"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2020" osaleb 5837 õpilast ja 363 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Aravete Keskkool 2 Näsiniin 19. veebruar 2020 Järva
Audentese Erakool 2b Näsiniin 17. märts 2020 Harju
Elva Gümnaasium 2b Näsiniin 20. veebruar 2020 Tartu
Elva Gümnaasium 3d Näsiniin 19. veebruar 2020 Tartu
Elva Lasteaed Murumuna Näsiniin 5. märts 2020 Tartu
Emmaste Põhikool 2a Näsiniin 5. aprill 2020 Hiiu
Erakool Garant 1-3 Näsiniin 14. märts 2020 Harju
Haanja Kool 1-3 Näsiniin 21. märts 2020 Võru
Harku Lasteaed Näsiniin 13. märts 2020 Harju
Imavere Põhikool 4 Näsiniin 7. märts 2020 Järva
Jakob Westholmi Gümnaasium 3a Näsiniin 23. veebruar 2020 Harju
Jäneda Kool 57 Näsiniin 15. veebruar 2020 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 1a Näsiniin 17. märts 2020 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 1c Näsiniin 19. veebruar 2020 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 2a Näsiniin 24. veebruar 2020 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 2b Näsiniin 5. märts 2020 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 5a Näsiniin 10. märts 2020 Lääne-Viru
Kambja Põhikool 2 Näsiniin 15. märts 2020 Tartu
Kanepi Gümnaasium 3 Näsiniin 17. märts 2020 Põlva
Kärdla Põhikooli Kõpu õppekoht 7-8-9 Näsiniin 10. märts 2020 Hiiu
Kehra, 5 c klass Näsiniin 28. märts 2020 Harju
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas Näsiniin 6. märts 2020 Harju
Kihlevere, Metsavahi Näsiniin 11. märts 2020 Lääne-Viru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1b Näsiniin 19. veebruar 2020 Pärnu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2a Näsiniin 6. märts 2020 Pärnu
Kohila Gümnaasium 5ab Näsiniin 17. märts 2020 Rapla
Kohila Gümnaasium 6ac Näsiniin 17. märts 2020 Rapla
Kohila Gümnaasium 7c Näsiniin 19. märts 2020 Rapla
Kohtla-Järve Ahtme Põhikool 5b Näsiniin 28. märts 2020 Ida-Viru
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Näsiniin 18. aprill 2020 Ida-Viru
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a Näsiniin 19. aprill 2020 Ida-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Näsiniin 1. veebruar 2020 Pärnu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Näsiniin 24. veebruar 2020 Pärnu
Kõmsi, Keskuse Näsiniin 25. jaanuar 2020 Pärnu
Konguta Kool Näsiniin 24. veebruar 2020 Tartu
Konguta Kool 4 Näsiniin 24. veebruar 2020 Tartu
Kõo Lasteaed Näsiniin 18. jaanuar 2020 Viljandi
Kõrveküla Põhikool 4a Näsiniin 27. märts 2020 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Näsiniin 24. veebruar 2020 Harju
Kose-Uuemõisa, Pae Näsiniin 11. aprill 2020 Harju
Krootuse Põhikool 1 Näsiniin 3. jaanuar 2020 Põlva
Kurtna Kool 3a Näsiniin 22. veebruar 2020 Harju
Laeva Põhikool 13 Näsiniin 18. märts 2020 Tartu
Laeva Põhikool 24 Näsiniin 18. märts 2020 Tartu
Laitse lasteaed Näsiniin 5. märts 2020 Harju
Lindi Lasteaed-Algkool 3 Näsiniin 29. märts 2020 Pärnu
Lümanda Põhikool 3 Näsiniin 4. veebruar 2020 Saare
Metsküla Algkool 1-2 Näsiniin 26. aprill 2020 Pärnu
Metsküla Algkool 4-6 Näsiniin 24. märts 2020 Pärnu
Muhu Põhikool 5 Näsiniin 17. jaanuar 2020 Saare
Muraste Looduskool Näsiniin 20. veebruar 2020 Harju
Mustjala Lasteaed-Põhikool 4-6 Näsiniin 20. märts 2020 Saare
Nõva Kool Näsiniin 22. jaanuar 2020 Lääne
Nurme Kool 8-9a Näsiniin 12. märts 2020 Järva
Oru lasteaed Mesimumm Näsiniin 21. märts 2020 Harju
Oru Põhikool 4 Näsiniin 23. veebruar 2020 Harju
Osula Põhikool 3 Näsiniin 20. veebruar 2020 Võru
Paide Hammerbecki Põhikool 1b Näsiniin 2. aprill 2020 Järva
Parksepa Keskkool 5 Näsiniin 20. märts 2020 Võru
Pihtla Lasteaed Näsiniin 18. veebruar 2020 Saare
Pirita Kose Lasteaed Näsiniin 22. märts 2020 Harju
Pirita Kose Lasteaed 2 Näsiniin 28. jaanuar 2020 Harju
Põlva Kool 1e Näsiniin 24. märts 2020 Põlva
Põlva Kool 3a Näsiniin 16. märts 2020 Põlva
Põlva Lasteaed Mesimumm Näsiniin 16. märts 2020 Põlva
Puhja Kool 3 Näsiniin 22. jaanuar 2020 Tartu
Raadivere, OleMari Näsiniin 14. jaanuar 2020 Jõgeva
Rakke Kool 4 Näsiniin 27. veebruar 2020 Lääne-Viru
Rakke Kool 8 Näsiniin 26. märts 2020 Lääne-Viru
Rakvere Gümnaasium 1c Näsiniin 4. märts 2020 Lääne-Viru
Rakvere Põhikool Näsiniin 27. märts 2020 Lääne-Viru
Näsiniin 26. märts 2020
Riia Eesti Põhikool Näsiniin 19. märts 2020 Välismaa
Riidaja Põhikool 6-9 Näsiniin 15. märts 2020 Valga
Risti Kool 5-9 Näsiniin 21. veebruar 2020 Harju
Rõngu Keskkool 2 Näsiniin 25. märts 2020 Tartu
Sipa-Laukna Lasteaed Näsiniin 24. veebruar 2020 Rapla
Sonda Kool 1-4 Näsiniin 20. veebruar 2020 Ida-Viru
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 Näsiniin 29. veebruar 2020 Hiiu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-5 Näsiniin 26. veebruar 2020 Hiiu
Tallinna Inglise Kolledž 5-6 Näsiniin 28. märts 2020 Harju
Tallinna Kesklinna Põhikool 2e Näsiniin 8. märts 2020 Harju
Tallinna Kullerkupu Lasteaed Näsiniin 19. märts 2020 Harju
Tallinna Tehnikagümnaasium 4d Näsiniin 7. aprill 2020 Harju
Tamsalu Gümnaasium 2a6 Näsiniin 2. veebruar 2020 Lääne-Viru
Tartu Loodusmaja Näsiniin 29. jaanuar 2020 Tartu
Tarvastu Gümnaasium 4 Näsiniin 15. veebruar 2020 Viljandi
Tarvastu Gümnaasium 4 2 Näsiniin 9. märts 2020 Viljandi
Tirbiku, Stukertid Näsiniin 24. veebruar 2020 Lääne-Viru
Tõrva Gümnaasium 1a Näsiniin 1. märts 2020 Valga
Tõrva Gümnaasium 1b Näsiniin 8. märts 2020 Valga
Tõrva Gümnaasium 5a Näsiniin 12. aprill 2020 Valga
Tsergondõ, Kadri Haav Näsiniin 9. märts 2020 Võru
Tudu Lasteaed-Põhikool 4-6 Näsiniin 13. märts 2020 Lääne-Viru
Türi Kesklinna Lasteaed Näsiniin 19. märts 2020 Järva
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Näsiniin 24. veebruar 2020 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 4b Näsiniin 8. märts 2020 Lääne-Viru
Valga Põhikool 2d Näsiniin 15. märts 2020 Valga
Valga Priimetsa Kool 5b Näsiniin 10. märts 2020 Valga
Valga Priimetsa Kool 6b Näsiniin 11. märts 2020 Valga
Värska Gümnaasium 1 Näsiniin 19. märts 2020 Võru
Värska Gümnaasium 2 Näsiniin 25. märts 2020 Võru
Virtsu Kool 4-5 Näsiniin 16. veebruar 2020 Lääne
Voore Põhikool Näsiniin 26. veebruar 2020 Jõgeva

Tagasi tulemuste juurde