"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2020" osaleb 5837 õpilast ja 363 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Elva Gümnaasium 2b Nurmenukk 19. mai 2020 Tartu
Erala, Markus & co Nurmenukk 5. mai 2020 Tartu
Haanja Kool 1-3 Nurmenukk 2. mai 2020 Võru
Hargla Kool 24 Nurmenukk 30. märts 2020 Valga
Harku Lasteaed Nurmenukk 21. aprill 2020 Harju
Jõhvi Põhikool 8 Nurmenukk 26. aprill 2020 Ida-Viru
Kadrina Keskkool 1c Nurmenukk 28. aprill 2020 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 2a Nurmenukk 16. aprill 2020 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 5a Nurmenukk 7. mai 2020 Lääne-Viru
Kanepi Gümnaasium 3 Nurmenukk 2. aprill 2020 Põlva
Kärdla Põhikooli Kõpu õppekoht 7-8-9 Nurmenukk 18. aprill 2020 Hiiu
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas Nurmenukk 23. aprill 2020 Harju
Kihlevere, Metsavahi Nurmenukk 8. aprill 2020 Lääne-Viru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1b Nurmenukk 17. aprill 2020 Pärnu
Kohila Gümnaasium 5ab Nurmenukk 5. aprill 2020 Rapla
Kohila Gümnaasium 7c Nurmenukk 21. aprill 2020 Rapla
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Nurmenukk 29. aprill 2020 Ida-Viru
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill 2 Nurmenukk 26. märts 2020 Ida-Viru
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a Nurmenukk 12. mai 2020 Ida-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Nurmenukk 5. aprill 2020 Pärnu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Nurmenukk 20. märts 2020 Pärnu
Kõmsi, Keskuse Nurmenukk 20. märts 2020 Pärnu
Konguta Kool 4 Nurmenukk 27. aprill 2020 Tartu
Kõo Lasteaed Nurmenukk 18. aprill 2020 Viljandi
Kõrveküla Põhikool 4a Nurmenukk 10. aprill 2020 Tartu
Kose Gümnaasium 3b3 Nurmenukk 24. aprill 2020 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Nurmenukk 16. aprill 2020 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Nurmenukk 27. aprill 2020 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Nurmenukk 16. aprill 2020 Harju
Kose-Uuemõisa, Pae Nurmenukk 15. aprill 2020 Harju
Krootuse Põhikool 1 Nurmenukk 25. aprill 2020 Põlva
Kurtna Kool 3a Nurmenukk 23. aprill 2020 Harju
Lagedi lasteaed Nurmenukk 3. mai 2020 Harju
Laitse lasteaed Nurmenukk 11. aprill 2020 Harju
Lindi Lasteaed-Algkool 3 Nurmenukk 7. aprill 2020 Pärnu
Lümanda Põhikool 3 Nurmenukk 13. aprill 2020 Saare
Luunja Lasteaed Midrimaa Nurmenukk 26. aprill 2020 Tartu
Metsküla Algkool 1-2 Nurmenukk 7. aprill 2020 Pärnu
Metsküla Algkool 4-6 Nurmenukk 20. aprill 2020 Pärnu
Muhu Põhikool 5 Nurmenukk 9. aprill 2020 Saare
Muhu, Vanamõisa Nurmenukk 9. aprill 2020 Saare
Muraste Looduskool Nurmenukk 11. aprill 2020 Harju
Nõva Kool Nurmenukk 15. aprill 2020 Lääne
Nõva Kool 1-2 Nurmenukk 17. aprill 2020 Lääne
Nurme Kool 8-9a Nurmenukk 27. aprill 2020 Järva
Oru lasteaed Mesimumm Nurmenukk 17. aprill 2020 Harju
Oru Põhikool 4 Nurmenukk 19. aprill 2020 Harju
Osula Põhikool 3 Nurmenukk 13. aprill 2020 Võru
Paide Hammerbecki Põhikool 3d Nurmenukk 27. aprill 2020 Järva
Parksepa Keskkool 5 Nurmenukk 31. märts 2020 Võru
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2c Nurmenukk 19. aprill 2020 Pärnu
Pelguranna Lasteaed 2 Nurmenukk 2. mai 2020 Harju
Pihtla Lasteaed Nurmenukk 26. märts 2020 Saare
Pirita Kose Lasteaed Nurmenukk 19. aprill 2020 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 4a Nurmenukk 24. aprill 2020 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 4c Nurmenukk 24. aprill 2020 Harju
Põlva Kool 7b Nurmenukk 21. aprill 2020 Põlva
Põlva Lasteaed Mesimumm Nurmenukk 20. mai 2020 Põlva
Rakke Kool 4 Nurmenukk 26. aprill 2020 Lääne-Viru
Rakke Kool 8 Nurmenukk 26. aprill 2020 Lääne-Viru
Rakvere Gümnaasium 1c Nurmenukk 4. mai 2020 Lääne-Viru
Riidaja Põhikool 6-9 Nurmenukk 17. aprill 2020 Valga
Risti Kool 5-9 Nurmenukk 6. aprill 2020 Harju
Rõngu Keskkool 2 Nurmenukk 5. aprill 2020 Tartu
Sadala Põhikool 3 Nurmenukk 1. mai 2020 Jõgeva
Sillamäe Vanalinna Kool 4b Nurmenukk 29. aprill 2020 Ida-Viru
Sipa-Laukna Lasteaed Nurmenukk 15. aprill 2020 Rapla
Sonda Kool 1-4 Nurmenukk 22. aprill 2020 Ida-Viru
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 Nurmenukk 7. aprill 2020 Hiiu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-5 Nurmenukk 6. aprill 2020 Hiiu
Tahkuranna Lasteaed-Algkool 4-7a Nurmenukk 20. aprill 2020 Pärnu
Tallinna Kesklinna Põhikool 2d Nurmenukk 16. mai 2020 Harju
Tallinna Kesklinna Põhikool 2e Nurmenukk 25. märts 2020 Harju
Tallinna Kullerkupu Lasteaed Nurmenukk 19. märts 2020 Harju
Tallinna Liivaku Lasteaed 2 Nurmenukk 20. aprill 2020 Harju
Tallinna Meelespea Lasteaed Nurmenukk 21. aprill 2020 Harju
Tallinna Tehnikagümnaasium 4b Nurmenukk 25. aprill 2020 Harju
Tallinna Tehnikagümnaasium 4c Nurmenukk 18. aprill 2020 Harju
Tamsalu Gümnaasium 2a6 Nurmenukk 15. aprill 2020 Lääne-Viru
Tartu Loodusmaja Nurmenukk 25. aprill 2020 Tartu
Tartu Maarjamõisa Lasteaed Nurmenukk 19. mai 2020 Tartu
Tartu Raatuse Kool 1b Nurmenukk 19. aprill 2020 Tartu
Tarvastu Gümnaasium 1 Nurmenukk 18. aprill 2020 Viljandi
Tarvastu Gümnaasium 4 Nurmenukk 27. aprill 2020 Viljandi
Tarvastu Gümnaasium 4 2 Nurmenukk 23. aprill 2020 Viljandi
Tirbiku, Stukertid Nurmenukk 16. aprill 2020 Lääne-Viru
Tõrva Gümnaasium 1a Nurmenukk 17. aprill 2020 Valga
Tõrva Gümnaasium 1b Nurmenukk 22. aprill 2020 Valga
Tõrva Gümnaasium 5a Nurmenukk 23. aprill 2020 Valga
Tudu Lasteaed-Põhikool 4-6 Nurmenukk 2. mai 2020 Lääne-Viru
Türi Lokuta lasteaed Nurmenukk 19. mai 2020 Järva
Unipiha Algkool 1-4 Nurmenukk 27. märts 2020 Tartu
Väike-Maarja Gümnaasium 3a Nurmenukk 19. aprill 2020 Lääne-Viru
Varbla Kool 13 Nurmenukk 4. aprill 2020 Pärnu
Värska Gümnaasium 1 Nurmenukk 2. mai 2020 Võru
Värska Gümnaasium 2 Nurmenukk 11. aprill 2020 Võru
Viira, MPMV 2 Nurmenukk 11. aprill 2020 Saare
Voore Põhikool Nurmenukk 5. mai 2020 Jõgeva
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Nurmenukk 5. aprill 2020 Lääne

Tagasi tulemuste juurde