"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2020" osaleb 5837 õpilast ja 363 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Suure-Veerksu, Saare-Jaani Lapsuliblikas 8. märts 2020 Põlva
Põlva Kool 3a Lapsuliblikas 8. märts 2020 Põlva
Kõo Lasteaed Lapsuliblikas 8. märts 2020 Viljandi
Tartu Loodusmaja Lapsuliblikas 8. märts 2020 Tartu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Lapsuliblikas 8. märts 2020 Pärnu
Elva Lasteaed Murumuna Lapsuliblikas 9. märts 2020 Tartu
Elva Gümnaasium 3d Lapsuliblikas 10. märts 2020 Tartu
Koigi Kool Lapsuliblikas 12. märts 2020 Järva
Virtsu Kool 4-5 Lapsuliblikas 14. märts 2020 Lääne
Värska Gümnaasium 3 Lapsuliblikas 15. märts 2020 Võru
Riidaja Põhikool 6-9 Lapsuliblikas 15. märts 2020 Valga
Pirita Kose Lasteaed Lapsuliblikas 15. märts 2020 Harju
Tallinna Kullerkupu Lasteaed Lapsuliblikas 16. märts 2020 Harju
Tõrva Gümnaasium 1b Lapsuliblikas 16. märts 2020 Valga
Tõrva Gümnaasium 5a Lapsuliblikas 16. märts 2020 Valga
Tõrva Gümnaasium 4b Lapsuliblikas 16. märts 2020 Valga
Tõrva Gümnaasium 1a Lapsuliblikas 16. märts 2020 Valga
Krootuse Põhikool 1 Lapsuliblikas 17. märts 2020 Põlva
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2a Lapsuliblikas 17. märts 2020 Pärnu
Tirbiku, Stukertid Lapsuliblikas 19. märts 2020 Lääne-Viru
Konguta Kool Lapsuliblikas 19. märts 2020 Tartu
Sonda Kool 1-4 Lapsuliblikas 19. märts 2020 Ida-Viru
Kõmsi, Keskuse Lapsuliblikas 19. märts 2020 Pärnu
Värska Gümnaasium 1 Lapsuliblikas 19. märts 2020 Võru
Metsküla Algkool 1-2 Lapsuliblikas 19. märts 2020 Pärnu
Hargla Kool 24 Lapsuliblikas 19. märts 2020 Valga
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Lapsuliblikas 19. märts 2020 Harju
Varbla Kool 24 Lapsuliblikas 19. märts 2020 Pärnu
Savikoja Lapsuliblikas 19. märts 2020 Tartu
Kurtna Kool 3a Lapsuliblikas 19. märts 2020 Harju
Vääna Mõisakool Lapsuliblikas 19. märts 2020 Harju
Varbla Kool 13 Lapsuliblikas 19. märts 2020 Pärnu
Tallinna Kesklinna Põhikool 2e Lapsuliblikas 19. märts 2020 Harju
Kadrina Keskkool 1a Lapsuliblikas 19. märts 2020 Lääne-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Lapsuliblikas 19. märts 2020 Harju
Tallinna Männikäbi Lasteaed Lapsuliblikas 20. märts 2020 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill Lapsuliblikas 20. märts 2020 Harju
Tarvastu Gümnaasium 1 Lapsuliblikas 20. märts 2020 Viljandi
Osula Põhikool 4 Lapsuliblikas 20. märts 2020 Võru
Sipa-Laukna Lasteaed Lapsuliblikas 20. märts 2020 Rapla
Oru Põhikool 4 Lapsuliblikas 21. märts 2020 Harju
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-5 Lapsuliblikas 21. märts 2020 Hiiu
Raadivere, OleMari Lapsuliblikas 21. märts 2020 Jõgeva
Võru, Sinilillekad Lapsuliblikas 21. märts 2020 Võru
Rakvere, Tikri Uustalu Lapsuliblikas 21. märts 2020 Lääne-Viru
Tarvastu Gümnaasium 4 Lapsuliblikas 22. märts 2020 Viljandi
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 Lapsuliblikas 24. märts 2020 Hiiu
Kadrina Keskkool 2a Lapsuliblikas 24. märts 2020 Lääne-Viru
Kihlevere, Metsavahi Lapsuliblikas 24. märts 2020 Lääne-Viru
Kose-Uuemõisa, Pae Lapsuliblikas 24. märts 2020 Harju
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas Lapsuliblikas 25. märts 2020 Harju
Muhu Põhikool 5 Lapsuliblikas 25. märts 2020 Saare
Mustjala Lasteaed-Põhikool 4-6 Lapsuliblikas 25. märts 2020 Saare
Rõngu Keskkool 2 Lapsuliblikas 25. märts 2020 Tartu
Tarvastu Gümnaasium 4 2 Lapsuliblikas 25. märts 2020 Viljandi
Rakke Kool 8 Lapsuliblikas 25. märts 2020 Lääne-Viru
Rakke Kool 4 Lapsuliblikas 25. märts 2020 Lääne-Viru
Parksepa Keskkool 5 Lapsuliblikas 25. märts 2020 Võru
Pärnu-Jaagupi Põhikool 5 Lapsuliblikas 26. märts 2020 Pärnu
Konguta Kool 4 Lapsuliblikas 26. märts 2020 Tartu
Tudu Lasteaed-Põhikool 4-6 Lapsuliblikas 26. märts 2020 Lääne-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 2 Lapsuliblikas 26. märts 2020 Pärnu
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a Lapsuliblikas 26. märts 2020 Ida-Viru
Kadrina Keskkool 5a Lapsuliblikas 26. märts 2020 Lääne-Viru
Kohila Gümnaasium 7c Lapsuliblikas 26. märts 2020 Rapla
Tallinna Liivaku Lasteaed 2 Lapsuliblikas 26. märts 2020 Harju
Värska Gümnaasium 2 Lapsuliblikas 26. märts 2020 Võru
Kadrina Keskkool 1c Lapsuliblikas 26. märts 2020 Lääne-Viru
Tsergondõ, Kadri Haav Lapsuliblikas 26. märts 2020 Võru
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Lapsuliblikas 26. märts 2020 Lääne
Muhu, Vanamõisa Lapsuliblikas 26. märts 2020 Saare
Kadrina Keskkool 2c Lapsuliblikas 26. märts 2020 Lääne-Viru
Tallinna Liivaku Lasteaed Lapsuliblikas 26. märts 2020 Harju
Kadrina Keskkool 2b Lapsuliblikas 26. märts 2020 Lääne-Viru
Laitse lasteaed Lapsuliblikas 26. märts 2020 Harju
Võnnu Lasteaed Värvuke Lapsuliblikas 27. märts 2020 Tartu
Kanepi Gümnaasium 3 Lapsuliblikas 27. märts 2020 Põlva
Valga Põhikool 2d Lapsuliblikas 27. märts 2020 Valga
Osula Põhikool 3 Lapsuliblikas 27. märts 2020 Võru
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Lapsuliblikas 27. märts 2020 Lääne-Viru
Põlva Kool 1e Lapsuliblikas 27. märts 2020 Põlva
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2c Lapsuliblikas 27. märts 2020 Pärnu
Jäneda Kool 57 Lapsuliblikas 27. märts 2020 Lääne-Viru
Kõrveküla Põhikool 4a Lapsuliblikas 27. märts 2020 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 3a Lapsuliblikas 27. märts 2020 Lääne-Viru
Tahkuranna Lasteaed-Algkool 4-7a Lapsuliblikas 28. märts 2020 Pärnu
Tallinna Inglise Kolledž 5-6 Lapsuliblikas 28. märts 2020 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 4b Lapsuliblikas 28. märts 2020 Lääne-Viru
Metsküla Algkool 4-6 Lapsuliblikas 28. märts 2020 Pärnu
Paide Hammerbecki Põhikool 1b Lapsuliblikas 28. märts 2020 Järva
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Lapsuliblikas 28. märts 2020 Ida-Viru
Lõpemetsa, Arro Lapsuliblikas 28. märts 2020 Rapla
Saue, Kivipõllu Lapsuliblikas 28. märts 2020 Harju
Lagedi lasteaed Lapsuliblikas 28. märts 2020 Harju
Viira, MPMV 2 Lapsuliblikas 28. märts 2020 Saare
Lümanda Põhikool 3 Lapsuliblikas 28. märts 2020 Saare
Oru lasteaed Mesimumm Lapsuliblikas 28. märts 2020 Harju
Pelguranna Lasteaed 2 Lapsuliblikas 29. märts 2020 Harju
Uulu Lasteaed Lapsuliblikas 29. märts 2020 Pärnu
Imavere Põhikool 4 Lapsuliblikas 29. märts 2020 Järva
Nõva Kool 1-2 Lapsuliblikas 30. märts 2020 Lääne
Sadala Põhikool 3 Lapsuliblikas 30. märts 2020 Jõgeva
Voore Põhikool Lapsuliblikas 31. märts 2020 Jõgeva
Emmaste Põhikool 2a Lapsuliblikas 1. aprill 2020 Hiiu
Kärdla Põhikooli Kõpu õppekoht 7-8-9 Lapsuliblikas 2. aprill 2020 Hiiu
Ääsmäe Põhikool 5, 6 Lapsuliblikas 2. aprill 2020 Harju
Kose Gümnaasium 3b3 Lapsuliblikas 3. aprill 2020 Harju
Kohtla-Järve Ahtme Põhikool 5b Lapsuliblikas 4. aprill 2020 Ida-Viru
Elva Gümnaasium 2b Lapsuliblikas 4. aprill 2020 Tartu
Lindi Lasteaed-Algkool 3 Lapsuliblikas 4. aprill 2020 Pärnu
Türi Kesklinna Lasteaed Lapsuliblikas 5. aprill 2020 Järva
Tamsalu Gümnaasium 2a6 Lapsuliblikas 6. aprill 2020 Lääne-Viru
Risti Kool 5-9 Lapsuliblikas 6. aprill 2020 Harju
Padise Põhikool 4 Lapsuliblikas 6. aprill 2020 Harju
Pirita Kose Lasteaed 2 Lapsuliblikas 7. aprill 2020 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Lapsuliblikas 7. aprill 2020 Harju
Laeva Põhikool 24 Lapsuliblikas 8. aprill 2020 Tartu
Tartu, Kornel Lapsuliblikas 8. aprill 2020 Tartu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Lapsuliblikas 8. aprill 2020 Pärnu
Pirita Majandusgümnaasium 4c Lapsuliblikas 9. aprill 2020 Harju
Eerika lasteaed Laululind Lapsuliblikas 10. aprill 2020 Tartu
Tallinna Tehnikagümnaasium 4d Lapsuliblikas 10. aprill 2020 Harju
Mooste Mõisakool 5 Lapsuliblikas 12. aprill 2020 Põlva
Maardu Gümnaasium 4b Lapsuliblikas 15. aprill 2020 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 4a Lapsuliblikas 18. aprill 2020 Harju
Kasti-Orgita Lasteaed Lapsuliblikas 19. aprill 2020 Rapla
Türi Lokuta lasteaed Lapsuliblikas 20. aprill 2020 Järva
Erala, Markus & co Lapsuliblikas 22. aprill 2020 Tartu
Põlva Kool 7b Lapsuliblikas 23. aprill 2020 Põlva
Nurme Kool 8-9a Lapsuliblikas 27. aprill 2020 Järva
Tartu Maarjamõisa Lasteaed Lapsuliblikas 19. mai 2020 Tartu

Tagasi tulemuste juurde