"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2020" osaleb 5837 õpilast ja 363 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Abja Gümnaasium Ülane 6. aprill 2002 Viljandi
Ala Põhikool Ülane 12. aprill 2002 Valga
Aravete Keskkool 2 Ülane 16. aprill 2002 Järva
C.R.Jakobsoni nimeline Gümnaasium Ülane 20. aprill 2002 Viljandi
Fr.Tuglase nim. Ahja Keskkool 2 Ülane 12. aprill 2002 Põlva
Haljala Gümnaasium Ülane 13. aprill 2002 Lääne-Viru
Jäneda Põhikool Ülane 12. aprill 2002 Järva
Järva-Jaani Keskkool Ülane 13. aprill 2002 Järva
Kääpa Põhikool Ülane 17. aprill 2002 Võru
Kabala Põhikool Ülane 17. aprill 2002 Rapla
Kadrina Keskkool Ülane 14. aprill 2002 Lääne-Viru
Käina Gümnaasium Ülane 12. aprill 2002 Hiiu
Kalamaja Põhikool Ülane 26. märts 2002 Harju
Kärdla Keskkool Ülane 12. aprill 2002 Hiiu
Kärstna Põhikool Ülane 11. aprill 2002 Viljandi
Kilingi-Nõmme Gümnaasium Ülane 12. aprill 2002 Pärnu
Kohila Gümnaasium Ülane 30. märts 2002 Rapla
Kohtla Järve Järve Gümnaasium Ülane 12. aprill 2002 Ida-Viru
Konguta Algkool Ülane 29. märts 2002 Tartu
Krabi Põhikool Ülane 19. aprill 2002 Võru
Kuressaare Gümnaasium Ülane 15. aprill 2002 Saare
Leevi Põhikool Ülane 10. aprill 2002 Põlva
Loksa 1. Keskkool Ülane 15. aprill 2002 Harju
Mammaste Lasteaed-Algkool Ülane 11. aprill 2002 Põlva
Mehikoorma Põhikool Ülane 10. aprill 2002 Tartu
Metsküla Algkool Ülane 8. aprill 2002 Lääne
Mikitamäe Põhikool Ülane 14. aprill 2002 Põlva
Muhu Põhikool Ülane 10. aprill 2002 Saare
Mustjala põhikool Ülane 30. märts 2002 Saare
Oru Kool Ülane 8. aprill 2002 Lääne
Paide Gümnaasium Ülane 20. aprill 2002 Järva
Paide Ühisgümnaasium Ülane 17. aprill 2002 Järva
Palupera Põhikool Ülane 11. aprill 2002 Valga
Pärnjõe Põhikool Ülane 2. aprill 2002 Pärnu
Pärnu Noorte Loodusmaja Ülane 13. aprill 2002 Pärnu
Pärnu-Jaagupi Keskkool Ülane 15. aprill 2002 Pärnu
Peetri Põhikool Ülane 14. aprill 2002 Järva
Rakke Gümnaasium Ülane 11. aprill 2002 Lääne-Viru
Rakvere Põhikool Ülane 12. aprill 2002 Lääne-Viru
Rõngu Keskkool Ülane 24. aprill 2002 Tartu
Saaremaa Ühisgümnaasium Ülane 12. aprill 2002 Saare
Saduküla Põhikool Ülane 16. aprill 2002 Jõgeva
Sillamäe Eesti Põhikool Ülane 12. aprill 2002 Ida-Viru
Sonda Põhikool Ülane 8. aprill 2002 Ida-Viru
Suure-Jaani Gümnaasium 2 Ülane 10. aprill 2002 Viljandi
Tääksi Põhikool Ülane 8. aprill 2002 Viljandi
Tallinna Kanutiaia Noortemaja Ülane 11. aprill 2002 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium Ülane 22. aprill 2002 Harju
Tamsalu Gümnaasium Ülane 13. aprill 2002 Lääne-Viru
Tapa Gümnaasium Ülane 12. aprill 2002 Lääne-Viru
Tartu Hiie Kool Ülane 14. aprill 2002 Tartu
Toila Gümnaasium Ülane 17. aprill 2002 Ida-Viru
Tornimäe Põhikool Ülane 9. aprill 2002 Saare
Tsirguliina Keskkool Ülane 13. aprill 2002 Valga
Türi Gümnaasium Ülane 13. aprill 2002 Järva
Unipiha Algkool Ülane 6. aprill 2002 Tartu
Väätsa Põhikool Ülane 20. aprill 2002 Järva
Väike-Maarja Gümnaasium Ülane 12. aprill 2002 Lääne-Viru
Vao Lasteaed-Algkool Ülane 21. aprill 2002 Järva
Vara Põhikool Ülane 8. aprill 2002 Tartu
Värska Gümnaasium Ülane 16. aprill 2002 Põlva
Vatla Põhikool Ülane 14. aprill 2002 Lääne
Võhma Gümnaasium Ülane 13. aprill 2002 Viljandi

Tagasi tulemuste juurde