"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2020" osaleb 5837 õpilast ja 363 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Ääsmäe Põhikool 5, 6 Kuldnokk 2. aprill 2020 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill Kuldnokk 30. aprill 2020 Harju
Aruvälja Lasteaed Kuldnokk 12. märts 2020 Pärnu
Audentese Erakool 1c Kuldnokk 19. märts 2020 Harju
Audentese Erakool 2b Kuldnokk 19. märts 2020 Harju
Elva Gümnaasium 2b Kuldnokk 10. aprill 2020 Tartu
Elva Gümnaasium 3d Kuldnokk 23. märts 2020 Tartu
Erakool Garant 1-3 Kuldnokk 6. aprill 2020 Harju
Erala, Markus & co Kuldnokk 20. aprill 2020 Tartu
Haanja Kool 1-3 Kuldnokk 12. märts 2020 Võru
Halliste Põhikool 1-4 Kuldnokk 8. märts 2020 Viljandi
Hargla Kool 1-3 Kuldnokk 3. aprill 2020 Valga
Jäneda Kool 57 Kuldnokk 18. märts 2020 Lääne-Viru
Jõhvi Põhikool 8 Kuldnokk 14. märts 2020 Ida-Viru
Kadrina Keskkool 1c Kuldnokk 9. aprill 2020 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 2a Kuldnokk 29. märts 2020 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 5a Kuldnokk 24. märts 2020 Lääne-Viru
Kambja Põhikool 2 Kuldnokk 21. märts 2020 Tartu
Kanepi Gümnaasium 3 Kuldnokk 19. märts 2020 Põlva
Kärdla Põhikooli Kõpu õppekoht 7-8-9 Kuldnokk 30. märts 2020 Hiiu
Kasti-Orgita Lasteaed Kuldnokk 21. aprill 2020 Rapla
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas Kuldnokk 6. aprill 2020 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1b Kuldnokk 29. märts 2020 Pärnu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 2a Kuldnokk 22. märts 2020 Pärnu
Kohila Gümnaasium 5ab Kuldnokk 10. märts 2020 Rapla
Kohila Gümnaasium 6ac Kuldnokk 11. märts 2020 Rapla
Kohtla-Järve Ahtme Põhikool 5b Kuldnokk 3. mai 2020 Ida-Viru
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill 2 Kuldnokk 20. märts 2020 Ida-Viru
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a Kuldnokk 30. märts 2020 Ida-Viru
Kohtla-Järve Slaavi Põhikool 5 Kuldnokk 13. märts 2020 Ida-Viru
Koigi Kool Kuldnokk 12. märts 2020 Järva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Kuldnokk 8. märts 2020 Pärnu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 2 Kuldnokk 15. märts 2020 Pärnu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Kuldnokk 10. märts 2020 Pärnu
Kõmsi, Keskuse Kuldnokk 10. märts 2020 Pärnu
Kõo Lasteaed Kuldnokk 21. märts 2020 Viljandi
Kõrveküla Põhikool 4a Kuldnokk 22. märts 2020 Tartu
Kose Gümnaasium 3b3 Kuldnokk 27. märts 2020 Harju
Kose Gümnaasium 4a Kuldnokk 10. märts 2020 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Kuldnokk 16. märts 2020 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Kuldnokk 8. aprill 2020 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Kuldnokk 6. aprill 2020 Harju
Krootuse Põhikool 1 Kuldnokk 27. märts 2020 Põlva
Kurtna Kool 3a Kuldnokk 22. aprill 2020 Harju
Laeva Põhikool 24 Kuldnokk 31. märts 2020 Tartu
Laitse lasteaed Kuldnokk 9. märts 2020 Harju
Lindi Lasteaed-Algkool 3 Kuldnokk 20. märts 2020 Pärnu
Lõpemetsa, Arro Kuldnokk 25. märts 2020 Rapla
Lümanda Põhikool 3 Kuldnokk 15. aprill 2020 Saare
Luunja Lasteaed Midrimaa Kuldnokk 19. märts 2020 Tartu
Maardu Gümnaasium 4b Kuldnokk 20. märts 2020 Harju
Metsküla Algkool 1-2 Kuldnokk 12. märts 2020 Pärnu
Muhu Põhikool 5 Kuldnokk 24. märts 2020 Saare
Muhu, Vanamõisa Kuldnokk 20. märts 2020 Saare
Muraste Looduskool Kuldnokk 23. märts 2020 Harju
Nõva Kool 1-2 Kuldnokk 19. märts 2020 Lääne
Nurme Kool 8-9a Kuldnokk 7. aprill 2020 Järva
Oru lasteaed Mesimumm Kuldnokk 26. märts 2020 Harju
Osula Põhikool 3 Kuldnokk 22. märts 2020 Võru
Paide Hammerbecki Põhikool 1b Kuldnokk 26. märts 2020 Järva
Paide Hammerbecki Põhikool 3d Kuldnokk 23. märts 2020 Järva
Paikuse Lasteaed Mesimumm Kuldnokk 23. märts 2020 Pärnu
Parksepa Keskkool 5 Kuldnokk 5. märts 2020 Võru
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2c Kuldnokk 24. märts 2020 Pärnu
Pärnu Rääma Põhikool 1a Kuldnokk 17. märts 2020 Pärnu
Pärnu-Jaagupi Põhikool 5 Kuldnokk 25. märts 2020 Pärnu
Pelguranna Lasteaed Kuldnokk 1. aprill 2020 Harju
Pelguranna Lasteaed 2 Kuldnokk 12. märts 2020 Harju
Pikavere Lasteaed-Algkool Kuldnokk 7. märts 2020 Harju
Pirita Kose Lasteaed Kuldnokk 27. märts 2020 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 4a Kuldnokk 20. märts 2020 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 4c Kuldnokk 21. aprill 2020 Harju
Põlva Kool 1e Kuldnokk 22. märts 2020 Põlva
Põlva Kool 3a Kuldnokk 28. märts 2020 Põlva
Põlva Kool 7b Kuldnokk 20. märts 2020 Põlva
Põlva Lasteaed Mesimumm Kuldnokk 20. märts 2020 Põlva
Raadivere, OleMari Kuldnokk 17. märts 2020 Jõgeva
Rakke Kool 4 Kuldnokk 1. aprill 2020 Lääne-Viru
Rakke Kool 8 Kuldnokk 31. märts 2020 Lääne-Viru
Rakvere Gümnaasium 1c Kuldnokk 3. aprill 2020 Lääne-Viru
Rakvere Põhikool Kuldnokk 22. märts 2020 Lääne-Viru
Riia Eesti Põhikool Kuldnokk 19. märts 2020 Välismaa
Riidaja Põhikool 6-9 Kuldnokk 9. märts 2020 Valga
Risti Kool 5-9 Kuldnokk 29. märts 2020 Harju
Sadala Põhikool 3 Kuldnokk 23. märts 2020 Jõgeva
Savikoja Kuldnokk 18. aprill 2020 Tartu
Sipa-Laukna Lasteaed Kuldnokk 27. märts 2020 Rapla
Sonda Kool 1-4 Kuldnokk 27. märts 2020 Ida-Viru
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 Kuldnokk 25. märts 2020 Hiiu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-5 Kuldnokk 27. märts 2020 Hiiu
Tahkuranna Lasteaed-Algkool 4-7a Kuldnokk 19. märts 2020 Pärnu
Tallinna Kesklinna Põhikool 2d Kuldnokk 5. aprill 2020 Harju
Tallinna Kesklinna Põhikool 2e Kuldnokk 26. märts 2020 Harju
Tallinna Liivaku Lasteaed 2 Kuldnokk 20. aprill 2020 Harju
Tallinna Meelespea Lasteaed Kuldnokk 7. aprill 2020 Harju
Tallinna Tehnikagümnaasium 4b Kuldnokk 1. aprill 2020 Harju
Tamsalu Gümnaasium 2a6 Kuldnokk 18. märts 2020 Lääne-Viru
Tartu Katoliku Hariduskeskus 2b Kuldnokk 20. märts 2020 Tartu
Tartu Loodusmaja Kuldnokk 10. märts 2020 Tartu
Tartu, Kornel Kuldnokk 6. aprill 2020 Tartu
Tarvastu Gümnaasium 1 Kuldnokk 9. märts 2020 Viljandi
Tarvastu Gümnaasium 4 Kuldnokk 9. märts 2020 Viljandi
Tarvastu Gümnaasium 4 2 Kuldnokk 19. aprill 2020 Viljandi
Tilsi Põhikool 3 Kuldnokk 19. märts 2020 Põlva
Tõrva Gümnaasium 1a Kuldnokk 18. märts 2020 Valga
Tõrva Gümnaasium 1b Kuldnokk 20. märts 2020 Valga
Tõrva Gümnaasium 5a Kuldnokk 6. aprill 2020 Valga
Tsergondõ, Kadri Haav Kuldnokk 18. märts 2020 Võru
Türi Kesklinna Lasteaed Kuldnokk 16. märts 2020 Järva
Türi Lokuta lasteaed Kuldnokk 25. märts 2020 Järva
Unipiha Algkool 1-4 Kuldnokk 15. märts 2020 Tartu
Uulu Lasteaed Kuldnokk 29. märts 2020 Pärnu
Vääna Mõisakool Kuldnokk 2. aprill 2020 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 4b Kuldnokk 24. märts 2020 Lääne-Viru
Valga Põhikool 2d Kuldnokk 7. aprill 2020 Valga
Valga Priimetsa Kool Kuldnokk 11. märts 2020 Valga
Varbla Kool 13 Kuldnokk 3. aprill 2020 Pärnu
Varbla Kool 24 Kuldnokk 23. märts 2020 Pärnu
Värska Gümnaasium 1 Kuldnokk 24. märts 2020 Võru
Värska Gümnaasium 2 Kuldnokk 10. märts 2020 Võru
Värska Gümnaasium 3 Kuldnokk 19. märts 2020 Võru
Viira, MPMV 2 Kuldnokk 15. märts 2020 Saare
Viluste Põhikool 1 Kuldnokk 5. aprill 2020 Põlva
Võnnu Lasteaed Värvuke Kuldnokk 4. aprill 2020 Tartu
Voore Põhikool Kuldnokk 5. märts 2020 Jõgeva
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Kuldnokk 10. märts 2020 Lääne
Võru Lasteaed Sõleke 2 Kuldnokk 22. märts 2020 Võru
Võru, Loodusega koos Kuldnokk 28. märts 2020 Võru
Võru, Päikeselind Kuldnokk 20. märts 2020 Võru
Võru, Tarkus 300 Kuldnokk 28. märts 2020 Võru

Tagasi tulemuste juurde