesklinna Põhikool 1 5 | Kuldnokk | 18. märts 2019 | Harju |
Mustjala Lasteaed-Põhikool 4-6 | Kuldnokk | 18. märts 2019 | Saare |
Võsukese Lasteaed | Kuldnokk | 18. märts 2019 | Harju |
Kääpa Põhikool 1 | Kuldnokk | 19. märts 2019 | Võru |
Lehtse Kool 1-4 | Kuldnokk | 19. märts 2019 | Lääne-Viru |
Põltsamaa Lasteaed “Mari” | Kuldnokk | 19. märts 2019 | Jõgeva |
Unipiha Algkool 1-4 | Kuldnokk | 19. märts 2019 | Tartu |
Võsukese Lasteaed 2 | Kuldnokk | 19. märts 2019 | Harju |
Torma Lasteaed "Linnutaja" | Kuldnokk | 19. märts 2019 | Jõgeva |
Risti Põhikool 1 | Kuldnokk | 19. märts 2019 | Lääne |
Puhja Kool 5 | Kuldnokk | 19. märts 2019 | Tartu |
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool | Kuldnokk | 19. märts 2019 | Harju |
Ruhnu Põhikool 4-8 | Kuldnokk | 20. märts 2019 | Saare |
Tarvastu Gümnaasium 3 2 | Kuldnokk | 20. märts 2019 | Viljandi |
Mõisaküla Kool 5 | Kuldnokk | 20. märts 2019 | Viljandi |
Jakob Westholmi Gümnaasium 2a | Kuldnokk | 20. märts 2019 | Harju |
Haapsalu Linna Algkool 2a | Kuldnokk | 20. märts 2019 | Lääne |
Valga Põhikool 1d | Kuldnokk | 20. märts 2019 | Valga |
Tartu Hiie Kool 4b | Kuldnokk | 20. märts 2019 | Tartu |
Harkujärve Põhikool 2b | Kuldnokk | 20. märts 2019 | Harju |
Jõhvi Põhikool 6 | Kuldnokk | 21. märts 2019 | Ida-Viru |
Pelguranna Lasteaed 2 | Kuldnokk | 21. märts 2019 | Harju |
Tarvastu Gümnaasium 4 | Kuldnokk | 21. märts 2019 | Viljandi |
Kose Gümnaasium 2a | Kuldnokk | 21. märts 2019 | Harju |
Hargla Kool 2-4 | Kuldnokk | 21. märts 2019 | Valga |
Pirita Majandusgümnaasium 3a | Kuldnokk | 21. märts 2019 | Harju |
Lümanda Põhikool 2 | Kuldnokk | 21. märts 2019 | Saare |
Sipa-Laukna Lasteaed | Kuldnokk | 21. märts 2019 | Rapla |
Lümanda Põhikool 4 | Kuldnokk | 21. märts 2019 | Saare |
Elva Gümnaasium 1b | Kuldnokk | 21. märts 2019 | Tartu |
Eerika lasteaed Laululind 2 | Kuldnokk | 21. märts 2019 | Tartu |
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6ad | Kuldnokk | 21. märts 2019 | Ida-Viru |
Kõo Lasteaed | Kuldnokk | 21. märts 2019 | Viljandi |
Türi Lokuta lasteaed | Kuldnokk | 21. märts 2019 | Järva |
Kuremaa Lasteaed-Algkool | Kuldnokk | 21. märts 2019 | Jõgeva |
Puhja Lasteaed Pääsusilm | Kuldnokk | 22. märts 2019 | Tartu |
Otepää looduskeskus | Kuldnokk | 22. märts 2019 | Valga |
Tõrva Gümnaasium 2 | Kuldnokk | 22. märts 2019 | Valga |
Pelguranna Lasteaed | Kuldnokk | 22. märts 2019 | Harju |
Rakvere Gümnaasium 4d | Kuldnokk | 23. märts 2019 | Lääne-Viru |
Paikuse Lasteaed, Seljametsa maja | Kuldnokk | 23. märts 2019 | Pärnu |
Tõrva Gümnaasium 3 | Kuldnokk | 23. märts 2019 | Valga |
Tõrva Gümnaasium 4 | Kuldnokk | 23. märts 2019 | Valga |
Audentese Erakool 2c | Kuldnokk | 23. märts 2019 | Harju |
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 | Kuldnokk | 23. märts 2019 | Harju |
Varbla Kool 13 | Kuldnokk | 23. märts 2019 | Pärnu |
Muraste Looduskool | Kuldnokk | 23. märts 2019 | Harju |
Aruküla Lasteaed Rukkilill | Kuldnokk | 23. märts 2019 | Harju |
Kõrveküla Põhikool 4a | Kuldnokk | 24. märts 2019 | Tartu |
Loksa Gümnaasium 4a | Kuldnokk | 24. märts 2019 | Harju |
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 3 | Kuldnokk | 24. märts 2019 | Harju |
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 | Kuldnokk | 24. märts 2019 | Harju |
Kanepi Gümnaasium 2 | Kuldnokk | 24. märts 2019 | Põlva |
Keeni Põhikool 4 | Kuldnokk | 24. märts 2019 | Valga |
Jõgeva Põhikool 3c | Kuldnokk | 24. märts 2019 | Jõgeva |
Antsla Gümnaasium 4b | Kuldnokk | 24. märts 2019 | Võru |
Laiuse Jaan Poska Põhikool 3-6 | Kuldnokk | 24. märts 2019 | Jõgeva |
Alavere Põhikool 3 | Kuldnokk | 25. märts 2019 | Harju |
Alavere Põhikool 2 | Kuldnokk | 25. märts 2019 | Harju |
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 4 | Kuldnokk | 25. märts 2019 | Jõgeva |
Saue Gümnaasium 4e | Kuldnokk | 25. märts 2019 | Harju |
Osula Põhikool 2 | Kuldnokk | 25. märts 2019 | Võru |
Tõrva Gümnaasium 5 | Kuldnokk | 25. märts 2019 | Valga |
Võru Lasteaed Sõleke | Kuldnokk | 25. märts 2019 | Võru |
Tilsi Põhikool 2 | Kuldnokk | 25. märts 2019 | Põlva |
Lümanda Põhikool 3 | Kuldnokk | 26. märts 2019 | Saare |
Sonda Kool 5-6 | Kuldnokk | 26. märts 2019 | Ida-Viru |
Lasila Põhikool 5 | Kuldnokk | 26. märts 2019 | Lääne-Viru |
Kõrveküla Põhikool 4c | Kuldnokk | 26. märts 2019 | Tartu |
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1 | Kuldnokk | 26. märts 2019 | Pärnu |
Rapla Vesiroosi Kool 3a | Kuldnokk | 27. märts 2019 | Rapla |
Pärnu-Jaagupi Põhikool 6a | Kuldnokk | 27. märts 2019 | Pärnu |
Varbla Kool 24 | Kuldnokk | 27. märts 2019 | Pärnu |
Tudulinna Põhikool 34 | Kuldnokk | 27. märts 2019 | Ida-Viru |
Rakvere Põhikool | Kuldnokk | 27. märts 2019 | Lääne-Viru |
Kohila Gümnaasium 7b | Kuldnokk | 27. märts 2019 | Rapla |
Orissaare Gümnaasium 3 | Kuldnokk | 28. märts 2019 | Saare |
Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju | Kuldnokk | 28. märts 2019 | Ida-Viru |
Aravete Keskkool 1 | Kuldnokk | 28. märts 2019 | Järva |
Põlva Lasteaed Mesimumm | Kuldnokk | 28. märts 2019 | Põlva |
Virtsu Kool 3-4 | Kuldnokk | 28. märts 2019 | Lääne |
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke 2 | Kuldnokk | 28. märts 2019 | Ida-Viru |
Väike-Maarja Gümnaasium 2b | Kuldnokk | 28. märts 2019 | Lääne-Viru |
Peetri Kool 4-5 | Kuldnokk | 28. märts 2019 | Järva |
Kärdla Põhikooli Kõpu õppekoht 6 | Kuldnokk | 29. märts 2019 | Hiiu |
Palupera Põhikool | Kuldnokk | 29. märts 2019 | Valga |
Vääna Mõisakool | Kuldnokk | 29. märts 2019 | Harju |
Rakvere Gümnaasium 5c | Kuldnokk | 29. märts 2019 | Lääne-Viru |
Kadrina Keskkool 3b | Kuldnokk | 30. märts 2019 | Lääne-Viru |
Varbola Lasteaed-Algkool 1-2 | Kuldnokk | 30. märts 2019 | Rapla |
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1a | Kuldnokk | 30. märts 2019 | Ida-Viru |
Põlva Kool 2a | Kuldnokk | 30. märts 2019 | Põlva |
Elva Gümnaasium 2d | Kuldnokk | 30. märts 2019 | Tartu |
Türi Põhikool 1b | Kuldnokk | 31. märts 2019 | Järva |
Saku Valla Lasteaed Päikesekild | Kuldnokk | 31. märts 2019 | Harju |
Tartu Lasteaed Annike 2 | Kuldnokk | 1. aprill 2019 | Tartu |
Rakke Kool 8 | Kuldnokk | 1. aprill 2019 | Lääne-Viru |
Ääsmäe Põhikool 5-6 | Kuldnokk | 1. aprill 2019 | Harju |
Rakke Kool 7 | Kuldnokk | 1. aprill 2019 | Lääne-Viru |
Kasti-Orgita Lasteaed | Kuldnokk | 1. aprill 2019 | Rapla |
Muhu Põhikool 5 | Kuldnokk | 1. aprill 2019 | Saare |
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill 2 | Kuldnokk | 1. aprill 2019 | Ida-Viru |
Nõva Kool lasteaed | Kuldnokk | 1. aprill 2019 | Lääne |
Tartu Lasteaed Sass | Kuldnokk | 2. aprill 2019 | Tartu |
Kohila Gümnaasium 1 | Kuldnokk | 2. aprill 2019 | Rapla |
Hargla Kool 1-3 | Kuldnokk | 2. aprill 2019 | Valga |
Konguta Kool 3 | Kuldnokk | 2. aprill 2019 | Tartu |
Metsküla Algkool 1-3 | Kuldnokk | 2. aprill 2019 | Lääne |
Ääsmäe Lasteaed | Kuldnokk | 2. aprill 2019 | Harju |
Tahkuranna Lasteaed-Algkool 4-7a | Kuldnokk | 2. aprill 2019 | Pärnu |
Alavere Põhikool 1 | Kuldnokk | 3. aprill 2019 | Harju |
Kuuste Kool 1 | Kuldnokk | 3. aprill 2019 | Tartu |
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1c | Kuldnokk | 3. aprill 2019 | Pärnu |
Tallinna Liivaku Lasteaed | Kuldnokk | 3. aprill 2019 | Harju |
Voore Põhikool | Kuldnokk | 4. aprill 2019 | Jõgeva |
Haapsalu Linna Algkool 3b | Kuldnokk | 4. aprill 2019 | Lääne |
Valga Jaanikese Kool 3-5 | Kuldnokk | 4. aprill 2019 | Valga |
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-4 | Kuldnokk | 4. aprill 2019 | Hiiu |
Kõrveküla lasteaed Päikeseratas | Kuldnokk | 4. aprill 2019 | Tartu |
Kohtla-Järve Lasteaed Tareke | Kuldnokk | 5. aprill 2019 | Ida-Viru |
Väike-Maarja Gümnaasium 2a | Kuldnokk | 5. aprill 2019 | Lääne-Viru |
Tartu Maarjamõisa Lasteaed 2 | Kuldnokk | 5. aprill 2019 | Tartu |
Tartu Hiie Kool 4b 2 | Kuldnokk | 5. aprill 2019 | Tartu |
Pirita Majandusgümnaasium 3c | Kuldnokk | 6. aprill 2019 | Harju |
Tartu Erakool 2a | Kuldnokk | 6. aprill 2019 | Tartu |
Põltsamaa Ühisgümnaasium 5b | Kuldnokk | 6. aprill 2019 | Jõgeva |
Lagedi lasteaed | Kuldnokk | 6. aprill 2019 | Harju |
Suure-Jaani Kool 3a | Kuldnokk | 8. aprill 2019 | Viljandi |
Tallinna Inglise Kolledž 5-8 | Kuldnokk | 8. aprill 2019 | Harju |
Tartu Hansa Kool 3a | Kuldnokk | 8. aprill 2019 | Tartu |
Riisipere Lasteaed | Kuldnokk | 10. aprill 2019 | Harju |
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5a | Kuldnokk | 10. aprill 2019 | Ida-Viru |
Türi Põhikool 1a | Kuldnokk | 10. aprill 2019 | Järva |
Tallinna Meelespea Lasteaed | Kuldnokk | 11. aprill 2019 | Harju |
Tartu Raatuse Kool 3a | Kuldnokk | 12. aprill 2019 | Tartu |
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 | Kuldnokk | 15. aprill 2019 | Hiiu |
Tallinna Jaan Poska Lasteaed | Kuldnokk | 15. aprill 2019 | Harju |
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2a | Kuldnokk | 15. aprill 2019 | Ida-Viru |
Tallinna Lasteaed Südameke | Kuldnokk | 18. aprill 2019 | Harju |
Kadrina Keskkool 34 | Kuldnokk | 20. aprill 2019 | Lääne-Viru |
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-4 | Kuldnokk | 22. aprill 2019 | Lääne-Viru |
Rakvere Gümnaasium 4b | Kuldnokk | 23. aprill 2019 | Lääne-Viru |
Puhja Lasteaed Pääsusilm 2 | Kuldnokk | 25. aprill 2019 | Tartu |
Imavere Põhikool 3-4 | Kuldnokk | 25. aprill 2019 | Järva |
Kadrina Keskkool 6a | Kuldnokk | 27. aprill 2019 | Lääne-Viru |
Nõva Kool 1-2 | Kuldnokk | 27. aprill 2019 | Lääne |
Tallinna Kesklinna Põhikool 1 3 | Kuldnokk | 10. mai 2019 | Harju |