"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Kevadfoto:

"Paiseleht"
Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Nädal 19: saabunud fotod

Fotode suuremalt vaatamiseks klõpsa pisipildil.

"Tulbid"
Daniil Kolomeitsev
Sillamäe Vanalinna Kool 3b
"Varsakabi"
Olga Tabakova
Sillamäe Vanalinna Kool 3b
"Nurmenukk"
Helina Vallimäe
Saue Gümnaasium 4e
"Luikede päevituspäev"
Karola Lisette Epner
Risti Kool 5-9
"Ülased"
Rauno Roos
Risti Kool 5-9
"Käätsusikk"
Laura-Liisa Neuhaus
Risti Kool 5-9
"Putukate kevad"
Liis Marie Lepp
Kõrveküla Põhikool 4a
"Nartsissid"
Mihkel Kivastik
Kõrveküla Põhikool 4a
"Olen küll mina!"
Liis Marie Lepp
Kõrveküla Põhikool 4a
"Saagu neid konni palju!"
Erik Jaakmees
Tartu Hiie Kool 4b 2
"Läheme koos"
Erik Jaakmees
Tartu Hiie Kool 4b 2
"Toomingas õitseb"
Brita Olev
Suure-Jaani Kool 3a
"Leidsin kuldvõtmekesed!"
Brita Olev
Suure-Jaani Kool 3a
"Lumikellukesed"
Josephine Ärm
Tallinna Kesklinna Põhikool 1 2
"Tärkav tulp"
Josephine Ärm
Tallinna Kesklinna Põhikool 1 2
"Tulbimeri"
Josephine Ärm
Tallinna Kesklinna Põhikool 1 2
"Viljapuu pungad puhkemas"
Trino Kotke 1.d
Tallinna Kesklinna Põhikool 1 3
"Kobarhüatsint"
Anna Hinn
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill 2
"Kevadine lill"
Alisa Netseporenko
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill 2
"Kevad õitseb"
Anna Hinn
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill 2
" vihmauss"
Lasnamäe põhikool 3b
Lasnamäe Põhikool 3b
"Konn kevadet nautimas"
Mia Helena Pärn
Paldiski Põhikool 7
"Kevad"
Maria Uusberg
Paldiski Põhikool 7
"Tulbid"
Emily Kaseväli
Tallinna Kesklinna Põhikool 1 5
"Üksik lepalind"
Deron Kütt
Valga Põhikool 1d
"Lumikelluke"
Harald Tamm
Tallinna Kesklinna Põhikool 1
"Võililled õitsevad"
Robert Marten Miller
Tallinna Kesklinna Põhikool 1 3
"Karulaugu mägi kodukohas"
Robert Marten Miller
Tallinna Kesklinna Põhikool 1 3
"Kahekesi koos."
Uku Paul Pae
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool
"Armas orav"
Saara Männiko
Tallinna Kesklinna Põhikool 1 6
"Lõhnavad nartsissid"
Saara Männiko
Tallinna Kesklinna Põhikool 1 6
""
Daniil
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6ad
"Kopra kodu"
Rebecca Helbre
Põlva Kool 2a
"Liigniiske maa"
Rebecca Helbre
Põlva Kool 2a
"Kuldnokk"
Johannes Sepp
Tallinna Kesklinna Põhikool 1 6
"Ülased"
Mirte Laul
Valga Põhikool 1d
"Kuusemaasikad"
Lisbeth Kask
Haapsalu Põhikool 2b
"Tigu"
Sandra Siig
Haapsalu Põhikool 2b
"Haned tibudega"
Lisbeth Kask
Haapsalu Põhikool 2b
"Võtke ritta"
Keiti Paulus
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6
"Nurmenuku lummuses"
Alondra-Mia Roht
Tallinna Kesklinna Põhikool 1
"Kevade vaik"
Jelizaveta Tomassova
Sillamäe Vanalinna Kool 3b
"Nurmenukk"
Luize Berga
Riia Eesti Põhikool 2
"Nurmenukk"
Emilija Šnorina
Riia Eesti Põhikool 2
"Perekond"
Emilija Šnorina
Riia Eesti Põhikool 2
"Pesa"
Tuuli Hommik
Antsla Gümnaasium 6b
"Tulen!"
Tuuli Hommik
Antsla Gümnaasium 6b
"Valguses ja varjus"
Tuuli Hommik
Antsla Gümnaasium 6b