"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 5544 õpilast ja 342 rühma.

Liitu projektiga!

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Osalejate tutvustused

Lugemiseks klõpsa kooli nimel või pisipildil.


Loksa Gümnaasium 4a

Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1a

Sillamäe Lasteaed Pääsupesa

Põlva Lasteaed Mesimumm

Tartu Maarjamõisa Lasteaed 2

Pihtla Lasteaed

Tõrva Gümnaasium 4

Tõrva Gümnaasium 3

Voore Põhikool

Tõrva Gümnaasium 2

Antsla Gümnaasium 4b

Sillamäe Vanalinna Kool 1a

Lasteaed Marjake

Valga Põhikool 1d

Pelguranna Lasteaed 2

Audentese Erakool 1b

Lasnamäe Põhikool 3b

Sipa-Laukna Lasteaed

Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill 2

Haanja Kool 1-3b

Tõrva Gümnaasium 5

Narva Lasteaed Põngerjas

Rakvere Gümnaasium 5c

Sillamäe Vanalinna Kool 2a

Kõmsi Lasteaed-Algkool 3-6

Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool

Riia Eesti Põhikool

Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill

Valga Põhikool 4c

Tartu Lasteaed Annike 2

Laitse lasteaed

Torma Lasteaed "Linnutaja"

Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju 2

Kuremaa Lasteaed-Algkool

Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju

Jüri Gümnaasium 2d

Pärnu-Jaagupi Põhikool 5

Kadrina Keskkool 3b

Luunja Lasteaed Midrimaa

Keeni Põhikool 4

Tallinna Jaan Poska Lasteaed

Antsla Gümnaasium 6b

Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1c

Vanalinna Hariduskolleegium 2

Lümanda Põhikool 2

Tarvastu Lasteaed

Jakob Westholmi Gümnaasium 2a

Jäneda Kool 5

Rakvere Gümnaasium 4b

Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6

Tallinna Lasteaed Südameke

Türi Põhikool 3b

Pirita Majandusgümnaasium 3c

Tartu Hiie Kool 4b 2

Aste Põhikool 1

Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas

Suure-Jaani Kooli Sürgavere õppekoht

Kohtla-Järve Lasteaed Tareke

Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-2

Tõrva Gümnaasium 1b

Kasti-Orgita Lasteaed

Tartu Lasteaed Annike

Jakob Westholmi Gümnaasium 4a

Türi Lokuta lasteaed

Sillamäe Vanalinna Kool 2b

Kadrina Lasteaed Sipsik

Hilariuse Kool 4-5

Haapsalu Linna Algkool 2b

Saue Gümnaasium 1a

Kohila Gümnaasium 1c

Kohila Gümnaasium 2

Osula Põhikool 3

Tallinna Meelespea Lasteaed
Pelguranna Lasteaed Metsküla Algkool 1-3
Metsküla Algkool 4-5 Jüri Gümnaasium 2e Otepää looduskeskus
Osula Põhikool 2 Pärnu-Jaagupi Põhikool 6a Valga Priimetsa Kool 5b
Tartu Lasteaed Sass Tartu Hansa Kool 3b Veskitammi Lasteaed
Haapsalu Põhikool 2b Sonda Kool 5-6 Põlva Kool 6c
Põlva Kool 6b Gustav Adolfi Gümnaasium Kõrveküla lasteaed Päikeseratas
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-4