"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6474 õpilast ja 360 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Facebook Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Aakre Lasteaed-Algkool Pajud 15. aprill 2010 Valga
Ääsmäe Põhikool 3 Pajud 21. aprill 2010 Harju
Ääsmäe Põhikool 5 Pajud 25. aprill 2010 Harju
Aegviidu Põhikool Pajud 23. aprill 2010 Harju
Alatskivi Keskkool Pajud 2. aprill 2010 Tartu
Albu Põhikool Pajud 23. aprill 2010 Järva
Anna Haava nim. Pala Kool Pajud 22. aprill 2010 Jõgeva
Anna Haava nim. Pala Kool 2 Pajud 25. aprill 2010 Jõgeva
Antsla Gümnaasium Pajud 15. aprill 2010 Võru
Antsla Gümnaasium 1 Pajud 16. aprill 2010 Võru
Are Põhikool Pajud 16. aprill 2010 Pärnu
Aruküla lasteaed Rukkilill Pajud 21. aprill 2010 Harju
Audru Keskkool Pajud 17. aprill 2010 Pärnu
Audru Keskkool2 Pajud 17. aprill 2010 Pärnu
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 1a Pajud 18. aprill 2010 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 5B Pajud 16. aprill 2010 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6A Pajud 20. aprill 2010 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 6B Pajud 16. aprill 2010 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 7b Pajud 15. aprill 2010 Viljandi
C. R. Jakobsoni nim. Torma Põhikool 2 Pajud 17. aprill 2010 Jõgeva
Elva Gümnaasium 1c Pajud 20. aprill 2010 Tartu
Elva Gümnaasium 3a Pajud 11. aprill 2010 Tartu
Elva Gümnaasium 6C Pajud 13. aprill 2010 Tartu
Elva Gümnaasium loodussõprade ring Pajud 20. aprill 2010 Tartu
Elva lasteaed Õnneseen Pajud 22. aprill 2010 Tartu
Ferdinand von Wrangelli nim. Roela Põhikool Pajud 25. aprill 2010 Lääne-Viru
Fr Tuglase nim Ahja Keskkool 6.kl Pajud 15. aprill 2010 Põlva
Gustav Adolfi Gümnaasium 6b Pajud 19. aprill 2010 Harju
Häädemeeste Keskkool Pajud 8. aprill 2010 Pärnu
Haanja-Ruusmäe Põhikool Pajud 18. aprill 2010 Võru
Haljala Gümnaasium Pajud 20. aprill 2010 Lääne-Viru
Haljala Gümnaasium 2 Pajud 23. aprill 2010 Lääne-Viru
Hargla Kool Pajud 10. aprill 2010 Valga
Hargla Kool 2 Pajud 13. aprill 2010 Valga
Hargla Kool 5 Pajud 17. aprill 2010 Valga
Helme Sanatoorne Internaatkool Pajud 20. aprill 2010 Valga
Illuka Põhikool 2 Pajud 20. aprill 2010 Ida-Viru
Imavere Põhikool Pajud 25. aprill 2010 Järva
Jäneda Kool Pajud 24. aprill 2010 Lääne-Viru
Jõhvi Gümnaasium Pajud 19. aprill 2010 Ida-Viru
Kääpa Põhikool Pajud 12. aprill 2010 Võru
Kääpa Põhikool 2 Pajud 15. aprill 2010 Võru
Kääpa Põhikool 3 Pajud 13. aprill 2010 Võru
Kadrina Keskkool 2 Pajud 12. aprill 2010 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 3 Pajud 22. aprill 2010 Lääne-Viru
Kaelase Kool Pajud 16. aprill 2010 Pärnu
Käina Gümnaasium2 Pajud 30. aprill 2010 Hiiu
Kanepi Gümnaasium Pajud 14. aprill 2010 Põlva
Kanepi Gümnaasium 2 Pajud 15. aprill 2010 Põlva
Kanepi Gümnaasium 3 Pajud 18. aprill 2010 Põlva
Kanepi Gümnaasium 6 Pajud 17. aprill 2010 Põlva
Kärdla Ühisgümnaasium Pajud 18. aprill 2010 Hiiu
Kärla Põhikool Pajud 1. mai 2010 Saare
Kärstna Kool Pajud 16. aprill 2010 Viljandi
Kehtna Põhikool Pajud 12. aprill 2010 Rapla
Kernu Põhikool 2 Pajud 23. aprill 2010 Harju
Kilingi-Nõmme Gümnaasium Pajud 16. aprill 2010 Pärnu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 5a Pajud 17. aprill 2010 Pärnu
Kirivere Põhikool Pajud 13. aprill 2010 Viljandi
Kiviõli 1.Keskkool 2 Pajud 22. aprill 2010 Ida-Viru
Kodila Põhikool Pajud 24. aprill 2010 Rapla
Kohila Gümnaasium Pajud 25. aprill 2010 Rapla
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 3a Pajud 28. aprill 2010 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5 Pajud 25. aprill 2010 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 7b Pajud 23. aprill 2010 Ida-Viru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium Pajud 19. aprill 2010 Ida-Viru
Kohtla-Järve Ühisgümnaasium 8a Pajud 19. aprill 2010 Ida-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool Pajud 19. aprill 2010 Lääne
Kõmsi Lasteaed-Algkool 2 Pajud 22. aprill 2010 Lääne
Konguta Kool Pajud 16. aprill 2010 Tartu
Konguta Kool 2 Pajud 16. aprill 2010 Tartu
Konguta Kool/lasteaed Pajud 16. aprill 2010 Tartu
Koonga Põhikool Pajud 1. mai 2010 Pärnu
Koonga Põhikool 3 Pajud 29. aprill 2010 Pärnu
Kõpu Põhikool II Pajud 16. aprill 2010 Viljandi
Kõpu Põhikool III Pajud 19. aprill 2010 Viljandi
Krabi Põhikool Pajud 15. aprill 2010 Võru
Krootuse Põhikool Pajud 16. aprill 2010 Põlva
Kuremaa Lasteaed- Algkool 1 Pajud 14. aprill 2010 Jõgeva
Kuressaare Gümnaasium 4b Pajud 21. aprill 2010 Saare
Kuusalu Keskkool Pajud 30. aprill 2010 Harju
Kuusalu Keskkool 4kl Pajud 20. aprill 2010 Harju
Kuuste Kool 1 Pajud 11. aprill 2010 Tartu
Lauka Põhikool Pajud 20. aprill 2010 Hiiu
Lihula Gümnaasium Pajud 26. aprill 2010 Lääne
Lokuta Lasteaed Pajud 23. aprill 2010 Järva
Lõpe Põhikool 3 Pajud 2. mai 2010 Pärnu
Luunja Lasteaed Midrimaa Pajud 16. aprill 2010 Tartu
Maardu Gümnaasium Pajud 9. aprill 2010 Harju
Melliste Algkool-Lasteaed Pajud 20. aprill 2010 Tartu
Metsapoole Põhikool Pajud 20. aprill 2010 Pärnu
Metsküla Algkool Pajud 23. aprill 2010 Lääne
Metsküla Algkool 2 Pajud 26. aprill 2010 Lääne
Mikitamäe Kool Pajud 16. aprill 2010 Põlva
Misso Keskkool Pajud 18. aprill 2010 Võru
Muhu Põhikool Pajud 24. aprill 2010 Saare
Muraste Looduskool Pajud 18. aprill 2010 Harju
Nõo Põhikool Pajud 14. aprill 2010 Tartu
Nõo Põhikool 2 Pajud 11. aprill 2010 Tartu
Õie Lasteaed Pajud 20. aprill 2010 Harju
Orissaare Gümnaasium 4 Pajud 20. aprill 2010 Saare
Orissaare Gümnaasium 5 Pajud 18. aprill 2010 Saare
Oru Kool Pajud 22. aprill 2010 Lääne
Oru Põhikool Pajud 13. aprill 2010 Harju
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium Pajud 15. aprill 2010 Jõgeva
Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium II Pajud 19. aprill 2010 Jõgeva
Osula Põhikool Pajud 16. aprill 2010 Võru
Otepää Gümnaasium Pajud 13. aprill 2010 Valga
Paide Gümnaasium Pajud 27. aprill 2010 Järva
Paide Ühisgümnaasium Pajud 24. aprill 2010 Järva
Paikuse Põhikool 1 Pajud 22. aprill 2010 Pärnu
Paikuse Põhikool 2 Pajud 25. aprill 2010 Pärnu
Paistu Kool Pajud 18. aprill 2010 Viljandi
Paistu Kool 2 Pajud 18. aprill 2010 Viljandi
Palade Põhikool Pajud 17. aprill 2010 Hiiu
Paldiski Gümnaasium Pajud 10. aprill 2010 Harju
Palupera Põhikool Pajud 20. aprill 2010 Valga
Palupera Põhikool 1 Pajud 27. aprill 2010 Valga
Palupera Põhikool 6 Pajud 14. aprill 2010 Valga
Pärnu Koidula Gümnaasium1 Pajud 21. aprill 2010 Pärnu
Pärnu loodusmaja Pajud 21. aprill 2010 Pärnu
Pärnu Loodusmaja 6 Pajud 26. aprill 2010 Pärnu
Pärnu Ühisgümnaasium Pajud 10. aprill 2010 Pärnu
Pärnu Väike Vabakool 6 Pajud 15. aprill 2010 Pärnu
Pärnu Vanalinna Põhikool 4b Pajud 15. aprill 2010 Pärnu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium Pajud 18. aprill 2010 Pärnu
Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 3 Pajud 13. aprill 2010 Pärnu
Peetri Põhikool Pajud 23. aprill 2010 Järva
Põltsamaa Ühisgümnaasium Pajud 18. aprill 2010 Jõgeva
Põlva Keskkool 5b Pajud 14. aprill 2010 Põlva
Põlva Ühisgümnaasium Pajud 16. aprill 2010 Põlva
Puhja Gümnaasium 3kl Pajud 13. aprill 2010 Tartu
Puiga Põhikool Pajud 22. aprill 2010 Võru
Puka Keskkool Pajud 16. aprill 2010 Valga
Raasiku Põhikool Pajud 23. aprill 2010 Harju
Raasiku Põhikool 5 Pajud 22. aprill 2010 Harju
Rakke Gümnaasium Pajud 20. aprill 2010 Lääne-Viru
Rakvere Eragümnaasium Pajud 15. aprill 2010 Lääne-Viru
Rakvere Eragümnaasium 2 Pajud 23. aprill 2010 Lääne-Viru
Rakvere Gümnaasium Pajud 27. aprill 2010 Lääne-Viru
Rakvere Linna Algkool Pajud 23. aprill 2010 Lääne-Viru
Rannu Keskkool Pajud 14. aprill 2010 Tartu
Rapla Ühisgümnaasium Pajud 25. aprill 2010 Rapla
Riidaja Põhikool 5-9 Pajud 14. aprill 2010 Valga
Risti Põhikool 1,3 Pajud 14. aprill 2010 Lääne
Risti Põhikool 5-9 Pajud 21. aprill 2010 Harju
Rocca al Mare Kool, Vodja 6-8 Pajud 20. aprill 2010 Järva
Rõngu Keskkool Pajud 16. aprill 2010 Tartu
Roosna-Alliku Põhikool 3 Pajud 18. aprill 2010 Järva
Ruusa Põhikool Pajud 19. aprill 2010 Põlva
Saaremaa Ühisgümnaasium Pajud 23. aprill 2010 Saare
Saaremaa Ühisgümnaasium 2 Pajud 15. aprill 2010 Saare
Sadala Põhikool Pajud 22. aprill 2010 Jõgeva
Saduküla Põhikool Pajud 17. aprill 2010 Jõgeva
Salutaguse Pajud 22. aprill 2010 Järva
Sõmerpalu Põhikool Pajud 16. aprill 2010 Võru
Sõmeru Põhikool Pajud 27. aprill 2010 Lääne-Viru
Sonda Põhikool Pajud 21. aprill 2010 Ida-Viru
Sonda Põhikool 2 Pajud 21. aprill 2010 Ida-Viru
Sonda Põhikool 3 Pajud 19. aprill 2010 Ida-Viru
Sürgavere Põhikool 4 Pajud 17. aprill 2010 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium Pajud 23. aprill 2010 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 2.a Pajud 19. aprill 2010 Viljandi
Suure-Jaani Gümnaasium 2.b Pajud 17. aprill 2010 Viljandi
Suuremõisa Põhikool 1 Pajud 26. aprill 2010 Hiiu
Suuremõisa Põhikool 2 Pajud 26. aprill 2010 Hiiu
Tääksi Pk Pajud 16. aprill 2010 Viljandi
Taebla Gümnaasium Pajud 12. aprill 2010 Lääne
Tali Põhikool Pajud 15. aprill 2010 Pärnu
Tallinna I Internaatkool 2A Pajud 12. mai 2010 Harju
Tallinna Kristiine Gümnaasium Pajud 23. aprill 2010 Harju
Tallinna Lasteaed Kiikhobu Pajud 18. aprill 2010 Harju
Tallinna Lilleküla Gümnaasium 2 Pajud 26. aprill 2010 Harju
Tallinna Muusikakeskkool Pajud 25. aprill 2010 Harju
Tallinna Ranniku Gümnaasium Pajud 20. aprill 2010 Harju
Tallinna Reaalkool Pajud 17. aprill 2010 Harju
Tallinna Reaalkool 2 Pajud 23. aprill 2010 Harju
Tallinna Ühisgümnaasium Pajud 23. aprill 2010 Harju
Tartu Descartes'i Lütseum Pajud 21. aprill 2010 Tartu
Tartu Descartes'i Lütseum 2 Pajud 20. aprill 2010 Tartu
Tartu Erakool Pajud 14. aprill 2010 Tartu
Tartu Hiie Kool 3 Pajud 23. aprill 2010 Tartu
Tartu Katoliku Kool 3.b Pajud 20. aprill 2010 Tartu
Tartu Kivilinna Gümnaasium 3.e Pajud 13. aprill 2010 Tartu
Tartu Kunstigümnaasium 1 Pajud 17. aprill 2010 Tartu
Tartu Kunstigümnaasium 2 Pajud 17. aprill 2010 Tartu
Tartu Loodusmaja Pajud 14. aprill 2010 Tartu
Tartu Raatuse Gümnaasium 6a Pajud 15. aprill 2010 Tartu
Tartu Raatuse gümnaasium 7 Pajud 15. aprill 2010 Tartu
Tartu Veeriku Kool 5b Pajud 5. mai 2010 Tartu
Tilsi Põhikool Pajud 16. aprill 2010 Põlva
Tilsi Põhikool 7 Pajud 13. aprill 2010 Põlva
Tori Põhikool Pajud 20. aprill 2010 Pärnu
Tõrva gümnaasium Pajud 16. aprill 2010 Valga
Tsirguliina Keskkool Pajud 15. aprill 2010 Valga
Tudu Põhikool Pajud 22. aprill 2010 Lääne-Viru
Tudulinna põhikool Pajud 20. aprill 2010 Ida-Viru
Unipiha Algkool Pajud 14. aprill 2010 Tartu
Uuemõisa Algkool Pajud 24. aprill 2010 Lääne
Uulu lasteaed Pajud 19. aprill 2010 Pärnu
Vaida Põhikool Pajud 26. aprill 2010 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium Pajud 26. aprill 2010 Lääne-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 2 Pajud 27. aprill 2010 Lääne-Viru
Valga Gümnaasium Pajud 18. aprill 2010 Valga
Valgjärve Põhikool Pajud 10. aprill 2010 Põlva
Valgjärve Põhikool 2 Pajud 10. aprill 2010 Põlva
Vambola Lasteaed Pajud 20. aprill 2010 Viljandi
Vambola Lasteaed 1 Pajud 22. aprill 2010 Viljandi
Vara Põhikool Pajud 12. aprill 2010 Tartu
Vara Põhikool 5 Pajud 12. aprill 2010 Tartu
Värska Gümnaasium 1 Pajud 15. aprill 2010 Põlva
Värska Gümnaasium 3 Pajud 15. aprill 2010 Põlva
Vastse-Kuuste Kool 5 Pajud 12. aprill 2010 Põlva
Vastse-Kuuste Kool 6 Pajud 14. aprill 2010 Põlva
Vastseliina Gümnaasium 1 Pajud 16. aprill 2010 Võru
Vastseliina Gümnaasium 3 Pajud 13. aprill 2010 Võru
Vastseliina Internaatkool Pajud 15. aprill 2010 Võru
Viimsi Kool 4c Pajud 27. aprill 2010 Harju
Viimsi Kool 6b Pajud 20. aprill 2010 Harju
Viljandi Maagümnaasium 3b Pajud 19. aprill 2010 Viljandi
Viljandi Maagümnaasium 7b Pajud 19. aprill 2010 Viljandi
Viljandi Maagümnaasium2.a Pajud 19. aprill 2010 Viljandi
Võnnu Lasteaed "Värvuke" Pajud 19. aprill 2010 Tartu

Tagasi tulemuste juurde