Ülevaade | Osalejad | Vaatlused | Viktoriin | Pildid | Loomad | Abiks | Korraldajad |
Ajakava | Foorum | Tulemused | Haikud | Fotod | Taimed | Ajalugu | Toetajad |
Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates
Kool | Kevadekuulutaja | Kuupäev | Maakond |
---|---|---|---|
Mustjala Lasteaed-Põhikool 5-6 | Ülane | 1. aprill 2016 | Saare |
Peetri Kool 1 | Ülane | 2. aprill 2016 | Järva |
Aste Põhikool 2 | Ülane | 3. aprill 2016 | Saare |
Pihtla Lasteaed | Ülane | 3. aprill 2016 | Saare |
Luunja Lasteaed Midrimaa 2 | Ülane | 6. aprill 2016 | Tartu |
Varbla Põhikool 13 | Ülane | 7. aprill 2016 | Pärnu |
Haanja Kool 1b-2b- | Ülane | 7. aprill 2016 | Võru |
Ruhnu Põhikool 1-9 | Ülane | 7. aprill 2016 | Saare |
Mäetaguse Põhikool 3 | Ülane | 7. aprill 2016 | Ida-Viru |
Kuuste Kool 2-3 | Ülane | 8. aprill 2016 | Tartu |
Risti Põhikool (Harju) 5-9 | Ülane | 8. aprill 2016 | Harju |
Narva Keeltelütseum 1a | Ülane | 8. aprill 2016 | Ida-Viru |
Orissaare Gümnaasium 2 | Ülane | 8. aprill 2016 | Saare |
Savikoja | Ülane | 9. aprill 2016 | Tartu |
Riia Eesti Põhikool | Ülane | 9. aprill 2016 | Välismaa |
Salme Põhikool 6-9 | Ülane | 9. aprill 2016 | Saare |
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 14 | Ülane | 9. aprill 2016 | Hiiu |
Kuressaare Gümnaasium 2a | Ülane | 9. aprill 2016 | Saare |
Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht | Ülane | 9. aprill 2016 | Viljandi |
Saue Gümnaasium 3 | Ülane | 10. aprill 2016 | Harju |
Riidaja Põhikool 6-9 | Ülane | 10. aprill 2016 | Valga |
Sõmerpalu Põhikool 4 | Ülane | 10. aprill 2016 | Võru |
Kohila Gümnaasium 1c | Ülane | 10. aprill 2016 | Rapla |
Emmaste Põhikool 1-4 | Ülane | 10. aprill 2016 | Hiiu |
Puiga Põhikool 1 | Ülane | 10. aprill 2016 | Võru |
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1a | Ülane | 10. aprill 2016 | Ida-Viru |
Valga Põhikool 2d | Ülane | 10. aprill 2016 | Valga |
Kärdla Ühisgümnaasium | Ülane | 10. aprill 2016 | Hiiu |
Alavere Põhikool 3 | Ülane | 10. aprill 2016 | Harju |
Haabneeme Kool 1a | Ülane | 10. aprill 2016 | Harju |
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2 | Ülane | 11. aprill 2016 | Pärnu |
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 | Ülane | 11. aprill 2016 | Lääne |
Lüllemäe Põhikool 2 | Ülane | 11. aprill 2016 | Valga |
Konguta Kool 3 | Ülane | 11. aprill 2016 | Tartu |
Vääna-Jõesuu Kool 3a | Ülane | 11. aprill 2016 | Harju |
Väike-Maarja Gümnaasium 4b | Ülane | 11. aprill 2016 | Lääne-Viru |
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 | Ülane | 11. aprill 2016 | Lääne |
Kuuste Kool 5 | Ülane | 11. aprill 2016 | Tartu |
Muhu Põhikool 5 | Ülane | 11. aprill 2016 | Saare |
Varbla Põhikool 5 | Ülane | 11. aprill 2016 | Pärnu |
Rocca al Mare Kool 1c | Ülane | 11. aprill 2016 | Harju |
Sonda Kool 1-4 | Ülane | 11. aprill 2016 | Ida-Viru |
Rannu Kool 6 | Ülane | 12. aprill 2016 | Tartu |
Kõo Lasteaed | Ülane | 12. aprill 2016 | Viljandi |
Laupa Põhikool 4 | Ülane | 12. aprill 2016 | Järva |
Türi Põhikool 2c | Ülane | 12. aprill 2016 | Järva |
Loksa Gümnaasium 6a | Ülane | 12. aprill 2016 | Harju |
Loksa Gümnaasium 4a | Ülane | 12. aprill 2016 | Harju |
Pärnjõe Põhikool 23 | Ülane | 12. aprill 2016 | Pärnu |
Kuuste Kool 4 | Ülane | 12. aprill 2016 | Tartu |
Põltsamaa Ühisgümnaasium 1c | Ülane | 12. aprill 2016 | Jõgeva |
Jõhvi Põhikool 4 | Ülane | 12. aprill 2016 | Ida-Viru |
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 3 | Ülane | 12. aprill 2016 | Harju |
Mooste Põhikool 3 | Ülane | 12. aprill 2016 | Põlva |
Koigi Kool 3 | Ülane | 12. aprill 2016 | Järva |
Konguta Kool 6 | Ülane | 12. aprill 2016 | Tartu |
Orissaare Gümnaasium 4 | Ülane | 12. aprill 2016 | Saare |
Värska Gümnaasium 3 | Ülane | 12. aprill 2016 | Põlva |
Ridala Põhikool 3 | Ülane | 12. aprill 2016 | Lääne |
TERA Peedu kool 2-3 | Ülane | 12. aprill 2016 | Tartumaa |
Kuressaare Gümnaasium 1a | Ülane | 12. aprill 2016 | Saare |
Saare valla lasteaed Siilike | Ülane | 13. aprill 2016 | Jõgeva |
Rocca al Mare Kool 1a | Ülane | 13. aprill 2016 | Harju |
Palupera Põhikool | Ülane | 13. aprill 2016 | Valga |
Ravila Lasteaed | Ülane | 13. aprill 2016 | Harju |
Türi Põhikool 3b | Ülane | 13. aprill 2016 | Järva |
Sadala Põhikool 5-6 | Ülane | 13. aprill 2016 | Jõgeva |
Vara Põhikool 6 | Ülane | 13. aprill 2016 | Tartu |
Tamsalu Gümnaasium 3a | Ülane | 13. aprill 2016 | Lääne-Viru |
Krootuse Põhikool 24 | Ülane | 13. aprill 2016 | Põlva |
Imavere Põhikool 3-4 | Ülane | 13. aprill 2016 | Järva |
Rõngu Keskkool 6 | Ülane | 13. aprill 2016 | Tartu |
Karksi-Nuia Lasteaed | Ülane | 13. aprill 2016 | Viljandi |
Pirita Majandusgümnaasium 4c | Ülane | 13. aprill 2016 | Harju |
Viluste Põhikool 1 | Ülane | 13. aprill 2016 | Põlva |
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 | Ülane | 13. aprill 2016 | Hiiu |
Risti Põhikool 13 | Ülane | 13. aprill 2016 | Lääne |
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 | Ülane | 14. aprill 2016 | Harju |
Tudulinna Põhikool 5-8 | Ülane | 14. aprill 2016 | Ida-Viru |
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium 6a | Ülane | 14. aprill 2016 | Jõgeva |
Tudulinna Põhikool 34 | Ülane | 14. aprill 2016 | Ida-Viru |
Varbla Põhikool 24 | Ülane | 14. aprill 2016 | Pärnu |
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 | Ülane | 14. aprill 2016 | Harju |
Valtu Põhikool 2 2 | Ülane | 14. aprill 2016 | Rapla |
Keeni Põhikool 1 | Ülane | 14. aprill 2016 | Valga |
Kuremaa Lasteaed-Algkool 3-4 | Ülane | 14. aprill 2016 | Jõgeva |
Seljametsa Lasteaed-Algkool | Ülane | 14. aprill 2016 | Pärnu |
Vääna-Jõesuu Kool 4-5 | Ülane | 14. aprill 2016 | Harju |
Valga Priimetsa Kool 5b | Ülane | 14. aprill 2016 | Valga |
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2c | Ülane | 15. aprill 2016 | Pärnu |
Kõrveküla Põhikool 1a | Ülane | 15. aprill 2016 | Tartu |
Kasti Lasteaed Karikakar | Ülane | 15. aprill 2016 | Rapla |
Kanepi Gümnaasium 2 | Ülane | 15. aprill 2016 | Põlva |
Rõngu Keskkool 2 | Ülane | 15. aprill 2016 | Tartu |
Valga Põhikool 5a | Ülane | 15. aprill 2016 | Valga |
Virtsu Kool 2-3 | Ülane | 15. aprill 2016 | Lääne |
Sipa-Laukna Lasteaed | Ülane | 15. aprill 2016 | Rapla |
Lihula Gümnaasium 2 | Ülane | 15. aprill 2016 | Lääne |
Unipiha Algkool 1-4 | Ülane | 15. aprill 2016 | Tartu |
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 2 | Ülane | 16. aprill 2016 | Harju |
Vastse-Kuuste Kool 6 | Ülane | 16. aprill 2016 | Põlva |
Tartu Lasteaed Meelespea | Ülane | 16. aprill 2016 | Tartu |
Valguta Lasteaed-Algkool 24 | Ülane | 16. aprill 2016 | Tartu |
Saku Gümnaasium 1a | Ülane | 16. aprill 2016 | Harju |
Mäetaguse Põhikool 6 | Ülane | 16. aprill 2016 | Ida-Viru |
Illuka Kool 2 | Ülane | 16. aprill 2016 | Ida-Viru |
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1c | Ülane | 16. aprill 2016 | Pärnu |
Nurme Kool 8b | Ülane | 16. aprill 2016 | Järva |
Mammaste Lasteaed ja Kool 3a | Ülane | 16. aprill 2016 | Põlva |
Tallinna Lasteaed Pallipõnn | Ülane | 16. aprill 2016 | Harju |
Tartu Hiie Kool 5b | Ülane | 16. aprill 2016 | Tartu |
Tartu Kivilinna Kool 4c | Ülane | 16. aprill 2016 | Tartu |
Tartu Hiie Kool 1b | Ülane | 16. aprill 2016 | Tartu |
Erakool Garant 3 | Ülane | 16. aprill 2016 | Harju |
Kuremaa Lasteaed-Algkool | Ülane | 16. aprill 2016 | Jõgeva |
Kadrioru Saksa Gümnaasium 3d | Ülane | 16. aprill 2016 | Harju |
Audentese Erakool 1a | Ülane | 16. aprill 2016 | Harju |
Muraste Looduskool | Ülane | 16. aprill 2016 | Harju |
Sõmerpalu Põhikool 1-2 | Ülane | 16. aprill 2016 | Võru |
Põltsamaa Ühisgümnaasium | Ülane | 16. aprill 2016 | Jõgeva |
Sõmeru Põhikool 2b | Ülane | 16. aprill 2016 | Lääne-Viru |
Nõva Kool 1-3 | Ülane | 17. aprill 2016 | Lääne |
Elva Gümnaasium 6c | Ülane | 17. aprill 2016 | Tartu |
Taebla Gümnaasium 2-3 | Ülane | 17. aprill 2016 | Lääne |
Mihkli Kool 56 | Ülane | 17. aprill 2016 | Lääne-Viru |
Rakke Gümnaasium 4-6 | Ülane | 17. aprill 2016 | Lääne-Viru |
Tallinna Lasteaed Kiikhobu 2 | Ülane | 17. aprill 2016 | Harju |
Värska Gümnaasium 2 | Ülane | 17. aprill 2016 | Põlva |
Lehtse Kool 1-4 | Ülane | 17. aprill 2016 | Lääne-Viru |
Haanja Kool 14 | Ülane | 17. aprill 2016 | Võru |
Eerika lasteaed Laululind 2 | Ülane | 17. aprill 2016 | Tartu |
Ruusa Põhikool 5-9 | Ülane | 17. aprill 2016 | Põlva |
Värska Lasteaed | Ülane | 17. aprill 2016 | Põlva |
Tallinna Mustamäe Gümnaasium 2a | Ülane | 17. aprill 2016 | Harju |
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 4a | Ülane | 17. aprill 2016 | Ida-Viru |
Aravete Keskkool 6 | Ülane | 17. aprill 2016 | Järva |
Vääna Mõisakool | Ülane | 18. aprill 2016 | Harju |
Kuremaa Lasteaed-Algkool 1-2 | Ülane | 18. aprill 2016 | Jõgeva |
Elva Lasteaed Õnneseen | Ülane | 18. aprill 2016 | Tartu |
Türi Põhikool 1a | Ülane | 18. aprill 2016 | Järva |
Hummuli Põhikool 3 | Ülane | 18. aprill 2016 | Valga |
Valga Põhikool 3c | Ülane | 18. aprill 2016 | Valga |
Rakvere Gümnaasium 2c | Ülane | 18. aprill 2016 | Lääne-Viru |
Kolga Kool 2 | Ülane | 18. aprill 2016 | Harju |
Paide Gümnaasium 1b | Ülane | 18. aprill 2016 | Järva |
Lümanda Põhikool 2a | Ülane | 18. aprill 2016 | Saare |
Illuka Kool 5 | Ülane | 18. aprill 2016 | Ida-Viru |
Pärnu Rääma Põhikool 1c | Ülane | 18. aprill 2016 | Pärnu |
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 8a | Ülane | 18. aprill 2016 | Ida-Viru |
Paide Ühisgümnaasium 4a | Ülane | 18. aprill 2016 | Järva |
Otepää Gümnaasium 6b | Ülane | 18. aprill 2016 | Valga |
Erakool Garant 4 | Ülane | 18. aprill 2016 | Harju |
Erakool Garant 5 | Ülane | 18. aprill 2016 | Harju |
Mäetaguse Lasteaed Tõruke | Ülane | 18. aprill 2016 | Ida-Viru |
Antsla Gümnaasium 4a | Ülane | 18. aprill 2016 | Võru |
Rakvere Eragümnaasium 3 | Ülane | 19. aprill 2016 | Lääne-Viru |
Vastse-Kuuste Kool 5 | Ülane | 19. aprill 2016 | Põlva |
Saue Gümnaasium 1e | Ülane | 19. aprill 2016 | Harju |
Tartu Raatuse Kool 4b | Ülane | 19. aprill 2016 | Tartu |
Tudulinna Põhikool 1 | Ülane | 19. aprill 2016 | Ida-Viru |
Tilsi Põhikool 3 | Ülane | 19. aprill 2016 | Põlva |
Sadala Põhikool 3-4 | Ülane | 19. aprill 2016 | Jõgeva |
Haiba Lasteaed Riisikas | Ülane | 19. aprill 2016 | Harju |
Põlula Kool | Ülane | 19. aprill 2016 | Lääne-Viru |
Nõva Kool 4-8 | Ülane | 19. aprill 2016 | Lääne |
Kehra Gümnaasium 3a | Ülane | 19. aprill 2016 | Harju |
Uulu Lasteaed 2 | Ülane | 19. aprill 2016 | Pärnu |
Rõngu Keskkool 1 | Ülane | 19. aprill 2016 | Tartu |
Tilsi Põhikool 4 | Ülane | 20. aprill 2016 | Põlva |
Paide Gümnaasium 4c | Ülane | 20. aprill 2016 | Järva |
Tudu Lasteaed-Põhikool 5-6 | Ülane | 20. aprill 2016 | Lääne-Viru |
Saverna Põhikool 6-8 | Ülane | 20. aprill 2016 | Põlva |
Tartu Descartes'i Kool 2a | Ülane | 20. aprill 2016 | Tartu |
Harku Lasteaed 2 | Ülane | 21. aprill 2016 | Harju |
Orissaare Gümnaasium 1 | Ülane | 21. aprill 2016 | Saare |
Puhja Lasteaed Pääsusilm 2 | Ülane | 21. aprill 2016 | Tartu |
Kohila Gümnaasium 6a | Ülane | 21. aprill 2016 | Rapla |
Tallinna Lasteaed Kiikhobu | Ülane | 21. aprill 2016 | Harju |
Osula Põhikool 3 | Ülane | 21. aprill 2016 | Võru |
Põlva Põhikool 4a | Ülane | 21. aprill 2016 | Põlva |
Rakvere Reaalgümnaasium 2b | Ülane | 21. aprill 2016 | Lääne-Viru |
Kohila Gümnaasium | Ülane | 22. aprill 2016 | Rapla |
Sõmerpalu Põhikool 5-6 | Ülane | 22. aprill 2016 | Võru |
Aste Põhikool 3 | Ülane | 22. aprill 2016 | Saare |
Viljandi Jakobsoni Kool 3c | Ülane | 23. aprill 2016 | Viljandi |
Pirita Lasteaed | Ülane | 23. aprill 2016 | Harju |
Orissaare Gümnaasium 3 | Ülane | 23. aprill 2016 | Saare |
Väike-Maarja Gümnaasium 6a | Ülane | 23. aprill 2016 | Lääne-Viru |
Kose Gümnaasium 3b | Ülane | 23. aprill 2016 | Harju |
Oru Põhikool 4 | Ülane | 23. aprill 2016 | Harju |
Lagedi Kool | Ülane | 24. aprill 2016 | Harju |
Lasila Põhikool 5 | Ülane | 24. aprill 2016 | Lääne-Viru |
Eralasteaed Memme Musi | Ülane | 24. aprill 2016 | Harju |
Väike-Maarja Gümnaasium 2b | Ülane | 24. aprill 2016 | Lääne-Viru |
Tõrva Gümnaasium 7b | Ülane | 24. aprill 2016 | Valga |
Kehra Gümnaasium 1c | Ülane | 24. aprill 2016 | Harju |
Tõrva Gümnaasium 5b | Ülane | 24. aprill 2016 | Valga |
Vodja kool | Ülane | 25. aprill 2016 | Järva |
Oru lasteaed Mesimumm | Ülane | 25. aprill 2016 | Harju |
Harku Lasteaed | Ülane | 25. aprill 2016 | Harju |
Tartu Hiie Kool 2b | Ülane | 26. aprill 2016 | Tartu |
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke | Ülane | 27. aprill 2016 | Ida-Viru |
Väike-Maarja Gümnaasium 7 | Ülane | 27. aprill 2016 | Lääne-Viru |
Värska Gümnaasium 1 | Ülane | 27. aprill 2016 | Põlva |
Tallinna Muusikakeskkool 7 | Ülane | 28. aprill 2016 | Harju |
Uulu Lasteaed | Ülane | 28. aprill 2016 | Pärnu |
Metsküla Algkool 1-4 | Ülane | 28. aprill 2016 | Lääne |
Puhja Lasteaed Pääsusilm | Ülane | 28. aprill 2016 | Tartu |
Aruküla Lasteaed Rukkilill | Ülane | 28. aprill 2016 | Harju |
Hargla Kool 4-5 | Ülane | 29. aprill 2016 | Valga |
Metsküla Algkool 5-6 | Ülane | 29. aprill 2016 | Lääne |
Ääsmäe Lasteaed | Ülane | 30. aprill 2016 | Harju |
Tallinna Meelespea Lasteaed | Ülane | 1. mai 2016 | Harju |
Tallinna Kullatera Lasteaed | Ülane | 1. mai 2016 | Harju |
Aseri Kool 7a | Ülane | 1. mai 2016 | Ida-Viru |
Põltsamaa Ühisgümnaasium 1b | Ülane | 1. mai 2016 | Jõgeva |
Tartu Mart Reiniku Kool 2d | Ülane | 1. mai 2016 | Tartu |
Peetri Kool 4 | Ülane | 2. mai 2016 | Järva |
Rapla Vesiroosi Gümnaasium 4b | Ülane | 2. mai 2016 | Rapla |
Jõõpre Kool 4 | Ülane | 2. mai 2016 | Pärnu |
Elva Gümnaasium 1b | Ülane | 2. mai 2016 | Tartu |
Alavere Põhikool 1 | Ülane | 3. mai 2016 | Harju |
Laeva Põhikool 1 | Ülane | 5. mai 2016 | Tartu |
Kadrina Keskkool 6a | Ülane | 5. mai 2016 | Lääne-Viru |
Vääna-Jõesuu Kool 3 | Ülane | 8. mai 2016 | Harju |
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 6b | Ülane | 15. mai 2016 | Ida-Viru |