"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2020" osaleb 5837 õpilast ja 363 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Aruküla Lasteaed Rukkilill Sookurg 4. aprill 2020 Harju
Aste Põhikool 2 Sookurg 10. märts 2020 Saare
Audentese Erakool 1c Sookurg 8. märts 2020 Harju
Eerika lasteaed Laululind Sookurg 10. aprill 2020 Tartu
Elva Gümnaasium 2b Sookurg 16. märts 2020 Tartu
Elva Gümnaasium 3d Sookurg 15. märts 2020 Tartu
Emmaste Põhikool 1-4 Sookurg 7. märts 2020 Hiiu
Emmaste Põhikool 2a Sookurg 29. märts 2020 Hiiu
Erala, Markus & co Sookurg 22. märts 2020 Tartu
Gustav Adolfi Gümnaasium 7-9 Sookurg 29. märts 2020 Harju
Haanja Kool 1-3 Sookurg 21. märts 2020 Võru
Hargla Kool 24 Sookurg 6. aprill 2020 Valga
Harku Lasteaed Sookurg 6. mai 2020 Harju
Imavere Põhikool 4 Sookurg 18. märts 2020 Järva
Jõhvi Põhikool 8 Sookurg 20. märts 2020 Ida-Viru
Kadrina Keskkool 1a Sookurg 17. märts 2020 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 1c Sookurg 23. märts 2020 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 2a Sookurg 24. märts 2020 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 2b Sookurg 7. aprill 2020 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 2c Sookurg 20. märts 2020 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 3e Sookurg 8. märts 2020 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 5a Sookurg 16. märts 2020 Lääne-Viru
Kadrina, CHR Sookurg 28. märts 2020 Lääne-Viru
Kanepi Gümnaasium 3 Sookurg 19. märts 2020 Põlva
Kärdla Põhikooli Kõpu õppekoht 7-8-9 Sookurg 10. aprill 2020 Hiiu
Keeni Põhikool 1 Sookurg 24. märts 2020 Valga
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1b Sookurg 20. märts 2020 Pärnu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2a Sookurg 2. märts 2020 Pärnu
Kohila Gümnaasium 6ac Sookurg 19. märts 2020 Rapla
Kohila Gümnaasium 7c Sookurg 31. märts 2020 Rapla
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Sookurg 10. märts 2020 Ida-Viru
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill 2 Sookurg 9. märts 2020 Ida-Viru
Koigi Kool Sookurg 5. märts 2020 Järva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Sookurg 5. märts 2020 Pärnu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Sookurg 4. märts 2020 Pärnu
Kõmsi, Keskuse Sookurg 10. märts 2020 Pärnu
Konguta Kool Sookurg 20. märts 2020 Tartu
Konguta Kool 4 Sookurg 20. märts 2020 Tartu
Kõo Lasteaed Sookurg 8. märts 2020 Viljandi
Kõrveküla Põhikool 4a Sookurg 20. märts 2020 Tartu
Kose Gümnaasium 3b3 Sookurg 30. märts 2020 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Sookurg 16. märts 2020 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Sookurg 24. märts 2020 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Sookurg 18. märts 2020 Harju
Kose-Uuemõisa, Pae Sookurg 28. märts 2020 Harju
Krootuse Põhikool 1 Sookurg 3. märts 2020 Põlva
Kurtna Kool 3a Sookurg 27. märts 2020 Harju
Laeva Põhikool 13 Sookurg 17. märts 2020 Tartu
Laeva Põhikool 24 Sookurg 25. märts 2020 Tartu
Lagedi lasteaed Sookurg 19. märts 2020 Harju
Laitse lasteaed Sookurg 12. märts 2020 Harju
Liikva, Lehtla Sookurg 23. märts 2020 Harju
Lindi Lasteaed-Algkool 3 Sookurg 24. märts 2020 Pärnu
Loksa Gümnaasium 4a Sookurg 18. märts 2020 Harju
Lümanda Põhikool 1 Sookurg 6. märts 2020 Saare
Luunja Lasteaed Midrimaa Sookurg 11. aprill 2020 Tartu
Mäetaguse Põhikool 5 Sookurg 18. märts 2020 Ida-Viru
Metsküla Algkool 1-2 Sookurg 12. märts 2020 Pärnu
Metsküla Algkool 4-6 Sookurg 8. märts 2020 Pärnu
Mooste Mõisakool 5 Sookurg 10. märts 2020 Põlva
Muhu Põhikool 5 Sookurg 25. märts 2020 Saare
Muraste Looduskool Sookurg 6. märts 2020 Harju
Nõva Kool 1-2 Sookurg 22. märts 2020 Lääne
Oru lasteaed Mesimumm Sookurg 20. märts 2020 Harju
Osula Põhikool 3 Sookurg 17. märts 2020 Võru
Padise Põhikool 4 Sookurg 7. aprill 2020 Harju
Paide Hammerbecki Põhikool 1a Sookurg 6. aprill 2020 Järva
Paide Hammerbecki Põhikool 1b Sookurg 6. aprill 2020 Järva
Paide Hammerbecki Põhikool 3d Sookurg 21. märts 2020 Järva
Parksepa Keskkool 5 Sookurg 7. märts 2020 Võru
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2c Sookurg 20. märts 2020 Pärnu
Pärnu-Jaagupi Põhikool 5 Sookurg 16. märts 2020 Pärnu
Pelguranna Lasteaed 2 Sookurg 23. aprill 2020 Harju
Pihtla Lasteaed Sookurg 1. märts 2020 Saare
Pikavere Lasteaed-Algkool Sookurg 8. märts 2020 Harju
Pirita Kose Lasteaed Sookurg 1. märts 2020 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 4a Sookurg 20. märts 2020 Harju
Põlva Kool 1e Sookurg 18. märts 2020 Põlva
Põlva Kool 3a Sookurg 12. aprill 2020 Põlva
Põlva Kool 7b Sookurg 6. märts 2020 Põlva
Põlva Lasteaed Mesimumm Sookurg 13. märts 2020 Põlva
Rakke Kool 4 Sookurg 18. aprill 2020 Lääne-Viru
Rakke Kool 8 Sookurg 19. aprill 2020 Lääne-Viru
Rakvere Põhikool Sookurg 9. märts 2020 Lääne-Viru
Riia Eesti Põhikool Sookurg 21. märts 2020 Välismaa
Riidaja Põhikool 6-9 Sookurg 19. märts 2020 Valga
Risti Kool 5-9 Sookurg 5. märts 2020 Harju
Rõngu Keskkool 2 Sookurg 26. märts 2020 Tartu
Sadala Põhikool 3 Sookurg 24. märts 2020 Jõgeva
Savikoja Sookurg 19. märts 2020 Tartu
Sipa-Laukna Lasteaed Sookurg 8. märts 2020 Rapla
Sonda Kool 1-4 Sookurg 15. märts 2020 Ida-Viru
Suure-Veerksu, Saare-Jaani Sookurg 7. märts 2020 Põlva
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 Sookurg 9. märts 2020 Hiiu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-5 Sookurg 9. märts 2020 Hiiu
Tallinna Kesklinna Põhikool 2d Sookurg 27. märts 2020 Harju
Tallinna Kesklinna Põhikool 2e Sookurg 24. märts 2020 Harju
Tallinna Kullerkupu Lasteaed Sookurg 19. märts 2020 Harju
Tallinna Liivaku Lasteaed Sookurg 7. aprill 2020 Harju
Tallinna Liivaku Lasteaed 2 Sookurg 28. märts 2020 Harju
Tamsalu Gümnaasium 2a6 Sookurg 13. märts 2020 Lääne-Viru
Tartu Loodusmaja Sookurg 5. märts 2020 Tartu
Tarvastu Gümnaasium 1 Sookurg 18. märts 2020 Viljandi
Tarvastu Gümnaasium 4 Sookurg 7. märts 2020 Viljandi
Tilsi Põhikool 3 Sookurg 27. märts 2020 Põlva
Tirbiku, Stukertid Sookurg 25. märts 2020 Lääne-Viru
Tõrva Gümnaasium 1a Sookurg 21. märts 2020 Valga
Tõrva Gümnaasium 1b Sookurg 20. märts 2020 Valga
Tõrva Gümnaasium 5a Sookurg 25. märts 2020 Valga
Tsergondõ, Kadri Haav Sookurg 11. märts 2020 Võru
Tudu Lasteaed-Põhikool 4-6 Sookurg 12. märts 2020 Lääne-Viru
Türi Kesklinna Lasteaed Sookurg 2. märts 2020 Järva
Türi Lokuta lasteaed Sookurg 20. mai 2020 Järva
Unipiha Algkool 1-4 Sookurg 8. märts 2020 Tartu
Uulu Lasteaed Sookurg 13. aprill 2020 Pärnu
Vääna Mõisakool Sookurg 12. märts 2020 Harju
Valga Põhikool 2d Sookurg 16. märts 2020 Valga
Varbla Kool 13 Sookurg 6. märts 2020 Pärnu
Varbla Kool 24 Sookurg 7. märts 2020 Pärnu
Värska Gümnaasium 1 Sookurg 24. märts 2020 Võru
Värska Gümnaasium 2 Sookurg 20. märts 2020 Võru
Värska Gümnaasium 3 Sookurg 9. märts 2020 Võru
Viira, MPMV 2 Sookurg 25. märts 2020 Saare
Viiratsi Lasteaed Rüblik Sookurg 10. märts 2020 Viljandi
Viluste Põhikool 1 Sookurg 10. märts 2020 Põlva
Virtsu Kool 4-5 Sookurg 9. märts 2020 Lääne
Voore Põhikool Sookurg 20. märts 2020 Jõgeva
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Sookurg 1. märts 2020 Lääne
Võru, Päikeselind Sookurg 27. märts 2020 Võru

Tagasi tulemuste juurde