"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2020" osaleb 5837 õpilast ja 363 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Ääsmäe Põhikool 5, 6 Punarind 9. aprill 2020 Harju
Elva Gümnaasium 3d Punarind 10. aprill 2020 Tartu
Emmaste Põhikool 1-4 Punarind 11. aprill 2020 Hiiu
Gustav Adolfi Gümnaasium 7-9 Punarind 1. aprill 2020 Harju
Kanepi Gümnaasium 3 Punarind 29. märts 2020 Põlva
Kasti-Orgita Lasteaed Punarind 16. aprill 2020 Rapla
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas Punarind 6. mai 2020 Harju
Kohila Gümnaasium 7c Punarind 11. aprill 2020 Rapla
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Punarind 18. aprill 2020 Ida-Viru
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a Punarind 8. aprill 2020 Ida-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Punarind 12. märts 2020 Pärnu
Kõmsi, Keskuse Punarind 2. mai 2020 Pärnu
Kõo Lasteaed Punarind 29. märts 2020 Viljandi
Kõrveküla Põhikool 4a Punarind 11. märts 2020 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Punarind 26. märts 2020 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Punarind 9. aprill 2020 Harju
Kose-Uuemõisa, Pae Punarind 29. märts 2020 Harju
Krootuse Põhikool 1 Punarind 7. aprill 2020 Põlva
Laeva Põhikool 24 Punarind 5. aprill 2020 Tartu
Lõpemetsa, Arro Punarind 30. märts 2020 Rapla
Metsküla Algkool 1-2 Punarind 15. aprill 2020 Pärnu
Metsküla Algkool 4-6 Punarind 9. aprill 2020 Pärnu
Mooste Mõisakool 5 Punarind 12. aprill 2020 Põlva
Muhu Põhikool 5 Punarind 22. märts 2020 Saare
Muhu, Vanamõisa Punarind 10. aprill 2020 Saare
Muraste Looduskool Punarind 12. märts 2020 Harju
Nõva Kool 1-2 Punarind 16. aprill 2020 Lääne
Osula Põhikool 3 Punarind 14. aprill 2020 Võru
Parksepa Keskkool 5 Punarind 29. aprill 2020 Võru
Pärnu-Jaagupi Põhikool 5 Punarind 8. aprill 2020 Pärnu
Pirita Kose Lasteaed Punarind 15. aprill 2020 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 4a Punarind 3. mai 2020 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 4c Punarind 6. aprill 2020 Harju
Põlva Kool 7b Punarind 25. aprill 2020 Põlva
Rakke Kool 4 Punarind 17. aprill 2020 Lääne-Viru
Rakvere Gümnaasium 1c Punarind 4. aprill 2020 Lääne-Viru
Rakvere Põhikool Punarind 5. aprill 2020 Lääne-Viru
Riidaja Põhikool 6-9 Punarind 2. aprill 2020 Valga
Risti Kool 5-9 Punarind 6. aprill 2020 Harju
Rõngu Keskkool 2 Punarind 10. aprill 2020 Tartu
Savikoja Punarind 22. aprill 2020 Tartu
Sipa-Laukna Lasteaed Punarind 5. aprill 2020 Rapla
Sonda Kool 1-4 Punarind 24. mai 2020 Ida-Viru
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 Punarind 25. märts 2020 Hiiu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-5 Punarind 26. märts 2020 Hiiu
Tallinna Inglise Kolledž 5-6 Punarind 30. märts 2020 Harju
Tallinna Kesklinna Põhikool 2d Punarind 23. aprill 2020 Harju
Tallinna Kesklinna Põhikool 2e Punarind 23. märts 2020 Harju
Tallinna Liivaku Lasteaed Punarind 6. aprill 2020 Harju
Tamsalu Gümnaasium 2a6 Punarind 18. aprill 2020 Lääne-Viru
Tartu Maarjamõisa Lasteaed Punarind 19. mai 2020 Tartu
Tarvastu Gümnaasium 4 Punarind 6. aprill 2020 Viljandi
Tarvastu Gümnaasium 4 2 Punarind 14. aprill 2020 Viljandi
Tõrva Gümnaasium 1a Punarind 19. aprill 2020 Valga
Tõrva Gümnaasium 5a Punarind 16. aprill 2020 Valga
Tudu Lasteaed-Põhikool 4-6 Punarind 10. aprill 2020 Lääne-Viru
Türi Kesklinna Lasteaed Punarind 1. aprill 2020 Järva
Unipiha Algkool 1-4 Punarind 20. aprill 2020 Tartu
Uulu Lasteaed Punarind 23. aprill 2020 Pärnu
Väike-Maarja Gümnaasium 4b Punarind 7. aprill 2020 Lääne-Viru
Valga Põhikool 2d Punarind 22. aprill 2020 Valga
Värska Gümnaasium 1 Punarind 22. aprill 2020 Võru
Värska Gümnaasium 2 Punarind 20. märts 2020 Võru
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Punarind 6. aprill 2020 Lääne

Tagasi tulemuste juurde