"Tere, Kevad!" kutsub lapsi loodust vaatlema ning tähele panema saabuva kevade märke.

По русски
Summary in English
Vaata ka: "Kevad ärkab!"

Projekti korraldajad:
kevadorg@googlegroups.com

Tehnilised probleemid:
toni@punkt.ee

Projektis "Tere, Kevad! 2019" osaleb 6272 õpilast ja 360 rühma.

Ülevaade Osalejad Vaatlused Viktoriin Pildid Loomad Abiks Korraldajad
Ajakava Foorum Tulemused Haikud Fotod Taimed Ajalugu Toetajad

Registreeritud liikide nägemised/kuulmised

Tabelit saab järjestada tulpade pealkirjadele klõpsates

Kool Kevadekuulutaja Kuupäev Maakond
Kohila Gümnaasium 5c5d Valge-toonekurg 12. märts 2019 Rapla
Krootuse Põhikool 3 Valge-toonekurg 16. märts 2019 Põlva
Risti Põhikool 3 Valge-toonekurg 16. märts 2019 Lääne
Kuressaare Ida-Niidu Lasteaed Valge-toonekurg 16. märts 2019 Saare
Põlva Kool 2a Valge-toonekurg 17. märts 2019 Põlva
Riia Eesti Põhikool 2 Valge-toonekurg 17. märts 2019 Välismaa
Laitse lasteaed Valge-toonekurg 18. märts 2019 Harju
Tarvastu Lasteaed Valge-toonekurg 18. märts 2019 Viljandi
Pihtla Lasteaed Valge-toonekurg 18. märts 2019 Saare
Tartu Hiie Kool 4b 2 Valge-toonekurg 18. märts 2019 Tartu
Puhja Kool 2 Valge-toonekurg 19. märts 2019 Tartu
Põlva Kool 3d Valge-toonekurg 19. märts 2019 Põlva
Mõisaküla Kool 5 Valge-toonekurg 20. märts 2019 Viljandi
Hargla Kool 1-3 Valge-toonekurg 20. märts 2019 Valga
Koigi Kool Valge-toonekurg 20. märts 2019 Järva
Värska Gümnaasium 3-4 Valge-toonekurg 20. märts 2019 Võru
Tarvastu Gümnaasium 3 Valge-toonekurg 20. märts 2019 Viljandi
Valga Priimetsa Kool Valge-toonekurg 20. märts 2019 Valga
Mooste Mõisakool 4 Valge-toonekurg 20. märts 2019 Põlva
Tartu Hansa Kool 3b Valge-toonekurg 20. märts 2019 Tartu
Miina Härma Gümnaasium 6 Valge-toonekurg 21. märts 2019 Tartu
Tudulinna Põhikool 34 Valge-toonekurg 21. märts 2019 Ida-Viru
Viluste Põhikool 4 Valge-toonekurg 21. märts 2019 Põlva
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 1a Valge-toonekurg 21. märts 2019 Pärnu
Aruküla Lasteaed Rukkilill 2 Valge-toonekurg 21. märts 2019 Harju
Tarvastu Gümnaasium 4 Valge-toonekurg 21. märts 2019 Viljandi
Kõo Lasteaed Valge-toonekurg 22. märts 2019 Viljandi
Paikuse Lasteaed, Seljametsa maja Valge-toonekurg 22. märts 2019 Pärnu
Laiuse Jaan Poska Põhikool 3-6 Valge-toonekurg 22. märts 2019 Jõgeva
Saku Valla Lasteaed Päikesekild Valge-toonekurg 22. märts 2019 Harju
Nõva Kool 1-2 Valge-toonekurg 22. märts 2019 Lääne
Lehtse Kool 1-4 Valge-toonekurg 22. märts 2019 Lääne-Viru
Halliste Põhikool 1-4 Valge-toonekurg 22. märts 2019 Viljandi
Kõmsi Lasteaed-Algkool 3-6 Valge-toonekurg 23. märts 2019 Lääne
Haanja Kool 1-3b Valge-toonekurg 23. märts 2019 Võru
Tartu Hansa Kool 3a Valge-toonekurg 23. märts 2019 Tartu
Osula Põhikool 3 Valge-toonekurg 23. märts 2019 Võru
Puhja Kool 5 Valge-toonekurg 23. märts 2019 Tartu
Puhja Lasteaed Pääsusilm Valge-toonekurg 23. märts 2019 Tartu
Unipiha Algkool 1-4 Valge-toonekurg 23. märts 2019 Tartu
Koigi Kool 2 Valge-toonekurg 23. märts 2019 Järva
Eerika lasteaed Laululind 2 Valge-toonekurg 23. märts 2019 Tartu
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 1 Valge-toonekurg 23. märts 2019 Harju
Keeni Põhikool 4 Valge-toonekurg 23. märts 2019 Valga
Kõrveküla Põhikool 4c Valge-toonekurg 24. märts 2019 Tartu
Kadrina Keskkool 34 Valge-toonekurg 24. märts 2019 Lääne-Viru
Tartu Raatuse Kool 1a Valge-toonekurg 24. märts 2019 Tartu
Jõgeva Põhikool 3c Valge-toonekurg 24. märts 2019 Jõgeva
Tartu Erakool 2a Valge-toonekurg 24. märts 2019 Tartu
Laiuse Jaan Poska Põhikool 1 Valge-toonekurg 24. märts 2019 Jõgeva
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1c Valge-toonekurg 24. märts 2019 Pärnu
Valguta Lasteaed-Algkool 23 Valge-toonekurg 24. märts 2019 Tartu
Türi Põhikool 3b Valge-toonekurg 25. märts 2019 Järva
Kadrina Lasteaed Sipsik Valge-toonekurg 25. märts 2019 Lääne-Viru
Valtu Põhikool 1 Valge-toonekurg 25. märts 2019 Rapla
Lindi Lasteaed-Algkool 2 Valge-toonekurg 25. märts 2019 Pärnu
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 1 Valge-toonekurg 25. märts 2019 Pärnu
Kilingi-Nõmme Gümnaasium 3b Valge-toonekurg 25. märts 2019 Pärnu
Antsla Gümnaasium 4b Valge-toonekurg 25. märts 2019 Võru
Kehra Gümnaasium 4c Valge-toonekurg 25. märts 2019 Harju
Antsla Gümnaasium 6b Valge-toonekurg 25. märts 2019 Võru
Värska Gümnaasium 2 Valge-toonekurg 25. märts 2019 Võru
Kanepi Gümnaasium 2 Valge-toonekurg 26. märts 2019 Põlva
Varbola Lasteaed-Algkool 1-2 Valge-toonekurg 26. märts 2019 Rapla
Peetri Kool 4-5 Valge-toonekurg 26. märts 2019 Järva
Imavere Põhikool 3-4 Valge-toonekurg 26. märts 2019 Järva
Jõhvi Põhikool 6 Valge-toonekurg 26. märts 2019 Ida-Viru
Kõmsi Lasteaed-Algkool 1-2 Valge-toonekurg 26. märts 2019 Lääne
Pärnu-Jaagupi Põhikool 6a Valge-toonekurg 26. märts 2019 Pärnu
Oru Põhikool 4 Valge-toonekurg 26. märts 2019 Harju
Kohtla-Järve Maleva Põhikool 6ad Valge-toonekurg 26. märts 2019 Ida-Viru
Põltsamaa Lasteaed “Mari” Valge-toonekurg 27. märts 2019 Jõgeva
Kohila Gümnaasium 2 Valge-toonekurg 27. märts 2019 Rapla
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool Valge-toonekurg 27. märts 2019 Harju
Kose Gümnaasium 2b Valge-toonekurg 27. märts 2019 Harju
Rapla Vesiroosi Kool 3a Valge-toonekurg 27. märts 2019 Rapla
Väike-Maarja Gümnaasium 3b Valge-toonekurg 27. märts 2019 Lääne-Viru
Keeni Põhikool 2 Valge-toonekurg 27. märts 2019 Valga
Valga Põhikool 1d Valge-toonekurg 27. märts 2019 Valga
Kohtla-Järve Lasteaed Kirju-Mirju Valge-toonekurg 28. märts 2019 Ida-Viru
Muhu Põhikool 5 Valge-toonekurg 28. märts 2019 Saare
Türi Lokuta lasteaed Valge-toonekurg 28. märts 2019 Järva
Tarvastu Gümnaasium 3 2 Valge-toonekurg 28. märts 2019 Viljandi
Risti Põhikool 1 Valge-toonekurg 28. märts 2019 Lääne
Lümanda Põhikool 3 Valge-toonekurg 28. märts 2019 Saare
Türi Põhikool 1b Valge-toonekurg 28. märts 2019 Järva
Osula Põhikool 2 Valge-toonekurg 28. märts 2019 Võru
Kernu Põhikooli Haiba Lasteaed Riisikas Valge-toonekurg 28. märts 2019 Harju
Kose-Uuemõisa Lasteaed-Kool 4 Valge-toonekurg 28. märts 2019 Harju
Pärnu-Jaagupi Põhikool 6b Valge-toonekurg 28. märts 2019 Pärnu
Suure-Jaani Kool 3b Valge-toonekurg 28. märts 2019 Viljandi
Tallinna Liivaku Lasteaed Valge-toonekurg 29. märts 2019 Harju
Virtsu Kool 3-4 Valge-toonekurg 29. märts 2019 Lääne
Alavere Põhikool 2 Valge-toonekurg 29. märts 2019 Harju
Saue Gümnaasium 4e Valge-toonekurg 29. märts 2019 Harju
Oru lasteaed Mesimumm Valge-toonekurg 29. märts 2019 Harju
Tabasalu Ühisgümnaasium 7b Valge-toonekurg 29. märts 2019 Harju
Rakvere Gümnaasium 4d Valge-toonekurg 29. märts 2019 Lääne-Viru
Põlva Lasteaed Mesimumm Valge-toonekurg 29. märts 2019 Põlva
Vana-Vigala Põhikool 2-3 Valge-toonekurg 29. märts 2019 Rapla
Värska Gümnaasium 1 Valge-toonekurg 30. märts 2019 Võru
Pirita Majandusgümnaasium 3a Valge-toonekurg 30. märts 2019 Harju
Kadrina Keskkool 3b Valge-toonekurg 30. märts 2019 Lääne-Viru
Elva Gümnaasium 3c Valge-toonekurg 30. märts 2019 Tartu
Elva Gümnaasium 2d Valge-toonekurg 30. märts 2019 Tartu
Alavere Põhikool 3 Valge-toonekurg 30. märts 2019 Harju
Rakvere Gümnaasium 5c Valge-toonekurg 30. märts 2019 Lääne-Viru
Haapsalu Linna Algkool 2b Valge-toonekurg 30. märts 2019 Lääne
Kõrveküla Põhikool 3a Valge-toonekurg 30. märts 2019 Tartu
Tartu Lasteaed Kelluke Valge-toonekurg 30. märts 2019 Tartu
Lümanda Põhikool 2 Valge-toonekurg 31. märts 2019 Saare
Uulu Lasteaed Valge-toonekurg 31. märts 2019 Pärnu
Valga Põhikool 2c Valge-toonekurg 31. märts 2019 Valga
Viiratsi Lasteaed Rüblik Valge-toonekurg 31. märts 2019 Viljandi
Türi Põhikool 1a Valge-toonekurg 31. märts 2019 Järva
Hargla Kool 2-4 Valge-toonekurg 31. märts 2019 Valga
Kohtla-Järve Lasteaed Tareke Valge-toonekurg 1. aprill 2019 Ida-Virumaa
Ääsmäe Põhikool 5-6 Valge-toonekurg 1. aprill 2019 Harju
Põltsamaa Ühisgümnaasium 5b Valge-toonekurg 1. aprill 2019 Jõgeva
Vormsi Lasteaed-Põhikool 1-9 Valge-toonekurg 1. aprill 2019 Lääne
Tartu Lasteaed Annike 2 Valge-toonekurg 1. aprill 2019 Tartu
Võsukese Lasteaed Valge-toonekurg 1. aprill 2019 Harju
Voore Põhikool Valge-toonekurg 1. aprill 2019 Jõgeva
Sipa-Laukna Lasteaed Valge-toonekurg 1. aprill 2019 Rapla
Võnnu Lasteaed Värvuke 2 Valge-toonekurg 1. aprill 2019 Tartu
Haapsalu Põhikool 2b Valge-toonekurg 2. aprill 2019 Lääne
Hummuli Põhikool 1-2 Valge-toonekurg 2. aprill 2019 Valga
Riidaja Põhikool 5-8 Valge-toonekurg 2. aprill 2019 Valga
Alavere Põhikool 1 Valge-toonekurg 2. aprill 2019 Harju
Kääpa Põhikool 1 Valge-toonekurg 2. aprill 2019 Võru
Sadala Põhikool 2-3 Valge-toonekurg 3. aprill 2019 Jõgeva
Loksa Gümnaasium 4a Valge-toonekurg 3. aprill 2019 Harju
Väike-Maarja Gümnaasium 2b Valge-toonekurg 3. aprill 2019 Lääne-Viru
Varbla Kool 13 Valge-toonekurg 3. aprill 2019 Pärnu
Türi Põhikool 2c Valge-toonekurg 3. aprill 2019 Järva
Tudu Lasteaed-Põhikool 1-4 Valge-toonekurg 3. aprill 2019 Lääne-Viru
Kadrina Keskkool 6a Valge-toonekurg 3. aprill 2019 Lääne-Viru
Muraste Looduskool Valge-toonekurg 3. aprill 2019 Harju
Elva Gümnaasium 1b Valge-toonekurg 3. aprill 2019 Tartu
Sonda Kool 5-6 Valge-toonekurg 3. aprill 2019 Ida-Viru
Kuremaa Lasteaed-Algkool Valge-toonekurg 3. aprill 2019 Jõgeva
Paide Hammerbecki Põhikool 2d Valge-toonekurg 3. aprill 2019 Järva
J.V.Veski nim. Maarja Põhikool 4 Valge-toonekurg 3. aprill 2019 Jõgeva
Palupera Põhikool Valge-toonekurg 4. aprill 2019 Valga
Suure-Jaani Kool 3a Valge-toonekurg 4. aprill 2019 Viljandi
Lasila Põhikool 5 Valge-toonekurg 4. aprill 2019 Lääne-Viru
Tahkuranna Lasteaed-Algkool 4-7a Valge-toonekurg 4. aprill 2019 Pärnu
Tamsalu Gümnaasium 1a6a Valge-toonekurg 4. aprill 2019 Lääne-Viru
Valga Jaanikese Kool 3-5 Valge-toonekurg 4. aprill 2019 Valga
Võsukese Lasteaed 2 Valge-toonekurg 4. aprill 2019 Harju
Kõrveküla lasteaed Päikeseratas Valge-toonekurg 4. aprill 2019 Tartu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 1a Valge-toonekurg 4. aprill 2019 Ida-Viru
Varbla Kool 24 Valge-toonekurg 4. aprill 2019 Pärnu
Kohtla-Järve Lasteaed Kakuke Valge-toonekurg 5. aprill 2019 Ida-Viru
Lagedi lasteaed Valge-toonekurg 5. aprill 2019 Harju
Tartu Raatuse Kool 3a Valge-toonekurg 5. aprill 2019 Tartu
Kohila Gümnaasium 1 Valge-toonekurg 5. aprill 2019 Rapla
Kose Gümnaasium 2a Valge-toonekurg 5. aprill 2019 Harju
Aruküla Lasteaed Rukkilill Valge-toonekurg 5. aprill 2019 Harju
Tõrva Gümnaasium 2 Valge-toonekurg 5. aprill 2019 Valga
Sonda Kool 1-4 Valge-toonekurg 6. aprill 2019 Ida-Viru
Konguta Kool 3 Valge-toonekurg 6. aprill 2019 Tartu
Kohtla-Järve Lasteaed Rukkilill 2 Valge-toonekurg 6. aprill 2019 Ida-Viru
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 5a Valge-toonekurg 6. aprill 2019 Ida-Viru
Rakvere Põhikool Valge-toonekurg 6. aprill 2019 Lääne-Viru
Jüri Gümnaasium 2e Valge-toonekurg 7. aprill 2019 Harju
Rakke Kool 7 Valge-toonekurg 7. aprill 2019 Lääne-Viru
Rakke Kool 8 Valge-toonekurg 7. aprill 2019 Lääne-Viru
Risti Kool 5-9 Valge-toonekurg 8. aprill 2019 Harju
Tilsi Põhikool 2 Valge-toonekurg 8. aprill 2019 Põlva
Nurme Kool 8-9a Valge-toonekurg 8. aprill 2019 Järva
Kõrveküla Põhikool 4a Valge-toonekurg 8. aprill 2019 Tartu
Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 2a Valge-toonekurg 9. aprill 2019 Ida-Viru
Väike-Maarja Gümnaasium 2a Valge-toonekurg 10. aprill 2019 Lääne-Viru
Kohila Gümnaasium 7b Valge-toonekurg 11. aprill 2019 Rapla
Tallinna Lasteaed Pallipõnn 3 Valge-toonekurg 13. aprill 2019 Harju
Tõrva Gümnaasium 4 Valge-toonekurg 15. aprill 2019 Valga
Tõrva Gümnaasium 5 Valge-toonekurg 15. aprill 2019 Valga
Harku Lasteaed Valge-toonekurg 16. aprill 2019 Harju
Veskitammi Lasteaed Valge-toonekurg 19. aprill 2019 Harju
Rakvere Gümnaasium 4b Valge-toonekurg 20. aprill 2019 Lääne-Viru
Kohila Gümnaasium 1c Valge-toonekurg 21. aprill 2019 Rapla
Tallinna Inglise Kolledž 5-8 Valge-toonekurg 22. aprill 2019 Harju
Pirita Majandusgümnaasium 3c Valge-toonekurg 26. aprill 2019 Harju
Tallinna Kesklinna Põhikool 1 4 Valge-toonekurg 27. aprill 2019 Harju
Tartu Maarjamõisa Lasteaed 2 Valge-toonekurg 30. aprill 2019 Tartu
Vääna Mõisakool Valge-toonekurg 30. aprill 2019 Harju
Tallinna Kesklinna Põhikool 1 5 Valge-toonekurg 4. mai 2019 Harju
Kuuste Kool 1 Valge-toonekurg 5. mai 2019 Tartu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 2-6 Valge-toonekurg 10. mai 2019 Hiiu
Suuremõisa Lasteaed-Põhikool 1-4 Valge-toonekurg 10. mai 2019 Hiiu

Tagasi tulemuste juurde