"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6253 õpilast ja 359 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Gustav Adolfi Gümnaasium 2 Varsakabi 8. aprill 2019 Harju
Tallinna Kesklinna Põhikool 1 5 Varsakabi 13. aprill 2019 Harju
Unipiha Algkool 1-4 Varsakabi 13. aprill 2019 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Varsakabi 14. aprill 2019 Harju
Tartu Raatuse Kool 3a Varsakabi 15. aprill 2019 Tartu
Türi Põhikool 3b Varsakabi 16. aprill 2019 Järva
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-4 Varsakabi 16. aprill 2019 Hiiu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Varsakabi 16. aprill 2019 Harju
Virtsu Kool 3-4 Varsakabi 17. aprill 2019 Lääne
Pihtla Lasteaed Varsakabi 17. aprill 2019 Saare
Emmaste Põhikool 1-4 Varsakabi 17. aprill 2019 Hiiu
Paikuse Lasteaed Mesimumm Varsakabi 18. aprill 2019 Pärnu
Kadrina Keskkool 34 Varsakabi 19. aprill 2019 Lääne-Viru
Hummuli Põhikool 1-2 Varsakabi 19. aprill 2019 Valga
Paikuse Lasteaed, Seljametsa maja Varsakabi 19. aprill 2019 Pärnu
Põlva Kool 2a Varsakabi 19. aprill 2019 Põlva
Kõmsi Lasteaed-Algkool 3-6 Varsakabi 19. aprill 2019 Lääne
Kõo Lasteaed Varsakabi 19. aprill 2019 Viljandi
Saku Valla Lasteaed Päikesekild Varsakabi 20. aprill 2019 Harju
Tarvastu Gümnaasium 3 Varsakabi 20. aprill 2019 Viljandi
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Varsakabi 20. aprill 2019 Hiiu
Tarvastu Lasteaed Varsakabi 20. aprill 2019 Viljandi
Halliste Põhikool 1-4 Varsakabi 20. aprill 2019 Viljandi
Paide Hammerbecki Põhikool 2d Varsakabi 20. aprill 2019 Järva
Sonda Kool 5-6 Varsakabi 20. aprill 2019 Ida-Viru
Rakke Kool 1 Varsakabi 20. aprill 2019 Lääne-Viru
Sipa-Laukna Lasteaed Varsakabi 20. aprill 2019 Rapla
Haapsalu Põhikool 2b Varsakabi 20. aprill 2019 Lääne
Haapsalu Linna Algkool 2b Varsakabi 20. aprill 2019 Lääne
Riia Eesti Põhikool Varsakabi 20. aprill 2019 Välismaa
Jakob Westholmi Gümnaasium 3d Varsakabi 20. aprill 2019 Harju
Haapsalu Linna Algkool 3b Varsakabi 20. aprill 2019 Lääne
Lümanda Põhikool 2 Varsakabi 21. aprill 2019 Saare
Eerika lasteaed Laululind 2 Varsakabi 21. aprill 2019 Tartu
Kohila Gümnaasium 1c Varsakabi 21. aprill 2019 Rapla
Lindi Lasteaed-Algkool 2 Varsakabi 22. aprill 2019 Pärnu
Aste Põhikool 1 Varsakabi 22. aprill 2019 Saare
Oru Põhikool 4 Varsakabi 22. aprill 2019 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Varsakabi 22. aprill 2019 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 3a Varsakabi 22. aprill 2019 Harju
Lehtse Kool 1-4 Varsakabi 22. aprill 2019 Lääne-Viru
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1a Varsakabi 22. aprill 2019 Pärnu
Sadala Põhikool 2-3 Varsakabi 22. aprill 2019 Jõgeva
Rakvere Gümnaasium 4b Varsakabi 23. aprill 2019 Lääne-Viru
Tartu Hiie Kool 4b 2 Varsakabi 23. aprill 2019 Tartu
Mõisaküla Kool 5 Varsakabi 23. aprill 2019 Viljandi
Rakvere Gümnaasium 5c Varsakabi 23. aprill 2019 Lääne-Viru
Risti Kool 5-9 Varsakabi 23. aprill 2019 Harju
Uulu Lasteaed Varsakabi 23. aprill 2019 Pärnu
Laitse lasteaed Varsakabi 23. aprill 2019 Harju
Nõva Kool lasteaed Varsakabi 23. aprill 2019 Lääne
Krootuse Põhikool 3 Varsakabi 23. aprill 2019 Põlva
Tarvastu Gümnaasium 3 2 Varsakabi 24. aprill 2019 Viljandi
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-4 Varsakabi 24. aprill 2019 Lääne-Viru
Võsukese Lasteaed Varsakabi 24. aprill 2019 Harju
Kose Gümnaasium 2b Varsakabi 24. aprill 2019 Harju
Jüri Gümnaasium 2e Varsakabi 24. aprill 2019 Harju
Tamsalu Gümnaasium 1a6a Varsakabi 24. aprill 2019 Lääne-Viru
Oru lasteaed Mesimumm Varsakabi 24. aprill 2019 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill Varsakabi 25. aprill 2019 Harju
Tudulinna Põhikool 34 Varsakabi 25. aprill 2019 Ida-Viru
Puhja Lasteaed Pääsusilm 2 Varsakabi 25. aprill 2019 Tartu
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-2 Varsakabi 25. aprill 2019 Lääne
Loksa Gümnaasium 4a Varsakabi 25. aprill 2019 Harju
Kohila Gümnaasium 7b Varsakabi 26. aprill 2019 Rapla
Voore Põhikool Varsakabi 26. aprill 2019 Jõgeva
Rakke Kool 8 Varsakabi 26. aprill 2019 Lääne-Viru
Türi Põhikool 1a Varsakabi 26. aprill 2019 Järva
Kohtla-Järve Lasteaed Tareke Varsakabi 26. aprill 2019 Ida-Virumaa
Audentese Erakool 2c Varsakabi 26. aprill 2019 Harju
Türi Lokuta lasteaed Varsakabi 26. aprill 2019 Järva
Antsla Gümnaasium 4b Varsakabi 26. aprill 2019 Võru
Põlva Lasteaed Mesimumm Varsakabi 26. aprill 2019 Põlva
Jõhvi Põhikool 6 Varsakabi 26. aprill 2019 Ida-Viru
Laiuse Jaan Poska Põhikool 3-6 Varsakabi 26. aprill 2019 Jõgeva
Rakke Kool 7 Varsakabi 27. aprill 2019 Lääne-Viru
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 3 Varsakabi 27. aprill 2019 Harju
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1 Varsakabi 27. aprill 2019 Pärnu
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6ad Varsakabi 27. aprill 2019 Ida-Viru
Muhu Põhikool 5 Varsakabi 27. aprill 2019 Saare
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3b Varsakabi 27. aprill 2019 Pärnu
Peetri Kool 4-5 Varsakabi 28. aprill 2019 Järva
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Varsakabi 28. aprill 2019 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 6a Varsakabi 28. aprill 2019 Lääne-Viru
Elva Gümnaasium 2d Varsakabi 28. aprill 2019 Tartu
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas Varsakabi 28. aprill 2019 Harju
Viiratsi Lasteaed Rüblik Varsakabi 28. aprill 2019 Viljandi
Jakob Westholmi Gümnaasium 2a Varsakabi 28. aprill 2019 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Varsakabi 28. aprill 2019 Harju
Valga Põhikool 1d Varsakabi 29. aprill 2019 Valga
Osula Põhikool 2 Varsakabi 29. aprill 2019 Võru
Viluste Põhikool 4 Varsakabi 29. aprill 2019 Põlva
Suure-Jaani Kool 3a Varsakabi 29. aprill 2019 Viljandi
Ääsmäe Põhikool 5-6 Varsakabi 29. aprill 2019 Harju
Kõrveküla Põhikool 3a Varsakabi 29. aprill 2019 Tartu
Harkujärve Põhikool 2b Varsakabi 29. aprill 2019 Harju
Lagedi lasteaed Varsakabi 30. aprill 2019 Harju
Tõrva Gümnaasium 5 Varsakabi 30. aprill 2019 Valga
Aravete Keskkool 1 Varsakabi 30. aprill 2019 Järva
Rakvere Põhikool Varsakabi 30. aprill 2019 Lääne-Viru
Tartu Maarjamõisa Lasteaed 2 Varsakabi 30. aprill 2019 Tartu
Tõrva Gümnaasium 4 Varsakabi 30. aprill 2019 Valga
Väike-Maarja Gümnaasium 2a Varsakabi 30. aprill 2019 Lääne-Viru
Tahkuranna Lasteaed-Algkool 4-7a Varsakabi 30. aprill 2019 Pärnu
Kohila Gümnaasium 2 Varsakabi 1. mai 2019 Rapla
Värska Gümnaasium 2 Varsakabi 1. mai 2019 Võru
Muraste Looduskool Varsakabi 1. mai 2019 Harju
Värska Gümnaasium 3-4 Varsakabi 1. mai 2019 Võru
Koigi Kool Varsakabi 1. mai 2019 Järva
Valtu Põhikool 1 Varsakabi 2. mai 2019 Rapla
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill Varsakabi 2. mai 2019 Ida-Viru
Harku Lasteaed Varsakabi 2. mai 2019 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Varsakabi 3. mai 2019 Lääne-Viru
Riia Eesti Põhikool 2 Varsakabi 4. mai 2019 Välismaa
Värska Gümnaasium 1 Varsakabi 6. mai 2019 Võru
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Varsakabi 6. mai 2019 Ida-Viru
Kuremaa Lasteaed-Algkool Varsakabi 6. mai 2019 Jõgeva
Risti Põhikool 1 Varsakabi 6. mai 2019 Lääne
Palupera Põhikool Varsakabi 7. mai 2019 Valga
Kuuste Kool 1 Varsakabi 9. mai 2019 Tartu
Pärnu-Jaagupi Põhikool 6a Varsakabi 9. mai 2019 Pärnu
Kohila Gümnaasium 1 Varsakabi 9. mai 2019 Rapla
Metsküla Algkool 1-3 Varsakabi 10. mai 2019 Lääne
Lasila Põhikool 5 Varsakabi 11. mai 2019 Lääne-Viru
Pirita Majandusgümnaasium 3c Varsakabi 12. mai 2019 Harju
Nõva Kool 1-2 Varsakabi 12. mai 2019 Lääne
Tallinna Liivaku Lasteaed Varsakabi 13. mai 2019 Harju
Esku-Kamari Kool 3-4 Varsakabi 13. mai 2019 Jõgeva
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1a Varsakabi 14. mai 2019 Ida-Viru
Kääpa Põhikool 1 Varsakabi 16. mai 2019 Võru
Võsukese Lasteaed 2 Varsakabi 17. mai 2019 Harju
Tartu Raatuse Kool 1a Varsakabi 18. mai 2019 Tartu

Tagasi tulemuste juurde