"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2020" osaleb 5837 õpilast ja 363 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Ääsmäe Põhikool 5, 6 Linavästrik 17. aprill 2020 Harju
Audentese Erakool 1c Linavästrik 24. märts 2020 Harju
Eerika lasteaed Laululind Linavästrik 10. aprill 2020 Tartu
Elva Gümnaasium 2b Linavästrik 15. aprill 2020 Tartu
Elva Gümnaasium 3d Linavästrik 15. märts 2020 Tartu
Emmaste Põhikool 1-4 Linavästrik 4. aprill 2020 Hiiu
Emmaste Põhikool 2a Linavästrik 5. aprill 2020 Hiiu
Erakool Garant 1-3 Linavästrik 10. aprill 2020 Harju
Haanja Kool 1-3 Linavästrik 18. aprill 2020 Võru
Hargla Kool 1-3 Linavästrik 21. aprill 2020 Valga
Harku Lasteaed Linavästrik 9. aprill 2020 Harju
Jäneda Kool 57 Linavästrik 27. aprill 2020 Lääne-Viru
Jõhvi Põhikool 8 Linavästrik 7. aprill 2020 Ida-Viru
Kadrina Keskkool 1c Linavästrik 11. aprill 2020 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 5a Linavästrik 7. aprill 2020 Lääne-Viru
Kanepi Gümnaasium 3 Linavästrik 8. aprill 2020 Põlva
Kärdla Põhikooli Kõpu õppekoht 7-8-9 Linavästrik 12. aprill 2020 Hiiu
Kasti-Orgita Lasteaed Linavästrik 14. aprill 2020 Rapla
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1b Linavästrik 18. aprill 2020 Pärnu
Kohtla-Järve Ahtme Põhikool 5b Linavästrik 3. mai 2020 Ida-Viru
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a Linavästrik 20. aprill 2020 Ida-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Linavästrik 26. märts 2020 Pärnu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Linavästrik 12. aprill 2020 Pärnu
Kõmsi, Keskuse Linavästrik 10. aprill 2020 Pärnu
Konguta Kool 4 Linavästrik 28. aprill 2020 Tartu
Kõo Lasteaed Linavästrik 1. aprill 2020 Viljandi
Kõrveküla Põhikool 4a Linavästrik 26. märts 2020 Tartu
Kose Gümnaasium 3b3 Linavästrik 20. aprill 2020 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Linavästrik 9. aprill 2020 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Linavästrik 17. aprill 2020 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Linavästrik 17. aprill 2020 Harju
Kose-Uuemõisa, Pae Linavästrik 16. aprill 2020 Harju
Krootuse Põhikool 1 Linavästrik 27. märts 2020 Põlva
Kurtna Kool 3a Linavästrik 19. aprill 2020 Harju
Laeva Põhikool 24 Linavästrik 5. aprill 2020 Tartu
Lagedi lasteaed Linavästrik 7. aprill 2020 Harju
Laiuse Jaan Poska Põhikool 4 Linavästrik 23. aprill 2020 Jõgeva
Lindi Lasteaed-Algkool 3 Linavästrik 5. aprill 2020 Pärnu
Lõpemetsa, Arro Linavästrik 10. aprill 2020 Rapla
Lümanda Põhikool 3 Linavästrik 12. aprill 2020 Saare
Luunja Lasteaed Midrimaa Linavästrik 22. aprill 2020 Tartu
Maardu Gümnaasium 4b Linavästrik 15. aprill 2020 Harju
Metsküla Algkool 1-2 Linavästrik 8. aprill 2020 Pärnu
Metsküla Algkool 4-6 Linavästrik 9. aprill 2020 Pärnu
Mooste Mõisakool 5 Linavästrik 9. aprill 2020 Põlva
Muhu Põhikool 5 Linavästrik 7. aprill 2020 Saare
Muhu, Vanamõisa Linavästrik 13. aprill 2020 Saare
Muraste Looduskool Linavästrik 11. aprill 2020 Harju
Nõva Kool Linavästrik 6. aprill 2020 Lääne
Nõva Kool 1-2 Linavästrik 12. aprill 2020 Lääne
Nurme Kool 8-9a Linavästrik 27. aprill 2020 Järva
Osula Põhikool 3 Linavästrik 3. aprill 2020 Võru
Paide Hammerbecki Põhikool 1a Linavästrik 25. aprill 2020 Järva
Paide Hammerbecki Põhikool 1b Linavästrik 1. mai 2020 Järva
Parksepa Keskkool 5 Linavästrik 27. märts 2020 Võru
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2c Linavästrik 9. aprill 2020 Pärnu
Pärnu-Jaagupi Põhikool 5 Linavästrik 8. aprill 2020 Pärnu
Pihtla Lasteaed Linavästrik 11. aprill 2020 Saare
Pirita Kose Lasteaed Linavästrik 6. aprill 2020 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 4a Linavästrik 12. aprill 2020 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 4c Linavästrik 10. aprill 2020 Harju
Põlva Kool 7b Linavästrik 31. märts 2020 Põlva
Rakke Kool 4 Linavästrik 11. aprill 2020 Lääne-Viru
Rakke Kool 8 Linavästrik 10. aprill 2020 Lääne-Viru
Rakvere Gümnaasium 1c Linavästrik 9. aprill 2020 Lääne-Viru
Rakvere Põhikool Linavästrik 11. aprill 2020 Lääne-Viru
Risti Kool 5-9 Linavästrik 9. aprill 2020 Harju
Rõngu Keskkool 2 Linavästrik 4. mai 2020 Tartu
Sadala Põhikool 3 Linavästrik 13. aprill 2020 Jõgeva
Savikoja Linavästrik 19. aprill 2020 Tartu
Sipa-Laukna Lasteaed Linavästrik 7. aprill 2020 Rapla
Sonda Kool 1-4 Linavästrik 17. aprill 2020 Ida-Viru
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 Linavästrik 7. aprill 2020 Hiiu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-5 Linavästrik 9. aprill 2020 Hiiu
Tahkuranna Lasteaed-Algkool 4-7a Linavästrik 20. märts 2020 Pärnu
Tallinna Kesklinna Põhikool 2d Linavästrik 21. aprill 2020 Harju
Tallinna Kesklinna Põhikool 2e Linavästrik 5. mai 2020 Harju
Tallinna Liikuri Lasteaed Linavästrik 23. aprill 2020 Harju
Tallinna Liivaku Lasteaed Linavästrik 6. aprill 2020 Harju
Tallinna Liivaku Lasteaed 2 Linavästrik 6. aprill 2020 Harju
Tallinna Meelespea Lasteaed Linavästrik 22. aprill 2020 Harju
Tallinna Tehnikagümnaasium 4d Linavästrik 10. aprill 2020 Harju
Tamsalu Gümnaasium 2a6 Linavästrik 25. märts 2020 Lääne-Viru
Tartu Loodusmaja Linavästrik 6. aprill 2020 Tartu
Tarvastu Gümnaasium 1 Linavästrik 29. märts 2020 Viljandi
Tarvastu Gümnaasium 4 Linavästrik 6. aprill 2020 Viljandi
Tarvastu Gümnaasium 4 2 Linavästrik 3. aprill 2020 Viljandi
Tirbiku, Stukertid Linavästrik 9. aprill 2020 Lääne-Viru
Tõrva Gümnaasium 1b Linavästrik 14. aprill 2020 Valga
Tõrva Gümnaasium 5a Linavästrik 16. aprill 2020 Valga
Tsergondõ, Kadri Haav Linavästrik 9. aprill 2020 Võru
Türi Kesklinna Lasteaed Linavästrik 7. aprill 2020 Järva
Türi Lokuta lasteaed Linavästrik 21. aprill 2020 Järva
Unipiha Algkool 1-4 Linavästrik 14. aprill 2020 Tartu
Uulu Lasteaed Linavästrik 23. aprill 2020 Pärnu
Vääna Mõisakool Linavästrik 5. mai 2020 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 3a Linavästrik 10. aprill 2020 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Linavästrik 8. aprill 2020 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 4b Linavästrik 9. aprill 2020 Lääne-Viru
Valga Põhikool 2d Linavästrik 11. aprill 2020 Valga
Valga Priimetsa Kool Linavästrik 14. aprill 2020 Valga
Varbla Kool 13 Linavästrik 25. märts 2020 Pärnu
Varbla Kool 24 Linavästrik 27. märts 2020 Pärnu
Värska Gümnaasium 1 Linavästrik 19. aprill 2020 Võru
Värska Gümnaasium 2 Linavästrik 10. aprill 2020 Võru
Viira, MPMV 2 Linavästrik 8. aprill 2020 Saare
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Linavästrik 6. aprill 2020 Lääne
Võru, Päikeselind Linavästrik 20. aprill 2020 Võru

Tagasi tulemuste juurde