"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2020" osaleb 5837 õpilast ja 363 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Tallinna Kullerkupu Lasteaed Nurmenukk 19. märts 2020 Harju
Kõmsi Lasteaed-Algkool 5-6 Nurmenukk 20. märts 2020 Pärnu
Kõmsi, Keskuse Nurmenukk 20. märts 2020 Pärnu
Tallinna Kesklinna Põhikool 2e Nurmenukk 25. märts 2020 Harju
Pihtla Lasteaed Nurmenukk 26. märts 2020 Saare
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill 2 Nurmenukk 26. märts 2020 Ida-Viru
Unipiha Algkool 1-4 Nurmenukk 27. märts 2020 Tartu
Hargla Kool 24 Nurmenukk 30. märts 2020 Valga
Parksepa Keskkool 5 Nurmenukk 31. märts 2020 Võru
Kanepi Gümnaasium 3 Nurmenukk 2. aprill 2020 Põlva
Varbla Kool 13 Nurmenukk 4. aprill 2020 Pärnu
Kohila Gümnaasium 5ab Nurmenukk 5. aprill 2020 Rapla
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-4 Nurmenukk 5. aprill 2020 Pärnu
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Nurmenukk 5. aprill 2020 Lääne
Rõngu Keskkool 2 Nurmenukk 5. aprill 2020 Tartu
Risti Kool 5-9 Nurmenukk 6. aprill 2020 Harju
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-5 Nurmenukk 6. aprill 2020 Hiiu
Metsküla Algkool 1-2 Nurmenukk 7. aprill 2020 Pärnu
Lindi Lasteaed-Algkool 3 Nurmenukk 7. aprill 2020 Pärnu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-6 Nurmenukk 7. aprill 2020 Hiiu
Kihlevere, Metsavahi Nurmenukk 8. aprill 2020 Lääne-Viru
Muhu, Vanamõisa Nurmenukk 9. aprill 2020 Saare
Muhu Põhikool 5 Nurmenukk 9. aprill 2020 Saare
Kõrveküla Põhikool 4a Nurmenukk 10. aprill 2020 Tartu
Laitse lasteaed Nurmenukk 11. aprill 2020 Harju
Viira, MPMV 2 Nurmenukk 11. aprill 2020 Saare
Värska Gümnaasium 2 Nurmenukk 11. aprill 2020 Võru
Muraste Looduskool Nurmenukk 11. aprill 2020 Harju
Osula Põhikool 3 Nurmenukk 13. aprill 2020 Võru
Lümanda Põhikool 3 Nurmenukk 13. aprill 2020 Saare
Tamsalu Gümnaasium 2a6 Nurmenukk 15. aprill 2020 Lääne-Viru
Kose-Uuemõisa, Pae Nurmenukk 15. aprill 2020 Harju
Nõva Kool Nurmenukk 15. aprill 2020 Lääne
Sipa-Laukna Lasteaed Nurmenukk 15. aprill 2020 Rapla
Kadrina Keskkool 2a Nurmenukk 16. aprill 2020 Lääne-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 2 Nurmenukk 16. aprill 2020 Harju
Tirbiku, Stukertid Nurmenukk 16. aprill 2020 Lääne-Viru
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Nurmenukk 16. aprill 2020 Harju
Oru lasteaed Mesimumm Nurmenukk 17. aprill 2020 Harju
Tõrva Gümnaasium 1a Nurmenukk 17. aprill 2020 Valga
Nõva Kool 1-2 Nurmenukk 17. aprill 2020 Lääne
Riidaja Põhikool 6-9 Nurmenukk 17. aprill 2020 Valga
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1b Nurmenukk 17. aprill 2020 Pärnu
Tallinna Tehnikagümnaasium 4c Nurmenukk 18. aprill 2020 Harju
Tarvastu Gümnaasium 1 Nurmenukk 18. aprill 2020 Viljandi
Kärdla Põhikooli Kõpu õppekoht 7-8-9 Nurmenukk 18. aprill 2020 Hiiu
Kõo Lasteaed Nurmenukk 18. aprill 2020 Viljandi
Tartu Raatuse Kool 1b Nurmenukk 19. aprill 2020 Tartu
Oru Põhikool 4 Nurmenukk 19. aprill 2020 Harju
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 2c Nurmenukk 19. aprill 2020 Pärnu
Väike-Maarja Gümnaasium 3a Nurmenukk 19. aprill 2020 Lääne-Viru
Pirita Kose Lasteaed Nurmenukk 19. aprill 2020 Harju
Metsküla Algkool 4-6 Nurmenukk 20. aprill 2020 Pärnu
Tallinna Liivaku Lasteaed 2 Nurmenukk 20. aprill 2020 Harju
Tahkuranna Lasteaed-Algkool 4-7a Nurmenukk 20. aprill 2020 Pärnu
Harku Lasteaed Nurmenukk 21. aprill 2020 Harju
Tallinna Meelespea Lasteaed Nurmenukk 21. aprill 2020 Harju
Kohila Gümnaasium 7c Nurmenukk 21. aprill 2020 Rapla
Sonda Kool 1-4 Nurmenukk 22. aprill 2020 Ida-Viru
Tõrva Gümnaasium 1b Nurmenukk 22. aprill 2020 Valga
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas Nurmenukk 23. aprill 2020 Harju
Tõrva Gümnaasium 5a Nurmenukk 23. aprill 2020 Valga
Kurtna Kool 3a Nurmenukk 23. aprill 2020 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 4a Nurmenukk 24. aprill 2020 Harju
Kose Gümnaasium 3b3 Nurmenukk 24. aprill 2020 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 4c Nurmenukk 24. aprill 2020 Harju
Tallinna Tehnikagümnaasium 4b Nurmenukk 25. aprill 2020 Harju
Krootuse Põhikool 1 Nurmenukk 25. aprill 2020 Põlva
Tartu Loodusmaja Nurmenukk 25. aprill 2020 Tartu
Rakke Kool 8 Nurmenukk 26. aprill 2020 Lääne-Viru
Jõhvi Põhikool 8 Nurmenukk 26. aprill 2020 Ida-Viru
Rakke Kool 4 Nurmenukk 26. aprill 2020 Lääne-Viru
Konguta Kool 4 Nurmenukk 27. aprill 2020 Tartu
Nurme Kool 8-9a Nurmenukk 27. aprill 2020 Järva
Paide Hammerbecki Põhikool 3d Nurmenukk 27. aprill 2020 Järva
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Nurmenukk 27. aprill 2020 Harju
Tarvastu Gümnaasium 4 Nurmenukk 27. aprill 2020 Viljandi
Kadrina Keskkool 1c Nurmenukk 28. aprill 2020 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Nurmenukk 29. aprill 2020 Ida-Viru
Sillamäe Vanalinna Kool 4b Nurmenukk 29. aprill 2020 Ida-Viru
Sadala Põhikool 3 Nurmenukk 1. mai 2020 Jõgeva
Pelguranna Lasteaed 2 Nurmenukk 2. mai 2020 Harju
Tudu Lasteaed-Põhikool 4-6 Nurmenukk 2. mai 2020 Lääne-Viru
Värska Gümnaasium 1 Nurmenukk 2. mai 2020 Võru
Haanja Kool 1-3 Nurmenukk 2. mai 2020 Võru
Lagedi lasteaed Nurmenukk 3. mai 2020 Harju
Rakvere Gümnaasium 1c Nurmenukk 4. mai 2020 Lääne-Viru
Voore Põhikool Nurmenukk 5. mai 2020 Jõgeva
Erala, Markus & co Nurmenukk 5. mai 2020 Tartu
Kadrina Keskkool 5a Nurmenukk 7. mai 2020 Lääne-Viru
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6a Nurmenukk 12. mai 2020 Ida-Viru
Tartu Maarjamõisa Lasteaed Nurmenukk 19. mai 2020 Tartu
Elva Gümnaasium 2b Nurmenukk 19. mai 2020 Tartu
Türi Lokuta lasteaed Nurmenukk 19. mai 2020 Järva
Põlva Lasteaed Mesimumm Nurmenukk 20. mai 2020 Põlva

Tagasi tulemuste juurde